Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 5694 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 11.03.2024 № 2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары Сапар Каиркенович Сатаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 30 января 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 января 2020 года № 5694. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 11 марта 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 11.03.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Бухар – Жырауского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Бухар – Жырауского района Сатаева Сапара Каиркеновича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов