Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/282 "2020-2022 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 37/303 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 5756 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №35/282 "2020-2022 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтардағы №1-2 (12894) "Балқаш өңірі", 2020 жылғы 10 қаңтардағы №1-2 (1885) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылғы 08 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 176 619 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 691 мың теңге;
2) шығындар – 184 029 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7410 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7410 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған Саяқ кентінің бюджет шығындарының құрамында, 2019 жылы бөлінген, 1 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін".
3) көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 35/282 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18 марта 2020 года № 37/303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2020 года № 5756. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года №35/282 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5634, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 10 января 2020 года №1-2 (12894), "Северное Прибалхашье" от 10 января 2020 года №1-2 (1885), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 08 января 2020 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2020-2022 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 176 619 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 918 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2010 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 173 691 тысяч тенге;
2) затраты – 184 029 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7410 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7410 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Установить, что в составе затрат бюджета поселка Саяк на 2020 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2019 году, в сумме 1 тысячи тенге".
3) приложения 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.