Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 117 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 6022 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және заңды тұлғаның өтінішін қарастырып, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Атасу-Қаражал" талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін Қаражал қаласының аумағындағы жалпы алаңы 8,22 гектар жер учаскесіне 10 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 11.02.2021 № 15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қаражал қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласының әкім орынбасары Н. Умаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 1 сентября 2020 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 сентября 2020 года № 6022.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев обращение юридического лица, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" сроком на 10 лет публичный сервитут на территории города Каражал общей площадью 8,22 гектара земельных участков для проведения волоконно-оптической линии связи "Атасу-Каражал".
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Каражал Карагандинской области от 11.02.2021 № 15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Каражал" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал Н. Умарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев