Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қаңтарда № 5691 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) Бұқар жырау аудан әкімдігінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5080 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы № 2 (1293) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 29 желтоқсанда жарияланған);
2) Бұқар жырау аудан әкімдігінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 3 "Аудан әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5332 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 маусымдағы № 22 (1313) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 23 мамырда жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Алия Елубаевна Шайкеноваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов
Аудан әкімінің
2020 жылғы 27 қаңтардағы
№1 шешіміне қосымша
Бұқар жырау ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 22.01.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
№ Реттік саны
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің №
Орналасқан орны
Учаскенің мекен жайы
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
1
Бұқар жырау

Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 января 2020 года № 5691.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение акима Бухар-Жырауского района от 6 декабря 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5080, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 12 января 2019 года № 2 (1293), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2018 года);
2) решение акима Бухар-Жырауского района от 13 мая 2019 года № 3 "О внесении изменения в решение акима района от 6 декабря 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5332, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 1 июня 2019 года № 22 (1313), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 мая 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Шайкенову Алию Елубаевну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов
Приложение к решению
акима района
от 27 января 2020 года № 1
Избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 22.01.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ порядковый номер
Наименование района
№ избирательного участка
Место расположение
Адрес местонахождения участка
Обслуживаемая территория участка
1
Бухар-Жырауский

487
Ботақара кенті
Мәдениет үйінің ғимараты, Қазыбек би көшесі 52,
Нұркен Әбдіров көшесі: 2, 4, 6, 8,
10, 12, 14.
Қазыбек би көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,
24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34,
35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46,
47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а,63,64, 65, 66, 67, 68, 70, 86, 88, 90.
Сарыарқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
Әуезов көшесі: 1, 1а, 2а, 2б, 2в, 2г,
3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а,4б, 4В, 4д, 5, 5А,
5Б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8В,
9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 11а, 11б, 13,
13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жамбыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10,
10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,
19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31,
33, 35, 37, 39.
Мұстафин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а,
18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Бәйтерек көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.
Достық көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9,
10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17,
19,23,27,28.
Мәншүк Маметова көшесі: 1, 2, 3, 5,
6, 7, 8, 8б, 8г, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14,
15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27,
28, 29, 30,30а, 31, 32а, 33, 35, 37, 39,
40, 41, 41а, 44, 45, 46,48.
Жұмабек Тәшенов көшесі: 2, 3, 4, 5,
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,
17,18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,
30, 32, 33,31.
Әйтеке би көшесі: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,
19, 21.
Төле би көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8,
9, 10, 11, 12, 14, 15, 16.
Жеңіс көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7,
8, 9, 9в, 9г, 10, 11, 14, 15, 17, 19,
21, 23.
Доскей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,
19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34,
36, 38.
Абылай хан көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4,
5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а,
15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29,
32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48,
49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2
Бұқар жырау
488
Ботақара кенті
Ю. Гагарин атындағы орта мектеп ғимараты, Әлихан Бөкейхан, 7 көшесі,
Құрманғазы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8,
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,
20, 21, 22, 23, 24, 26 а, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54,
56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Амангелді көшесі: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5,
5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12,
14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22,
23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33,
34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41,
41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,
51, 51а, 53, 55.
Әлихан Бөкейхан көшесі: 1, 1а, 2, 2а,
3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а,
16/2,16/3. 18, 20, 22, 24.

487
поселок Ботакара
Здание дома культуры, улица Казыбек би 52
улица Нуркена Абдирова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
улица Казыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а,63,64, 65, 66, 67, 68, 70, 86, 88, 90.
улица Сарыарка: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
улица Ауэзова: 1, 1а, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а,4б, 4В, 4д, 5, 5А, 5Б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8В, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 11а, 11б, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
улица Джамбула: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
улица Мустафина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24. улица Байтерек: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.
улица Достык: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19,23,27,28.
улица Мәншүк Мәметова: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 8г, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30,30а, 31, 32а, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41а, 44, 45, 46,48.
улица Жумабек Ташенова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33,31.
улица Айтеке би: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
улица Толе би: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16.
Улица Женис: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 9г, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Доскей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Улица Абылай хана: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2
Бухар-Жырауский
488
поселок Ботакара
Здание средней школы имени Ю. Гагарина, улица Алихан Бокейхан 7
Улица Курмангазы: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Улица Амангельды: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55.
Улица Алихан Бокейхан: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 16/2,16/3. 18, 20, 22, 24.

