Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 24/180 "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/369 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 5892 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы №24/180 "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4653 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқұқтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 27 наурызда, 2018 жылғы 21 сәуірдегі №17 (9854) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы С. Рымбеков
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

О признании утратившим силу решения Жанааркинского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 24/180 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2020 года № 53/369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2020 года № 5892
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Жанааркинского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 24/180 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4653, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 марта 2018 года, в газете "Жаңаарқа" от 21 апреля 2018 года № 17 (9854).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 01 января 2020 года.
Председатель сессии С. Рымбеков
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов