Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Ынталы ауылдық округінің әкімінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 05 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 5706 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Ынталы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдарының арасынан вирустық диареясы және инфекциялық ринотрахеит аурулары бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Ынталы ауылдық округінде орналасқан "Ынта" шаруа қожалығының "Қараоба" қыстағы аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданының Ынталы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 09 желтоқсандағы № 02 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5593 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 желтоқсандағы № 52 (11747) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 26 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ынталы ауылдық округінің әкімі Ж.К. Кежембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
Министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Ж. Копжасаров
2020 жыл 14 ақпан.

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 14 февраля 2020 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 февраля 2020 года № 5706
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Ынталинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания вирусная диарея и инфекционный ринотрахеит среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Ынта" в зимовке "Караоба" Ынталинского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района от 09 декабря 2019 года № 02 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5593, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 28 декабря 2019 года № 52 (11747), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 26 декабря 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ынталинского сельского округа Ж.К. Кежембаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора министерства сельского хозяйство
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров
14 февраля 2020 года