Сайлау учаскелерiн құру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 886 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 7270 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2021 жылғы 25 наурыздағы № 915 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 25.03.2021 № 915 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелерi құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерiн құру туралы" Қызылорда қаласы әкiмiнiң 2018 жылғы 5 қарашадағы № 795 шешiмiнің (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде №6499 тiркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2018 жылғы 10 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Сайлау учаскелерiн құру туралы" Қызылорда қаласы әкiмiнiң 2014 жылғы 30 мамырдағы №228 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 274 шешімінің (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде №4796 тiркелген, "Әдiлет" ақпараттық-құқықтық жүйесiнде 2014 жылғы 21 қарашада және "Ақмешіт апталығы", "Кызылорда таймс" газеттерінде 2014 жылғы 26 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық сайлау
комиссиясымен
12.02.2020 жыл
Қызылорда қаласы әкімінің 2020 жылғы 5 наурызы № 886 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелерi
№172 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылжарма ауылдық округi, Қызылжарма ауылы, 9-көше, ғимарат №32.
Шекарасы: Қ.Сексенбаев көшесінен бастап Ө.Махамбетов көшесін (қоспай) бойымен шығысқа қарай Қызылжарма №1 тұрғын ауданындағы 29 көшеге дейін. Қызылжарма №1 29 көшенің бойымен шығысқа қарай Қызылжарма каналынан бастап оңтүстікке қарай Қызылжарма №2 тұрғын ауданын қоса Әл-Фараби даңғылына дейін. Әл-Фараби даңғылынан бастап Ә.Досхожин (қоспай) көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Қ.Сексенбаев көшесіне дейін. Қ.Сексенбаев көшесінің бойымен батысқа қарай Ө.Махамбетов көшесіне дейін.
Д.Қарабалаев көшесі №1-98 үйлер, Абай көшесінің екі беті №1-90 үйлер Қ.Сексенбаевқа дейін, Ж.Зиманов көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер, С.Садақбаев көшесіндегі нөмірсіз 10 үй, 4а көше, С.Нұргелдеев көшесі, Б.Әбдірайымов көшесіндегі нөмірсіз 8 үй, Ә.Тұяқбаев көшесі №2-11 үйлер, Д.Қарабалаев тұйығы №1-7 үйлер, Ә.Әлімов көшесінің екі беті №1-25 үйлер, Қ.Сексенбаев тұйығы №1, Қ.Сексенбаев тұйығы №2, 10 көшеден бастап Қ.Сексенбаев көшесінің 60 үйден бастап аяғына дейін, Қызылжарма №2 учаскесінің №3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 көшелеріндегі үйлер (мектептің арты), Қызылжарма №2 учаскесінің №30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,46 көшелеріндегі үйлер (мектептің оң жағы), Ә.Досхожин тұйығы, Ж.Зиманов көшесінің екі беті №1-28 үйлер, Ж.Зиманов көшесінен кейінгі каналға дейінгі (Қаралы төбе каналына дейін).
№173 сайлау учаскесi.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 5 марта 2020 года № 886. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 марта 2020 года № 7270. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 25 марта 2021 года № 915
Сноска. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 25.03.2021 № 915 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города Кызылорды РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Кызылорда согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Кызылорды от 5 ноября 2018 года № 795 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6499, опубликовано от 10 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Признать утратившим силу решение акима города Кызылорды от 17 октября 2014 года № 274 "О внесении изменений в решение акима города Кызылорда от 30 мая 2014 года №228 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4796, опубликовано от 21 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет" и в газетах от 26 ноября 2014 года "Кызылорда таймс", "Ақмешіт апталығы").
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылординской городской
избирательной комиссией
12.02.2020 год
Приложение к решению акима города Кызылорда от 5 марта 2020 года № 886
Избирательные участки по городу Кызылорда
Избирательный участок №172.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №144 имени Сактапбергена Алжикова" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылжарма, село Кызылжарма, улица-9, здание №32.
Граница: Начиная с улицы К.Сексенбаева вдоль улицы О. Махамбетова всторону восточного направления до 29 улицы №1 жилого района Кызылжарма. Вдоль 29 улицы №1 жилого района Кызылжарма к востоку Кызылжарминского канала в южном направлинии до жилого района №2 жилого района Кызылжарма включая до проспекта Аль-Фараби. Начиная с проспекта Аль-Фараби вдоль улицы Досхожина не включая к северо-востоку до улицы К.Сексенбаева. Вдоль улицы К.Сексенбаева в западном направлении до улицы О.Махамбетова, с №1-98 с обеих сторон улицы Д.Карабалаева, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах переулка Д.Карабалаева, промежуток домов №1-90 на обеих сторонах улицы Абая до улицы К.Сексенбаева, дома с №1-28 с обеих сторон улицы Ж.Зиманова, 10 домов без номера по улице С.Садакбаева, №4а улица,улица С.Нургелдиева, 8 домов без номера по улице Б.Абдираимова, дома с №2-11 по улице А.Туякбаева, с обеих сторон улицы А.Алимова №1-25 дома, переулок К.Сексенбаева №1, 2, №10-60 домов участка №3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 сзади №2 жилого района Кызылжарма. Дома №30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, участка Кызылжарма №2 правая сторона школы Переулок Досхожина, обе стороны Зиманова №1-28 дома, с улицы Ж.Зиманова до канала Караултобе.
Избирательный участок №173.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы №173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Көкенов көшесі, №2б.
Шекарасы: М.Көкенов көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай Р.Батырбаев көшесіне дейін. Р.Батырбаев көшесі солтүстікке қарай Жанкент көшесіне дейін. Жанкент көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Ш.Уалиханов тұйығына дейін. Ш.Уалиханов тұйығынан батысқа қарай "Мүбарак" мешітіне дейін. "Мүбарак" мешітінен Қ.Данабаев көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Қоғалы көшесіне дейін, Қоғалы көшесіндегі 31 үй (қоспағанда) Қ.Данабаев көшесі бойымен М.Көкенов көшесіне дейін.
Т.Османов, А.Ақаев, Ш.Құндызбаев, Ш.Құндызбаев тұйығы, М.Көкенов тұйығы, А.Оңжігітов, Б.Ермақашов көшесіндегі үйлер, Р.Батырбаев көшесінің тақ бетіндегі №79-89 үйлер аралығы, Жанкент көшесінің жұп бетіндегі №2-22 үйлер, Сығанақ, Сауран, Сауран тұйығы, Бірлік, Бесарық көшесінің бойындағы үйлер, Қоғалы көшесінің екі бетіндегі №16-46 үйлер, Даңқ көшесінің жұп бетіндегі №12-22 үйлер, Жаңақұрылыс-3 көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер, З.Қуанышұлы көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер, Жаңақұрылыс-1 көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер, Қ.Данабаев көшесінің жұп бетіндегі №2-30 үйлер. Өзгеріссіз қалды.
№174 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлкеттік мекемесі М.Ералиева атындағы мәдениет үйі, Ә.Қашаубаев көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: Ә.Қашаубаев көшесімен К.Рүстембеков көшесінің қиылысынан оңтүстік батысқа қарай темір жол желісіне дейін. Темір жол желісінің бойымен солтүстік бастықа қарай Ә.Қашаубаев көшесіне дейін. Ә.Қашаубаев көшесінен солтүстік шығысқа қарай Қызылжарма ауылдық округінің шекарасына дейін. Қызылжарма ауылдық округінің шекарасы бойымен оңтүстік шығысқа қарай Ш.Уалиханов көшесіне дейін. Ш.Уалиханов көшесі бойымен (қоспай) оңтүстік батысқа қарай Г.Титов-1 көшесіне дейін, Г.Титов-1 көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай Ә.Қашаубаев көшесіне дейін. Ә.Қашаубаев көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай солтүстік беттегі үйлерді қоса алып К.Рүстембеков көшесіне дейін (қоспай).
Ә.Қашаубаев көшесіндегі №6, 16-22, 23, 24, 30-92, 98, 104-110, үйлер, тақ бетіндегі №1а, 7, 45, 47, 49 үйлер және нөмірсіз бір үй, Желкілдек батыр көшесіндегі үйлер, Титов Герман-1 көшесіндегі үйлер, Титов Герман №1-9 көшесіндегі үйлер, Жаңақұрылыс-5 көшесіндегі үйлер, Ә.Қашаубаев көшесіндегі көп қабатты №1, 2, 29, 30 үйлер.
№175 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ы.Алтынсарин атындағы №10 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Т.Камалов көшесi, №39а.
Шекарасы: М.Көкенов көшесiнен бастап солтүстiкке қарай І.Тұрмағанбет көшесiне дейiн, І.Тұрмағанбет көшесiнен оңтүстiк шығысқа қарай Әлшекей күйшi көшесiне дейiн, Әлшекей күйшi көшесiнен батысқа қарай Т.Камалов көшесiне дейiн, Т.Камалов көшесiмен Кете Жүсiп көшесiнiң қиылысынан бастап, Кете Жүсiп бойымен шығысқа қарай Хон Бен До көшесiне дейiн, Хон Бен До көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай Қызылжарма каналына дейiн, Қызылжарма каналынан оңтүстiкке қарай К.Рүстембеков көшесiне дейiн, К.Рүстембеков көшесiнiң қиылысынан М.Көкенов көшесiнiң бойымен солтүстiк шығысқа қарай І.Тұрмағанбет көшесiне дейiн.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №173 имени Алии Молдагуловой" Кызылординского городского отдела образования, улица М.Кокенова №2б.
Граница: По улице М.Кокенова к юго-востоку до улицы Р.Батырбаева. От улицы Р.Батырбаева к северу до улицы Жанкент. По улице Жанкент к северу-востоку до переулка Ш.Уалиханова. С переулка Ш.Уалиханова к западу до мечети "Мубарак", от мечети "Мубарак" по улице К.Данабаева к юго-западу до улицы М.Кокенова.
Дома по улицам Т.Османова, А.Акаева, Ш.Кундызбаева, А.Онжигитова, Б.Ермакашева, переулкам Ш.Кундызбаева, М.Кокенова, дома с №79-89 нечетной стороны улицы Р.Батырбаева, дома №2-22 четной стороны улицы Жанкент, переулки Сыганак, Сауран, дома по улицам Бирлик, Бесарык. Жетиколь, дома с №16-46 с обеих сторон улицы Когалы, дома с №12-22 с четной стороны улицы Данк, дома с №1-21 обеих сторон улицы Жанакурылыс-3, дома с №1-21 обеих сторон улицы З.Куанышулы, дома с №1-15 обеих сторон улицы Жанакурылыс-1, дома с №2-30 четной стороны улицы К.Данабаева.
Избирательный участок №174.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел культуры и развития языков" акимата города Кызылорда, Дом культуры имени М.Ералиевой, улица А.Кашаубаева без номера.
Граница: Начало с улицы А.Кашаубаева до перекрестка К.Рустембекова к югу до улицы Желкилтек батыра. По улице Желкилдек батыра к западу до переулка Г.Титова-1. По улице Г.Титова-1 к северо-западу до улицы Г.Титова-8. С улицы Г.Титова-8 к востоку до улицы Жанакурылыс-5. С улицы Жанакурылыс-5 к юго-западу до улицы А.Кашаубаева. По улице А.Кашаубаева к юго-вотоку до перекрестка К.Рустембекова (не включая).
Дома по улице А.Кашаубаева №6, 16-22, 23, 24, 30-92, 98, 104-110, дома с нечетной стороны №1а, 7, 45, 47, 49 и один дом без номера, дома по улице Желкилдек батыра, дома по улицам Г.Титов-1, Г.Титов-8 и Жанакурылыс-5, многоквартирные дома №1, 2, 29, 30 по улице А.Кашаубаева.
Избирательный участок №175.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №10 имени Ы.Алтынсарина" Кызылординского городского отдела образования, улица Т.Камалова №39а.
Граница: Начиная с улицы М.Кокенова к северу до улицы И.Турмаганбет, с улицы И.Турмаганбет к юго-востоку до улицы Алшекей куйши, с улицы Алшекей куйши к западу до улицы Т.Камалова, начиная с перекрестка улиц Т.Камалова и Кете Жусип, вдоль улицы Кете Жусип к востоку до улицы Хон Бен До, вдоль улицы Хон Бен До к северу до Кызылжарминского канала, от Кызылжарминского канала к югу до улицы К.Рустембекова, от перекрестка К.Рустембекова вдоль улицы М.Кокенова к северо-востоку до улицы И.Турмаганбет.

І.Тұрмағанбет көшесiнiң жұп бетiндегi №50-98, тақ бетiндегi №53-99 үйлер аралығы, Әлшекей күйшi көшесiнiң тақ бетiндегi №31-37, жұп бетiндегi №32-34, Т.Камалов көшесiнiң екi бетiндегi №58-76в үйлер аралығы, Тоғанас батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №90-112, тақ бетiндегi №91-113 үйлер аралығы, Кете Жүсiп көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45 үйлер аралығы, Жиенбай Жырау көшесiнiң екi бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, Бұдабай ақын көшесiнiң екi бетiндегi №1, 2, 3, 4, 5, 7, 11 үйлер, М.Мәметова көшесiнiң екi бетiндегi №71-144 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесiнiң екi бетiндегi №71-131 үйлер аралығы, Нұртуған жырау көшесiнiң жұп бетiндегi №52-88, тақ бетiндегi №51-89 үйлер, Дүр Оңғар көшесiнiң тақ бетiндегi №23-29, жұп бетiндегi №28, 30, М.Көкенов көшесiнiң жұп бетiндегi №18-36а, тақ бетiндегi №17, 27-33 үйлер аралығы, Хон Бен До тұйығының №1-10 аралығы, №1-7, 58-89 үйлер аралығы.
№176 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "Қызылорда қызмет көрсету және сервис колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Т.Камалов көшесi, №35а.
