Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 60/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 6119 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 16/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 20.03.2024 № 16/11 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Теміртау қаласының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй - жайлар берілсін.
3. Теміртау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қантардағы №2/8 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3635 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, 2016 жылғы 3 ақпанда "Темиртауский рабочий" газетінде №5 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Нұржан Арғынұлы Жетпісбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі К. Бегимов
Теміртау қаласының
әкімдігі
2020 жылғы 27
қарашасы
№ 60/1
Қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1.
Теміртау қаласы
Чернышевский көшесі, "Aстория" кафесінің жанындағы "Үгітплакат" стенді
2.
Теміртау қаласы
Республика даңғылы бойындағы, "Старт" аялдамасы жанындағы, "Қазақстаның халык банкі" акционерлік қоғам ғимаратының жанындағы ақпараттық қалқандар
3.
Теміртау қаласы
Республика даңғылы, Ескі қала саябағындағы ақпараттық стенд
4.
Ақтау кенті
Карл Маркс көшесі, "Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жанындағы ақпараттық стенд
Теміртау қаласының
әкімдігі
2020 жылғы 27
қарашасы
№ 60/1
Қаулысына 2-қосымша
Сайлау науқаны кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін берілетін үй-жайлар
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Кездесу орны
1.
Теміртау қаласы
"Теміртау мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жайы (Республика даңғылы, 38)
2.
Ақтау кенті
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жайы (Карл Маркс көшесі, 5)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 27 ноября 2020 года № 60/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2020 года № 6119. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 20 марта 2024 года № 16/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 20.03.2024 № 16/11 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Темиртауской городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 14 января 2016 года № 2/8 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3635, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 4 февраля 2016 года, в газете "Темиртауский рабочий" 3 февраля 2016 года № 5).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жетписбаева Нуржана Аргыновича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким города Темиртау К. Бегимов
Приложение 1 к
постановлению
акимат города Темиртау
от 27 ноября 2020 года
№ 60/1
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименнование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
город Темиртау
улица Чернышевского, стенд "Агитплакат" в районе кафе "Aстория"
2.
город Темиртау
проспект Республики, в районе остановки "Старт", информационные щиты, у здания акционерного общества "Народный банк Казахстана"
3.
городу Темиртау
проспект Республики, информационный стенд у Парка Старого города
4.
поселок Актау
улица Карла Маркса, информационный стенд у коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр поселка Актау"
Приложение 2 к
постановлению
акимат города Темиртау
от 27 ноября 2020 года
№ 60/1
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в период избирательных кампаний
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место встречи
1.
город Темиртау
Помещение коммунального государственного казенного предприятия "Темиртауский Дворец культуры" (проспект Республики, 38)
2.
поселок Актау
Помещение коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау" (улица Карла Маркса, 5)