Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің әкімінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 10 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 6060 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Осакаровка кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области от 12 октября 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 октября 2020 года № 6060
В соответствии Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Осакаровка РЕШИЛ:

1. "Қарағанды облысы энергетика және тұрғын коммуналдық шаруашылығы" мемлекеттік мекемесіне бес жыл мерзімінде, жер учаскесі жер пайдаланушылардан алып қоймай, Осакаров кентінде 41,53 гектар көлемінде, газ тарату желілерін жобалау және салу үшін, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер учаскесін шектеулі пайдалану құқығын белгіленсін (қауымдық сервитут).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды кент әкімінің орынбасары Болат Оразалұлы Жетпісбаевқа жүктелсін.

1. Установить право ограниченного пользования земельным участком (публичный сервитут) государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Карагандинской области" сроком на пять лет, без изъятия земельного участка у землепользователей, в поселке Осакаровка площадью 41,53 гектар для проектирования и строительства газораспределительных сетей согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Жетписбаева Болата Оразаловича.