Нұра көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Шопанай көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9,
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18,
19, 20, 21, 21Б, 22, 24.
Бауыржан Момышұлы көшесі: 1, 3,
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16,
17, 18, 21, 23, 25.
Сейфуллин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А,
19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33,
35.
Абай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28,
29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36,
37, 39, 40А.
Мәшһүр Жүсіп көшесі: 1, 2, 3, 4, 6,
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,
18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30,
31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44,
45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54,
55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68,
69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79,
80, 82, 83.
Сәтпаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,
30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40,
41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54,
55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68,
69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76,
77,78, 79, 80.
Торегожин көшесі: 2, 3А, 4, 7, 8, 9,
10,11, 12, 13, 14.
Күләш Байсейітова көшесі: 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
26.
Бұқар жырау көшесі: 1, 3, 4, 5, 5а, 6,
7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,
53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81,
84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97,
97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106,
107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114,
115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 122,
123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137,
138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147,
148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157,
159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173,
175, 177, 179, 181, 183.
Ботақара станциясы.
3
Бұқар жырау
489
Петровка ауылы
Петровка орта мектеп ғимараты, Школьная көшесі, 12А
Петровка ауылдық округі:
Петровка ауылы.
4
Бұқар жырау
490
Жаңақала ауылы
Мектеп ғимараты, Ақжол көшесі, 10
Петровка ауылдық округі:
Жаңақала ауылы,
Жастілек ауылы.
5
Бұқар жырау
491
Ботақара ауылы
Клуб ғимараты, Мұхтар Әуезов көшесі 1
Ботақара ауылы.
6
Бұқар жырау
492
Көкпекті ауылы
Орта мектеп ғимараты, Шоссейная көшесі, 30
Көкпекті ауылдық округі:
Көкпекті ауылы.
7
Бұқар жырау
493
Байқадам ауылы
Мектептің ғимараты, Торговая көшесі 15А
Көкпекті ауылдық округі:
Байқадам ауылы.
8
Бұқар жырау
494
Сарытөбе ауылы
Сарытөбе негізгі мектеп ғимараты, Школьная көшесі 4А.
Көкпекті ауылдық округі:
Сарытөбе ауылы.
9
Бұқар жырау

Улица Нуринская: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Улица Шопанай: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21Б, 22, 24.
Улица Бауыржан Момышулы: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25.
Улица Сейфуллина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.
Улица Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40А.
улица Машһүр Жүсіп: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83.
улица Сатпаева: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80.
улица Торегожина: 2, 3А, 4, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14.
улица Куляш Байсеитовой; 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
улица Бухар-Жырау: 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
станция Ботакара.
3
Бухар-Жырауский
489
село Петровка
Здание Петровской средней школы, улица Школьная 12А
Петровский сельский округ:
село Петровка.
4
Бухар-Жырауский
490
село Жанакала
Здание школы, улица Акжол 10
Петровский сельский округ:
село Жанакала,
село Жастлек.
5
Бухар-Жырауский
491
село Ботакара
Здание клуба, улица Мухтара Ауэзова 1
село Ботакара.
6
Бухар-Жырауский
492
село Кокпекты
Здание средней школы, улица Шоссейная 30
Кокпектинский сельский округ:
село Кокпекты.
7
Бухар-Жырауский
493
село Байкадам
Здание школы, улица Торговая 15А
Кокпектинский сельский округ:
село Байкадам.
8
Бухар-Жырауский
494
село Сартюбе
Здание Сарытобинской основной школы, улица Школьная 4А.
Кокпектинский сельский округ:
село Сартюбе.
9
Бухар-Жырауский

495
Тоғызқұдық ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Орталық көшесі, 12
Тоғызқұдық ауылдық округі:
Тоғызқұдық ауылы,
Тасшоқы ауылы.
10
Бұқар жырау
496
Қарақұдық ауылы
Клуб ғимараты, А. Кыздарбекова көшесі 20
Қарақұдық ауылы.
11
Бұқар жырау
497
Доскей ауылы
Мектеп ғимараты мектеп фойесі, Асылбеков көшесі, 1 А
Степная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10,
11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
22а., 24.
Фабричная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,
20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49,
51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,
63, 64.
Садовая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28,
29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37,37а, 38,
39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46,
47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,
57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67,
67а, 68, 69, 70.
Гагарин көшесі: 1,2,3, 3а, 4, 5, 6, 6а,
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,
18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26,
27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36,
52а, 54.
Доскей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19,
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29,
29а,30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а,
39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,
51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61.
Тәуелсіздік көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5,
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17,
18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,
28, 29, 34, 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41,
42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75.
Мир көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
10, 11, 12, 14, 16.
12
Бұқар жырау
498
Үштөбе ауылы
Үштөбе орта мектебінің ғимараты, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 34
Үштөбе ауылдық округі:
Үштөбе ауылы,
Сокурское ауылы.
13
Бұқар жырау
499
Құрылыс ауылы
Ғимараты Ақжар негізгі мектебінің көшесі, Ы. Алтынсарин, 7
Үштөбе ауылдық округі:
Құрылыс ауылы.
14
Бұқар жырау
500
Сарыарқа ауылы
Заречный орта мектебінің ғимараты, Достық көшесі , 6
Үштөбе ауылдық округі:
Сарыарқа ауылы.
15
Бұқар жырау
501
Новостройка ауылы

495
село Тогызку-дук
Здание дома культуры, улица Орталык 12
Тогызкудукский сельский округ:
село Тогызкудук,
село Тасшокы.
10
Бухар-Жырауский
496
село Караку-дук
Здание клуба, улица А. Кыздарбекова 20
село Каракудук.
11
Бухар-Жырауский
497
село Доскей
Здание школы (фойе школы), улица Асылбекова 1 А
улица Степная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22а., 24.
улица Фабричная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64.
улица Садовая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37,37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 68, 69, 70.
улица Гагарина 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36, 52а, 54.
улица имени Доскея: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 29а,30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61.
улица Тауелсиздик: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75.
улица Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,16.
12
Бухар-Жырауский
498
село Уштобе
Здание Уштобинской средней школы, улица Ахмета Байтұрсынова 34
Уштобинский сельский округ:
село Уштобе,
село Сокурское.
13
Бухар-Жырауский
499
село Курлус
Здание Акжарской основной школы, улица Ы. Алтынсарина 7
Уштобинский сельский округ:
село Курлус.
14
Бухар-Жырауский
500
село Сарыарка
Здание Зареченской средней школы, улица Достык 6
Уштобинский сельский округ:
село Сарыарка
15
Бухар-Жырауский
501
село Новостройка

Ельгезек негізгі мектеп ғимараты, Мұстафин көшесі 12/1
Үштөбе ауылдық округі:
Новостройка ауылы.
16
Бұқар жырау
502
Суықсу ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты, Школьная көшесі 16
Суықсу ауылы.
17
Бұқар жырау
503
Шешенқара ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Пискунова көшесі 46А
Шешенқара ауылдық округі:
Шешенқара ауылы,
Ащысу ауылы.
18
Бұқар жырау
504
Белағаш ауылы
Ауылдық клуб ғимараты, Школьная көшесі 9А
Белағаш ауылдық округі:
Белағаш ауылы,
Аюлы ауылы.
19
Бұқар жырау
505
Ақбел ауылы
Клуб ғимараты, Юбилейный көшесі 16
Ақбел ауылдық округі:
Ақбел ауылы,
Құрама ауылы,
Алабас ауылы.
20
Бұқар жырау
506
Үміткер ауылы
Клуб ғимараты Кылыш Бабаев көшесі, 20
Үміткер ауылдық округі:
Үміткер ауылы,
Үлгі ауылы,
Төрткөл ауылы.
21
Бұқар жырау
508
Керней ауылы
Клуб ғимараты, көшесі Егемен 17
Ауылдық округі Керней:
Керней ауылы.
22
Бұқар жырау

