Жаңаарқа ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 6080 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық аткілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5162 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық аткілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 6 ақпанда, 2019 жылғы 2 ақпандағы № 5-6 (9895) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Қ. Әбдіғожинге жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин
Жаңаарқа ауданының
әкімінің
2020 жылғы 5 қарашасы
№ 2
шешіміне қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімінің
2019 жылғы 18 қаңтардағы
№6 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелері:
№ 537 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаарқа кенті, А.Оспанов көшесі 43, Бименде Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің (ресурстық орталығы) ғимараты.
Шекарасы: І-Ертіс орамының №1-ші үйінен №208-ші үйіне дейін; Б.Күжікенов көшесінің №1-ші үйінен №12-ші үйге дейін, №14, №16, №18 үйлер; Жамбыл көшесінің №1- ші үйден №38-ші үйге дейін; К.Әбжанов көшесінің №1-ші үйден №52-шы үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесінің №1-ші үйден №55/1-ші үйге дейін; Сары Тоқа көшесінің №1-ші үйінен №45-ші үйіне дейін; Ж. Дүйсенов атындағы орамының №1-ші үйінен №17-шы үйіне дейін; А.Оспанова көшесінің №1-ші үйден №41-ші үйге дейін; А.Сейдімбек көшесінің №1-ші үйден №42а үйге дейін; Ж.Садықбеков көшесінің №1-ші үйінен №26-шы үйіне дейін; Атасу көшесінің №1-ші үйінен №48-шы үйіне дейін; Балабақсы көшесінің №1 үйінен №10а үйіне дейін; Абай көшесі №1 үйден №8-ші үйге дейін және №39, №40 үйлер.
№ 538 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаарқа кенті, С.Сейфуллин даңғылы 13, мәдени-сауық орталығының ғимараты.
Шекарасы: Ү.Әбжанов көшесінің №1-ші үйінен №18-ші үйіне дейін; Қ.Асанов көшесінің №1-ші үйінен №55-ші үйіне дейін; Б.Күжікенов көшесінің №13, №15, №17, №19-шы үйден №38-ші үйге дейін; Жамбыл көшесінің №39-шы үйден №132/а үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесінің №56-шы үйден №120 үйге дейін; Сарысу көшесінің №1-ші үйінен №51-ші үйіне дейін, №104 №105-ші үйлер; Достық көшесінің №1-ші үйінен №66/1-ші үйіне дейін, Б.Майлин көшесінің №1-ші үйінен №64-ші үйіне дейін.
№ 539 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаарқа кенті, А.Сейдімбек көшесі 60, О.Жұмабеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің (ресурстық орталығы) ғимараты.

О внесении изменения в решение акима Жанааркинского района от 18 января 2019 года № 6 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району"
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 5 ноября 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 ноября 2020 года № 6080
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанааркинского района от 18 января 2019 года № 6 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5162, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 февраля 2019 года, в газете "Жаңаарқа" от 2 февраля 2019 года № 5-6 (9895)), следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жанааркинского района Абдигожина А.К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин
Приложение к решению
акима Жанааркинского
района
от 5 ноября 2020 года
№ 2
Приложение 1
к решению акима
Жанааркинского района
от 18 января 2020 года
№6
Избирательные участки по Жанааркинскому району:
Избирательный участок № 537
Центр: поселок Жаңаарқа, улица А.Оспановой 43, здание опорной школы (ресурсного центра) на базе общеобразовательной школы имени Бименде Амалбекова.
Границы: І-Иртышский квартал дома с №1 по №208; улица Б.Кужикенова дома с №1 по №12, дома №14, №16, №18; улица Жамбыла дома с №1 по №38; улица К.Абжанова дома с №1 по №52; улица Ж.Садвакасова дома с №1 по №55/1; улица Сары Тока дома с №1 по №45; квартал имени Ж.Дуйсенова дома с №1 по №17; улица А.Оспановой дома с №1 по №41; улица А.Сейдимбека дома с №1 по №42а; улица Ж.Садыкбекова дома с №1 по №26; улица Атасуйская дома с №1 по №48; улица Балабаксы дома с №1 по № 10а; улица Абая дома с №1 по №8 и дома №39, №40.
Избирательный участок № 538
Центр: поселок Жаңаарқа, проспект С.Сейфуллина 13, здание культурно-досугового центра.
Границы: улица У.Абжанова дома с №1 по №18; улица К.Асанова дома с №1 по №55; улица Б.Кужикенова дома №13, №15, №17, дома с №19 по №38; улица Жамбыла дома с №39 по №132/а; улица Ж.Садвакасова дома с №56 по №120; улица Сарысуйская дома с №1 по №51, дома №104, №105; улица Достық дома с №1 по №66/1; улица Б.Майлина дома с №1 по №64.
Избирательный участок № 539
Центр: поселок Жаңаарқа, улица А.Сейдимбека 60, здание опорной школы (ресурсного центра) на базе общеобразовательной школы имени О.Жумабекова.

Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы №9-шы үйден №63-шы үйге дейін; А.Оспанова көшесінің №42-ші үйден №87-ші үйге дейін; А.Сейдімбек көшесінің №43-ші үйден №123-ші үйге дейін; В.Трутько көшесінің №1 ші үйден № 26-ші үйге дейін; Караағаш көшесінің №1-ші үйден №33-ші үйге дейін; Н.Ахметжанов көшесінің №1-ші үйден №55а үйге дейін; Сарысу көшесінің №53-ші үйден №86 үйге дейін; Ш.Уалиханов көшесінің №1 үйінен №63 үйіне дейін; I-ықшам ауданы.
№ 540 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаарқа кенті, C.Сейфуллин даңғылы 23, C.Сейфуллин атындағы аудандық кітапхана ғимараты.
Шекарасы: К.Әбжанов көшесінің №53-ші үйінен №154-ші үйіне дейін; Балабақсы көшесінің №13-ші үйінен №139-ші үйіне дейін; С.Сейфуллин даңғылының №1-ші үйден №38/2-ші үйге дейін; Палуан Мұхаметжан көшесінің №1-ші үйінен №46-шы үйіне дейін; Бірлік көшесінің №1-ші үйінен №30-ші үйіне дейін; Б.Бекбосынов көшесінің №1-ші үйінен №24-ші үйіне дейін; Бейбітшілік тұйық көшесі №1-ші үйінен №14-ші үйіне дейін; Байдалы би көшесінің №1-ші үйінен №33-ші үйіне дейін.
№ 541 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаарқа кенті, Абай көшесі 23, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Байдалы би көшесінің №39-ші үйінен № 46-шы үйіне дейін; А.Дәулетбеков көшесінің №1-ші үйінен №146-шы үйіне дейін; Ералиев көшесінің №1-ші үйінен №36-шы үйіне дейін; Абай көшесінің №14-ші үйінен №77-ші үйіне дейін; С.Сейфуллин даңғылының №42-ші үйден №83/1-ші үйге дейін; А.Байбосынов көшесінің №1-ші үйінен №44-ші үйіне дейін; Аралбай батыр көшесінің №1-ші үйінен №32-ші үйіне дейін, Саябақ көшесінің №1-ші үйінен №43-ші үйіне дейін; Пушкин көшесінің №1-ші үйінен №38-ші үйіне дейін; Шон Телғозы көшесінің №1-ші үйінен №73-ші үйіне дейін; Сарыарқа орамының №1-ші үйінен №14-ші үйіне дейін; Нияз батыр көшесінің №1-ші үйінен №84-ші үйіне дейін; Жаңа-Нұр ықшам ауданы.
№ 542 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаарқа кенті, Т.Смайлов көшесі 39, локомотивті депо ғимараты.
Шекарасы: Т.Смайлов көшесінің №1-ші үйінен №40/1-ші үйіне дейін; Байғозы батыр көшесінің №1-ші үйінен №136-шы үйіне дейін; Т.Игіліков көшесінің №1-ші үйінен №41-ші үйіне дейін; Н.Абдиров көшесінің №1-ші үйінен №60-шы үйіне дейін; Орманбаев көшесінің №1-ші үйінен №105-ші үйіне дейін.
№ 543 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар кенті, 40 лет Победы көшесі 1, клуб ғимараты.
Шекарасы: Қызылжар кенті.
№ 544 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Жұмажанов ауылы, С.Сейфуллин көшесі 21, Жаңаарқа жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: М.Жұмажанов ауылы.
№ 545 сайлау учаскесі
Орталығы: Байғұл ауылы, Байғұл көшесі 6, бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Байғұл ауылы.
№ 546 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтасты ауылы, Достық көшесі, 3 үй.
Шекарасы: Ақтасты ауылы.
№ 547 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтүбек ауылы, Бәйтерек көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақтүбек ауылы.
№ 548 сайлау учаскесі
Орталығы: Өркендеу ауылы, Мектеп көшесі, №4 үй.
Шекарасы: Өркендеу ауылы.
№ 549 сайлау учаскесі

Границы: проспект Тәуелсіздік дома с №9 по №63; улица А.Оспановой дома с №42 по №87; улица А.Сейдимбека дома с №43 по №123; улица В.Трутько дома с №1 по №26; улица Қараағаш дома с №1 по №33; улица Н.Ахметжанова дома с №1 по №55а; улица Сарысуйская дома с №53 по №86; улица Ш.Уалиханова дома с №1 по №63; I - микрорайон.
Избирательный участок № 540
Центр: поселок Жаңаарқа, проспект С.Сейфуллина 23, здание районной библиотеки имени С.Сейфуллина.
Границы: улица К.Абжанова дома с №53 по №154; улица Балабаксы дома с №13 по №139; проспект С.Сейфуллина дома с №1 по №38/2; улица Палуан Мухаметжана дома с №1 по №46; улица Бірлік дома с №1 по №30; улица Б. Бекбосынова дома с №1 по №24; переулок Бейбітшілік дома с №1 по №14; улица Байдалы би дома с №1 по №33.
Избирательный участок № 541
Центр: поселок Жаңаарқа, улица Абая 23, здание общеобразовательной школы имени С.Сейфуллина.
Границы: улица Байдалы би дома с №39 по №46; улица А.Даулетбекова дома с №1 по №146; улица Ералиева дома с №1 по №36; улица Абая дома с №14 по №77; проспект С.Сейфуллина дома с №42 по №83/1; улица А.Байбосынова дома с №1 по №44; улица Аралбай батыра дома с №1 по №32; улица Саябақ дома с №1 по №43; улица Пушкина дома с №1 по № 38; улица Шон Тельгозы дома с №1 по №73; квартал Сарыарқа дома с №1 по №14; улица Нияз Батыра дома с №1 по №84; микрорайон Жана-Нур.
Избирательный участок № 542
Центр: поселок Жаңаарқа, улица Т.Смайлова 39, здание локомотивного депо.
Границы: улица Т.Смайлова дома с №1 по №40/1; улица Байгозы батыра дома с №1 по №136; улица Т.Игиликова дома с №1 по №41; улица Н.Абдирова дома с №1 по №60; улица Орманбаева дома с №1 по №105.
Избирательный участок № 543
Центр: поселок Кызылжар, улица 40 лет Победы 1, здание клуба.
Границы: поселок Кызылжар.
Избирательный участок № 544
Центр: село имени М.Жумажанова, улица С.Сейфуллина 21, здание Жанааркинской общеобразовательной школы.
Границы: село М. Жумажанова.
Избирательный участок № 545
Центр: село Байгул, улица Байғұл 6, здание начальной школы.
Границы: село Байгул.
Избирательный участок № 546
Центр: село Актасты, улица Достық, дом №3.
Границы: село Актасты.
Избирательный участок № 547
Центр: село Актубек, улица Бәйтерек 1, здание сельского клуба.
Границы: село Актубек.
Избирательный участок № 548
Центр: село Оркендеу, улица Мектеп, дом №4.
Границы: село Оркендеу.
Избирательный участок № 549

Орталығы: Манадыр стансасы, Тың көшесі 58, № 144 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манадыр стансасы.
№ 550 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу стансасы, Бейбітшілік көшесі 50, №135 негізгі орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Атасу стансасы.
№ 551 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ ауылы, Достық көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты .
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы.
№ 552 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтау ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтау, Қылыш, Айшырақ ауылдары.
