Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43 сессиясының № 471 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 489 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 5775 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43 сессиясының № 471 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5651 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 13 қаңтарда, 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 409 487 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 12 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 396 518 мың теңге;
2) шығындар – 423 220 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша қалдық – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (молшылығы) – алу 13 733 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (молшылықты пайдалану) – 13 733 мың теңге:
қарыздың түсуі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 471 "О бюджете поселка Актас на 2020-2022 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27 марта 2020 года № 489. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 апреля 2020 года № 5775. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года №471 "О бюджете поселка Актас на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5651, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года, в газете "Саран газеті" от 10 января 2020 года № 1-2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2020 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 409 487 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 649 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 396 518 тысяч тенге;
2) затраты – 423 220 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 13 733 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 733 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;