2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № VI-64/528 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 22016 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10894824 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2076481 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11788 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8795555 мың теңге;
2) шығындар – 11552315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44446 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16254 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -701937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 701937 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 60700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 657491 мың теңге.

О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2020 года № VI-64/528. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2021 года № 22016.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10894824 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2076481 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11788 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8795555 тысяч тенге;
2) затраты – 11552315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44446 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16254 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -701937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 701937 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 60700 тысяч тенге;
погашение займов – 16254 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 657491 тысячи тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 09.11.2021 № VII-11/85 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен 2021-2023 жылдарға арналған қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 09.11.2021 № VII-11/85 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в составе расходов районного бюджета субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложению 4.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2021 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 5.

4. Аудан әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 34000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 22.07.2021 № VII-8/69 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы М. Кәрім
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық мәслихатының

4. Утвердить резерв акимата района на 2021 год в сумме 34000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.07.2021 № VII-8/69 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии М. Кәрім
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата