Ақтоғай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 мамырдағы № 387 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 5838 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы 24 сессиясының № 216 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының базалық мөлшерлемесін арттыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4815 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда № 26 (7656) "Тоқырауын тынысы" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 19 маусымда жариялаған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кулымжанов
Ақтоғай аудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов

О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 6 мая 2020 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 мая 2020 года № 5838
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение 24 сессии Актогайского районного маслихата от 28 мая 2018 года № 216 "О повышении базовой ставки земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4815, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 22 июня 2018 года № 26 (7656), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 июня 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Кулымжанов
Секретарь Актогайского районого маслихата Р. Абеуов