"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 515 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 7868 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7037 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 547 210,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 081 528,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 428 183,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 243,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 264 005 254,8 мың теңге;
2) шығындар – 288 827 341,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 022 039,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 32 482 377,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 460 337,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 955 715,6 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2 955 715,6 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39 257 887,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 257 887,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) Жалағаш ауданы бюджетінің жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеу;";
5-тармақ жаңа мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту;";
10-2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10-2. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте 3 403 464 мың теңге төтенше жағдай режимін енгізуге байланысты аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттерінен трансферттердің түсімдері көзделсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 4 декабря 2020 года № 515. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 декабря 2020 года № 7868. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7037, опубликовано 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 547 210,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 081 528,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 428 183,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 243,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 264 005 254,8 тысяч тенге;
2) затраты – 288 827 341,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 022 039,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 32 482 377,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 460 337,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 955 715,6 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 955 715,6 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 257 887,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 257 887,0 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 18) нового содержания:
"18) компенсацию потерь в связи с невыполнением годового прогноза поступлений доходов бюджета Жалагашского района;";
пункт 5 дополнить подпунктом 18) нового содержания:
"18) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта;";
пункт 10-2 изложить в новой редакции:
"10-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год поступления трансфертов из бюджетов районов и города Кызылорды в связи с введением режима чрезвычайного положения – 3 403 464 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

29 141 743,4
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 176 408,1
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 734 416,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
441 992,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 222 268,7
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
313 435,3
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 956 172,7
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
952 660,7
05
Денсаулық сақтау
11 604 960,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 203 484,8
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 582,1
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
217 794,8
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
199 885,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
37 317,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
26 099,0
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
54 251,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 870 815,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
46 584,4
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 180 967,4
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
267 107,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
777 956,1
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
184 255,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 401 475,7
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 401 475,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 610 962,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
18 217 237,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

29 141 743,4
285
Управление физической культуры и спорта области
4 176 408,1
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 734 416,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
441 992,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 222 268,7
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
313 435,3
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 956 172,7
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
952 660,7
05
Здравоохранение
11 604 960,5
253
Управление здравоохранения области
5 203 484,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
181 582,1
006
Услуги по охране материнства и детства
217 794,8
007
Пропаганда здорового образа жизни
199 885,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
37 317,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
26 099,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
54 251,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 870 815,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
46 584,4
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 180 967,4
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
267 107,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
777 956,1
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
184 255,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 401 475,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 401 475,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 610 962,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
18 217 237,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

124 813,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
365 133,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 250 391,8
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 077 590,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
466 057,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
455 836,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
125 189,3
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
2 814,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
1 643,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
118 818,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
47 432,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14 181 519,0
261
Облыстың білім басқармасы
273 888,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
200 752,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
73 136,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 525,1
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 525,1
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
71 311,5
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71 311,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 505 332,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 359 590,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
202 182,2
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

124 813,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
365 133,0
003
Социальная поддержка инвалидов
1 250 391,8
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 077 590,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
466 057,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
455 836,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
125 189,3
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 814,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 643,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
118 818,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47 432,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14 181 519,0
261
Управление образования области
273 888,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
200 752,0
037
Социальная реабилитация
73 136,0
263
Управление внутренней политики области
48 525,1
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 525,1
295
Управление по контролю в сфере труда области
71 311,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 311,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 505 332,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 359 590,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
202 182,2
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения

706 558,2
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
455 565,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 177,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
48 077,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
146 747,5
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
1 142 031,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
10 510,1
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 980,6
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 241 011,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 584 985,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 396 794,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 417 107,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
19 325,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
61 557,8
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
28 000,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 383 797,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 180,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 507,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
1 052,6
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
46 791,6
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 820,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
68 073,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу

706 558,2
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
455 565,0
018
Обезвреживание пестицидов
2 177,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
48 077,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
146 747,5
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
1 142 031,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
10 510,1
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 980,6
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 241 011,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 584 985,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 396 794,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 417 107,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
19 325,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
61 557,8
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28 000,0
719
Управление ветеринарии области
1 383 797,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
92 180,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 507,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
1 052,6
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
46 791,6
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 820,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
68 073,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных

739 958,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
242 949,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
242 949,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
126 834,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
126 834,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
902 946,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
902 946,4
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
142 899,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
142 899,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 116 979,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 116 979,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
37 635,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
37 635,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
53 793,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
53 793,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 796 669,1
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
15 804,0
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
101 455,5
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
871 771,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
807 638,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
85 086,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 086,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
141 247,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
141 247,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
180 042,6
051
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

739 958,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
242 949,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
242 949,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
126 834,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
126 834,0
257
Управление финансов области
902 946,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
902 946,4
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
142 899,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
142 899,0
261
Управление образования области
1 116 979,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 116 979,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
37 635,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
37 635,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
53 793,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
53 793,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 796 669,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
15 804,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
101 455,5
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
871 771,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
807 638,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
85 086,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
85 086,0
285
Управление физической культуры и спорта области
141 247,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
141 247,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
180 042,6
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

63 833,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 075 075,0
005
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
110 500,0
006
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 339 411,0
015
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
535 264,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
18 900,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
71 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
81 531,3
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
81 531,3
14
Борышқа қызмет көрсету
53 437,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
53 437,1
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
44 742,1
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8 695,0
15
Трансферттер
108 347 880,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
108 347 880,2
007
Субвенциялар
96 639 278,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
458 380,7
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
999,9
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7 510 049,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 701 887,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

63 833,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 075 075,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
110 500,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
1 339 411,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
535 264,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
18 900,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
71 000,0
743
Управление цифровых технологий области
81 531,3
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
81 531,3
14
Обслуживание долга
53 437,1
257
Управление финансов области
53 437,1
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
44 742,1
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
8 695,0
15
Трансферты
108 347 880,2
257
Управление финансов области
108 347 880,2
007
Субвенции
96 639 278,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
458 380,7
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
999,9
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств
7 510 049,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
2 701 887,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

782 285,6
3. Таза бюджеттік кредиттеу
28 022 039,7
Бюджеттік кредиттер
32 482 377,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 911 529,2
261
Облыстың білім басқармасы
2 398 382,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 398 382,2
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
153 080,8
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
153 080,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 259 155,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 259 155,2
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 015 046,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 015 046,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 085 864,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
5 085 864,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 938 272,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 475 736,0
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 396 286,0
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
2 079 450,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 462 536,2
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
8 462 536,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 354 076,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 103 376,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру"
3 103 376,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 250 700,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
2 250 700,0
13
Басқалар
278 500,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
278 500,0
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру

782 285,6
3. Чистое бюджетное кредитование
28 022 039,7
Бюджетные кредиты
32 482 377,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 911 529,2
261
Управление образования области
2 398 382,2
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 398 382,2
273
Управление культуры, архивов и документации области
153 080,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
153 080,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 259 155,2
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 259 155,2
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 015 046,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 015 046,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 085 864,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 085 864,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 938 272,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 475 736,0
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 396 286,0
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминимумов
2 079 450,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 462 536,2
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
8 462 536,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 354 076,0
255
Управление сельского хозяйства области
3 103 376,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 103 376,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 250 700,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
2 250 700,0
13
Прочие
278 500,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
278 500,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах