Ұлытау ауданы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 9/5 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 5782 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 15 қарашадағы № 46/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 15.11.2021 № 46/1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан Улытауского района
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 1 апреля 2020 года № 9/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 апреля 2020 года № 5782. Утратило силу постановлением акимата Улытауского района Карагандинской области от 15 ноября 2021 года № 46/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Улытауского района Карагандинской области от 15.11.2021 № 46/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық - атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Ұлытау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Улытауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жұмыс орындарының квотасы:
1) Ұлытау ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының тізімдік санының 1 % мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшаға сәйкес;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының тізімдік санының 1 % мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшаға сәйкес;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының тізімдік санының 1 % мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации в Улытауском районе, в размере 1 % от списочной численности рабочих мест согласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 1 % от списочной численности рабочих мест cогласно приложению 2;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере 1% от списочной численности рабочих мест cогласно приложению 3.

2. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы "Ұлытау ауданы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 31/02 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5510 болып тіркелген, "Ұлытау өңірі" № 46 (6223) газетінде 2019 жылғы 9 қараша, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде электрондық түрде 2019 жылғы 30 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Улытауского района от 25 октября 2019 года №31/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан Улытауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5510, опубликовано в газете "Ұлытау" № 46 (6223) от 9 ноября 2019 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 октября 2019 года).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау ауданының әкімі Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау ауданы
әкімдігінің
2020 жылғы 1 сәуірі
№ 9/5
қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Ұлытау ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Ұлытау ауданының көпсалалы коммуналдық шаруашылық кәсіпорны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
20
1
1
2
"Ұлытау аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
80
1
1
3
"Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
50
1
1
Ұлытау ауданы
әкімдігінің
2020 жылғы 1 сәуірі
№ 9/5
қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындары квотасы белгіленетін Ұлытау ауданының ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындары ның саны
1
"Ұлытау ауданының көпсалалы коммуналдық шаруашылық кәсіпорны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
20
1
1
2
"Ұлытау аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
80
1
1
3
"Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
50
1
1
Ұлытау ауданы
әкімдігінің
2020 жылғы 1 сәуірі
№ 9/5
қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Ұлытау ауданының ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Ұлытау ауданының көпсалалы коммуналдық шаруашылық кәсіпорны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
20
1
1
2
"Ұлытау аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
80
1
1
3
"Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
50
1
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Улытауского района Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1
к постановлению
акимата Улытауского
района
от 1 апреля 2020 года
№ 9/5
Перечень организаций Улытауского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1
Коммунальное государственное предприятие "Улытауское районное многоотраслевое предприятие коммунальное хозяйство"
20
1
1
2
Коммунальное государственное предприятие "Улытауская районная ветеринарная станция"
80
1
1
3
Коммунальное государственное предприятие "Дом культуры Улытауского района"
50
1
1
Приложение 2
к постановлению
акимата Улытауского
района
от 1 апреля 2020 года
№ 9/5
Перечень организаций Улытауского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Коммунальное государственное предприятие "Улытауское районное многоотраслевое предприятие коммунальное хозяйство"
20
1
1
2
Коммунальное государственное предприятие "Улытауская районная ветеринарная станция"
80
1
1
3
Коммунальное государственное предприятие "Дом культуры Улытауского района"
50
1
1
Приложение 3
к постановлению
акимата Улытауского
района
от 1 апреля 2020 года
№ 9/5
Перечень организаций Улытауского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное предприятие "Улытауское районное многоотраслевое предприятие коммунальное хозяйство"
20
1
1
2
Коммунальное государственное предприятие "Улытауская районная ветеринарная станция"
80
1
1
3
Коммунальное государственное предприятие "Дом культуры Улытауского района"
50
1
1