Здание Ельгезекской основной школы, улица Мустафина 12/1
Уштобинский сельский округ:
село Новостройка.
16
Бухар-Жырауский
502
cело Суыксу
Здание сельской библиотеки, улица Школьная 16
cело Суыксу.
17
Бухар-Жырауский
503
село Шешенкара
Здание клуба, улица Пискунова 46А
Шешенкаринский сельский округ:
село Шешенкара,
село Ащысу.
18
Бухар-Жырауский
504
село Белагаш
Здание сельского клуба, улица Школьная 9А
Белагашский сельский округ:
село Белагаш,
село Аюлы.
19
Бухар-Жырауский
505
село Акбель
Здание клуба, улица Юбилейная 16
Акбельский сельский округ:
село Акбел,
село Курама.
село Алабас.
20
Бухар-Жырауский
506
село Умуткер
Здание клуба улица Кылыша Бабаева 20
Умуткерский сельский округ:
село Умуткер,
село Ульга,
село Тортколь.
22
Бухар-Жырауский
508
село Керней
Здание клуба, улица Егемен 17
Сельский округ Керней:
село Керней.
23
Бухар-Жырауский

509
Ақжар ауылы
Мектеп ғимараты, Мектеп көшесі 4
Ауылдық округі Керней:
Ақжар ауылы.
23
Бұқар жырау
510
Алғабас ауылы
Клуб ғимараты, Достық көшесі 18
Ауылдық округі Керней:
Алғабас ауылы.
24
Бұқар жырау
511
Бұқар жырау ауылы
Мектеп ғимараты Әшім Жапаров көшесі 14
Бұқар жырау ауылдық округі:
Бұқар жырау ауылы,
Семізбұғы ауылы,
Шалқар ауылы.
25
Бұқар жырау
512
Ақөре ауылы
Клуб ғимараты, Достық көшесі 7
Ақөре ауылы.
26
Бұқар жырау

509
село Акжар
Здание школы, улица Мектеп 4
Сельский округ Керней:
село Акжар.
24
Бухар-Жырауский
510
село Алгабас
Здание клуба улица Достық 18
Сельский округ Керней:
село Алгабас.
25
Бухар-Жырауский
511
село Бухар-Жырау
Здание школы, улица Ашима Жапарова 14
Бухар-Жырауский сельский округ:
село Бухар жырау,
село Семизбуга,
село Шалкар.
26
Бухар-Жырауский
512
село Акоре
Здание клуба, улица Достык 7
село Акоре.
27
Бухар-Жырауский

513
Ғ. Мұстафин кенті
Мәдениет үйінің ғимараты, Мир көшесі 19
Ғ. Мұстафин кенті.
27
Бұқар жырау
514
Ғ. Мұстафин кенті
Орта мектеп ғимараты, Пионерская көшесі 20а
Нұра станциясы.
28
Бұқар жырау
515
Қушоқы кенті
Орта мектеп ғимараты, Асфальтная көшесі, 9 А
Қушоқы кенті,
Майөзек ауылы.
29
Бұқар жырау
517
Тұзды ауылы
Клуб ғимараты, Гагарина көшесі 1
Тұзды ауылдық округі:
Тұзды ауылы,
Ескі Тұзды ауылы,
Бірінші май ауылы,
Жанаауыл ауылы.
30
Бұқар жырау

513
поселок Г. Мустафи-на
Здание дома культуры, улица Мира 19
поселок Г. Мустафина.
28
Бухар-Жырауский
514
поселок Г. Мустафи-на
Здание средней школы, улица Пионерская 20а
станция Нуринская.
29
Бухар-Жырауский
515
поселок Кушокы
Здание средней школы, улица Асфальтная, 9А
поселок Кушокы,
село Май – Озек.
31
Бухар-Жырауский
517
село Тузды
Здание клуба, улица Гагарина 1
сельский округ Тузды:
село Тузды,
село Cтарая Тузда,
село Первое Мая,
село Жанааул.
32
Бухар-Жырауский

518
Баймырза ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі 2
Баймырза ауылдық округі:
Баймырза ауылы.
31
Бұқар жырау
519
Астаховка ауылы
Жеке ғимараты, Бейбітшілік көшесі, 1/1
Баймырза ауылдық округі:
Астаховка ауылы.
32
Бұқар жырау
520
Центральное ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Садовая көшесі 16
Центральный ауылдық округі:
Центральное ауылы.
33
Бұқар жырау
521
Андренниковка ауылы
Клуб ғимараты, Школьная көшесі 22
Центральный ауылдық округі:
Андренниковка ауылы.
34
Бұқар жырау
522
Гагарин ауылы
Клуб ғимараты, Гагарин көшесі 9а
Гагарин ауылдық округі:
Гагарин ауылы,
Садовое ауылы.
35
Бұқар жырау
523
Самарқанд ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Ленинская көшесі 34а
Самарқанд ауылдық округі:
Самарқанд ауылы,
Тегізжол ауылы.
36
Бұқар жырау

518
село Баймырза
Здание дома культуры, улица Тәуелсіздік 2
Сельский округ Баймырза:
село Баймырза.
33
Бухар-Жырауский
519
село Астаховка
Частное здание, улица Бейбітшілік дом 1/1
Сельский округ Баймырза:
село Астаховка.
34
Бухар-Жырауский
520
село Централь-ное
здание сельского дома культуры, улица Садовая 16
Центральный сельский округ:
село Центральное.
35
Бухар-Жырауский
521
село Андрен-никовка
Здание клуба, улица Школьная 22
Центральный сельский округ:
село Андренниковка.
36
Бухар-Жырауский
522
село Гагарин-ское
Здание клуба, улица Гагарина 9а
Гагаринский сельский округ:
село Гагаринское,
село Садовое.
37
Бухар-Жырауский
523
село Самар-канд
Здание дома культуры, улица Ленинская 34а
Самаркандский сельский округ:
село Самарканд,
село Тегизжол.
38
Бухар-Жырауский

524
Чкалово ауылы
"Хитрук" жеке кәсіпкер кеңсе ғимараты
Самарқанд ауылдық округі:
Чкалово ауылы.
37
Бұқар жырау
525
Қызылқайың ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Лесная көшесі 1/1
Кызылкайың ауылдық округі:
Қызылқайың ауылы,
Саратовка ауылы.
38
Бұқар жырау
526
Тасауыл ауылы
Клуб ғимараты, Орталық көшесі, 51
Қызылқайың ауылдық округі:
Тасауыл ауылы.
39
Бұқар жырау
527
Ростовка ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Центральная көшесі 29
Ростовка ауылдық округі:
Ростовка ауылы.
40
Бұқар жырау

524
село Чкалово
Здание конторы индивидуального предпринимателя "Хитрук"
Самаркандский сельский округ:
село Чкалово.
39
Бухар-Жырауский
525
село Кызыл-каин
Здание дома культуры, улица Лесная 1/1
Кызылкаинский сельский округ:
село Кызылкаин,
село Саратовка.
40
Бухар-Жырауский
526
село Тасаул
Здание клуба, улица Орталык 51
Кызылкаинский сельский округ:
село Тасаул.
41
Бухар-Жырауский
527
село Ростовка
Здание сельского дома культуры, улица Центральная 29
Ростовский сельский округ:
село Ростовка.
42
Бухар-Жырауский

528
Қызылжар ауылы
Спортзал ғимараты, Жастар көшесі 20А
Ростовка ауылдық округі:
Қызылжар ауылы.
41
Бұқар жырау
529
Красная Нива ауылы
Ғимараты Краснонивовская негізгі орта мектеп, Школьная көшесі 1а
Ростовка ауылдық округі:
Красная Нива ауылы.
42
Бұқар жырау
530
Жаңаталап ауылы
Клуб ғимараты, Аубакиров көшесі 14
Жаңаталап ауылы.
43
Бұқар жырау
531
Қаражар ауылы
Манжы батыр атындағы Қаражар орта мектебінің ғимараты, Центральная көшесі 1
Қаражар ауылдық округі:
Қаражар ауылы,
Геологическое ауылы.
44
Бұқар жырау

528
село Кызыл-жар
Здание Спортзала, улица Жастар 20А
Ростовский сельский округ:
село Кызылжар.
43
Бухар-Жырауский
529
село Красная Нива
Здание Краснонивовская основная средняя школа, улица Школьная 1а
Ростовский сельский округ:
село Красная Нива.
44
Бухар-Жырауский
530
село Жанаталап
Здание клуба, улица Аубакирова 14
село Жанаталап.
45
Бухар-Жырауский
531
село Каражар
Здание Каражарской средней школы имени Манжи Батыра, улица Центральная 1
Каражарский сельский округ:
село Каражар,
село Геологическое.
46
Бухар-Жырауский

532
Асыл ауылы
Өндірістік кооперативінің әкімшілік ғимараты, "Асыл"
Қаражар ауылдық округі:
Асыл ауылы.
45
Бұқар жырау
533
Волковское ауылы
Мектеп ғимараты, 28а
Қаражар ауылдық округі:
Волковское ауылы.
46
Бұқар жырау
534
Ақтөбе ауылы
Клуб ғимараты, Алаш көшесі 20
Ақтөбе ауылдық округі:
Ақтөбе ауылы.
47
Бұқар жырау
535
Ынтымақ ауылы
Клуб ғимараты, Ынтымақ көшесі 13
Ақтөбе ауылдық округі:
Ынтымақ ауылы.
48
Бұқар жырау
536
Новоузенка ауылы
Клуб ғимараты, Новоузенка көшесі 38
Новоузенка ауылдық округінің аппараты:
Новоузенка ауылы,
Стан ауылы
Севан ауылы.
49
Бұқар жырау

532
село Асыл
Административное здание производственного кооператива "Асыл"
Каражарский сельский округ:
село Асыл.
47
Бухар-Жырауский
533
село Волков-ское
Здание школы, 28а
Каражарский сельский округ:
село Волковское.
48
Бухар-Жырауский
534
село Актобе
Здание клуба, улица Алаш 20
Актобинский сельский округ:
село Актобе.
49
Бухар-Жырауский
535
село Интумак
Здание клуба, улица Ынтымақ 13
Актобинский сельский округ:
село Интумак.
50
Бухар-Жырауский
536
село Новоузен-ка
Здание клуба, улица Новоузенская 38
Новоузенский сельский округ:
село Новоузенка,
село Стан,
село Севан.
51
Бухар-Жырауский

788
Доскей ауылы
Мектеп ғимараты (мәжіліс залы), Асылбеков көшесі, 1 А
Титов көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6,
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16,
17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25,
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37,
39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,
52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63,
65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,
75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86,
88, 90, 92.
Асылбеков көшесі: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20,
21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31,
32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,
42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51.
Абилхасен көшесі: 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7,
8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18,
18а, 19,20 ,21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32,
32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47,
48а, 50, 54, 54а, 58, 60, 64, 66, 70.
Школьная көшесі: 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а,4,
5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12,
13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37,
38, 39, 40.
Набережная көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7,
8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24,
28.
Аққұдық қыстағы.
Трудовое ауылы.

788
село Доскей
Здание школы (актовый зал), улица Асылбекова 1 А
улица Титова: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92.
улица Асылбекова: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51.
улица Абилхасена: 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19,20 ,21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48а, 50, 54, 54а, 58, 60, 64, 66, 70.
улица Школьная: 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а,4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37, 38, 39, 40.
улица Набережная: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24, 28.
зимовка Аккудук.
село Трудовое.