№ 553 сайлау учаскесі
Орталығы: Бидайық ауылы, Тәуелсіздік көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Бидайық, Қарамола ауылдары, № 69 шақырымдағы разъезі.
№ 554 сайлау учаскесі
Орталығы: Актайлақ ауылы, Ұландар көшесі 2, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Актайлақ ауылы.
№ 555 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу ауылы, Достық көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Атасу ауылы, №117 шақырымдағы разъезі.
№ 556 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі 39, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы.
№ 557 сайлау учаскесі
Орталығы: Ералиев ауылы, Орталық көшесі 13, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ералиев, Кезен ауылдары.
№ 558 сайлау учаскесі
Орталығы: №189 шақырымдағы разьезі, №140 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жомарт стансасы, №189 шақырымдағы разъезі, Ақбастау ауылы.
№ 559 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынталы ауылы, Төлебай сал көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ынталы, Қараағаш орман шаруашылығы ауылдары.
№ 560 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Саябақ көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы.
№ 561 сайлау учаскесі
Орталығы: Жанаталап ауылы, Жаңаталап көшесі, №4 үй.
Шекарасы: Жанаталап ауылы.
№ 562 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, Алғабас көшесі, №9 үй.
Шекарасы: Алғабас ауылы.
№ 563 сайлау учаскесі
Орталығы: Түгіскен ауылы, Ы.Жұмабеков атындағы көшесі 49, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Түгіскен ауылы.
№ 564 сайлау учаскесі
Орталығы: Кенжебай-Самай ауылы, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Кенжебай-Самай ауылы.
№ 565 сайлау учаскесі
Орталығы: Орынбай ауылы, Мектеп көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Орынбай, Бидайық-2 ауылдары.

Центр: станция Манадырь, улица Тың 58, здание основной средней школы № 144.
Границы: станция Манадырь.
Избирательный участок № 550
Центр: станция Атасу, улица Бейбітшілік 50, здание основной средней школы № 135.
Границы: станция Атасу.
Избирательный участок № 551
Центр: село Айнабулак, улица Достық 7, здание сельского клуба.
Границы: село Айнабулак.
Избирательный участок № 552
Центр: село Актау, улица Тәуелсіздік 1, здание общеобразовательной школы.
Границы: селы Актау, Кылыш, Айшырак.
Избирательный участок № 553
Центр: село Бидаик, улица Тәуелсіздік 15, здание сельского клуба.
Границы: селы Бидаик, Карамола, разъезд 69 километр.
Избирательный участок № 554
Центр: село Актайлак, улица Ұландар 2, здание основной средней школы.
Границы: село Актайлак.
Избирательный участок № 555
Центр: село Атасу, улица Достық 1, здание сельского клуба.
Границы: село Атасу, разъезд № 117 километр.
Избирательный участок № 556
Центр: село Талдыбулак, улица Бейбітшілік 39, здание общеобразовательной школы.
Границы: село Талдыбулак.
Избирательный участок № 557
Центр: село Ералиев, улица Орталық 13, здание сельского клуба.
Границы: селы Ералиев, Кезен.
Избирательный участок № 558
Центр: разъезд № 189 километр, здание основной средней школы № 140.
Границы: станция Жомарт, разъезд № 189 километр, село Акбастау.
Избирательный участок № 559
Центр: село Ынталы, улица Төлебай сал 1, здание сельского клуба.
Границы: селы Ынталы, лесное хозяйство Караағаш.
Избирательный участок № 560
Центр: село Ынтымак, улица Саябақ 15, здание сельского клуба.
Границы: село Ынтымак.
Избирательный участок № 561
Центр: село Жанаталап, улица Жаңаталап, дом №4.
Границы: село Жанаталап.
Избирательный участок № 562
Центр: село Алгабас, улица Алғабас, дом №9.
Границы: село Алгабас.
Избирательный участок № 563
Центр: село Тугускен, улица имени Ы.Жумабекова 49, здание сельского клуба.
Границы: село Тугускен.
Избирательный участок № 564
Центр: село Кенжебай-Самай, здание основной средней школы.
Границы: село Кенжебай-Самай.
Избирательный участок № 565
Центр: село Орынбай, улица Мектеп 7, здание сельского клуба.
Границы: селы Орынбай, Бидаик-2.