"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 454 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 7610 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7037 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 278 670 515,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 524 112,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 509 143,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 707,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 264 618 551,8 мың теңге;
2) шығындар – 288 815 449,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 177 825,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 34 143 192,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 965 367,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 355 807,4 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 355 807,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -41 678 567,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 678 567,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) халықтың әлеуметтік осал топтарына және аз қамтылған көпбалалы отбасыларға жалға берілетін тұрғын үй сатып алу.";
5-тармақтың 16) тармақшасы алынып тасталынсын;
7-тармақтың 10) тармақшасы алынып тасталынсын;
8-тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 августа 2020 года № 454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 августа 2020 года № 7610. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7037, опубликовано 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 278 670 515,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 254 112,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 509 143,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 707,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 264 618 551,8 тысяч тенге;
2) затраты – 288 815 449,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 177 825,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 34 143 192,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 965 367,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 355 807,4 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 355 807,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -41 678 567,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 678 567,1 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 15) нового содержания:
"15) приобретение арендного жилья для социально уязвимых слоев населения и малообеспеченным многодетным семьям.";
в пункте 5 подпункт 16) исключить:
в пункте 7 подпункт 10) исключить;
пункт 8 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) финансирование мер в рамках Дорожной карты занятости.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

23 695 288,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 023,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
365 218,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 437 352,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 077 590,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
466 057,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
483 836,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
134 306,9
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
3 968,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
1 643,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
118 818,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
69 710,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19 411 766,0
261
Облыстың білім басқармасы
277 973,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
204 837,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
73 136,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
71 311,5
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71 311,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 924 432,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 868 219,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

23 695 288,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125 023,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
365 218,0
003
Социальная поддержка инвалидов
1 437 352,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 077 590,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
466 057,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
483 836,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
134 306,9
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 968,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 643,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
118 818,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 710,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19 411 766,0
261
Управление образования области
277 973,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
204 837,0
037
Социальная реабилитация
73 136,0
263
Управление внутренней политики области
48 535,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
71 311,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 311,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 924 432,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 868 219,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

110 199,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 090 091,1
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 145,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
397 575,0
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 074 190,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
679 406,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
435 857,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 177,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
48 077,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
161 498,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
742 031,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
10 510,1
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 107,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 241 011,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 317 985,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
717 581,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 432 139,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 417 107,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
19 325,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
190 506,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"

110 199,0
255
Управление сельского хозяйства области
14 090 091,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
150 145,0
002
Субсидирование развития семеноводства
397 575,0
006
Субсидирование производства приоритетных культур
1 074 190,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
679 406,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
435 857,0
018
Обезвреживание пестицидов
2 177,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
48 077,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
161 498,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
742 031,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
10 510,1
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 107,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 241 011,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 317 985,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
717 581,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 432 139,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 417 107,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
19 325,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
190 506,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

29 431,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 446 277,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 180,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 507,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
12 248,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
53 997,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
21 560,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
68 073,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
23 275,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
984 620,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 217,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
178 683,6
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және тасымалдау (жеткізу)
5 917,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
68 978,7
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 978,7
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5 527 257,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 444 710,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 445,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
70 942,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
5 253 322,5
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
82 547,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 547,3
12
Көлiк және коммуникация
11 591 066,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 591 066,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 518,8
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 244 359,1
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

29 431,0
719
Управление ветеринарии области
1 446 277,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
92 180,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 507,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
12 248,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
53 997,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
21 560,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
68 073,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
23 275,0
014
Провдение противоэпизоотических мероприятий
984 620,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 217,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
178 683,6
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
5 917,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
68 978,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
68 978,7
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5 527 257,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 444 710,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
120 445,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
70 942,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
5 253 322,5
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
82 547,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
82 547,3
12
Транспорт и коммуникации
11 591 066,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 591 066,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
71 518,8
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 244 359,1
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

202 737,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
166 147,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 218 601,2
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
2 050 713,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 191 444,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 445 546,0
13
Басқалар
8 985 951,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
919 986,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
919 986,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
242 949,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
242 949,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
137 472,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
137 472,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 087 446,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 087 446,4
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
159 160,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
159 160,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 116 979,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 116 979,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
37 635,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
37 635,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
53 793,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
53 793,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 750 187,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
15 804,0
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
120 775,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

202 737,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
166 147,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 218 601,2
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 050 713,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 191 444,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 445 546,0
13
Прочие
8 985 951,2
253
Управление здравоохранения области
919 986,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
919 986,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
242 949,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
242 949,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
137 472,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
137 472,0
257
Управление финансов области
1 087 446,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 087 446,4
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
159 160,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
159 160,0
261
Управление образования области
1 116 979,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 116 979,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
37 635,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
37 635,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
53 793,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
53 793,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 750 187,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
15 804,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
120 775,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"

805 970,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
807 638,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
85 486,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 486,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
181 684,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
181 684,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
182 117,8
051
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
65 908,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 946 725,0
005
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
110 500,0
006
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 242 161,0
015
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
535 264,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
37 800,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
84 331,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
84 331,0
14
Борышқа қызмет көрсету
52 494,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
52 494,1
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
44 742,1
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 752,0
15
Трансферттер
105 530 830,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
105 530 830,0
007
Субвенциялар
96 639 278,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
457 661,5
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
999,9
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 693 718,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

805 970,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
807 638,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
85 486,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
85 486,0
285
Управление физической культуры и спорта области
181 684,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
181 684,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
182 117,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
65 908,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 946 725,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
110 500,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
2 242 161,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
535 264,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
37 800,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000,0
743
Управление цифровых технологий области
84 331,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
84 331,0
14
Обслуживание долга
52 494,1
257
Управление финансов области
52 494,1
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
44 742,1
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 752,0
15
Трансферты
105 530 830,0
257
Управление финансов области
105 530 830,0
007
Субвенции
96 639 278,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
457 661,5
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
999,9
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств
4 693 718,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства

2 701 887,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
782 285,6
3. Таза бюджеттік кредиттеу
30 177 825,7
Бюджеттік кредиттер
34 143 192,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 911 529,2
261
Облыстың білім басқармасы
2 344 128,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 344 128,5
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
153 080,8
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
153 080,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 227 433,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 227 433,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 015 046,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 015 046,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 171 840,1
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
5 171 840,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 599 087,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 475 736,0
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 396 286,0
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
2 079 450,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 123 351,5
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
10 123 351,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 354 076,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

2 701 887,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
782 285,6
3. Чистое бюджетное кредитование
30 177 825,7
Бюджетные кредиты
34 143 192,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 911 529,2
261
Управление образования области
2 344 128,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 344 128,5
273
Управление культуры, архивов и документации области
153 080,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
153 080,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 227 433,3
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 227 433,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 015 046,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 015 046,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 171 840,1
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 171 840,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 599 087,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 475 736,0
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 396 286,0
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминимумов
2 079 450,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 123 351,5
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
10 123 351,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 354 076,0
255
Управление сельского хозяйства области