Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 353 "Қарқаралы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 5675 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы №353 "Қарқаралы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3542 номерімен тіркелген, "Қарқаралы" аудандық газетіне 2015 жылғы 26 желтоқсандағы №103-104 (11434) санымен, 2015 жылғы 25 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес Қарқаралы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы бекітілсін.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Э. Дюсетаев
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "____" _________
№ __ қаулысына
қосымша
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 17 қарашадағы
№ 353 қаулысына
7 қосымша
Жарлы ауылында тұратын балаларды Тегісшілдік ауылының № 6 орта мектебіне тасымалдау схемасы

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Каркаралинского района от 17 ноября 2015 года № 353 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Каркаралинского района"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 9 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2020 года № 5675
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каркаралинского района от 17 ноября 2015 года № 353 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3542, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 26 декабря 2015 года № 103-104 (11434), в информационно-правовой системе "Әділет" 25 декабря 2015 года) следующее изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить схему перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Каркаралинского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему постановлению.";
дополнить приложением 7 согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Э. Дюсетаев
Приложение к постановлению
акимата Каркаралинского района
от "___" _______ 2019 года
№_____
Приложение 7 к постановлению
акимата Каркаралинского района
от "17" ноября 2015 года
№ 353
Схема перевозки детей, проживающих в селе Жарлы до средней школы № 6 села Тегисшилдик