Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/19 "Приозерск қаласының жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/399 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5927 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/19 "Приозерск қаласының жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3811 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 06 маусымада және 2016 жылы 03 маусымда № 22/458 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сарсембеков

О признании утратившим силу решения Приозерского городского маслихата от 11 мая 2016 года № 2/19 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций города Приозерск"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2020 года № 5927
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Приозерского городского маслихата от 11 мая 2016 года № 2/19 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций города Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3811, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 06 июня 2016 года и в газете "Приозерский вестник" от 03 июня 2016 года № 22/458).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков