Осакаров аудандық мәслихатының 60 сессиясының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 778 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы № 919 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қазанда № 6059 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 60 сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 778 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5649 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 3 (7695), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 10 қантарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 921 934 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 212 607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -15 857 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 680 919 мың теңге;
2) шығындар – 11 926 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 341 314 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 387 752 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 46 438 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 345 455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 1 345 455 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 1 270 516 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 46 438 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 121 377 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы алынып тасталсын;

О внесении изменений в решение 60 сессии Осакаровского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 778 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 2 октября 2020 года № 919. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 октября 2020 года № 6059. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 60 сессии Осакаровского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 778 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5649, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 18 января 2020 года № 3 (7695), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 921 934 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 212 607 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 551 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 857 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 680 919 тысяч тенге;
2) затраты – 11 926 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 341 314 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 387 752 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 438 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 345 455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 345 455 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 270 516 тысяч тенге;
погашение займов – 46 438 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 121 377 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения исключить;