"Субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) тізбесін және пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы"
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 тамыздағы № 86 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 7583 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 тамыздағы № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 10.08.2021 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 20209 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 литрге (килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 7 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6842 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 22 шілдесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігімен
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 тамызы № 86 қаулысымен бекітілген
Субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялардың нормалары
р/с
Субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) түрі
Пестицидтердегі, биоагенттердегі (энтомофагтардағы) белсенді заттардың құрамы
Өлшем бірлігі
Субсидиялар нормасы, теңге
Гербицидтер
1.
ГЕРБИТОКС, с.е.к.
Диметиламинді, калийлі және натрийлі тұздар түріндегі МЦПА қышқылы
500 г/л
литр

"Об утверждении перечня субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и норм субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов)"
Постановление акимата Кызылординской области от 14 августа 2020 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 августа 2020 года № 7583. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 10.08.2021 № 329 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 10 июля 2019 года № 7 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6842, опубликовано 22 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
"СОГЛАСОВАНО"
Министерством сельского хозяйства
Республики Казахстан
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от 14 августа 2020 года № 86
Перечень субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов)
п/п
Виды
субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов)
Состав
действующих веществ в пестицидах, биоагентах (энтомофагах)
Единица измерения
Норма
субсидий, тенге
Гербициды
1.
ГЕРБИТОКС, в.р.к.
МЦПА кислоты, 500 г/л в виде диметиламинной, калиевой и натриевой солей
литр

154.
НУРЕЛЛ Д, э.к.
хлорпирифос, 500 г/л + циперметрин,
50 г/л
литр
2 888,5
155.
ХЛОРЦИРИН, 55% э.к.
хлорпирифос, 500 г/л + циперметрин,
50 г/л
литр
2 888,5
156.
НУКЕР ПРО, э.к.
хлорпирифос, 500 г/л + циперметрин,
50 г/л
литр
2 888,5
157
ШАРПЕЙ, м.э.
циперметрин, 250 г/л
литр
3 037,5
Ескертпе: * қос мақсаттағы мемлекеттік тіркемесі бар және гербицид пен десикант ретінде қолданылатын препараттар.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
г/кг - грамм/килограмм;
с.е. - сулы ерітінді;
г/л - грамм/литр;
с.е.к. - суда еритін концентрат;
з.б.қ. - зауыттық бинарлық қаптама;
с.е.ұ. - суда еритін ұнтақ;
кг - килограмм;
с.к. - сулы концентрат;
к.е.к. - коллоидтық ерітіндінің концентраты;
с.к. - суспензия концентраты;
қ.а.с. - құрғақ ағынды суспензия;
с.к. - суспензиялы концентрат;
л - литр;
с.м.э. - сулы-майлы эмульсия;
м.д. - майлы дисперсия;
с.с.к. - сулы суспенизиялы концентрат:
м.к. - майлы концентрат;
с.э. - сулы эмульсия;
МЦПА - 2-метил - 4 хлорфеноксисірке қышқылы;
с.э. - суспензиялы эмульсия;
м.э. - майлы эмульсия;
с.т. - суда еритін түйіршіктер;
м.э. - микроэмульсия;
ы.ұ. - ылғалды ұнтақ;
май.э.к. - майлы эмульсиялар конценраты;
э.к. - эмульсия концентраты;
м.э.к. - микроэмульсия концентраты;
% - пайыз.
с.д.т. - сулы дисперленген түйіршіктер;

154.
НУРЕЛЛ Д, к.э.
хлорпирифос, 500 г/л + циперметрин,
50 г/л
литр
2 888,5
155.
ХЛОРЦИРИН, 55% к.э.
хлорпирифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л
литр
2 888,5
156.
НУКЕР ПРО, к.э.
хлорпирифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л
литр
2 888,5
157.
ШАРПЕЙ, м.э.
циперметрин, 250 г/л
литр
3 037,5
Примечание: * препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые, как гербицид и десикант.
Примечание: Расшифровка аббревиатур:
г/кг - грамм/килограмм;
в.р. - водный раствор;
г/л - грамм/литр;
в.р.к. - водорастворимый концентрат;
з.б.у. - заводская бинарная упаковка;
в.р.п. - водорастворимый порошок;
кг - килограмм;
в.к. - водный концентрат;
к.к.р. - концентрат коллоидного раствора;
к.с. - концентрат суспензии;
с.т.с. - сухая текучая суспензия;
с.к. - суспензионный концентрат;
л - литр;
э.м.в. - эмульсия масляно-водяная;
м.д. - масляная дисперсия;
в.с.к. - водно-суспензионный концентрат;
м.к. - масляный концентрат;
в.э. - водная эмульсия;
МЦПА - 2-метил - 4 хлорфеноксиуксусная кислота;
с.э. - суспензионная эмульсия;
м.э. - масляная эмульсия;
в.г. - водорастворимые гранулы;
м.э. - микроэмульсия;
с.п. - смачивающийся порошок;
мас.к.э. - масленый концентрат эмульсии;
к.э. - концентрат эмульсии;
к.м.э. - концентрат микроэмульсии;
% - процент.
в.д.г. - водно-диспергируемые гранулы;