"Тіркелген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін тағайындау туралы" Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 278 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 201 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 5930 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тіркелген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін тағайындау туралы" Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 278 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4805 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Мәслихат хатшысы, сессия төрағасы О. Баймаганбетов

О признании утратившим силу решения Саранского городского маслихата от 17 мая 2018 года № 278 "Об установлении размера единых ставок фиксированного налога"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 июня 2020 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 июля 2020 года № 5930
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение "Об установлении размера единых ставок фиксированного налога" от 17 мая 2018 года № 278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4805, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 июня 2018 года).
2. Настоящее решения вводится в действия по истечении десяти календарных дней после его первого официального опуликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2020 года.
Секретарь маслихата, председатель сессии О. Баймаганбетов