Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 60/653 "Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық қызметтерді төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету және мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерту мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 65/699 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 5936 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 60/653 "Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық қызметтерді төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету және мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5748 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 16 наурызда жарияланған), келесі өзгерту мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық қызметтерді төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету және мөлшерін белгілеу қағидаларында:
4-тармақта:
2 тармақша жаңа редакцияда келесі мазмұнда баяндалсын:
"2) мәліметтердің дұрыс еместігі немесе құжаттардың сәйкессіздігі;";
келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) бір мекенжай бойынша тіркелген мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының екі немесе одан да көп маманының әлеуметтік қолдауға өтініш беруі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Черепанов
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай

О внесении изменения и дополнения в решение Абайского районного маслихата от 12 марта 2020 года № 60/653 "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки и установления размера по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Абайского района"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 65/699. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 июля 2020 года № 5936
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 12 марта 2020 года № 60/653 "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки и установления размера по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5748, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 марта 2020 года), следующее изменение и дополнение:
в Правилах оказания социальной поддержки и установления размера по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Абайского района, утвержденных указанным решением:
в пункте 4:
подпункт 2) изложить в новой редакции следующего содержания:
"2) недостоверность сведений или несоответствие документов;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) обращение за социальной поддержкой двух и более специалистов государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, зарегистрированных по одному адресу.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Черепанов
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай