Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 51/358 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 5770 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 наурыздағы № 3/30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 01.03.2021 № 3/30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2587 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 17 (9611) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 30 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларының:
мемлекеттік тілдегі 7 тармақтың 4)-тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылады:
"4) Халықаралық мүгедектер күні (қазанның екінші жексенбісі);";
7 тармақ келесі мазмұндағы 5) және 6) - тармақшалармен толықтырылсын:
"5) 6 шілде – Астана күні;";
"6) 16 желтоқсан – Тәуелсіздік күні.";
9 тармақ келесі мазмұндағы 3-1) - тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) Астана күні және Тәуелсіздік күні мерекелеріне:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және оқытылатын балалары бар көпбалалы азқамтылған отбасыларға;".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Рыспеков
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

О внесении изменений и дополнений в решение Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2020 года № 51/358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 марта 2020 года № 5770. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 1 марта 2021 года № 3/30
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 01.03.2021 № 3/30 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2587, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 19 апреля 2014 года № 17 (9611), в информационно-правовой системе "Әділет" 30 мая 2014 года), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 4) пункта 7 на государственном языке изложить в следующей редакции, текст на русском языке остается без изменения:
"4) Халықаралық мүгедектер күні (қазанның екінші жексенбісі);";
пункт 7 дополнить подпунктами 5) и 6) следующего содержания:
"5) 6 июля – День Столицы;";
"6) 16 декабря – День Независимости.";
пункт 9 дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) к праздникам День Столицы и День Независимости:
малообеспеченным многодетным семьям, имеющим детей воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях образования;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Рыспеков
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов