2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 579 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 21960 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 314 830 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 23 704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 290 776 мың теңге;
2) шығындар – 326 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – минус 12 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 105 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 105 мың теңге.

О бюджете поселка Актас на 2021-2023 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2020 года № 579. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2020 года № 21960. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 301 840 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 704 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 281 786 тысяч тенге;
2) затраты – 313 945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 12 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 105 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 105 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 10.09.2021 № 56 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Кент бюджеті түсімдерінің құрамында Саран қаласының бюджетінен субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2021 жылға – 273 057 мың теңге;
2022 жылға – 282 072 мың теңге;
2023 жылға - 301 787 мың теңге.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы Ш. Исенов
Мәслихат хатшысы О. Баймаганбетов
Саран қалалық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 579 шешіміне
1 қосымша
Ақтас кентінің 2021 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 10.09.2021 № 56 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка предусмотрены субвенции из бюджета города Сарани, в том числе:
на 2021 год – 273 057 тысяч тенге;
на 2022 год – 282 072 тысяч тенге;
на 2023 год – 301 787 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Ш. Исенов
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов
Приложение 1 к решению Саранского
городского маслихата
от 22 декабря 2020 года № 579
Бюджет поселка Актас на 2021 год