Қаражал қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 374 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 5827 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы XXXXIX сессиясының №418 "Қаражал қаласының аумағында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3751 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 23 сәуірде № 18 (797) "Қазыналы өңір" газетінде, 2016 жылғы 29 сәуірде "Әділет" ақпаратттық-құқықтық жүйесінде жариялаған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы Т. Касимов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова

О признании утратившим силу решения Каражалского городского маслихата
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 30 апреля 2020 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2020 года № 5827
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XXXXIX сессии Каражалского городского маслихата от 17 марта 2016 года № 418 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения на территории города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 3751, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 23 апреля 2016 года № 18 (797), в информационно-правовой системе "Әділет" 29 апреля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 01 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова