Құлаайғыр ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Құлаайғыр ауылдық округінің әкімінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 5737 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағының негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып, Құлаайғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Құлаайғыр ауылындағы көшелер келесідей:
1) Школьный көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесі;
2) Олимпийская көшесі Әлия Молдағұлова көшесі;
3) Кооперативная көшесі Қаныш Сәтпаев көшесі;
4) Строительная көшесі Дінмұхамед Қонаев көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н.С. Кенжебаев

О переименовании улиц в селе Кулаайгыр
Решение акима Кулаайгырского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 4 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2020 года № 5737
На основании подпункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Кулаайгырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Кулаайгыр, Абайского района, Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Школьный в улицу Ыбырай Алтынсарин;
2) улицу Олимпийская в улицу Әлия Молдағұлова;
3) улицу Кооперативная в улицу Қаныш Сәтпаев;
4) улицу Строительная в улицу Дінмұхамед Қонаев.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н.С. Кенжебаев