Жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 5801 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Родников ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне барлау жұмыстарын жүргізу үшін Родников ауылдық округінің Қарасу ауылындағы алаңы 5,6 гектар жер учаскесіне үш ай мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының Родников ауылдық округінің әкімі Б. Ибраев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 16 апреля 2020 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 апреля 2020 года № 5801
В соответствии Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Родниковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Караганды жолдары" публичный сервитут сроком на три месяца на земельный участок в селе Карасау Родниковского сельского округа площадью 5,6 гектар для проведения разведочных работ.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Родниковского сельского округа Осакаровского района Б. Ибраев