Қаражал қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 маусымдағы № 400 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 5871 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі XXІІ сессиясының № 204 "Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4728 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 5 мамырда № 16 (901) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылғы 11 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова

О признании утратившим силу решения Каражалского городского маслихата
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 4 июня 2020 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 июня 2020 года № 5871
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XXІІ сессии Каражалского городского маслихата от 5 апреля 2018 года № 204 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4728, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 5 мая 2018 года № 16 (901), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 мая 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 01 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата З. Оспанова