Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 13 қарашадағы № 52/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 6090 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "БҚ "Сине Мидас Строй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі -106,85 гектар, оның ішінде карьер СМС-2 – 25,0 гектар, карьер СМС-3 –ПК 140 – 6,25 гектар, карьер СМС-9 – 25,0 гектар, карьер СМС-10 – 25,0 гектар, карьер СМС-11-ПК50 – 6,25 гектар, карьер СМС-12-ПК1 – 6,25 гектар, карьер Тасарал-камень – 13,0 гектар жер теліміне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскесін алып қоймай 2021 жылдың 31 желтоқсанына дейін жария сервитут белгіленсін.
2. "БҚ "Сине Мидас Строй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 13 ноября 2020 года № 52/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 ноября 2020 года № 6090. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 31 декабря 2021 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "СП "Сине Мидас Строй" общей площадью 106,85 гектар, в том числе карьер СМС-2 – 25,0 гектар, карьер СМС-3 –ПК 140 – 6,25 гектар, карьер СМС-9 – 25,0 гектар, карьер СМС-10 – 25,0 гектар, карьер СМС-11-ПК50 – 6,25 гектар, карьер СМС-12-ПК1 – 6,25 гектар, карьер Тасарал-камень – 13,0 гектар для разведки полезных ископаемых.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "СП "Сине Мидас Строй" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова