Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 26 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 7407 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 30.01.2021 № 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 20209 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1364 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6765 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 17 сәуірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
Қызылорда облысы әкімдігінің
2020 жылғы 30 сәуірі № 26
қаулысымен бекітілген
Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы,
теңге
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиакты селитра

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Кызылординской области от 30 апреля 2020 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 апреля 2020 года № 7407. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 30 апреля 2021 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 30.04.2021 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 9 апреля 2019 года № 1364 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6765, опубликовано 17 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
Утвержден постановлением
акимата Кызылординской области
от 30 апреля 2020 года № 26
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Виды
субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра

Hafa UP, мочевина фосфаты (17,5-44-0)
N-17,5%, P2O5 -44%
тонна
234 500
18-44-0 (UP) маркалы Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш
N-18%, P2O5 -44%
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
10-46 маркалы жоғарғы және бірінші сортты аммофос,
N-10, P-46
N-10, P-46 маркалы аммофос
N-10, P-46
10-46 маркалы аммофос
N-10, P-46
N-12, P-52 маркалы аммофос
N-12, P-52
12:52 маркалы аммофос
N-12, P-52
12-52 маркалы аммофос
N-12, P-52
12:52 аммофос SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Түйіршіктелген моноаммонийфосфаты
Калийлі тыңайтқыштар
11
Хлорлы калий
K-60
тонна
50 000
Хлорлы калий
K2O-60
Электролитті хлорлы калий
K2O-48
Хлорлы калий SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Хлорлы калий
K2O-45
Техникалық калий хлориді
K2O-60
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-60, KCl-95,8
0-0-61 (KCI) Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш
K2O-61%
12
Тазаланған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-50, SO3-52
тонна
129 464,3
Калий сульфаты
K2O-50
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
Күкіртқышқылды калий SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий
(калий сульфаты)
K2O-53, SO3-45
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3-46
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
Тазаланған күкіртқышқылды калий минералды тыңайтқышы (калий сульфаты)
K2O-53, S-18
Калий сульфаты
K2O-53, S-18
Тазаланған күкіртқышқылды калий минералды тыңайтқышы (калий сульфаты) (I сорт, II сорт)
K2O-53, S-18
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
SOP тыңайтқышы 0.0.51 (47)
K:51+47 SO3
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-51
Hydroponica SOP
K2O-51
Күрделі тыңайтқыштар
13
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500
15-15-15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы нитроаммофоскасы
N-15, P-15, K-15
NPК 15:15:15 маркалы нитроаммофоскасы
N-15, P-15, K-15
NPК 15-15-15 маркалы нитроаммофоскасы (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) NPК тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 SiB маркалы
(модификацияланған минералды тыңайтқыш) нитроамофоска
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска азофоска тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы калийлі нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы калийлі нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы, NPK-тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
16:16:16, SiB маркалы нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16
Гранулометриялық жақсартылған құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPК 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі диаммофоска тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
10:26:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы (NPК-тыңайтқышы)
N-10, P-26, K-26
10:26:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі
тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
10:26:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі (диаммофоска) тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPК-тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPК-тыңайтқыш

Hafa UP, фосфат мочевины (17,5-44-0)
N-17,5%, P2О5-44%
тонна
234 500
Комплексное удобрение Growfert марки18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Аммофос высшего и первого сортов, марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N-10, P-46
Аммофос марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-12, P-52
N-12, P-52
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
Аммофоc 12:52 марки SiB
(модифицированное минеральное удобрение)
Моноаммонийфосфат гранулированный
Калийные удобрения
11
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000
Калий хлористый
K2О-60
Калий хлористый электролитный
K2О-48
Хлористый калий марки SiB
(модифицированное минеральное удобрение)
K2О-43
Калий хлористый
K2О-45
Калий хлористый технический
K2О-60
Хлорид калия марки Solumop
K2О -60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки 0-0-61 (KCl)
K2О -61%
12
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О -50, SO3-52
тонна
129 464,3
Сульфат калия
K2О-50
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
Сернокислый калий марки SiB
(модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3-45
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2О-51, SO3-46
Агрохимикат сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3-45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3-45
Сульфат калия
K2О-51, SO3-45
Минеральное удобрение калий сернокислый очищенный (сульфат калия)
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Калий сернокислый очищенный (сульфат калия)
(I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Удобрение SOP 0.0.51 (47)
К:51+47SO3
Калий сернокислый (сульфат калия)
K2О-51
Hydroponica SOP
K2О-51
Сложные удобрения
13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное
марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное
марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное
минеральное удобрение (NPK-удобрение) марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15 марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-16, P-16, K-16
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение) марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16 марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Азотно-фосфорно-калийное комплексное
минеральное удобрение (NPK-удобрение) марки 10:26:16
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки
10-26-16
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение

N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы, NPК-1 (диаммофоска) маркалы
N-8, P-20, K-30
5:14:14 маркалы (NPК - тыңайтқыш) азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқышы
N-5, P2О-14, K2О-14
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска (азофоска), NPК-тыңайтқышы
N-5, P2О-14, K2О-14
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска (азофоска), NPК-тыңайтқышы
N-6, P2О-14, K2О-14
6:14:14 маркалы (NPK-тыңайтқыш) азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P2О-14, K2О-14
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска
(азофоска), NPК-тыңайтқышы
N-13, P-13, K-24
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
20:20:10 маркалы (NPK-тыңайтқыш) кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқышы
N-20, P-20, K-10
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPК-тыңайтқыш
N-20, P-20, K-10
NPК 18-9-18 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-18, P-9, K-18
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы (тукоқоспалар NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы күкіртті азотты-фосфарлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-12
Азотты-фосфорлы-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-12
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска
(азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
14
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
23:13:8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
Гранулометриялық жақсартылған құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска тыңайтқышы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска тыңайтқышы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5,
Ca-0,5, Mg-0,5
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-0,9
15
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш,
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,5
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20+14 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы

N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6, P2O-14, K2O-14
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 6:14:14
N-6, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Азотно-фосфорно-калийное комплексное
минеральное удобрение (NPK-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, K-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-20, P-20, K-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 18-9-18
N-18, P-9, K-18
Комплексное азотно-фосфорно-калийное
минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19 K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-15, P-15, K-15, S-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-16, P-16, K-16, S-12
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
14
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска марки 10:26:26
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5,
Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-0,9
15
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,5
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20

N-20, P-20, S-8-14
SiB маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы,
(модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-20, P-20, S-14
20:20 (13,5) маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20,P-20, S-13,5
20:20:12 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-12
20:20:10 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-10
20:2:8 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы кешенді тыңайтқышы
N-20, P-20, S-8
17:22+14 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-17, P-22, S-14
16:20(14) маркалы құрамында күкірті бар
азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P-20, S-12
15:25(12) маркалы құрамында күкірті бар
азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-15, P-25, S-12
14:34(13,5) маркалы құрамында күкірті бар
азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-14, P-34, S-13,5
16
Құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (NPKS-тыңайтқыш)
Nн.м. 4,0% Р2О5-н.м. 9,6%
К2О-н.м. 8,0%, SO3-н.м.12,0%, СаО-н.м.10,2% MgO-н.м. 0,5%
тонна
46 301
Г маркалы, құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (NPKS-тыңайтқыш)
аммонилы азот-4,8%;
P2O5-9,6, K2O-8,0, SO314,0,CaО-11,2,0; MgO-0,6
17
Құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы (А, Б, В маркалы)
құрамында кем дегенде% аммонийлы азот - н.м. 6,0%;
P2O5-11,0; SO3-15.0;
CaO-14,0; MgO-0,25
тонна
43 750
А маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы (NPS-тыңайтқыш)
аммонийлы азот-6,0;
P2O5-12,0; SO3-15.0;
CaO-14,0; MgO-0,25
18
Құрамында күкірті бар фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (РК-тыңайтқыш)
P2O5-н.м.14%; К2О-до 8,0%, CaO-н.м. 13,2%, MgO-н.м. 0,45%
тонна
31 144
А маркалы құрамында күкірті бар фосфор-калийлі тыңайтқышы (РК-тыңайтқыш)
P2O5-14,8%;К2О-8,0%,
CaO-13,8%; MgO-0,48%
19
Құрамында күкірті бар фосфор-калийлі тыңайтқышы (PKS-тыңайтқыш)
P2O5-н.м.13,1%; К2О-до
7,0%, SO3-до 7,0%, CaO-н.м. 13,3%; MgO-н.м. 0,4%
тонна
31 379
А маркалы құрамында күкірті бар фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (PKS-тыңайтқыш)
P2O5 -13,1%; К2О-11,0%;
S-до 11,0%, CaO-13,3%; MgO-0,4%
20
Құрамында күкірті бар фосфор-калий тыңайтқышы
(PS-тыңайтқыш)
P2O5-н.м.11%; SO3-до 10,0%, CaO-н.м. 13,5%; MgO-н.м. 0,45%
тонна
25 951
В маркалы құрамында күкірті бар фосфор-калийлі тыңайтқышы (PS-тыңайтқыш)
P2O516,5%; S-- 10,0%,
CaO-15,5%; MgO-0,54%
21
А маркалы органоминералды тыңайтқышы Бурофос-Р
P2O5 -12; CaO-16; MgO-16; органикалық көміртек-14,0;
гумиондық қышқылдар-16,0
тонна

N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20 (13,5)
N-20, P-20, S-13,5
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки
17:22+14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 16:20(14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 15:25(12)
N-15, P-25, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 14:34(13,5)
N-14, P-34, S-13,5
16
Серосодержащее азотно-фосфорно-калийное удобрение, (NPКS-удобрение)
N н.м. 4,0% Р2О5-н.м. 9,6%, К2О-н.м. 8,0%,
SO3-н.м.12,0%, СаО-н.м. 10,2%, MgO- н.м. 0,5%
тонна
46 301
Серосодержащее азотно-фосфорно-калийное удобрение (NPКS-удобрение), марки Г
азот аммонийный-4,8;
Р2О5-9,6; К2О-8,0; SO314,0; СаО-11,2,0; MgO-0,6
17
Серосодержащее азотно-фосфорное удобрение (марки А, Б, В)
содержание не менее % азот аммонийный-н.м. 6,0; Р2О5-11,0; SO3-15.0;
СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
43 750
Серосодержащее азотно-фосфорно-калийное удобрение (NPS-удобрение) марки А
азот аммонийный-6,0; Р2О5-12,0; SO3-15.0;
СаО-14,0; MgO-0,25
18
Серосодержащее фосфорно-калийное удобрение
(РК-удобрение)
Р2О5-н.м. 14%, К2О-до 8,0%, СаО-н.м. 13,2%, MgO-н.м. 0,45%
тонна
31 144
Серосодержащее фосфорно-калийное удобрение (РК-удобрение) марки А
Р2О5-14,8%, К2О-8,0%, СаО-13,8%, MgO-0,48%
19
Серосодержащее фосфорно-калийное удобрение (РКS-удобрение)
Р2О5-н.м. 13,1%, К2О-до 7,0%, SО3-до 7,0%, СаО-н.м. 13,3%, MgО-н.м. 0,4%
тонна
31 379
Серосодержащее фосфорно-калийное удобрение (РКS-удобрение) марки А
Р2О5-13,1%, К2О-11,0%,
S-до 11,0%, СаО-13,3%, MgО-0,4%
20
Серосодержащее фосфорно-калийное удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO3-до 10,0%, СаО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%
тонна
25 951
Серосодержащее фосфорно-калийное удобрение марки В, (РS-удобрение)
Р2О5-16,5%,S-10,0%,
СаО-15,5%, MgO-0,54%
21
Органоминеральное удобрение марки А, Бурофос-Р
Р2О5-12; СаО-16; MgO-1,6; органический углерод-14,0; гуминовые кислоты-16,0
тонна

32 180
А маркалы органоминералды тыңайтқышы Бурофос-РК
P2O5 -10; К2О-10; CaO-9,5; MgO-1,1; органикалық көміртек-14,0;
гумиондық қышқылдар-10,0
22
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
тонна
160 000
Азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
А маркалы кристалды тазартылған арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
А, Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12 P-60; N-12 P-61
Б маркалы кристалды тазартылған арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-60
Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
P2O5-61, N-12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
12-61-0 (МАР) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-12, P2O5-61
23
Тыңайтқышты диаммонийфосфат
N-18, P-46
тонна
115 000
24
Калийдің монофосфаты агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
285 000
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5- P2O5-52, K2O-34
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K2O-34
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O -34
МКР тыңайтқышы
P2O5-52, K2O -34
Калийлы монофосфат Haifa
P2O5-52, K2O -34
Hydroponica МКР
P2O5-52, K2O -34
0-52-34 (МКР) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
P2O5-52, K2O -34
25
А маркалы "НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" Нитрофос
N-6, P-16, Ca-11
тонна
50 000
Б маркалы "НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" Нитрофос
N-9, P-12, Ca-14
В маркалы "НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" Нитрофос
N-7, P-19, Ca-12
26
Фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
Р-27, К-4
тонна
25 750
27
С 12 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
83 800
С 7,5 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
28
11-37 маркалы кешенді сұйық тыңайтқышы (ЖКУ)
N-11, Р-37
тонна
62 500
Кешенді сұйық тыңайтқышы (ЖКУ)
N-11, Р-37
10-34 маркалы кешенді сұйық тыңайтқышы (ЖКУ)
N-10, Р-34
Микротыңайтқыштар
29
"МЭРС" микробиотыңайтқыш" құрамында микроэлементті қоректендіретін ерітінділер
фитобайланыс Fe-2,5,
фитобайланыс Mo-2,0, фитобайланыс Cu-1,0, фитобайланыс Zn-2,5, фитобайланыс Mn-1,0, фитобайланыс Сo-0,5,
фитобайланыс B-0,5
литр
2 008,9
30
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальции нитраты)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000
А маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-14,9; CaO-27,0
Б маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
В маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Г маркалы, кальций нитраты (кальций селитрасы)
N-12,0; CaO-23,8
Қоюландырылған кальций нитраты
CaO-32; N-17
Қоюландырылған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты

32 180
Органоминеральное удобрение марки А, Бурофос-Р
Р2О5-10; К2О-10; СаО-9,5; MgO-1,1;
органический углерод-14,0;
гуминовые кислоты-10,0
22
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый марки А
N-12, Р2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А, Б
N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
Р2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
Комплексное удобрение Growfert марки 12-61-0 (MAP)
N-12, Р2О5-61
23
Диаммонийфосфат удобренный
N-18, P-46
тонна
115 000
24
Агрохимикат монофосфат калия
P-52, K-34
тонна
285 000
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
Р2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
Удобрение МКР
Р2О5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калия
Р2О5-52, K20-34
Hydroponica MKP
Р2О5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки 0-52-34 (MKP)
Р2О5-52%, K20-34%
25
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки А
N-6, P-16, Са-11
тонна
50 000
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки Б
N-9, P-12, Са-14
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки В
N-7, P-19, Са-12
26
Фосфорно-калийные удобрения
Р-27, К-4
тонна
25 750
27
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
28
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
62 500
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
Микроудобрения
29
Микроэлементсодержащие питательные растворы "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
30
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марки Г
N-12,0; CaO-23,8
Нитрат кальция концентрированный
CaO-32; N-17
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий

Са(NО3)2-51
Кальцийлы селитра Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Е маркалы түйіршектелген кальций селитрасы,
Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
15-0-0+27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15, CaO-27
31
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
Nкарб- 9,8, P2O5-18,
K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N14, NO3 7, Nкарб 7,
P2O5 11, K2O 31, MgO 2,5, SO3 5, B 0,02, Cu 0,01,
Fe 0,15, Mn 0,1, Zn0,01,
Mo 0,002
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда ерігіш NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,
SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,
SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
32
Yara Vita Rexolin D12 темір хелаты DTPA ыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Yara Vita Rexolin D12 темір хелаты DTPA ыңайтқышы
Fe-11,6
"Хелатэм" маркалы ДТПА Fe түйіршектелген микротыңайтқышы
Fe-11
Yara Vita Rexolin Q40 тыңайтқышы, EDDHA темір хелаты
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q40 тыңайтқышы, EDDHA темір хелаты
Fe-6
33
"Хелат Fe-13" маркалы Ультрамаг кристалды микроэлементті хелатты тыңайтқышы
Fe-13
литр

Са(NО3)2-51
Haifa кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е,
Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Комплексное удобрение Growfert марки 15-0-0+27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
31
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18,
K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2O5-40, K2O -13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N14, NO3 7, Nкарб 7,
P2O5 11, K2O 31, MgO 2,5, SO3 5, B 0,02, Cu 0,01, Fe 0,15, Mn 0,1, Zn0,01,
Mo 0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение
с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
32
Удобрение Yara Vita Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Удобрение Yara Tera Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Микроудобрение гранулированное "Хелатэм" марки
ДТПА Fe
Fe-11
Удобрение Yara Vita Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
33
Кристаллическое микроэлементное хелатное удобрение Ультрамаг марки "Хелат Fe-13"
Fe-13
литр

MgO-29,7; S-23,5
А маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты) (I сұрып, II сұрып, III сұрып)
MgO-29,8; S-23,8
Б маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-28,1; S-22,4
В маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,9; S-13,5
В маркалы күкірт қышқылды магний (магний сульфаты)
MgO-16,4; S-13,4
Эпсомит майдакристалды, Эпсомит түйіршікті, Кизерит майдакристалды, Кизерит түйіршікті маркалы магний агрохимикаты сульфаты
Mg-16,7; S-13,3
"Magnesium Sulphate" маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
МgО-16%, SО3-32%
52
Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O-46,3
тонна
175 000
Yara Tera Krista K Plus (калий нитраты) тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O-46,3
Азотқышқылды калий минералды тыңайтқышы (калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
Азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
Азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,7%, K2O-46,3%
Калий нитраты (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Multi-K GG калий селитрасы
N-13,5, K2O-46,2
СХ маркалы техникалық калийлі селитрасы
N-13,7, K2O-46,3
13-0-46 (NOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-13%, K2O-46%
53
Krista MAG тыңайтқышы (магний нитраты )
N-3-11, NO3-11, MgO-15
тонна
90 000
Yara Tera Krista MAG тыңайтқышы (магний нитраты)
N-3-11, NO3-11, MgO-15
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11,1; MgO-15,5
6-сулы күкіртқышқылды магний селитрасы (магний селитрасы)
MgO-15,5; N-11,1
магний нитраты (магний селитрасы)

MgO-29,7; S-23,5
Магний сернокислый (сульфат магния) марки А
(I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Магний сернокислый (сульфат магния), марки Б
MgO-28,1; S-22,4
Магний сернокислый (сульфат магния), марки В
MgO-16,9; S-13,5
Магний сернокислый (сульфат магния), марки В
MgO-16,4; S-13,4
Агрохимикат сульфат магния, марок Эпсомит мелкокристаллический, Эпсомит гранулированный, Кизерит мелкокристаллический, Кизерит гранулированный
Mg-16,7; S-13,3
Комплексное удобрение Growfert марки
"Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
52
Удобрение Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O-46,3
тонна
175 000
Удобрение Yara Tera Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O-46,3
Минеральное удобрение калий азотно-кислый
(нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
Калий азотно-кислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
Калий азотно-кислый (нитрат калия)
N-13,7%, K2O-46,3%
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калиевая селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,7, K2O-46,3
Комплексное удобрение Growfert марки 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O-46%
53
Удобрение Krista MAG (нитрат магния)
N-3-11, NO3-11, MgO-15
тонна
90 000
Удобрение Yara Tera Krista MAG (нитрат магния)
N-3-11, NO3-11, MgO-15
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11,1; MgO-15,5
Магний азотно-кислый 6-водный (магниевая селитра)
MgO-15,5; N-11,1
Нитрат магния (магниевая селитра)

N-3, P205-3, K20-3,
теңіз балдырларының сығындысы
литр
4410
58
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8,
N-15,2+адьюванттар
литр
568
59
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7,
SO3-5, Zn-0,1
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2,
Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25,
MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
"Старт" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-5,5, полисахаридтер-7,0,
N-4,5, Р2О5-5,0, К2О-2,5,
MgO-1,0, Fe-0,2, Mn-0,2,
Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,1, Mo-0,01
литр
3 425
61
"Универсал" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-10,0,
N-6,0, К2О-3,0%, SO3-5,0%
литр
3 150
62
"Рост" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-4,0,
N-4,0, Р2О5-10,0, SO3-1,0, MgO-2,0, Fe-0,4, Mn-0,2,
Zn-0,2, B-0,1
литр
3 150
63
"Зерновой" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-7,0,
N-5,5, Р2О5-4,5, К2О-4,0, SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4,
B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
64
"Масличный" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0,
N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0,
Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
65
"Свекла" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0,
N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5,
Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5,
Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
"Кукуруза" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0,
N-6, SO3-6,0, MgO-2,0,
Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
67
"Для кукурузы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%,
MgO-2,0%, Fe-0,7%,
Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%,
Ti-0,02%
литр
2 380
68
"Для масличных" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,5%,
Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,03%
литр
2 380
69
"Для зерновых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%,
MgO-2,0%, Fe-0,8%,
Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
70
"Для бобовых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%,
MgO-2,0%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%, Mn-0,4%,
Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
71
"Для картофеля" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%, Mn-0,6%,
Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
72
"Для свеклы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%,
MgO-2,0%, Fe-0,2%,
Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%, Na2O-3,0%
73
6:14:35+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна

N-3, P205-3, K20-3,
экстракт морских
водорослей
литр
4410
58
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2
+адьюванты
литр
568
59
Безхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7,
SO3-5, Zn-0,1
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2,
Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты-5,5, полисахариды-7,0,
N-4,5, Р2О5-5,0, К2О-2,5, MgO-1,0, Fe-0,2, Mn-0,2,
Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,1,
Mo-0,01
литр
3 425
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты-10,0,
N-6,0, К2О-3,0%, SO3-5,0%
литр
3 150
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты-4,0,
N-4,0, Р2О5-10,0, SO3-1,0, MgO-2,0, Fe-0,4, Mn-0,2,
Zn-0,2, B-0,1
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты-7,0,
N-5,5, Р2О5-4,5, К2О-4,0, SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты-6,0,
N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0,
Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2,
Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04,
Co-0,02
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,
N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5,
Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5,
Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0,
N-6, SO3-6,0, MgO-2,0,
Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9,
Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02,
Cо-0,2
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%,
MgO-2,0%, Fe-0,7%,
Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%,
Ti-0,02%
литр
2 380
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,5%,
Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,03%
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%,
MgO-2,0%, Fe-0,8%,
Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%,
MgO-2,0%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%, Mn-0,4%,
Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%, Mn-0,6%,
Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
72
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%,
MgO-2,0%, Fe-0,2%,
Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%, Na2O-3,0%
73
Водорастворимое NPK удобрение марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна

MAXSOLI 20-20-20+ME
N-20, P2O5-20, Cu-0,01,
Fe-0,02, Mn-0,01, Zn-0,01
килограмм
600,0
254
MAX BZnFe
B-6, Zn-9, Fe-5
килограмм
2 250,0
255
KEY FEEDS ZINC
Zn-20
килограмм
2 125,0
256
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,0
257
Нановит Супер
N-10,0%, К2О-5,0%;
MgO-2,46%;
SO3-0,35%, Cu-0,37%;
В-0,37%, Fe-0,07%;
Mn-0,04%; Zn-0,21%,
Мо-0,002%;
аминқышқылдар-2,86%; органикалық
қышқылдар-2,30%; моносахаридтер-0,00403%,
фитогормондар-0,00046%
литр
1 250,0
258
Нановит Макро
N-3,98%; MgO-4,53%;
SO3-3,91%;
Cu-0,51%; В-0,51%;
Fe-0,60%; Mn-0,94%;
Zn-0,50%;
аминқышқылдар-5,19%; органикалық
қышқылдар-5,30%; моносахаридтер-0,00379%;
фитогормондар-0,00043%; гуминдіқышқылдар-0,25 %,
фульвоқышқылдар-0,045%
литр
1 062,5
259
Нановит Микро
N-3,98%; MgO-4,53%;
SO3-3,91%;
Cu-0,51%; В-0,51%;
Fe-0,60%; Mn-0,94%;
Zn-0,50%;
аминқышқылдар-5,19%; органикалық
қышқылдар-5,30%; моносахаридтер-0,00379%; фитогормондар-0,00043%; гуминдіқышқылдар-0,25%,
фульвоқышқылдар-0,045%
литр
1 145,0
260
Нановит Моно Бор
В-10,95%;
аминқышқылдар-1,5%; моносахаридтер-0,00368%; фитогормондар-0,00042%
литр
1 325,0
261
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%; N-2,66%;
SO3-4,41%;
аминқышқылдар-1,39%; органикалық
қышқылдар-7,20%; моносахаридтер-0,00329%; фитогормондар-0,00038%
литр
1 135,0
262
Нановит Моно Мыс
N-5,40%; SO3-2,66%;
Cu-5,65%;
аминқышқылдар-2,68%; органикалық
қышқылдар-6,20%; моносахаридтер-0,00397%; фитогормондар-0,00045%
литр
1 010,0
263
Нановит Моно Мырыш
Zn-7,67%; N-5,41%;
SО3-3,61%;
аминқышқылдар-2,78%; органикалық
қышқылдар-8,35%; моносахаридтер-0,00385%;
фитогормондар-0,00044%
литр
1 145,0
264
Нановит Кальцилы
N-8,86%, MgO-0,71%;
SO3-0,77%;
СаО-15,0%; Cu-0,02%;
В-0,04%;
Fe-0,21%; Mn-0,11%;
Zn-0,02%;
аминқышқылдар-0,78%; органикалық
қышқылдар-0,10%; моносахаридтер-0,00347%; фитогормондар-0,0004%
литр
1 085,0
265
Нановит Фосфорлы
N-4,53%, Р2О5-30,00%;
В-0,51%; Zn-0,51%;
SO3-0,25%;
аминқышқылдар-0,08%; органикалық
қышқылдары-4,5%; моносахаридтер-0,00365%; фитогормондар-0,00042%
литр
1 425,0
266
Нановит Молибденді
N-3,34%, SO3-0,25%;
В-0,50%; Мо-3,00%;
Zn-0,50%;
аминқышқылдар-4,26%; органикалық
қышқылдары-16,5%; моносахаридтер-0,00417%; фитогормондар-0,00048%
литр
1 457,5
267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7%, MgO-0,1%;
SO3-0,08%;
Cu-0,015%; В-0,01%;
Fe-0,01%;
Mn-0,02%; Мо-0,006%;
Zn-0,02%; Р2 О5-1,0%;
К2О-1,1%, Si-0,004%;
Co-0,004%;
аминқышқылдар-35,0%; моносахаридтер--0,1%;
фитогормондар-0,012%
литр
1 800,0
268
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-3,0%, Р2 О5-18,0%;
К2О-18,0%; MgO-0,015%;
SO3-0,015%; В-0,022%;
Cu-0,038%; Fe-0,07%;
Mn-0,03%; Мо-0,015%;
Zn-0,015%, Si-0,015%;
Co-0,0015%
литр
1 075,0
269
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-5,0%, Р2 О5-20,0%;
К2О-5,0%; MgO-0,01%;

MAXSOLI 20-20-20+ME
N-20, P2O5-20, Cu-0,01,
Fe-0,02, Mn-0,01,
Zn-0,01
килограмм
600,0
254
MAX BZnFe
B-6, Zn-9, Fe-5
килограмм
2 250,0
255
KEY FEEDS ZINC
Zn-20
килограмм
2 125,0
256
WHITE LABEL BORON
B-9
литр
1 100,0
257
Нановит Супер
N-10,0%, К2О-5,0%;
MgO-2,46%; SO3-0,35%,
Cu-0,37%; В-0,37%,
Fe-0,07%; Mn-0,04%;
Zn-0,21%,
Мо-0,002%;
аминокислоты-2,86%; органические
кислоты-2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны-0,00046%
литр
1 250,0
258
Нановит Макро
N-3,98%; MgO-4,53%;
SO3-3,91%; Cu-0,51%;
В-0,51%; Fe-0,60%;
Mn-0,94%;
Zn-0,50%;
аминокислоты-5,19%; органические
кислоты-5,30%; моносахариды-0,00379%; фитогормоны-0,00043%; гуминовые кислоты-0,25%, фульвокислоты-0,045%
литр
1 062,5
259
Нановит Микро
N-3,98%; MgO-4,53%;
SO3-3,91%; Cu-0,51%;
В-0,51%; Fe-0,60%;
Mn-0,94%;
Zn-0,50%;
аминокислоты-5,19%; органические
кислоты-5,30%; моносахариды-0,00379%; фитогормоны-0,00043%; гуминовые кислоты-0,25%, фульвокислоты-0,045%
литр
1 145,0
260
Нановит Моно Бор
В-10,95%;
аминокислоты-1,5%; моносахариды-0,00368%; фитогормоны-0,00042%
литр
1 325,0
261
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%; N-2,66%;
SO3-4,41%;
аминокислоты-1,39%; органические
кислоты-7,20%; моносахариды-0,00329%; фитогормоны-0,00038%
литр
1 135,0
262
Нановит Моно Медь
N-5,40%; SO3-2,66%;
Cu-5,65%;
аминокислоты-2,68%; органические
кислоты-6,20%; моносахариды-0,00397%; фитогормоны-0,00045%
литр
1 010,0
263
Нановит Моно Цинк
Zn-7,67%; N-5,41%;
SО3-3,61%;
аминокислоты-2,78%; органические
кислоты-8,35%; моносахариды-0,00385%; фитогормоны-0,00044%
литр
1 145,0
264
Нановит Кальциевый
N-8,86%, MgO-0,71%;
SO3-0,77%; СаО-15,0%;
Cu-0,02%; В-0,04%;
Fe-0,21%; Mn-0,11%;
Zn-0,02%;
аминокислоты-0,78%; органические
кислоты-0,10%; моносахариды-0,00347%; фитогормоны-0,0004%
литр
1 085,0
265
Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%;
В-0,51%; Zn-0,51%;
SO3-0,25%;
аминокислоты-0,08%; органические
кислоты-4,5%;
моносахариды-0,00365%; фитогор-моны-0,00042%
литр
1 425,0
266
Нановит Молибденовый
N-3,34%, SO3-0,25%;
В-0,50%; Мо-3,00%;
Zn-0,50%;
аминокислоты-4,26%; органические
кислоты-16,5%; моносахариды-0,00417%; фитогор-моны-0,00048%
литр
1 457,5
267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7%, MgO-0,1%;
SO3-0,08%; Cu-0,015%;
В-0,01%; Fe-0,01%;
Mn-0,02%; Мо-0,006%;
Zn-0,02%; Р2 О5-1,0%;
К2О-1,1%, Si-0,004%;
Co-0,004%;
аминокислоты-35,0%; моносахариды-0,1%; фитогормоны-0,012%
литр
1 800,0
268
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0%, Р2 О5-18,0%;
К2О-18,0%; MgO-0,015%; SO3-0,015%; В-0,022%;
Cu-0,038%; Fe-0,07%;
Mn-0,03%; Мо-0,015%;
Zn-0,015%, Si-0,015%;
Co-0,0015%
литр
1 075,0
269
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0%, Р2 О5-20,0%;
К2О-5,0%; MgO-0,01%;

SO3-0,01%; В-0,02%;
Cu-0,04%; Fe-0,07%;
Mn-0,035%; Мо-0,01%;
Zn-0,01%, Si-0,01%;
Co-0,001%
литр
1 142,5
270
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-9,0%, Р2 О5-18,0%;
К2О-9,0%;
MgO-0,012%; SO3-0,012%; В-0,018%;
Cu-0,04%; Fe-0,065%;
Mn-0,028%; Мо-0,012%;
Zn-0,012%, Si-0,012%;
Co-0,0012%
литр
1 075,0
271
CROPMAX минералды тыңайтқышы
N-0,2 P-0,4% K-0,02%
Fe-220 Mg-550 Zn-49 Cu-35 Mn-54 B,Ca, Mo, Co, Ni 10 аминқышқылдар 2
литр
4 465,0
272
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1%
Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық
қышқылдары-25 г/л, аминқышқылдар-25 г/л, өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар-10 г/л
литр
1628,0
273
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05% B-10,2%
274
"SunnyMix универсальный" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3%
K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01%
MgO-8,2% Mn-8,13%
Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25 г/л, аминқышқылдар-25 г/л, өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар-10 г/л
275
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминқышқылдар-85 г/л, өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар
276
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36%
Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%,
+ органикалық
қышқылдар-25 г/л, аминқышқылдар-25 г/л, өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар-10 г/л
277
SunnyMix бұршақ дақылының вегетациялық тыңайтқышы
N-5,51% P2O5-20,2%
K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7% S-6,8% Mo-0,2% Co-0,02%
MgO-2,5% Mn-5,8%
CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%, органикалық

SO3-0,01%; В-0,02%;
Cu-0,04%; Fe-0,07%;
Mn-0,035%; Мо-0,01%;
Zn-0,01%, Si-0,01%;
Co-0,001%
литр
1 142,5
270
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N-9,0%, Р2 О5-18,0%;
К2О-9,0%; MgO-0,012%;
SO3-0,012%; В-0,018%;
Cu-0,04%; Fe-0,065%;
Mn-0,028%; Мо-0,012%;
Zn-0,012%, Si-0,012%;
Co-0,0012%
литр
1 075,0
271
Минеральное удобрение CROPMAX
N-0,2 P-0,4% K-0,02%
Fe-220 Mg-550 Zn-49 Cu-35 Mn-54 B,Ca, Mo, Co, Ni 10 аминокислоты 2
литр
4 465,0
272
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1%
Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические
кислоты-25 г/л, аминокислоты-25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л
литр
1628,0
273
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
274
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3%
K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01%
MgO-8,2% Mn-8,13%
Fe-1,0% Cu-1,6%, органические
кислоты-25 г/л, аминокислоты-25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л
275
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминокислоты-85г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений
276
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36%
Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органические
кислоты-25 г/л, аминокислоты-25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л
277
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация
N-5,51% P2O5-20,2%
K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 % S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8%
CaO-1,75% Fe-2,0%
Cu-7,6%,
органические

гуминді қышқыл сулы тұз қоспасы және минералды тыңайтқыш. NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар-5,5% оның ішінде гумат-4,3%, фульват-1,04%, кинетин, аминқышқылдар
литр
2 250
318
"VitaePro" органоминералды тыңайтқышы
табиғи органикалық
заттың сулы қоспасы
және минералды тыңайтқыштар
NPK=0,1-0,05-0,6, органикалық заттар-2,8% оның ішінде цитокининдер, ауксиндер элиситоры, дәрумендер В1,В2,С, РР, аминқышқылдар
литр
4 500
319
"ПРК Белый жемчуг" "Коричневый", "Универсальный", "ЖҰлтый", "ТермоЩит", "АнтиФриз", "СтопКлоп"
бентонитті сазы,
SiO2-5,6%, Fe2O3-0,4%, Al2O3-0,16%, Cao-0,4%, MgO-0,4%, K2O-0,2%,
Na2O-0,04
литр
892,9
320
Изабион 62,5 с.е. Орган-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар және пептидтер 62,5
литр
4 264

водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества-5,5% в них гуматы-4,3%, фульваты-1,04%, кинетин, аминокислоты
литр
2 250
318
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK=0,1-0,05-0,6, органические вещества-2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1,В2,С, РР, аминокислоты
литр
4 500
319
"ПРК Белый жемчуг": "Коричневый", "Универсальный", "Желтый", "ТермоЩит", "АнтиФриз", "СтопКлоп"
бентонитовая глина,
SiO2-5,6%, Fe2O3-0,4%, Al2O3-0,16%, Cao-0,4%, MgO-0,4%, K2O-0,2%,
Na2O-0,04
литр
892,9
320
Органо-минеральное удобрение Изабион 62,5 в.р.
аминокислоты и
пептиды-62,5
литр
4 264

321
15+00+20+8MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, K2O-20, MgO-8,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
881
322
17+05+13+6MgO+Te (ES) маркалы Field-CoteCRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-5, K2O-13,
MgO-6, транс - элементтер
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 045,5
323
18+08+12+7MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-8, K2O-12,
MgO-7, транс - элементтері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
324
19+00+19+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-19, K2O-19, MgO-2,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
847,5
325
20+05+20+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-5, K2O-20,
MgO-2, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
869,0
326
22+05+08+8MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-22, P2O5-5, K2O-8,
MgO-8, транс - элементтері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
913,5
327
22+05+10+5MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-22, P2O5-5, K2O-10,
MgO-5, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
894,5
328
23+05+12+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-23, P2O5-5, K2O-12,
MgO-2, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
902,5
329
25+13+00+7,5MgO+Te маркалы, Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-25, P2O5-13, MgO-7,5,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
971,0
330
26+00+08+8MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, K2O-8, MgO-8,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
871,5
331
26+05+08+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, P2O5-5, K2O-8,
MgO-2, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
332
26+05+11+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, P2O5-5, K2O-11,
MgO-2, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
936,5
333
27+05+11+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-27, P2O5-5, K2O-11,
MgO-2, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

321
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+00+20+8MgO+Te
N-15, K2O-20, MgO-8,
трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
881
322
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+05+13+6MgO+Te (ES)
N-17, P2O5-5, K2O-13,
MgO-6, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 045,5
323
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+08+12+7MgO+Te
N-18, P2O5-8, K2O-12,
MgO-7, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
324
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 19+00+19+2MgO+Te
N-19, K2O-19, MgO-2,
трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
847,5
325
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O-20,
MgO-2, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
869,0
326
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 22+05+08+8MgO+Te
N-22, P2O5-5, K2O-8,
MgO-8, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
913,5
327
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 22+05+10+5MgO+Te
N-22, P2O5-5, K2O-10,
MgO-5, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
894,5
328
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 23+05+12+2MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-12,
MgO-2, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
902,5
329
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 25+13+00+7,5MgO+Te
N-25, P2O5-13,
MgO-7,5, трансэлементы(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
971,0
330
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+00+08+8MgO+Te
N-26, K2O-8, MgO-8,
трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
871,5
331
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+08+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-8,
MgO-2, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
332
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+11+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-11,
MgO-2, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
936,5
333
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+05+11+2MgO+Te
N-27, P2O5-5, K2O-11,
MgO-2, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

N-20, P2O5-5, K2O -10,
MgO-6, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
353
20+00+20+2MgO+Te маркалы, Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, K2O-20, MgO-2,
трансэлементері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,5
354
27+15+12+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-27, P2O5-15, K2O-12,
MgO-1, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
355
12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-7, K2O-25,
CaO-8, MgO-2,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,0
356
10+52+10+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-52,
K2O-10, MgO-1,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 079,0
357
18+06+26+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-6,
K2O-26, MgO-3,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920,0
358
17+10+17+12CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-10,
K2O-17, CaO-12,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
948,5
359
10+10+30+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10,
K2O-30, MgO-6,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
956,0
360
12+05+24+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-5, K2O-24,
MgO-2,
трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
361
21+10+10+8CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-21, P2O5-10, K2O-10,
CaO-8, трансэлементері
(бор, мыс, темір,
марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
930,5
362
18+18+18+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-18,
K2O-18, MgO-3,
трансэлементері (бор, мыс, темір, марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
898,5
363
10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30,
MgO-3, CaO-3,
трансэлементері (бор, мыс, темір, марганец, молибден,
мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
1 004,5
364
07+12+36+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-7, P2O5-12, K2O-36,
MgO-3, трансэлементері
(бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
923,0
365
11+06+18+2MgO +Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы

N-20, P2O5-5, K2O -10,
MgO-6, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
353
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2,
трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,5
354
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12,
MgO-1, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
355
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,0
356
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10,
MgO-1, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 079,0
357
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26,
MgO-3, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920,0
358
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17,
CaO-12, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
948,5
359
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30,
MgO-6, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
956,0
360
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24,
MgO-2, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
361
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10,
CaO-8, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
930,5
362
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18,
MgO-3, трансэлементы
(бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
898,5
363
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30,
MgO-3, CaO-3,
трансэлементы (бор, медь, железо, марганец, молибден,
цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
1 004,5
364
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 07+12+36+3MgO+Te
N-7, P2O5-12, K2O-36,
MgO-3, трансэлементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
923,0
365
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 11+06+18+2MgO +Te

Mo-0,002%
килограмм
332,0
379
Novalon Foliar 29-11-11+0,5MgO+TE
N-29%, P2O5-11, K2O-11%, Mg-0,5%, Fe0,12%,
Mn-0,06%, Mo-0,005,
Zn-0,06%
килограмм
532,5
380
Novalon 30-10-10+ 2MgO+TE
N-30%, P2O5-10%,
K2O-10%, S-2,8%, MgO-2%, Fe-0,05%, Mn-0,002%,
Zn-0,02%, Cu-0,01%,
B-0,01%, Mo-0,001%
килограмм
291,5
381
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%,
K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
456 840
382
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%,
2MgO+ME
тонна

Mo-0,002%
килограмм
332,0
379
Novalon Foliar 29-11-11+0,5MgO+TE
N-29%, P2O5-11, K2O-11%, Mg-0,5%, Fe0,12%,
Mn-0,06%, Mo-0,005,
Zn-0,06%
килограмм
532,5
380
Novalon 30-10-10+ 2MgO+TE
N-30%, P2O5-10%,
K2O-10%, S-2,8%,
MgO-2%, Fe-0,05%,
Mn-0,002%,
Zn-0,02%, Cu-0,01%,
B-0,01%, Mo-0,001%
килограмм
291,5
381
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%,
K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
456 840
382
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
тонна

MgO-2, S-4
437
"Салют Бор" тыңайтқышы
N-7,8; В-15
литр
1 053,5
438
"Контур" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001;
гуминді қышқылдар-7; фульвоқышқылдары-3
литр
969,0
439
"Контур Старт" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001;
гумин қышқылдар-7; фульвоқышқылдары-3; янтарьқышқылы-3; арахидонды
қышқылы -0,0001
литр
1 794,5
440
"Контур Рост" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001;
гумин қышқылдар-7; фульвоқышқылдары-3; янтарьқышқылы-4; аминқышқылдар-6,6
литр

MgO-2, S-4
437
Удобрение "Салют Бор"
N-7,8; В-15
литр
1 053,5
438
Агрохимикат "Контур" марки "Контур"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5;
Mo-0,001;
гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3
литр
969,0
439
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Старт"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5;
Mo-0,001;
гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3;
янтарная кислота-3; арахидоновая кислота-0,0001
литр
1 794,5
440
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Рост"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001;
гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3;
янтарная кислота-4; аминокислоты-6,6
литр

1 023,8
466
"Для овощных культур" маркалы Органомикс сұйық хелатты тыңайтқышы
N-0,6; P2O5-3,6; K2O-3;
SO3-3,5; Fе-0,8; MgO-0,83; Zn-0,8; Cu-0,8; Mn-0,8;
B-0,4; Mo-0,01; Co-0,002; ДГК-0,05
467
"Для зерновых культур" маркалы Органомикс сұйық хелатты тыңайтқышы
N-1; P2O5-2; K2O-3;
SO3-2,5; Fе-1,6; MgO-0,83, Zn-0,5, Cu-1,2, Mn-0,8,
B-0,3, Mo-0,015, Co-0,001, ДГК-0,05
468
"Для бобовых культур" маркалы Органомикс сұйық хелатты тыңайтқышы

1 023,8
466
Жидкое хелатное удобрение Органомикс марки "Для овощных культур"
N-0,6; P2O5-3,6; K2O-3;
SO3-3,5; Fе-0,8; MgO-0,83; Zn-0,8; Cu-0,8; Mn-0,8;
B-0,4; Mo-0,01; Co-0,002; ДГК-0,05
467
Жидкое хелатное удобрение Органомикс марки "Для зерновых культур"
N-1; P2O5-2; K2O-3;
SO3-2,5; Fе-1,6; MgO-0,83, Zn-0,5, Cu-1,2, Mn-0,8,
B-0,3, Mo-0,015, Co-0,001, ДГК-0,05
468
Жидкие хелатные удобрения Органомикс марки: Для бобовых культур

N-2,1; P2O5-3; K2O-4,2;
SO3-3,5; Fе-1; MgO-0,83;
Zn-0,5; Cu-0,3; Mn-0,8;
B-0,4; Mo-0,12; Co-0,012, ДГК-0,05
469
"Для масличных культур" маркалы Органомикс сұйық хелатты тыңайтқышы
N-0,8; P2O5-1,6; K2O-3,5; SO3-2; Fе-0,4; MgO-0,83;
Zn-0,5; Cu-0,3; Mn-1; B-0,4; Mo-0,015, Co-0,001,
ДГК-0,05
470
"Бор" маркалы Органомикс сұйық хелатты тыңайтқышы
N-4,9; B-14,85, ДГК-0,05
литр
538,1
471
"Цинк" маркалы Органомикс сұйық хелатты тыңайтқышы
N-16,5; SO3-11; Zn-8,8;
Cu-0,8; ДГК-0,05
литр
564,4
472
"Azofix" тыңайтқышы
аzotobacter vinelandii
MVY-72,5; Р2О5-8,21;
К2О-9,78; СаО-0,69,
MgO-0,25
литр
2 075,0
473
"Fosfix" тыңайтқышы
bacillus megaterium
MVY-011-55,8; N-1,85;
Р2О5-1,04 К2О-21,1,
СаО-0,47, MgO-0,12
литр

N-2,1; P2O5-3; K2O-4,2;
SO3-3,5; Fе-1; MgO-0,83;
Zn-0,5; Cu-0,3; Mn-0,8; B-0,4; Mo-0,12; Co-0,012, ДГК-0,05
469
Жидкое хелатное удобренио Органомикс марки "Для масличных культур"
N-0,8; P2O5-1,6; K2O-3,5; SO3-2; Fе-0,4; MgO-0,83;
Zn-0,5; Cu-0,3; Mn-1;
B-0,4; Mo-0,015, Co-0,001, ДГК-0,05
470
Жидкое хелатное удобрение Органомикс марки "Бор"
N-4,9; B-14,85, ДГК-0,05
литр
538,1
471
Жидкое хелатное удобрение Органомикс марки "Цинк"
N-16,5; SO3-11; Zn-8,8;
Cu-0,8; ДГК-0,05
литр
564,4
472
Удобрение "Azofix"
аzotobacter vinelandii
MVY-72,5; Р2О5 -8,21;
К2О-9,78;
СаО-0,69, MgO-0,25
литр
2 075,0
473
Удобрение "Fosfix"
bacillus megaterium
MVY-011 -55,8; N-1,85;
Р2О5 -1,04 К2О-21,1,
СаО-0,47, MgO-0,12
литр