2020 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 02/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 5688 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2020 год
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 21 января 2020 года № 02/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 января 2020 года № 5688
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі А. Шалмаганбетов
Нұра ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "___" __________
№ ____ қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі:
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде % жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Мағжан Жұмабаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
78
2.
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
2
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района А. Шалмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
Нуринского района
от "__" _______ 2020 года
№ ____
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов:
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Магжана Жумабаева" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
78
2
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Шокана Уалиханова" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
57
2
1