Шекарасы: Темiр жол өткелiнен бастап, Хон Бен До көшесiнiң бойымен темір жол өткелі бойынша Кете Жүсiп көшесiне дейiн, Кете Жүсiп көшесiнiң бойымен Т.Камалов көшесiне дейiн, Т.Камалов көшесiнiң бойымен оңтүстiкке қарай Н.Шәмен көшесіне дейін Н.Шәмен көшесінен оңтүстiкке қарай Тоғанас батыр көшесімен бойлай темiр жол өткелiне дейiн.
Т.Камалов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-35, жұп бетiндегi №2-56 үйлер, Тоғанас Батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №1-89, жұп бетiндегi №2-88 үйлер аралығы, Балқы Базар көшесiнiң тақ бетiндегi №9-55, жұп бетiндегi №18-56 үйлер аралығы, Кете Жүсiп көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28 үйлер, І.Тұрмағанбет көшесiнiң тақ бетiндегi №1-51, жұп бетiндегi №2-49 үйлер аралығы, М.Мәметова көшесiнiң тақ бетiндегi №1-69, жұп бетiндегi №2-76 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесiнiң тақ бетiндегi №1-71, жұп бетiндегi №2-70 үйлер аралығы, Нұртуған жырау көшесiнiң тақ бетiндегi №1-71, жұп бетiндегi №2-52а үйлер аралығы, Ешнияз сал көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетiндегi №2-52, 52а үйлер аралығы, Ешнияз сал тұйығының жұп беті 12-34 үйлері, Ешнияз сал көшесiнiң №1,2,3,4, 5,5а екi қабатты үйлер, Хон Бен До көшесiнiң тақ бетiндегi №1-33 үйлер аралығы темір жол өткеліне дейін, Хон Бен До тұйығының тақ бетiндегi №1-27, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесiндегi №1,3, 4, 6, екi қабатты үйлер, Н.Шәменұлы көшесiнiң тақ бетiндегi №17-55, жұп бетiндегi №22-58, К.Жүсiп көшесiнiң екi бетiндегi №1-15 үйлер.
№177 сайлау учаскесi.

Промежуток домов №50-98 по четной стороне и №53-99 по нечетной стороне улицы И.Турмаганбет, дома №31-37 по нечетной стороне и №32, 34 по четной стороне улицы Алшекей куйши, промежуток домов №58-76в с обеих сторон улицы Т.Камалова, промежуток домов №90-112 с четной стороны и дома №91-113 нечетной стороны улицы Тоганас батыра, промежуток домов №1-45 по нечетной стороне улицы Кете Жусип, промежуток домов №1-23 на обеих сторонах улицы Жиенбай жырау, дома №1, 2, 3, 4, 5, 7, 11 на обеих сторонах улицы Будабай акына. Промежуток домов №71-144 на обеих сторонах улицы М.Маметова, промежуток домов №71-131 на обеих сторонах улицы Ш.Омары, дома №52-88 с четной стороны и дома №51-89 нечетной стороны улицы Нуртуган жырау, промежуток домов №23-29 с нечетной стороны и дома №28, 30 с четной стороны улицы Д.Онгар, промежуток домов №18-36а с четной стороны и домов №17, 27-33 с нечетной стороны улицы М.Кокенова, промежуток домов №1-10, 1-7, 58-89 переулка Хон Бен До.
Избирательный участок №176.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский колледж услуги и сервиса" управления образования Кызылординской области" улица Т.Камалова №35а.
Граница: Начиная с железнодорожного перехода, вдоль улицы Хон Бен До к востоку до улицы Кете Жусип, по улице Кете Жусип до улицы Т.Камалова, по улице Т.Камалова к югу до улицы Тоганыс батыра.
По улице Тоганыс батыра к югу до железнодорожного перехода. Дома №1-35 с нечетной стороны и №2-56 четной стороны улицы Т.Камалова, промежуток домов №1-89, 2-88 с четной стороны улицы Тоганас батыра, промежуток домов №9-55 с нечетной и №18-56 четной стороны улицы Балкы Базар, дома №2-28 с четной стороны улицы Кете Жусип, промежуток домов №1-51 с нечетной стороны и дома №2-48 четной стороны улицы И.Турмаганбет, промежуток домов №1-69 по нечетной и №2-76 по четной стороне улицы М.Маметова, промежуток домов №1-70 по нечетной и №2-66 по четной стороне улицы Ш.Омары, промежуток домов №1-71 по нечетной и №2-52а по четной стороне улицы Нуртуган жырау, промежуток домов №1-37 по нечетной и №12-34 по четной стороне улицы Ешнияз сал, двухэтажные дома №2, 4, 6, 8, 10 улицы Ешнияз сал, промежуток домов №1-39, 45-57 по нечетной стороне улицы Хон Бен До, промежуток домов №1-5 по нечетной, №2, 2а-4 по четной стороне переулка улицы Хон Бен До промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-18 по четной стороне переулка Хон Бен До, двухэтажные дома №3, 4, 5, 6, 9 по улице Хон Бен До, дома №17-55 по нечетной, №2-58 по четной стороне улицы Н.Шаменулы, дома №1-15 с обеих сторон улицы К.Жусип.
Избирательный участок №177.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Жамбыл атындағы №120 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, М. Қаржаубаев көшесi, №20.
Шекарасы: Бейбiтшiлiк көшесiнен бастап Хон Бен До көшесi бойымен оңтүстiк-батысқа қарай темiр жол желiсiне дейiн, темiр жол желiсiнен шығысқа қарай Б.Құлтекенов тұйығынан (қоспай) С.Лапин көшесi бойымен (қоспай), солтүстiк-шығысқа қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн, Бейбiтшiлiк көшесiнен батысқа қарай Хон Бен До көшесiне дейiн.
Н.Сералиев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-54, тақ бетiндегi №1-65 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк тұйығының екi бетiндегi №1-52 үйлер аралығы, Шәкәрiм тұйығындағы №1-5 үйлер аралығы, С.Баязитов көшесiнiң тақ бетiндегi №1, 1а, 3, 3а-29 үйлер, жұп бетiндегi №2-48 үйлер аралығы, С.Баязитов тұйығының екi бетiндегi №1-24 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесiндегi шағын көппәтерлі 13 үй, И.Тайманов көшесiнiң тақ бетiндегi №3в, 3б, 3а, 5а-21 үйлер, жұп бетiндегi №2а, 2б, 4а-8 үйлер, Шәкәрiм көшесiнiң тақ бетiндегi №89-143 үйлер, жұп бетiндегi №94-140 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiндегi №48-74 үйлер, тақ бетiндегi №23-53 үйлер, Қ.Қайнарбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-37 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесiндегi №20а көппәтерлі үй, Кирпичная-1 көшесiнiң екi бетiндегi №1-13 үйлер, Кирпично-заводская көшесiнiң №1-45 үйлер, №33 көппәтерлі үй.
№178 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Т.Рысқұлов атындағы №222 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, С.Торайғыров көшесi, №264.
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесiнен бастап С.Торайғыров көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай С.Лапин көшесiне дейiн. С.Лапин көшесiнiң бойымен батысқа қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн. Бейбiтшiлiк көшесiнiң бойымен (Колос көппәтерлі үйi, С.Бокаев тұйығы және Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiнде үйлердi қоспағанда) солтүстiкке қарай, Хон Бен До көшесiне дейiн. Хон Бен До көшесiнен (үйлердi қоспағанда) солтүстiк шығысқа қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн. С.Торайғыров көшесiнiң бойымен шығысқа қарай Екпiндi тұйығына дейiн. Екпiндi тұйығынан солтүстiкке қарай Аманат көшесiнен (көшенi қоспағанда) 9 мамыр көшесiне дейiн. 9 мамыр көшесiнiң бойымен солтүстiк шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейiн. Қызылжарма каналының бойымен оңтүстiкке қарай Б.Момышұлы көшесiне дейiн, Б.Момышұлы көшесiнiң бойымен (үйлердi қоспағанда) батысқа қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн.
8 наурыз көшесiнiң екi бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, 8 наурыз тұйығының екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Р.Алшынбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, С.Дөнентаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-16 үйлер аралығы, С.Дөнентаев тұйығының тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-6 үйлер аралығы, А.Жұбанов тұығының екi бетiндегi №2-4 үйлер аралығы, А.Жұбанов көшесiнiң екi бетiндегi №1-61 үйлер аралығы, Карьерная көшесiнiң екi бетiндегi №1-20 үйлер аралығы, Кеншiмбай ақын көшесiнiң жұп бетiндегi №2-34, тақ бетiңдегi №1-85 үйлер аралығы, Кеншiмбай ақын тұйығының жұп бетiндегi №2-10, тақ бетiндегi №3-9 үйлер аралығы, Құрманғазы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, тақ бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, Қайнар көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22, тақ бетiндегi №75-101 үйлер аралығы, Ақ берен көшесiнiң тақ бетiндегi №1-27, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң тақ бетiндегi №201-253, жұп бетiндегi №244-296 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң жұп бетiндегi №238-312, тақ бетiндегi №271а-297 үйлер аралығы, С.Торайғыров 4 тұйығының тақ бетiндегi №1-17, жұп бетiндегi №2-16 үйлер аралығы, С.Торайғыров 3 тұйығының тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралағы, С.Торайғыров 2 түйығының тақ бетiндегi №1-5, жұп бетiндегi №2-16а және №80а көппәтерлі үй, С.Торайғыров тұйығының екi бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, Т.Елеуов көшесiнiң екi бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, Ким Ман Сам көшесiнiң екi бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Қ.Пiрiмов көшесiнiң екi бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Т.Медетбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-29 үйлер аралығы, Т.Медетбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-29 үйлер аралығы, Т.Медетбаев тұйығының екi бетiндегi №1-7 үйлер аралығы, Т.Iзтiлеуов көшесiнiң екi бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, Т.Iзтiлеуов тұйығының екi бетiндегi №1-6 үйлер аралығы, С.Мұхтарұлы көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, 1 Мамыр көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39, жұп бетiндегi №2-30 үйлер аралығы, 1 мамыр тұйығы көшесiнiң екi бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, Жезқазған көшесiнiң тақ бетiндегi №16-9, жұп бетiндегi №2-12 үйлер аралығы, Ұшқын көшесiндегi жұп бетiндегi №2-30, тақ бетiндегi №1-11 үйлер аралығы, Шапағат тұйығының екi бетiндегi №1-6 үйлер аралығы, 9 мамыр көшесiнiң екi бетiндегi №1-26 үйлер аралығы, 9 мамыр тұйығының екi бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, С.Лапин көшесiнiң тақ бетiндегi №77-81 үйлер аралығы, Лапин 2 тұйығының №1-30 үйлер аралығы.
№179 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №120 имени Жамбыла" Кызылординского городского отдела образования, улица М. Каржаубаева, №20.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик по улице Хон Бен До к юго-западу до железнодорожной сети, от железнодорожной сети к востоку с переулка Б.Култекенова (не включая) по улице С.Лапина (не включая) к северо-востоку до улицы Бейбитшилик, с улицы Бейбитшилик к западу до улицы Хон Бен До.
Промежутки домов №2-54 по четной, №1-65 по нечетной стороне улицы Н.Сералиева, промежутки домов №1-52 на обеих сторонах переулка Бейбитшилик, промежутки домов №1-5 по переулку Шакарим К., промежутки домов №1, 1а, 3, 3а-29 по нечетной, №2-48 по четной стороне улицы С.Баязитова, промежутки домов №1-24 на обеих сторонах переулка С.Баязитова, малоэтажные 13 домов по улице И.Тайманова, дома №3в, 3б, 3а, 5а-21 по нечетной, №2а, 2б, 4а-8 по четной стороне улицы И.Тайманова, промежутки домов №89-143 по нечетной, №94-140 по четной стороне улицы Шакарим К., дома №48-74 по четной, №23-53 по нечетной стороне улицы Бейбитшилик, промежуток домов №1-37 на обеих сторонах улицы К.Кайнарбаева, многоквартирный дом №20а по улице Хон Бен До, дома №1-13 на обеих сторонах улицы Кирпичная-1, дома №1-45 по улице Кирпично-заводская, многоквартирный дом №33.
Избирательный участок №178.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №222 имени Т.Рыскулова" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Торайгырова, №264.
Граница: Начиная с улицы Б.Момышулы по улице С.Торайгырова к северу до улицы С.Лапина.
По улице С.Лапина к западу до улицы Бейбитшилик. По улице Бейбитшилик (не включая многоквартирный дом Колос, переулок С.Бокаева и дома по четной стороне улицы Бейбитшилик) к северу до улицы Хон Бен До.
От улицы Хон Бен До (не включая дома) к северо-востоку до улицы С.Торайгырова. По улице С.Торайгырова к востоку до переулка Екпинды, от переулка Екпинды к северу от улицы Аманат (не включая улицу) до улицы 9 мая. По улице 9 мая к северо-востоку до Кызылжарминского канала. По Кызылжарминскому каналу к югу до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы (не включая дома) к западу улицы С.Торайгырова.
Промежуток домов №1-19 на обеих сторонах улицы 8 марта, промежутки домов №1-13 на обеих сторонах переулка 8 марта, промежуток домов №1-23 по нечетной, №2-38 по четной стороне улицы Р.Алшынбаева, промежуток домов №1-16 на обеих сторонах улицы С.Донентаева, промежуток домов №1-15 по нечетной, №2-6 по четной стороне переулка С.Донентаева, промежуток домов №2-4 на обеих сторонах переулка А.Жубанова, промежутки домов №1-61 на обеих сторонах улицы А.Жубанова, промежутки домов №1-20 на обеих сторонах улицы Шалкыма, промежуток домов №2-34 по четной, №1-85 по нечетной стороне улицы Кеншимбай акына, промежутки домов №2-10 по четной, №3-9 по нечетной стороне переулка Кеншимбай акына, промежуток домов №2-20 по четной, №1-23 по нечетной стороне улицы Курмангазы С., промежуток домов №2-22 по четной, №75-101 по нечетной стороне улицы Кайнар, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-38 по нечетной стороне улицы Акберен, промежутки домов №201-253 по нечетной, №244-296 по четной стороне улицы Б.Майлина, промежутки домов №238-312 по четной, №271а-297 по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, промежутки домов №1-17 по нечетной, №2-16 по четной стороне 4-переулка С.Торайгырова, промежутки домов №1-15 по нечетной, №2-10 по четной стороне 3-переулка С.Торайгырова, промежутки домов №1-5 по нечетной стороне, №2-16а и многоквартирный дом №80а 2-переулка С.Торайгырова, промежуток домов №2-10 на обеих сторонах переулка С.Торайгырова. Промежуток домов №2-34 на обеих сторонах улицы Т.Елеуова, промежуток домов №1-17 на обеих сторонах улицы Ким Ман Сам, промежуток домов №1-17 на обеих сторонах улицы К.Пиримова, промежуток домов №1-29 на обеих сторонах улицы Т.Медетбаева, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах переулка Т.Медетбаева, промежуток домов №1-14 на обеих сторонах улицы Т.Изтилеуова, промежуток домов №1-6 на обеих сторонах переулка Т.Изтилеуова, промежутки домов №1-21 по нечетной, №2-10 по четной стороне улицы С.Мухтарулы, промежуток домов №1-39 по нечетной, №2-30 по четной стороне улицы 1 мая, промежуток домов №2-10 на обеих сторонах переулка 1 мая, промежуток домов №16-9 по нечетной и №2-12 по четной стороне улицы Жезказган, промежуток домов №2-30 по четной и №1-11 по нечетной стороне улицы Ушкын, промежуток домов №1-6 на обеих сторонах переулка Шапагат, промежуток домов №1-26 на обеих сторонах улицы 9 мая, промежуток домов №1-9 на обеих сторонах переулка 9 мая, промежуток домов №77-81 по нечетной стороне улицы С.Лапина, промежуток домов №1-30 по переулку С.Лапина-2.
Избирательный участок №179.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№253 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Б.Момышұлы көшесi, №78а.
Шекарасы: Бейбiтшiлiк көшесiнен шығысқа қарай К.Кетебаев көшесi бойымен солтүстiкке қарай Қызылжарма каналына дейiн, Қызылжарма каналынан солтүстiк батысқа қарай Қызылорда көшесiне дейiн, Қызылорда көшесiнен оңтүстiк-шығысқа қарай Д.Елеусiнов көшесiне дейiн, Д.Елеусiнов көшесiмен оңтүстiкке қарай Ә.Молдағұлова көшесiне дейiн. Ә.Молдағұлова көшесiнен оңтүстік-батысқа қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн. Бейбітшілік көшесінен (жұп беті) оңтүстік-шығысқа қарай К.Кетебаев көшесіне дейін.
К.Кетебаев көшесiнiң тақ бетiндегi №71-119 үйлер аралығы, I.Жансүгiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-36 үйлер аралығы, Б.Доскенов көшесiнiң екi бетiндегi №1-42 үйлер аралығы, Т.Бөрiқұлақов көшесiнiң тақ бетiндегi №63-99 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесiнiң екi бетiндегi №72-157 үйлер аралығы, Қ.Ерiмбетов көшесiнiң екi бетiндегi №1-68 үйлер аралығы, Қаналы болыс көшесiнiң бетiндеi №1-44 үйлер аралығы, Қызылорда көшесiнiң екi бетiндегi №1-67 үйлер аралығы. Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiндегi №6-16 үйлер аралығы, Е.Чайкина көшесiнiң екi бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң екi бетiндегi №147-167, 150-180 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң екi бетiнде №51-67, 100-114 үйлер аралығы, Б.Майлин тұйығынын екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Қайнар көшесiнiң тақ бетiндегi №13-23 үйлер аралығы, Кенесары көшесiнiң тақ бетiндегi №201-221, жұп бетiндегi №176-193 үйлер аралығы, А.Мин көшесiндегi №4, 6, 9, 11 үйлер аралығы.
№180 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№253 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Б.Момышұлы көшесi, №78а.
Шекарасы: Бейбiтшiлiк көшесiнен бастап Ә.Молдағұлова көшесi бойымен солтүстiкке қарай Д.Елеусiнов көшесiне дейiн. Д.Елеусiнов көшесiнен Қызылорда көшесiне дейiн. Қызылорда көшесiнен (қоспай) солтүстiкке қарай Қызылжарма каналына дейiн. Қызылжарма каналының бойымен солтүстiк-батысқа қарай Б.Момышұлы көшесiне дейiн. Б.Момышұлы көшесi бойымен оңтүстiкке қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн. С.Торайғыров көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай С.Лапин көшесiне дейiн. С.Лапин көшесiмен оңтүстiкке қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн. Бейбітшілік көшесінен (жұп беті) шығысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесіне дейін.
Ә.Молдағұлова көшесiнiң тақ бетiндегi №61-85, жұп бетiндегi №74-100 үйлер аралығы, С.Ишан көшесiнiң екi бетiндегi №70/1-70/10 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесiнiң тақ бетiндегi №61-121, жұп бетiндегi №62-120 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесiнiң жұп бетiндегi №64-114, тақ бетiндегi №75-139 үйлер аралығы, С.Асфендияров тұйығының жұп бетiндегi №2-54, тақ бетiндегi №1-45 үйлер аралығы, Б.Момышұлы тұйығының жұп бетiндегi №2-42, тақ бетiндегi №1-53 үйлер аралығы, Б.Момышұлы көшесiнiң жұп бетiндегi №74-134, тақ бетiндегi №77-135 үйлер және №76, 67, 69, 74 көппәтерлі үйлер аралығы, Ә.Исаев көшесiнiң жұп бетiндегi №76-90, тақ бетiндегi №91-111 үйлер аралығы, М.Дулатов көшесiнiң жұп бетiндегi №82-100, тақ бетiндегi №69-85 үйлер аралығы, С.Лапин көшесiнiң жұп бетiндегi №72-90, С.Лапин-1 көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, тақ бетiндегi №1-3 үйлер, С.Ахун көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22, тақ бетiндегi №1-23 үйлер, С.Ахун тұйығының жұп бетiндегi №2-12, тақ бетiндегi №1-17 үйлер, У.Байменов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22 үйлер, С.Бокаев тұйығының №5, 7, 9 үйлер, Д.Елеусiнов көшесiнiң жұп бетiндегi №4-10, тақ бетiндегi №1-27 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң жұп бетiндегi №218-236, тақ бетiндегi №209-253 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң жұп бетiндегi №206-240, тақ бетiндегi №163-199 үйлер аралығы, Қайнар көшесiнiң тақ бетiндегi №13-23 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiндегi №18-46а үйлер, №36 көппәтерлі үй.
№181 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №253" Кызылординского городского отдела образования, улица Б.Момышулы, №78а.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик к северу вдоль по улице К.Кетебаева до Кызылжарминского канала, от Кызылжарминского канала к северо-западу до улицы Кызылорда, от улицы Кызылорда к югу до улицы Д.Елеусинова, по улице Д.Елеусинова к югу до улицы А.Молдагуловой. От улицы А.Молдагуловой к западу до улицы Бейбитшилик.
Промежуток домов №71-119 по нечетной стороне улицы К.Кетебаева, промежуток домов №1-36 с обеих сторон улицы И.Жансугурова, промежуток домов №1-42 с обеих сторон улицы Б.Доскенова, промежуток домов №63-99 с нечетной стороны улицы Т.Борикулакова, промежуток домов №72-157 с обеих сторон улицы Т.Токтарова, промежуток домов №1-68 с обеих сторон улицы К.Еримбетова, промежуток домов №1-44 с обеих сторон улицы Каналы болыс, промежуток домов №1-67 с обеих сторон улицы Кызылорда, промежуток домов №6-16 с четной стороны улицы Бейбитшилик, промежуток домов №1-14 с обеих сторон улицы Е.Чайкина, промежуток домов №147-167, 150-180 с обеих сторон улицы С.Торайгырова, промежуток домов №51-67, 100-114 с обеих сторон улицы Б.Майлина, промежуток домов №1-13 с обеих сторон переулка Б.Майлина, промежуток домов №13-23 с нечетной стороны улицы Кайнар, промежуток домов №201-221 по нечетной, №176-193 по четной стороне улицы Кенесары К., промежуток домов №4, 6, 9, 11 по улице А.Мин.
Избирательный участок №180.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №253" Кызылординского городского отдела образования, улица Б.Момышулы, №78а.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик по улице А.Молдагуловой к северу до улицы Д.Елеусинова.
С улицы Д.Елеусинова до улицы Кызылорда. От улицы Кызылорда к северу до Кызылжарминского канала.
По Кызылжарминскому каналу к северо-западу до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы к югу до улицы С.Торайгырова. По улице С.Торайгырова к северо-западу до улицы С.Лапина. По улице С.Лапина к югу до улицы Бейбитшилик.
Промежуток домов №61-85 по нечетной, №74-100 по четной стороне улицы А.Молдагуловой, промежуток домов №70/1-70/10 на обеих сторонах улицы С.Ишан, промежуток домов №61-121 по нечетной, №62-120 по четной стороне улицы М.Дуйсенова, промежуток домов №64-114 по четной, №75-139 по нечетной стороне улицы С.Асфендиярова, промежуток домов №2-54 по четной, №1-45 по нечетной стороне переулка С.Асфендиярова. Промежуток домов №2-42 по четной, №1-53 по нечетной стороне переулка Б.Момышулы, промежуток домов №74-134 по четной, №77-135 по нечетной стороне и многоквартирные дома №76, 67, 69, 74 по улице Б.Момышулы, промежуток домов №76-90 по четной, №91-111 по нечетной стороне улицы А.Исаева, промежуток домов №82-100 по четной и №69-85 нечетной стороне улицы М.Дулатова, промежуток домов №72-90 по четной стороне улицы С.Лапина, дома №2-20 по четной, №1-3 по нечетной стороне улицы С.Лапина-1, дома №2-22 по четной, №1-23 по нечетной стороне улицы С.Ахуна, дома №2-12 по четной, №1-17 по нечетной стороне переулка С.Ахуна, дома №2-22 по четной стороне улицы У.Байменова, дома №5, 7, 9 переулка С.Бокаева, промежуток домов №4-10 по четной, №1-27 по нечетной стороне улицы Д.Елеусинова, промежуток домов №218-236 по четной, №209-253 по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, промежуток домов №206-240 по четной, №163-199 по нечетной стороне улицы Б.Майлина, промежуток домов №13-23 по нечетной стороне улицы Свобода, дома №18-46а и многоквартирный дом №36 по четной стороне улицы Бейбитшилик.
Избирательный участок №181.

Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Нағима Ахмадеева атындағы №112 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ә.Молдағұлова көшесi, №7.
Шекарасы: Б.Құлтекенов көшесiнен бастап солтүстiк батысқа қарай Сүлеймен Ишан көшесiне дейiн. Сүлеймен Ишан көшесiнiң бойымен (жұп бетiмен) Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн. Бейбiтшiлiк көшесiнiң бойымен оңтүстiк шығысқа қарай К.Кетебаев көшесiне дейiн. К.Кетебаев көшесiнiң бойымен (екi жақ бетi) оңтүстiктен батысқа қарай Б.Құлтекенов көшесiне дейiн.
Сүлеймен ишан көшесiнiң жұп бетiндегi №2-68 үйлер аралығы, Ә.Молдағұлова көшесiнiң екi бетiндегi №1-72 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесiнiң екi бетiндегi №1-75 үйлер аралығы, Т.Бөрiқұлақов көшесiнiң екi бетiндегi №1-62 үйлер аралығы, К.Кетебаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-72б үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң тақ бетiндегi №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер, Шәкәрiм көшесiнiң тақ бетiндегi №5-29 және жұп бетiндегi №8-38 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесiнiң жұп бетiндегi №86-106 және тақ бетiндегi №113-153 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесiнiң тақ бетiндегi №71-115 және жұп бетiндегi №68-98 үйлер аралығы, О.Жанәдiлов көшесiнiң жұп бетiндегi №28, 30а үйлер.
№182 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң "№212 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, М.Жұмабаев көшесi, №1.
Шекарасы: Досбол би көшесiнiң бойымен оңтүстiк батысқа қарай М.Жұмабаев көшесiне дейiн. М.Жұмабаев көшесiнiң бойымен оңтүстiк шығысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн. Қорқыт ата көшесi бойымен оңтүстiкке қарай Қ.Бекниязов көшесiне дейiн. Қ.Бекниязов көшесi бойымен оңтүстік батысқа қарай Ж.Баласағұн көшесiне дейiн. Ж.Баласағұн көшесi бойымен солтүстiкке қарай М.Жұмабаев көшесiне дейiн. М.Жұмабаев көшесi бойымен солтүстiк шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесiне дейiн. Жанқожа батыр көшесi бойымен солтүстiкке қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн. Бейбiтшiлiк көшесi бойымен батысқа қарай К.Кетебаев көшесiне дейiн. К.Кетебаев көшесi бойымен солтүстiкке қарай Қызылжарма каналына дейiн. Қызылжарма каналы бойымен оңтүстiк шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесiне дейiн. Жанқожа батыр көшесi бойымен оңтүстiк бастысқа қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн. С.Торайғыров көшесi бойымен оңтүстiк шығысқа қарай Қажымұхан көшесiне дейiн. Қажымұхан көшесi бойымен оңтүстiкке қарай Қазақстан көшесiне дейiн. Қазақстан көшесi бойымен оңтүстiк шығысқа қарай Досбол би көшесiне дейiн.
М.Жұмабаев көшесiнiң тақ бетiндегi №7-61 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №10-80, Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiндегi №2 үй, Е.Чайкина көшесiнiң тақ бетiндегi №13-17, жұп бетiндегi №14 үйлер аралығы, А.Мин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-7, жұп бетiндегi №2а-6 үйлер аралығы, Ж.Баласағұн көшесiнiң жұп бетiндегi №18-36 үйлер аралығы, Д.Нұрпейiсова көшесiнiң тақ бетiндегi №1-35, жұп бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, Б.Досмаханова көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39, жұп бетiндегi №2-26 үйлер аралығы, Б.Досмаханова тұйығының жұп бетiндегi №2-6 үйлер аралығы, Квартальная көшесiнiң тақ бетiндегi №1-7, жұп бетiндегi №2а-12 үйлер аралығы, Толағай тұйығының тақ бетiндегi №1-7, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Толағай көшесiнiң тақ бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, 1 проездная көшесiнiң тақ бетiндегi №3, 5 көп қабатты үйлер, Қ.Бекниязов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-33а үйлер, Ж.Баласағұн көшесiнiң жұп бетiндегi №2а, 2-16 үйлер, Ге Бон У көшесiнiң жұп бетiндегi №2-26 үйлер, тақ бетiндегi №1-23 аралығы, Б.Шалғынбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22а, тақ бетiндегi №1а-23а үйлер аралығы, А.Кисилев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28, тақ бетiндегi №1-25 үйлер аралығы, Мәдениет тұйығының жұп бетiндегi №2-28, тақ бетiндегi №1-11 үйлер аралығы, Қорқыт Ата көшесiнiң тақ бетiндегi №129-157 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, тақ бетiндегi №1, 3, 5, 7, 9, 11в үйлер аралығы, Ш.Айманов тұйығының тақ бетiндегi №1-31, жұп бетiндегi №2, 4, 6, 8, 10 үйлер, нөмiрсiз екi үй аралығы, А.Келаманов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28, тақ бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Б.Байдiлдаев тұйығының жұп бетiндегi №2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер аралығы, Б.Байдiлдаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2а, 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12а, 12, 14, 16, 16а, 16б, 18, 20 тақ бетiндегi №1, 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 11в, 11а, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25а, 25, 27, 29 үйлер аралығы, Еңбек көшесiнiң жұп бетiндегi №2-52 үйлер аралығы, Еңбек тұйығының тақ бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 4, 6, 8 екi қабатты үйлер. Қазақстанның көшесiнiң жұп бетiндегi №2-60 үйлер.
№183 сайлау уческесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының Жалаңтөс Баһадүр Сейтқұлұлы атындағы олимпиадалық резервтің облыстық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Жанқожа батыр көшесi, №92.
Шекарасы: Темiржол өткелi арқылы Жаппасбай батыр көшесiнiң (екі бетін қоса алғанда) солтүстiк батысқа қарай Б.Құлтекенов №100а көппәтерлі тұрғын үйiн қоса алып, оңтүстiк шығысқа қарай А.Сағымбаев көшесiн қоса алып, А.Сағымбаев көшесiнiң (екі бетін қоса алғанда) бойымен солтүстiк шығысқа қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн, Бейбiтшiлiк көшесiнiң бойымен шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесiне дейiн. Жанқожа батыр көшесi бойымен оңтүстiк шығысқа қарай М.Жұмабаев көшесiне дейiн, М.Жұмабаев көшесiнiң бойымен оңтүстiк шығысқа қарай Ж.Баласағұн көшесiне дейiн. Ж.Баласағұн көшесiнiң бойымен оңтүстiк шығысқа қарай Қ.Бекниязов көшесiне дейiн, Қ.Бекниязов (жұп жақ беті) көшесiнен оңтүстiк шығысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн. Қорқыт ата көшесiнiң оңтүстiкке қарай Темiр жол желесi арқылы Темiр жол өткелiне дейiн.
Жаппасбай батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №1-101/3, жұп бетiндегi №2-40а үйлер, Қ.Бекниязов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-82 үйлер аралығы, Ш.Айманов тұйығындағы №33 үй, Оңтүстiк Қазақстан көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16, тақ бетiндегi №1а-21, 104, 104а, 107 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесiнiң жұп бетiндегi №98, 98/4, 98/1, 98-164, тақ бетiндегi №119-187 үйлер және нөмiрсiз сегiз үйлер аралығы. Б.Құлтекенов көшесiндегi №100а көп қабатты тұрғын үй. Қ.Шәкәрiм көшесiнiң жұп бетiндегi №2-6 үйлерi, тақ бетiндегi №1-3 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесiнiң тақ бетiндегi №157, 159, 159а, жұп бетiндегi №116 үйлерi және №163 көппәтерлі тұрғын үйi. Жанқожа батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №76, 76а, 82, 80, 80д, 80г, тақ бетiндегi №45, 46а, 49, 51, 69, 67, 65, 63, 61, 57, 55, 53 үйлер аралығы және нөмiрсiз бес үйлер, Жұлдыз кварталындағы №1, 2, 3, 4, 82в үйлер және №82, 82а, 82б көппәтерлі тұрғын үйлерi мен нөмiрсiз төрт үй. Ж.Баласағұн тұйығындағы №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6 үйлер, Д.Сыздықов көшесiнiң екi жақ бетiндегi №1-63 үйлер, А.Сағымбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-63 үйлер, жұп бетiндегi №2-62 үйлер аралығы.
№184 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №112 имени Нагимы Ахмадеевой Кызылординского городского отдела образования", улица А.Молдагулова, №7.
Граница: Начиная с улицы Култекенова к северу до улицы Сулеймен Ишана. По улице Сулеймен Ишана с четной стороны до улицы Бейбитшилик. По улице Бейбитшилик к югу до улицы К.Кетебаева. От улицы К.Кетебаева по обеим сторонам с юга к западу до улицы Б.Култекенова.
Промежуток домов №2-68 по четной стороне улицы С.Ишана, промежуток домов №1-72 по обеим сторонам улицы А.Молдагуловой, промежуток домов №1-75 по обеим сторонам улицы Т.Токтарова, промежуток домов №1-62 по обеим сторонам улицы Т.Борикулакова, промежуток домов №1-72 по обеим сторонам улицы К.Кетебаева, дома №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11 с нечетной стороны Бейбитшилик, промежуток домов №5-29 с нечетной и №8-38 с четной стороны улицы Шакарима. Промежуток домов №86-106 по четной и №113-153 по нечетной стороне улицы И.Тайманова, промежуток домов №71-115 по нечетной и №68-98 четной стороне по улице Б.Култекенова, дома №28, 30а с четной стороны улицы О.Жанадилова.
Избирательный участок №182.
Центр: Государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия №212" городского отдела образования, улица М.Жумабаева, №1.
Граница: По улице Досбол би к юго-западу до улицы М.Жумабаева. По улице М.Жумабаева к юго-востоку до улицы Коркыт ата. По улице Коркыт ата к югу до улицы К.Бекниязова. По улице К.Бекниязова.
По улице К.Бекниязова к северо-западу до улицы Ж.Баласагун. По улице Ж.Баласагун к северу до улицы М.Жумабаева. По улице М.Жумабаева к северо-востоку до улицы Жанкожа батыра. По улице Жанкожа батыра к северу до улицы Бейбитшилик. По улице Бейбитшилик к западу до улицы К.Кетебаева. По улице К.Кетебаева к северу до Кызылжарминского канала. По Кызылжарминскому каналу к юго-востоку до улицы Жанкожа батыра. По улице Жанкожа батыра юго-западу до улицы С.Торайгырова. По улице С.Торайгырова к югу до улицы Кажимукан. По улице Кажимукан к югу до улицы Казахстан. По улице Казахстан к юго-востоку до улицы Досбол би.
Промежуток домов №7-61 по нечетной и №10-80 четной стороне улицы М.Жумабаева, дом №2 с четной стороны улицы Бейбитшилик, промежуток домов №13-17 по нечетной и №14 по четной стороне улицы Е.Чайкина, промежуток домов №1-7 по нечетной и №2а-6 по четной стороне улицы А.Мин, промежуток домов №18-36 по четной стороне улицы Ж.Баласагуна, промежуток домов №1-35 по нечетной, №2-34 по четной стороне улицы Д.Нурпеисовой, промежуток домов №1-39 по нечетной и №2-26 по четной стороне улицы Б.Досмаханова, промежутки домов №2-6 по четной стороне переулка Б.Досмаханова, промежуток домов №1-7 по нечетной и №2а-12 по четной стороне улицы Квартальная, промежуток домов №1-7 по нечетной и №2-14 по четной стороне переулка Толагай, промежуток домов №1-14 по нечетной стороне улицы И.Тургенева, многоквартирные дома №3, 5 по нечетной стороне улицы Проездная-1, дома №1-33а с нечетной стороны улицы К.Бекниязова, дома №2а, 2-16 с четной стороны улицы Ж.Баласагун, промежуток домов №2-26 по четной и №1-23 по нечетной стороне улицы Ген Бон У, промежуток домов №2-22а по четной и №1а-23а нечетной стороне улицы Б.Шалгинбаева, промежуток домов №2-28 по четной и №1-25 нечетной стороне улицы А.Кисилова, промежуток домов №2-28 по четной и №1-11 нечетной стороне переулка Мадениет, промежуток домов №129-157 нечетной улицы Коркыт ата, промежуток домов №2-18 с четной и №1, 3, 5, 7, 9, 11в с нечетной стороны улицы Ш.Айманова, промежуток домов №1-31 с нечетной и №2, 4, 6, 8, 10, также два дома без номера по переулку Ш.Айманова, промежуток домов №2-28 с четной и №1-13 нечетной стороны улицы А.Келаманова, промежуток домов №2, 4, 6, 8, 10, 12 с четной стороны переулка Б.Байдилдаева, промежуток домов №2а, 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12а, 12, 14, 16, 16а, 16б, 18, 20 с четной и №1, 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 11в, 11а, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25а, 25, 27, 29 нечетной стороны улицы Б.Байлилдаева, промежуток домов №2-52 с четной стороны улицы Енбек, промежуток домов №1-9 переулка Енбек, многоквартирные дома №2, 4, 6, 8 с четной стороны улицы М.Жумабаева. Дома №2-60 по улице Казахстана.
Избирательный участок №183.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Жалантос Бахадур Сейткулулы управления физической культуры и спорта Кызылординской области", улица Жанкожа батыра №92.
Границы: Через железнодорожный переезд по улице Жаппасбай батыра к северо-западу, включая многоквартирные дома №100а по улице Б.Култекенова, к юго-востоку, включая улицу А.Сагимбаева, по улице А.Сагимбаева к северо-востоку до улицы Бейбитшилик, по улице Бейбитшилик к востоку до улицы Жанкожа батыра. По улице Жанкожа батыра к югу до улицы М.Жумабаева, по улице М.Жумабаева к юго-востоку до улицы Ж.Баласугун. По улице Баласугун к юго-востоку до улицы К.Бекниязова, от улицы К.Бекниязовак юго-востоку до улицы Коркыт ата. От улицы Коркыт ата к югу через железнодорожную сеть до железнодорожного переезда.
Дома №1-101/3 с нечетной и №2-40а четной стороны улицы Жаппасбай батыра, промежуток домов №2-82 с четной стороны улицы К.Бекниязова, дом №33 на переулке Ш.Айманова, промежуток домов №2-16 с четной стороны и №1а-21, 104, 104а, 107 нечетной стороны улицы Южного Казахстана. Промежуток домов №98, 98/4, 98/1, 98-164 с четной стороны и №119-187 нечетной стороны, также восемь домов без номера по улице Б.Култегенова. Многоквартирный жилой дом №100а по улице Б.Култегенова.
Промежуток домов №2-6 с четной стороны и №1-3 нечетной стороны улицы К.Шакарима. Промежуток домов №116 с четной стороны и №157, 159, 159а нечетной стороны улицы И.Тайманова, также многоквартирный жилой дом №163. Промежуток домов №76, 76а, 82, 80, 80д, 80г с четной стороны и №45, 46а, 49, 51, 69, 67, 65, 63, 61, 57, 55, 53 нечетной стороны, также пять домов без номера по улице Жанкожа батыра. Дома №1, 2, 3, 4, 82в квартала Жулдыз и многоквартирные дома №82, 82а, 82б, также четыре дома без номера. Дома №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6 переулка Ж.Баласагун. Дома №1-63 обеих сторон улицы Д.Сыздыкова, Промежуток домов №1-63 нечетной и дома №2-62 четной стороны улицы А.Сагимбаева.
Избирательный участок №184.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, С.Торайғыров көшесi, №99.
Шекарасы: Қорқыт ата көшесiнен бастап Жаппасбай батыр көшесiнiң бойымен оңтүстiкке қарай Ақмаржан-35 көшесiне дейiн, Ақмаржан-35 көшесiнiң бойымен шығысқа қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн, С.Торайғыров көшесiнiң бойымен (қоспай) батысқа қарай Досбол би көшесiне дейiн. Досбол би көшесiмен оңтүстiкке қарай М.Жұмабаев көшесiне дейiн, М.Жұмабаев көшесiмен шығысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесiмен оңтүстiкке қарай Жаппасбай батыр көшесiне дейiн.
Жаппасбай батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №42 үй, тақ бетiндегi №103-117 үйлер аралығы, Қ.Бекниязов көшесiнiң тақ бетiндегi №35а-71, жұп бетiндегi №84-124 үйлер аралығы, С.Бекниязов тұйығының екi бетiндегi №1-58 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №80-138, тақ бетiндегi №63-173 үйлер аралығы, М.Жұмабаев тұйығының екi бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, С.Мұқанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-92, тақ бетiндегi №1-85 үйлер аралығы, С.Мұқанов тұйығының екi бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, Б.Шалғынбаев көшесiнiң екi бетiндегi №23б-34 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесiнiң екi бетiндегi №11-30 үйлер аралығы, Қазақстан көшесiнiң жұп бетiндегi №62-172, тақ бетiндегi №75-183 үйлер аралығы, Ә.Исаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-52 үйлер аралығы, Ақмаржан-35 көшесiндегi №14, 16 үйлер, Қорқыт ата көшесiнiң жұп бетiндегi №142-174, тақ бетiндегi №159а, 159б үйлер аралығы, Досбол би көшесiнiң жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Сәттілік тұйығының екi бетiндегi №1-36 үйлер аралығы, Ақсу көшесiнiң №1, 2, 3 үйлер аралығы.
№185 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, С.Торайғыров көшесi, №99.
Шекарасы: С.Торайғыров көшесiнен бастап шығысқа қарай Досбол шешен көшесiнiң бойымен Қызылжарма каналына дейiн, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстiкке қарай Ақмаржан-35 көшесiне дейiн, Ақмаржан-35 көшесiнiң бойымен батысқа қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн, С.Торайғыров көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай Досбол шешен көшесiне дейiн.
С.Торайғыров көшесiнiң тақ бетiндегi №31-113, жұп бетiндегi №40-148 үйлер. Ә.Ахметов көшесiнiң жұп бетiндегi №24-52 үйлер, Б.Майлин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-93, жұп бетiндегi №2-88 үйлер, Б.Майлин тұйығының жұп бетiндегi №10-16 үйлер, Кенесары хан көшесiнiң тақ бетiндегi №1-97, жұп бетiндегi №2а-98а үйлер, Ақжарма көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31, жұп бетiндегi №2-52 үйлер, Өнеге көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21 үйлер, Досбол шешен көшесiнiң жұп бетiндегi №34, 36, 38 үйлер, Қ.Қауынбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21үйлер, Бостандық көшесiнiң тақ бетiндегi №1-13 үйлер, Ж.Махамбетов тұйығының жұп бетiндегi №14, 16, 54, 56 үйлер, Қорқыт ата көшесiнiң тақ бетiндегi №165-181, жұп бетiндегi №176-192 үйлер, Ақмаржан-35 көшесiнiң жұп бетiндегi №2-12 үйлер аралығы. Алексей Донский көшесі жұп бетіндегі №2-6 үйлер.
№186 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №43 имени Ж.Махамбетова" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Торайгырова, №99.
Границы: Начиная с улицы Коркыт ата по улице Жаппасбай батыра к югу до улицы Акмаржан-35, по улице Акмаржан-35 на восток до улицы С.Торайгырова, от улицы С.Торайгырова (не включая) к западу до улицы Досбол би. По улице Досбол бия на юг до улицы М.Жумабаева, по улице М.Жумабаева на восток до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата на юг до улицы Жаппасбай батыра.
Промежуток домов по улице Жаппасбай батыра на четной стороне дом №42 и на нечетной стороне дома №103-117, по улице К.Бекниязова на нечетной стороне дома №35а-71, на четной стороне дома №84-124, по переулку С.Бекниязова промежуток домов №1-58 с обеих сторон, по улице М.Жумабаева промежуток домов №80-138 на четной стороне, №63-173 на нечетной стороне, по переулку М.Жумабаева промежуток домов №1-9 с обеих сторон, по улице С.Муканова промежуток домов №2-92 на четной стороне, №1-85 на нечетной стороне, по переулку С.Муканова промежуток домов №1-14 с обеих сторон, по улице Б.Шалгинбаева промежуток домов №23б-34 с обеих сторон, по улице Ш.Айманова промежуток домов №11-30 с обеих сторон, по улице Казахстан промежуток домов №62-172 на четной стороне, дома №75-183 на нечетной стороне, по улице А.Исаева промежуток домов №1-52 с обеих сторон, на улице Акмаржан-35 дома №14, 16, по улице Коркыт ата промежуток домов №142-174 на четной стороне, №159а, 159б на нечетной стороне, по улице Досбол бия промежуток домов №2-32 на четной стороне, по переулку Саттилик промежуток домов №1-36 с обеих сторон, промежуток домов №1, 2, 3 на улице Аксу.
Избирательный участок №185.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №43 имени Ж.Махамбетова" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Торайгырова, №99.
Границы: С улицы С.Торайгырова на восток вдоль улицы Досбол шешена до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма на юг до улицы Акмаржан-35, по улице Акмаржан-35 на запад до улицы С.Торайгырова, по улице С.Торайгырова на север до улицы Досбол шешена.
По улице С.Торайгырова дома №31-113 на нечетной стороне, №40-148 на четной стороне. По улице А.Ахметова дома №24-52 на четной стороне, на улице Б.Майлина дома №1-93 на нечетной стороне и №2-88 на четной стороне, на переулке Б.Майлина дома №1-11 на нечетной стороне, по улице Кенесары хана дома №1-97 на нечетной стороне и №2а-98а на четной стороне, по улице Акжарма дома №1-31 на нечетной стороне и №2-52 на четной стороне, по улице Онеге дома №1-21 на нечетной стороне, по улице Досбола шешена дома №34, 36, 38 на четной стороне, по улице К.Кауынбаева дома №1-21 на нечетной стороне, по улице Бостандык дома №1-13 на нечетной стороне, по переулку Ж.Махамбетова дома №14, 16, 54, 56 на четной стороне, по улице Коркыт ата дома №165-181 на нечетной стороне и №176-192 на четной стороне, по улице Акмаржан-35 дома №2-12 на четной стороне,улица Алексей Донский четная сторона №2-6.
Избирательный участок №186.

Орталығы: Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң "Әбу Құдабаев атындағы №197 қазақ орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ақмаржан мөлтек ауданы Достық көшесi, №1.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Ақмаржан-35 көшесiнен батысқа қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн, С.Торайғыров көшесiнен Бастау көшесiне дейiн, оңтүстiк шығысқа қарай Тартоғай көшесiне дейiн, Тартоғай көшесiнен шығысқа қарай П.Артемов көшесiне дейiн, П.Артемов көшесi бойымен шығысқа қарай Айбын тұйығына дейiн, Айбын тұйығынан бастап солтүстiкке қарай Тәуелсiздiктiң 20 жылдығы көшесiне дейiн Тәуелсiздiктiң 20 жылдық көшесiнен оңтүстiк Шығысқа қарай Ә.Әлжанов көшесiне дейiн Ә.Әлжанов көшесiнен оңтүстiкке қарай Сарыарқа көшесiне дейiн, Сарыарқа көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай Қызылжарма каналына дейiн.
Ақмаржан-35 көшесiнiң тақ бетiндегi №7-27 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң жұп бетiндегi №2-38, тақ бетiндегi №7-29 үйлер аралығы, Достық көшесiнiң тақ бетiндегi №5-19, жұп бетiндегi №2-28 аралығы, Көкжиек тұйығы (Светлый тұйығы) жұп бетіндегі №2-12, тақ бетiндегi №3-13 үйлер аралығы. Достық тұйығы тақ бетіндегі №1-5 үйлер аралығы, Өркениет көшесі (Ақмаржан-29) тақ бетіндегі 1-25, жұп бетіндегі №2-22 үй аралығы, Руханият көшесінің (Ақмаржан-30) тақ бетiндегi №3-19, жұп бетiндегi №2-44 үйлер аралығы, Тартоғай (Ақмаржан-32) көшесiнiң тақ бетiндегi №3-19, жұп бетiндегi №2-10 аралығы, А.Донской (Проектный) көшесiнiң тақ бетiндегi №1-49, жұп бетiндегi №4-26 үйлер аралығы, Достық көшесі (1 Проектный) тақ бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, жұп бетіндегі 2-28 үйлер аралығы, Бастау көшесiнiң тақ бетiндегi №1-49 жұп бетiндегi №2-48 үйлер аралығы, Наурыз көшесiнiң тақ бетiндегi №1-53, жұп бетiндегi №6-56, Еңбекші көшесі тақ бетіндегі 1-39 үйлер, жұп бетіндегі 2-26 үйлер, Ә.Сүтемгенов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-33, жұп бетiндегi №2-44, Көмекбаев көшесiндегi тақ бетiндегi №1-39, жұп бетiндегi №2-12, Айбын көшесі (Полигон тұйығы) жұп бетi №2-12, тақ бетiндегi №1-15, Қ.Ибраев көшесiнiң №1-17 үйлер аралығы, Тұмарлы көшесі (Г.Рашина тұйығының) тақ бетiндегi №1-15 үй, жұп бетіндегі 2-20, Г.Ращин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23, жұп бетiндегi №2-20 үйлер аралығы, Жасыл өлке көшесiнiң жұп бетiндегi №2-6, 8/1, 8/2 тақ бетiнде №1а, 1, 3а, 5, 5а,-9 үйлер аралығы, Ә.Әлжанов көшесiнiң тақ бетiндегi 1-13 үйлер, жұп беті 2-36, Ә.Әлжанов көшесiнiң тақ бетiндегi №15-23, Ұлағат көшесінің (Г.Ращин-1 тұйығының) тақ бетiндегi №13-19 жұп бетiндегi №4-16 үйлер аралығы.
№187 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорны, Қаратоғай көшесi, №100.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорнының ғимараты.
№188 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа №197 имени Абу Кудабаева" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Акмаржан" улица Достык, №1.
Границы: Начиная с канала Кызылжарма от улицы Акмаржан-35 на запад до улицы С.Торайгырова, от улицы С.Торайгырова до улицы Бастау, к юго-востоку до улицы Тартогай, от улицы Тартогай на восток до улицы П.Артемова, по улице П.Артемова к востоку до улицы Айбын, от переулка Айбын к северу до улицы 20-летия Независимости, от улицы 20-летия Независимости к юго-востоку до улицы А.Альжанова, от улицы А.Альжанова к югу до улицы Сарыарка, по улице Сарыарка к северу до канала Кызылжарма.
Промежуток домов №7-27 по улице Акмаржан-35 на нечетной стороне. Промежуток домов по улице С.Торайгырова №2-38 на четной стороне и №7-29 на нечетной стороне, по улице Достык промежуток домов №5-19 на четной стороне и №2-28 на четной стороне. Промежуток домов по переулку Кокжиек на четный стороне №2-6 и на нечетной стороне №3-11, промежуток домов на переулке Достык на нечетной стороне №2-18, промежуток домов на улице Руханият на нечетной стороне №3-17, на четной стороне №2-42. Промежуток домов на улице Тартогай на нечетной стороне №1-27, на четной стороне №2-10. Промежуток домов по улице А.Донской (Проектная) на нечетной стороне №1-49, на четной стороне №4-26, промежуток домов по улице Достық на нечетной стороне №1-19, промежуток домов по улице Бастау на нечетной стороне №1-49 и на четной стороне №2-48, промежуток домов по улице Наурыз на нечетной стороне №1-53 и четной стороне №2-26. По улице А.Сутемгенова дома №1-33 с нечетной и №2-44 четной стороны. По улице Т.Комекбаева дома №1-37 с нечетной и №2-12 четной стороны. По улицу Айбын переулку Айбын дома №2-12 четной стороны и №1-15 нечетной стороны. Промежуток домов №1-17 по улице К.Ибраева, дом №1 на улице Тумарлы (тупике Г.Рашина). По улице Улагат (Г.Рашина-1) промежуток домов №25-34 на нечетной и на четной стороне №22-24. По улице Жасыл олкен промежуток домов на четной стороне №2-6, 8/1, 8/2 и нечетной стороне №1а, 1,3а, 5, 5а-9. По улице А. Альжанова промежуток домов на четной стороне №2-6, 8/1, 8/2 и нечетной стороне №1а,1, 3, 3а, 5, 5а-9. По улице А.Альжанова промежуток домов на нечетной стороне №15-23 и четной стороне №16-36. По улице Улагат (переулку Ращин-1) промежуток домов на нечетной стороне №13-19 и четной стороне №4-16.
Избирательный участок №187.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области", улица Каратогая, №100.
Границы: Здание коммунального государственного учреждения "Кызылординский областной противотуберкулезный диспансер" Управление здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок №188.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, "Ақмешiт" шағын ауданы, №34.
Шекарасы: М.Саламатов көшесiнен солтүстiк шығысқа қарай, темiржол желiсiне дейiн. Темiржол желiсiнiң бойымен солтүстiк батысқа қарай "Ягодка", "Пищевик" саяжайларына дейiн. "Ягодка", "Пищевик" саяжайларынан сырдария өзенiн жағалап, оңтүстiк шығысқа қарай М.Саламатов көшесiне дейiн.
Қ.Махамбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-49, жұп бетiндегi №2-20, 20а, 20б, 20в үйлер аралығы, Республика көшесiнiң тақ бетiндегi №1-53, жұп бетiндегi №2-50 үйлер аралығы, Ата заң көшесiнiң тақ бетiндегi №1-51, жұп бетiндегi №2-48 үйлер аралығы, Алтын Орда көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45, жұп бетiндегi №2-50 үйлер аралығы, Тәуелсiздiк көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39, жұп бетiндегi №2-22 үйлер аралығы, К.Нүрекешов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19, жұп бетiндегi №2-15, 36, 39 үйлер, Ә.Мақұлбеков көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп бетiндегi №2-16 үйлер аралығы, Рисмаш көшесiнiң тақ бетiндегi №1-9, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Н.Тiлендиев көшесiнiң тақ бетiндегi №1а, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Қаратоғай көшесiнiң №59, 60 екi қабатты үйлер мен айналма жолдан батысқа қарай тақ бетiндегi №1-55, жұп бетiндегi №2-24 үйлер аралығы, облыстық өкпе ауруханасына дейiнгi үйлер және М.Ишан, Сарысу, Сарқырама, Ақбастау, Ақбастау-1 көшесiндегi жеке тұрғын үйлер, "Ягодка", "Пищевик" саяжайларында орналасқан үйлер.
№189 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Темiрбек Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, "Ақмешiт" шағын ауданы, құрылыс №35.
Шекарасы: И.Журба көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай С.Есқараев көшесінің тақ бетіне дейін, С.Есқараев көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай теміржол желісіне дейін. Теміржол желісі бойымен батысқа қарай М.Саламатов көшесіне дейін, М.Саламатов көшесінен оңтүстік шығысқа қарай С.Романов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай И.Журбаға дейін.
Ақмешіт шағын ауданындағы №21,22,253,24,25,26,27,28 көппәтерлі үйлер, И.Журба көшесінің №100,104,108 үйлер, С.Есқараев көшесінің тақ бетіндегі 41-127 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов көшесінің тақ бетіндегі №21-65 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №40-100 үйлер аралығы,Ә.Ыдырысов тұйығының жұп бетіндегі №2-36 үйлер, тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы,С.Рыспаев көшесінің тақ бетіндегі №19-39 үйлер, жұп бетіндегі №38-61 үйлер аралығы, С.Рыспаев-2 көшесінің екі бетіндегі №1,2,4,56,7, 8,9,11,13,14,15 үйлер аралығы, С.Романов көшесіндегі №2,5,7,9 үйлер, Ж.Қыдыров көшесіндегі №№23,47, 71,77,73 үйлер, М.Саламатов тұйығының №2,4,6,8,16,16а,18,20,8,8а,8в үйлер аралығы, Ұ.Қараманов көшесінің тақ бетіндегі №111-137 үйлер аралығы. Қаратоғай көшесінің №1,2,3,5,6,9, 11а,12,13,28б үйлер аралығы.
№190 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №9 имени Наги Ильясова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Акмешит", № 34.
Границы: От улицы М. Саламатова к северо-востоку до железнодорожной сети. По железнодорожной сети к северо-западу до дачного участка "Ягодка" и "Пищевик". От дачного участка "Ягодка" и "Пищевик" по побережью Сырдарьи к юго-востоку до улицы М.Саламатова. По улице К.Махамбетова промежуток домов на нечетной стороне №1-49 и на четной стороне дома №2-20, 20а, 20б, 20в, по улице Республики промежуток домов на нечетной стороне №1-53, на четной стороне дома №2-50, промежуток домов по улице Ата зан №1-51 на нечетной стороне, №2-48 на четной стороне, промежуток домов по улице Алтын Орда на нечетной стороне №1-45, на четной стороне дома №2-50, промежуток домов по улице Тауелсиздик на нечетной стороне дома №1-39, на четной стороне дома №2-22, промежуток домов по улице К.Нурекешова на нечетной стороне дома №1-19, на четной стороне дома №2-15, 36, 39, промежуток домов по улице А.Макулбекова на нечетной стороне дома №1-17, на четной стороне дома №2-16, промежуток домов по улице Рисмаш на нечетной стороне дома №1-9, на четной стороне дома №2-14, промежуток домов по улице Н.Тлендиева на нечетной стороне дом №1а, на четной стороне дома №2-18, по улице Каратогай двухэтажные дома №59, 60 и обходной дорогой к западу промежуток домов №1-55 на нечетной стороне и на четной стороне дома №2-24, дома до областной туберкулезной больницы и частные жилые дома на улицах М.Ишана, Сарысу, Саркырама, Акбастау, Акбастау-1, также частные дома на дачных участках "Ягодка", "Пищевик".
Избирательный участок №189.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №136 имени Темирбека Жургенова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Акмешит", строение №35.
Границы: по улице И.Журба к юго-востоку до улицы А.Ыдырысова, по улице А.Ыдырысова к северо-востоку до Железнодорожной сети.
Многоквартирные дома в микрорайоне Акмешит №21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, на улице А.Ыдырысова промежуток домов №21-65 с нечетной стороны, на переулке А.Ыдырысова промежуток домов №2-36 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне, на улице С.Рыспаева промежуток домов №19-39 на нечетной стороне, №38-61 на четной стороне, на улице С.Рыспаева-2 промежуток домов №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, на улице С.Романова дома №2, 5, 7, 9, на улице Ж.Кыдырова дома №23, 47, 71, 77, 73 на переулке М.Саламатова промежуток домов №2, 4, 6, 8, 8а, 8в, 16,16а,18, 20, на улице Узакбай Караманов промежуток домов №111-137 на нечетной стороне. На улице Каратогай промежуток домов №1, 2, 3, 5, 6, 9, 11а, 12, 13, 28б.
Избирательный участок №190.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "А.Байтұрсынов атындағы №211 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, "Мерей" шағын ауданы, №20б.
Шекарасы: Мерей шағын ауданындағы №9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25 көппәтерлі тұрғын үйлер.
№191 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "П.Д.Осипенко атындағы №8 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Д.Қонаев көшесi, №23.
Шекарасы: Ж.Қыдыров көшесінен бастап оңтүстiк-батысқа қарай Т.Шевченко көшесi бойымен О.Жандосов көшесіне дейін, О.Жандосов көшесінен С.Есқараев көшесiне дейiн. С.Есқараев көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай С.Сейфуллин көшесіне дейін, С.Сейфуллин көшесі бойымен Шымбай тұйығына дейін, Шымбай тұйығы бойымен Ұ.Қараманов көшесіне дейін, Ұ.Қараманов бойымен Ж.Қыдыров көшесіне дейін.
И.Журба көшесiнің тақ бетiндегi №53-79, жұп бетiндегi №80-98 үйлер аралығы, С.Есқараев көшесінің жұп бетiндегi №28-92 үйлер аралығы, Д.Алисов көшесiнің тақ бетiндегi №29-87, жұп бетiндегi №46-112 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев көшесiнің тақ бетiндегi №27-107, жұп бетiндегi №26-106 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев тұйығының тақ бетіндегі №1-19, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Ж.Ахметов көшесiнің тақ бетiндегi №1-9, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, Қ.Әбенов көшесiнің тақ бетiндегi №1-41, жұп бетiндегi №2-44 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесiнің тақ бетiндегi №27-99, Ж.Қыдыров көшесінің тақ бетіндегі №23-73, жұп бетіндегі №40-98 үйлер, Ұ.Қараманов көшесінің тақ бетіндегі №31-99, жұп бетіндегі №52-92 үйлер, Шымбай тұйығы тақ бетіндегі №1-31 үйлер, С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №27-45, жұп бетіндегі №30-34 үйлер, Мұрагер тұйығындағы №1-13 үйлер аралығы, Ә.Сейiлханов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы, С.Рысбаев көшесiнiң екі бетiндегi №54,56,45,47 үйлер аралығы, С.Рыспаев тұйығының №1,2,3,4,5,6 үйлер аралығы.
№192 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Н.Әбуов көшесi, №29.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№193 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №211 имени А.Байтурсынова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Мерей", №20б.
Границы: Многоквартирные дома в микрорайоне Мерей №9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25.
Избирательный участок №191.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №8 имени П.Д.Осипенко" Кызылординского городского отдела образования, улица Д.Конаева, №23.
Границы: Начиная с улицы Ж.Кыдырова на юго-запад вдоль улицы Т.Шевченко до улицы О.Жандосова, вдоль улицы О.Жандосова на север до улицы А.Ыдырысова. Вдоль по улице А.Ыдырысова на северо-восток до улицы Ж.Кыдырова. По улице Ж.Кыдырова (не включая) на юг до улицы Т.Шевченко. По улице И.Журба промежуток домов №53-79 на нечетной стороне и на четной стороне №80-98, по улице А.Ыдырысова промежуток домов №12-100 на четной стороне, по улице С.Ескараева промежуток домов №23-127 на нечетной стороне и №28-92 на четной стороне, по улице Д.Алисова промежуток домов №29-87 на нечетной стороне и №46-112 на четной стороне, по улице А.Кудабаева на промежуток домов №27-107 на нечетной стороне и на четной стороне №26-106, по переулку А.Кудабаева промежуток домов на нечетной стороне №1-19 и на четной стороне №2-18, по улице Ж.Ахметова промежуток домов №1-41 на нечетной стороне и на четной стороне №2-44, по улице К.Абенова промежуток домов №1-41 на нечетной стороне и на четной стороне №2-44, по улице Т.Шевченко промежуток домов №27-99 на нечетной стороне, по улице О.Жандосова промежуток домов №1а-25 на нечетной стороне и на четной стороне №2а-20, по улице Ж.Кыдырова № 23-73 на нечетной стороне и на четной стороне №40-98, по улице У.Караманова на нечетной стороне №31-99 и на четной стороне №30-92, по переулку С.Сейфуллина дома №3-29 на нечетной стороне и на четной стороне дома №2-29, по переулку Шымбай дома №1-31 на нечетной стороне и на четной стороне дома №2-34, по улице С.Сейфуллина дома №27-45 на нечетной стороне и на четной стороне дома №30 -34, по обе стороны улицы К.Абдраманова (Переездная) дома №3-25, по переулку У.Багаева промежуток домов №14-20, по переулку Мурагер промежуток домов № 1-13, по улице А. Сейлханова промежуток домов №1-37 на нечетной стороне и №2-42 на четной стороне, по улице А.Ыдырысова промежуток домов №88а-110, по обе стороны улицы С.Рыспаева промежуток домов №54, 56, 45, 47, по переулку С.Рыспаева промежуток домов №1, 2, 3, 4, 5, 6, по улице С.Сулейменова на нечетной стороне №3-19, на четной стороне №2-20.
Избирательный участок №192.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница" управления здравоохранения Кызылординской области, улица Н.Абуова, №29.
Границы: Здание Коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок №193.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, И.Тоқтыбаев тұйығы-2, №8.
Шекарасы: Т.Шевченко көшесінен И.Журба көшесі бойымен шығысқа Қазбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Тоқмағанбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағанбетов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Айтеке би көшесіне дейін, Айтеке би көшесінің бойымен батысқа қарай Ж.Аймауытов көшесіне дейін, Ж.Аймауытов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Қожанов көшесіне дейін, А.Қожанов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Сырдария өзенінің жағасынан Д.Алисов көшесіне дейін Д.Алисов көшесінің бойымен (қоспай ) солтүстік-шығысқа қарай Т.Рыскұлов көшесіне дейін. Т.Рыскұлов көшесінің бойымен шығысқа қарай Ә.Құдабаев көшесіне дейін Ә.Құдабаев көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай О.Жандосов көшесіне дейін. О.Жандосов көшесінің бойымен шығысқа қарай Т.Шевченко көшесіне дейін. Т.Шевченко көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай И.Журба көшесіне дейін.
№3 ірілендірілген кварталдағы №2,3,4,5,6,7,8,9,1а көппәтерлі үйлер, Н.Абуов көшесінің жұп бетіндегі №2-18, тақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Н.Абуов көшесіндегі №8а көппәтерлі үйі, Е.Жүнісұлы көшесінің екі бетіндегі №2-29 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесінің жұп бетіндегі №2-60, тақ бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, Д.Әли тұйығының тақ бетіндегі №1а-15а және №1-21 үйлер аралығы, И.Журба көшесінің тақ бетіндегі №1-21, 35-49 үйлер аралығы, И.Журба көшесіндегі "Меруерт" тұрғын үй комплексі, Қазыбек би көшесінің сол жағындағы №43, 45, 20 көппәтерлі үйлер, Училищная көшесінің тақ бетіндегі №1-15 және жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Красноармейская көшесінің жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Ғибрат көшесінің аралас санды №1,2,2а,5,5а үйлер, А.Тоқмағанбетов көшесінің оң жағындағы №2,18 көппәтерлі үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №7 көппәтерлі үй, Айтеке би көшесіндегі №5 көппәтерлі үй, Ж.Аймауытов көшесінің жұп бетіндегі №2,2а-6 және тақ бетіндегі №14,1а-7 үйлер аралығы, Қ.Сатбаев көшесінің жұп бетіндегі №4, 6 үйлер, А.Қожанов көшесінің тақ бетіндегі №21,23,25 үйлер.
№194 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "П.Д.Осипенко атындағы №8 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Д.Қонаев көшесi, №23.
Шекарасы: Т.Шевченко көшесiнен бастап И.Журба көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Қазыбек би көшесiне дейiн, Қазыбек би көшесiмен шығысқа қарай Д.Қонаев көшесiне дейiн, Д.Қонаев көшесiмен солтүстiкке қарай Ә.Тәжiбаев көшесiне дейiн, Ә.Тәжiбаев көшесiмен солтүстiк шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесiне дейiн, Е.Әуелбеков көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай Д.Қонаев көшесiне дейiн, Д.Қонаев көшесi бойымен Ә.Егiзбаев көшесiне дейiн, Ә.Егiзбаев көшесi бойымен шығысқа қарай Т.Шевченко көшесіне дейін, Т.Шевченко көшесінің сол жақ бойымен оңтүстік батысқа қарай И.Журба көшесіне дейін.
И.Журба көшесiнiң жұп бетiндегi №42а-76 үйлер аралығы, Д.Қонаев көшесiнiң №22,24,26 көппәтерлі үйлер, Д.Қонаев көшесiнiң екi бетiндегi №35-69 үйлер, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң №1а көппәтерлі үй, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-15 үйлер аралығы, Е.Әуелбеков көшесiнiң көппәтерлі №9 үй, С.Сүлейменов көшесiнің екi бетiндегi №3-47, 2-42 үйлер және көппәтерлі №46 үй аралығы, С.Сейфуллин тұйығы тақ бетіндегі №3-29, жұп бетіндегі №2-29 үйлер, Ә.Егiзбаев көшесiндегi №1,2,3 көппәтерлі үйлер аралығы, Ұ.Бағаев көшесінің тақ бетiндегi №1-7, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Ұ.Бағаев тұйығының тақ бетiндегi №1-5, жұп бетіндегі №6-12 үйлер аралығы, Ж.Берденов көшесiнiң тақ бетiндегi №3-59б, жұп бетіндегі №2-46 үйлер аралығы, Ж.Қыдыров көшесiндегi №2 көппәтерлі үй, Ж.Қыдыров көшесiнiң тақ бетiндегi №3-19б, жұп бетіндегі №14-34 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесiнің тақ бетіндегі №101-121, жұп бетіндегі №62-132 үйлер аралығы, Айманқұл ақын тұйығының тақ бетiндегi №9-27 үйлер аралығы, Даригер Әли көшесiнiң екi бетiндегi №1-37 үйлер аралығы, Н.Абуов көшесiндегі №41-65 үйлер аралығы, Ұ.Қараманов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19, жұп бетiндегi №2-50 үйлер аралығы, Шымбай тұйығының жұп бетіндегі №2-34 үйлер, Қ.Әбдіраманова (Переездная) көшесiнiң екi бетiндегi №3-25 үйлер аралығы, Ұ.Бағаев тұйығының №14-20, 11 үйлер аралығы, А.Нұрмақов көшесiнiң тақ бетiндегi №3а-77, жұп бетіндегі №4-56 үйлер аралығы, Метеоролог тұйығының екі бетіндегі №1-6 үйлер, Д.Қонаев тұйығының екi бетiндегi №2-16 үйлер, Ә.Егiзбаев тұйығының тақ бетiндегi №1-5, жұп бетіндегі №8-16 үйлер.
№195 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық филармониясы" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Әуелбеков көшесi, құрылыс №5.
Шекарасы: Теміржол вокзалынан бастап Е.Әуелбеков көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Ә.Егізбаев көшесіне дейін, Ә.Егізбаев көшесімен батысқа қарай Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай С.Сүлейменов көшесіне дейін, С.Сүлейменов көшесімен оңтүстік шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесіне дейін, Е.Әуелбеков көшесімен оңтүстікке қарай, Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесімен шығысқа қарай, Қ.Байсейтова көшесіне дейін, Қ.Байсейтова көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай С.Айтбаев көшесіне дейін, С.Айтбаев көшесінен солтүстік-шығысқа қарай, А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік-батысқа қарай М.Пірімбетов көшесіне дейін, М.Пірімбетов көшесінен Солтүстік шығысқа қарай Бегім-анадан С.Айтбаев көшесіне дейін, С.Айтбаев көшесінің бойымен Оңтүстікке қарай О.Жанәділов көшесіне дейін, О.Жанәділов көшесінің бойымен (Қоспай) Теміржол тұйығына дейін, Теміржол тұйығымен солтүстікке қарай Теміржол вокзалына дейін.
Е.Әуелбеков көшесінің жұп бетіндегі № 12-36, тақ бетіндегі № 39-41 және №25 көппәтерлі үйлер аралығы Бегім ана көшесінің екі бетіндегі №2-10 көппәтерлі үйлер, С.Сүлейменов көшесінің тақ бетіндегі № 61-103,51, 53, 53а 55,57,57а, жер үйлер, № 51б, 51а, 56,58,64, 70, 72 көппәтерлі үйлер, Меңліаяқ ақын көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №1-16 үйлер аралығы, С.Толыбеков көшесінің тақ бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-12 үйлер, №14-20 көппәтерлі үйлер, №16, 16а, 16в, № 18, 18а, 18б, 18в, 18г, 20, 20а, барақ үйлер, М.Әуезов көшесінің жұп бетіндегі №24, 26,43, 45, 55, көппәтерлі тұрғын үйлер, №24б, 26а, 28 және 12, 16а, 18, 20а жеке үйлер. Ә.Тәжібаев көшесінің тақ бетіндегі №21, 23, 23а көппәтерлі тұрғын үйлер, Ә.Егізбаев көшесінің жұп бетіндегі №6, 8, 10, 12 барақ үйлер аралығы және №27 көп қабатты үйлер.
№196 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №1 имени Калтая Мухамеджанова" Кызылординского городского отдела образования, переулок И.Токтыбаева-2, №8.
Границы: От берега реки Сырдарьи вдоль улицы А.Ыдырысова на северо-восток до улицы О.Жандосова (не включая), по улице О.Жандосова до улицы Т.Шевченко, от улицы И.Журба на юго-восток до улицы Казыбек би, по улице Казыбек би на юго-восток до улицы А.Токмагамбетова, от улицы А.Токмагамбетова на северо-восток до улицы М.Ауэзова, по улице М.Ауэзова на юг до улицы Айтеке би, по улице Айтеке би на запад до улицы Ж.Аймаутова, по улице Ж.Аймаутова на юго-восток до улицы И.Журба, по улице И.Журба на юг до берега реки Сырдарья, по берегу реки Сырдарьи на запад до улицы С.Ескараева. В 3-укрупленном квартале многоквартирные дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1а, по улице Н.Абуова промежуток домов №2-18 на четной стороне и №1-45 на нечетной стороне, по улице Н.Абуова многоквартирный дом №8а, по улице Е.Жунисулы с обеих сторон промежуток домов №2-29, по улице Т.Шевченко промежуток домов №2-60 на четной стороне и на нечетной стороне №1-21, по переулку Д.Али промежуток домов №1-15 на нечетной стороне и №2-14 на нечетной стороне, на улице И.Журба жилой комплекс "Меруерт", на левой стороне улицы Казыбек би многоквартирные дома №43, 45, 20. По улице Училищная промежуток домов №1-15а на нечетной стороне и №2-16 на четной стороне, по улице Салауат промежуток домов №2-14 на четной стороне, по улице Гибрат дома со смешанными номерами №1, 2, 2а, 4, 5, 5а, по правой стороне улицы А.Токмагамбетова многоквартирные дома №2, 18, по улице М.Ауэзова многоквартирный дом №7, по улице Айтеке би многоквартирный дом №5, по улице Ж.Аймауытова промежуток домов №2, 2а-6 на четной стороне и №1, 1а-7 на нечетной стороне, по улице К.Сатпаева дома №4-6 на четной стороне, по улице А.Кожанова дома №21, 23, 25 на нечетной стороне, промежуток домов по улице Т.Рыскулова №2, 2а, 2б, 2в-42 на четной стороне и №5-59 на нечетной стороне, дома до улицы А.Кудабаева №1-25а, №2-24 на обеих сторонах, по улице Д.Алисова дома №1, 1а-25 на нечетной стороне и №2, 2а-44а на четной стороне, по улице С.Ескараева промежуток домов №1а, 2б-21 на нечетной стороне и №2а, 2б-26 на четной стороне. По улице А.Ыдырысова дома №2-20 на четной стороне.
Избирательный участок №194.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №8 имени П.Д.Осипенко" Кызылординского городского отдела образования, улица Д.Конаева, №23.
Границы: От улицы Т.Шевченко юго-восток улица И.Журбы до Д.Конаева, по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к северо-востоку до улицы Е.Ауелбекова, по улице Е.Ауельбекова к северо-западу по улице С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова к северо-западу до улицы Д.Конаева, по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева к востоку до улицы А.Ауельбекова, по улице Е.Ауельбекова к северо-востоку до железнодорожного вокзале, по железнодорожному узлу к заподу до рыбного завода, с рыбного завода к югу по улице С.Ескараева до улицы Ж.Кыдырова, по улице Ж.Кыдырова до улицы Т.Шевченко к юга-западу до улицы И.Журба.
Дома №42 а-76 с четной стороны улицы И.Журба, многоквартирные дома №22, 24, 26 по улице Д.Конаева, дома №35-69 по обе стороны улицы Д.Конаева, многоквартирный дом №1 по улице А.Тажибаева, дома №1-15, по обе стороны улицы А.Тажибаева, дом №1 и многоквартирный дом №25 с нечетной стороны улицы Е.Ауельбекова, многоквартирные дома №46, 56, 58 по улице С.Сулейменова, промежуток дом №23-47, 24-42 по обе стороны улицы С.Сулейменова, промежуток домов №1, 2, 3 по улице А.Егизбаева. По улице У.Багаева №1-7 с нечетной стороны и №2-12 с четной стороны. По переулку У.Багаева №1-5 с нечетной стороны и с четной стороны №6-12, по улице Ж.Берденова №3-59 б с нечетной стороны и с четной стороны №2-46, по улице Ж.Кыдырова многоквартирный дом №2, по улице Ж.Кыдырова №3-196 с нечетной стороны и с четной стороны №14-34, по улице Т.Шевченко промежуток домов №62-132 с четной стороны, по переулку Айманкул акына промежуток домов №9-27 с нечетной стороны, по обе стороны улицы Д.Али промежуток домов №1-37, по улице Н.Абуова промежуток домов №41-65, по улице Чимбая промежуток домов №1-19 с нечетной стороны и с четной стороны №2-24, по улице А.Нурмакова промежуток домов №3а-77 с нечетной стороны и четной стороны №4-56, по переулку Чимбая с нечетной стороны №1-19, с четной стороны №2-50, по улице Ж.Кыдырова многоквартирный дом №2, по улице А.Нурмакова с нечетной стороны №3а-77, с четной стороны №4-56, по обе стороны переулка Метеоролог дома №1-6, по обе стороны переулка Д.Конаева дома №2-16, по переулку А.Егизбаева дома №1-5 с нечетной стороны и с четной стороны №8-16.
Избирательный участок №195.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординская областная филармония" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области", улица Е.Ауелбекова строение №5.
Границы: С железнодорожного вокзала по улицы Е.Ауельбекова к юго-востоку до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева к востоку до улицы Д.Конаева, от улицы Д.Конаева к югу до улицы С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова к юго-востоку до улицы Е.Ауельбекова, по улице Е.Ауельбекова к югу до улицы А.Тажибаева, от улицы А.Тажибаева к востоку до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой к северо-востоку до улицы С.Айтбаева, от улицы С.Айтбаева к северо-востоку до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-западу до улицы Бегим ана, от улицы Бегим ана к западу до железнодорожного переулка, от железнодорожного переулка к северу до переулка О.Жанадилова, от переулка О.Жанадилова к западу до железнодорожного вокзала.
По улице Е.Ауельбекова промежуток домов №12-36 с четной стороны дома и с нечетной стороны №39-41, по обе стороны улицы Бегим ана многоквартирные дома №2-10,12,12а. По улице С.Сулейменова дома частного сектора №61-103, 51, 53, 53а, 55, 57, 57а с нечетной стороны, по улице Менлиаяк многоквартирные дома №51б, 51а, 64, 70, 72 с нечетной стороны №1-27 и с четной стороны №2-16, по улице С.Толыбекова дома №1-47 с нечетной стороны и с нечетной стороны дома №2-12, также многоквартирные дома №14-20 и дома барачного типа №16, 16а, 16в, 18, 18а, 18б, 18в, 18г, 20, 20а. По улице М.Ауезова многоквартирные дома №24, 26, 43, 45, 55 с четной стороны, дома частного сектора №24б, 26а, 28, 12, 16а, 18, 20а. По улице А.Тажибаева многоквартирные дома №21, 23, 23а, 25 с нечетной стороны, по улице О.Жанадилова промежуток домов №17-27 с нечетной стороны, по переулку О.Жанадилова промежуток домов №1-9 с нечетной стороны и с четной стороны №2-6, 16-28, по улице А.Егизбаева промежуток домов барачного типа №6, 8, 10, 12 с четной стороны и многоквартирный дом №27.
Избирательный участок №196.

Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Мұхамедғали Сужиков атындағы №6 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, О.Жанәдiлов, ғимарат №15.
Шекарасы: Теміржол бойынан Жанқожа батыр көшесімен оңтүстікке қарай А.Тоқмағанбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағанбетов көшесінен А.Байтұрсынов көшесіне дейінгі бөлігін қоспағанда батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін. А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік-батысқа қарай С.Айтбаев көшесіне дейін, С.Айтбаев көшесімен шығысқа қарай Б.Пәрімбетов көшесіне дейін, Б.Пәрімбетов көшесімен солтүстікке қарай Бегім ана көшесіне дейін, Бегім ана көшесімен солтүстік-шығысқа қарай О.Жанәділов көшесіне дейін, О.Жанәділов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай теміржол бойына дейін, теміржол бойымен солтүстік-шғысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін.
Б.Пәрімбетов көшесінің №2,4 көппәтерлі үйлер, №1, 3, 3а, 11, 11а, 13 жеке үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі № 1 жеке үй және тақ бетіндегі №3, 5 көппәтерлі үйлер, жұп бетіндегі № 2-32 үйлер аралығы, Бегім ана көшесінің тақ бетіндегі №11, 13, 17, жұп бетіндегі №12, 12а көппәтерлі үйлер, №15а, 15б, 15в, 15г, 29а, 33, 33а, 32 жеке үйлер,С.Айтбаев көшесінің тақ бетіндегі №1, 5 жұп бетіндегі №2-40 үйлер аралығы және №29, 31, 33, 43, 45 көппәтерлі үйлер. А.Бекзатхан көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы, А.Бекзатхан тұйығының жұп бетіндегі №2-14 үйлер, Б.Әбдіразақов көшесінің жұп бетіндегі №2-40, тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің тақ бетіндегі №13а-45 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев көшесінің жұп бетіндегі №2-42, тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, О.Жанәділов көшесінің тақ бетіндегі №3-27 жеке үйлер. О.Жанәділов тұйығы №1-9, №2-6, №16-28 жеке үйлер. З.Жарқынбаев тұйығының жұп бетіндегі №2, 4, тақ бетіндегі №3, 7, 9, 11 үйлер.
№197 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда темiр жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Бегiм ана көшесi, №15.
Шекарасы: "Қызылорда темiр жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
№198 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "И.В.Панфилов атындағы №5 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е.Әуелбеков көшесi, №10.
Шекарасы: Желтоқсан көшесінен бастап Әйтеке би көшесі бойымен батысқа қарай М.Әуезов көшесімен солтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесі бойымен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Әйтеке би көшесіне дейін.
Жетоқсан көшесіндегі №2, 4, 6, 8, 20, 22, 24а көппәтерлі үйлер, Әйтеке би көшесіндегі №19, 19а, 21, 23, 27 көппәтерлі үйлер, Б.Өсербаев көшесіндегі №15, 17, 19 көппәтерлі үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №14, 16, 20 көппәтерлі үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесіндегі №22, 23, 25 көппәтерлі үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі №100, 102, 104, 104а, 106, 138, 140 көппәтерлі үйлер, Қ.Қазантаев көшесіндегі №45 көппәтерлі үй, Қ.Қазантаев көшесінің екі бетіндегі №34, 34а, 47, 49, 51, 53, 113 үйлер, Ә.Тәжібаев көшесінің жұп бетіндегі №20, 22, 24, 26, 26а үйлер, Ә.Тәжібаев көшесінің тақ бетіндегі №24а, 25 көппәтерлі үйлер.
№199 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық білім бөлімінің қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесі, А.Тоқмағамбетов көшесi, №9.
Шекарасы: Қазыбек би, А.Тоқмағанбетов көшелерi қиылысынан бастап солтүстiк-батысқа қарай, Қазыбек би көшесiнiң бойымен Д.Қонаев көшесiне дейiн, Д.Қонаев көшесiнiң бойымен, солтүстiкке қарай Ә.Тәжiбаев көшесiне дейiн, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң бойымен солтүстiк-шығысқа қарай М.Әуезов көшесiне дейiн. М.Әуезов көшесiнiң бойымен оңтүстiкке қарай А.Тоқмағанбетов көшесiне дейiн, А.Тоқмағанбетов көшесiнiң бойымен оңтүстiк батысқа қарай Қазыбек би көшесiне дейiн.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №6 имени Мухамедгали Сужикова Кызылординского городского отдела образования" улица О.Жанадилова, здание №15.
Границы: По железнодорожной улице Жанкожа батыра к югу до улицы А.Токмаганбетова, не включая растояние от улиц А.Токмаганбетова до А.Байтурсынова к северо-западу до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-западу до улицы С.Айтбаева, по улице С.Айтбаева к востоку до улицы Б.Перимбетова, от улицы Б.Перимбетова к северу до улицы Бегим ана, от Бегим ана к северо-востоку до улицы О.Жанадилова, от улицы О.Жанадилова к северо-востоку до железной дороги, от железной дороги к северо-востоку до улицы Жанкожа батыра.
По улице Б.Перимбетова многоквартирные дома №2, 4 и дома частного сектора №11, 11а, 13, по улице А.Байтурсынова частный дом №1, многоквартирные дома №3, 5 с нечетной стороны и дома №2-32 с четной стороны, по улице Бегим ана с нечетной стороны многоквартирные дома №11, 13, 17, частные дома №15а, 15б, 15в, 15г, 29а, 33, 33а, 32. По улице С.Айтбаева промежуток домов №1, 5 с нечетной стороны и дома №2-40 с четной стороны, также многоквартирные дома №29, 31, 33, 43, 45. По улице А.Бекзатхан с нечетной стороны №1-45 и с четной стороны №2-28, по переулку А.Бекзатхан с четной стороны №2-14, по улице Б.Абдразакова с четной стороны дома №2-40 и с нечетной стороны №1-51, по улице Жанкожа батыр с нечетной стороны дома №13а-45, по улице З.Жаркынбаева с четной стороны №2-42 и с нечетной стороны дома №1-51, по переулку О.Жанадилова с четной стороны дома №8-14, по улице О.Жанадилова с нечетной стороны частные дома №3-13, с переулка З.Жаркынбаева с четной стороны №2, 4 и с нечетной стороны дома №3, 7, 9, 11.
Избирательный участок №197.
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылординская железнодорожная больница", улица Бегим ана, №15.
Границы: Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылординская железнодорожная больница.
Избирательный участок №198.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №5 имени И.В.Панфилова" Кызылординского городского отдела образования, улица Е.Ауельбекова, №10.
Границы: Начиная с улицы Желтоксан по улице Айтеке би к западу по улице М.Ауезова к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к востоку до улицы К.Байсеитова, по улице К.Байсеитова к северо-западу до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан к югу до улицы Айтеке би.
По улице Желтоксан многоквартирные дома №2, 4, 6, 8, 20, 22, 24а, по улице Айтеке би многоквартирные дома №19а, 21, 23, 27, по улице Б.Усербаева многоквартирные дома №15, 17, 19, по улице М.Ауезова многоквартирные дома №14, 16, 20, по улице А.Токмаганбетова многоквартирные дома №22, 23, 25, по улице К.Байсейтовой многоквартирные дома №100, 102, 104, 104а, 106, 138, 140, по улице К.Казантаева многоквартирные дома №45, по обе стороны улицы К.Казантаева дома №34, 34а, 47, 49, 51, 53, 113, по улице А.Тажибаева с четной стороны дома №20, 22, 24, 26, 26а.
Избирательный участок №199.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Учебно-методический центр дополнительного образования Кызылординского городского отдела образования", улица А.Токмагамбетова, №9.
Границы: От перекрестка улиц Казыбек би и А.Токмаганбетова к юго-востоку по улице Казыбек би до улицы Д.Конаева, по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к северо-востоку до улицы М.Ауезова, по улице М.Ауезова к югу до улицы А.Токмаганбетова, по улице А.Токмаганбетова к юго-западу до улицы Казыбек би.

А.Тоқмағанбетов көшесiндегi №1, 3, 9а көппәтерлі үйлер, Қазыбек би көшесiндегi №22, 24, 24а көппәтерлі үйлер, Қ.Қазантаев көшесiндегi №2, 6, 8, 19, 26, 31 көппәтерлі үйлер, Н.Ильясов көшесiндегi №10, 14, 26, 18, 2 көппәтерлі үйлер, М.Әуезов көшесiндегi №17, 33, 35, 37, 41 көппәтерлі үйлер.
№200 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң С. Толыбеков атындағы №3 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Жанқожа батыр көшесi, №5д.
Шекарасы: А.Тоқмағамбетов көшесінен Жанқожа батыр көшесі бойымен солтүстікке қарай, Темір жол желісіне дейін, Темір жол желісі бойымен шығысқа қарай Әйтеке би көшесіне дейін. Әйтеке би көшесін қоспай, А.Тоқмағамбетов көшесіне дейін оңтүстік шығысқа қарай А.Тоқмағамбетов көшесі бойымен батысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесінің бойымен солтүстікке қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін. А.Байтұрсынов көшесінен оңтүстік шығысқа қарай А.Тоқмағамбетов көшесіне дейін. А.Тоқмағамбетов көшесін қоспай, Жанқожа батыр көшесіне дейін.
А.Байтұрсынов көшесiндегi №42, 44, 46 көппәтерлі үйлер, А.Байтұрсынов көшесiнiң тақ бетiндегi №9-31 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №44-52, тақ бетiндегi №53-73 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №24-72, Южный переезд тұйығының тақ бетiндегi №1-3, жұп бетiндегi №2/1-2/4 үйлер аралығы, Ж.Жабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-34, тақ бетiндегi №1-31а үйлер аралығы, Ж.Жабаев тұйығының №1, 3, 5 үйлер, С.Майқанова көшесiнiң жұп бетiндегi №2-36а, тақ бетiндегi №1-29б үйлер аралығы, Н.Жүнiсов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-29, жұп бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, А.Тоқмағамбетов көшесiндегi №27, 27а көппәтерлі үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №51-89 үйлер аралығы, "Ер-Ару-1" көппәтерлі үй, "Ақбаян" көппәтерлі үйлер.
№201 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ғани Мұратбаев атындағы №171 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ә.Қоңыратбаев көшесi, №22.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесiнен бастап Қорқыт ата көшесi бойымен солтүстiк шығысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiнен оңтүстiк шығысқа қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесiнен оңтүстiк батысқа қарай Е.Көшербаев көшесiне дейiн, Е.Көшербаев көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай Ғ.Мүсiрепов көшесiне дейiн, Ғ.Мүсiрепов көшесiмен оңтүстiк-батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесiне дейiн, А.Байтұрсынов көшесiмен солтүстiк батысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн (Ғ.Мүсiрепов көшесiн қоспай).
Қорқыт ата көшесiнiң жұп бетiндегi №62-84 үйлер аралығы, Әбiлхайыр хан көшесiнiң жұп бетiндегi №70-100б, тақ бетiндегi №81-105к үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң жұп бетiндегi №24-96, тақ бетiндегi №21-103 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiнiң жұп бетiндегi №30а-54а үйлер аралығы, Қ.Баймағамбетов көшесiнiң екi бетiндегi №1-27 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-48б үйлер аралығы, Жеңiс көшесiнiң жұп бетiндегi №2-30, тақ бетiндегi №1-31 үйлер аралығы, Ж.Кизатов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-49, жұп бетiндегi №2-50 үйлер аралығы А.Пушкин көшесiнiң жұп бетiндегi №2-62, тақ бетiндегi №1-43 үйлер аралығы Т.Жүргенов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-57а, жұп бетiндегi №2-58 үйлер аралығы А.Иманов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-57б, жұп бетiндегi №2а-52 үйлер аралығы, Ә.Қоңыратбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-57, жұп бетiндегi №2-62 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесiнiң екi бетiндегi №23а-101, 36-94, 94а, 94б үйлер аралығы, Т.Дәуiтбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №16-80, тақ бетiндегi №19-85 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесiнiң тақ бетiндегi №73-143 үйлер аралығы. Төле би көшесiнiң жұп бетiндегi №48-108, тақ бетiндегi №61-125 үйлер аралығы.
№202 сайлау учаскесi.

По улице А.Токмаганбетова многоквартирные дома №1, 3, 9а, по улице Казыбек би многоквартирные дома №22, 24, 24а, по улице К.Казантаева многоквартирные дома №2, 6, 8, 19, 26, 31, по улице Н.Ильясова многоквартирные дома №10, 14, 26, 18, 2, по улице М.Ауезова многоквартирные дома №17, 33, 35, 37, 41.
Избирательный участок №200.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №3 имени С. Толыбекова Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Жанкожа батыра, №5д.
Границы: От улицы Желтоксан к востоку по улице Коркыт ата до улицы Бухарбай батыра, от Бухарбай батыра до улицы Айтеке би, от Айтеке би к северу по железнодорожному узлу до улицы Жанкожа батыра, от железнодорожного узла к западу по улице Жанкожа батыра до улицы А.Токмаганбетова, от Жанкожа батыра к северу по улице А.Токмаганбетова до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-востоку до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан до улицы Коркыт ата. По улице А.Байтурсынова многоквартирные дома №42, 44, 46, по улице А.Байтурсынова с нечетной стороны дома №9-61, по улице З.Жаркынбаева с четной стороны дома №44-52, с нечетной стороны дома №53-73, по улице Жанкожа батыра с четной стороны дома №2а-72, с нечетной стороны №5-13, по переулку Южный переезд с нечетной стороны №1-3, с четной стороны №2/1-2/4, по улице Ж.Жабаева дома №2-34 с четной стороны и нечетной стороны №1-31а, по переулку Ж.Жабаева дома №1, 3, 5, по улице С.Майканова с четной стороны дома №2-36а и с нечетной стороны дома №1-29б, по улице Н.Жунусова с нечетной стороны дома №1-29 и с четной стороны №2-34, по улице А.Токмаганбетова многоквартирные дома №27, 27а, по улице А.Токмаганбетова с четной стороны дома №36-72 и с нечетной стороны №45-89, многоквартирные дома "Ер-Ару-1", "Ер-Ару-2", "Акбаян" по улице Желтоксан многоквартирный дом №5.
Избирательный участок №201.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №171 имени Гани Муратбаева" Кызылординского городского отдела образования, улица А.Коныратбаева, №22.
Границы: От улицы А.Байтурсынова по улице Коркыт ата к северо-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к юго-востоку до улицы Толе би, от улицы Толе би к юго-западу до улицы Е.Кошербаева, по улице Е.Кошербаева к юго-востоку до улицы Г.Мусрепова, по улице Г.Мусрепова к юго-западу до улицы А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к северу-западу до улицы Коркыт ата (не включая улицы Г.Мусрепова).
По улице Коркыт ата с четной стороны дома №62-84, по Абылхайыр хана с четной стороны дома №70-100б и с нечетной стороны дома №81-105к, по улице И.Алтынсарина с четной стороны дома №24-96 и с нечетной стороны дома №21-103, по М.Шокай с четной стороны дома №30а-54а, по обе стороны улицы К.Баймаганбетова дома №1-27, по обе стороны улицы Е.Кошербаева №1-48б, по улице Женис с четной стороны дома №2-30 и с нечетной стороны №1-31, по улице Ж.Кизатова с нечетной стороны дома №1-49 и с четной стороны дома №2-50, по улице А.Пушкина с четной стороны дома №2-62 и с нечетной стороны №1-43, по улице Т.Жургенова с нечетной стороны дома №1-57а и с четной стороны №2-58, по улице А.Иманова с нечетной стороны дома №1-57б, с четной стороны дома №2а-52, по улице А.Коныратбаева с нечетной стороны дома №1-57 и с четной стороны №2-62, по обе стороны улицы Ф.Скаткова дома №23а-101, 36-94, 94а, 94б, по улице Т.Даутбаева с четной стороны дома №16-80 и с нечетной стороны дома №19-85, по улице А.Байтурсынова с нечетной стороны дома №73-143, по Толе би с четной стороны дома №48-108 и с нечетной стороны дома №61-125.
Избирательный участок №202.

Орталығы: "Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң Б.Шалғынбаев атындағы №217 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қорқыт ата көшесi, ғимарат №113.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен бастап Әйтеке би көшесiмен оңтүстiк-батысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн, Бұхарбай батыр көшесiмен Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесiмен оңтүстiк-батысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiнен (тақ бетiндегi үйлер) оңтүстік-шығысқа қарай Төле би көшесiне (тақ бетi) дейін, Төле би көшесінен солтүстік-шығысқа қарай Н.Төреқұлов көшесiне дейiн, Н.Төреқұлов көшесінен солтүстік-батысқа қарай Әбiлқайыр хан көшесiне дейін. Әбілхайыр хан көшесінен солтүстiк-шығысқа қарай Темiржол желiсiне дейін, темір жол желісінен солтүстік-батысқа қарай Әйтеке би көшесiне дейiн.
Әйтеке би көшесiнiң жұп бетiндегi №64-110 үйлер аралығы, Әбiлқайыр хан көшесiнiң жұп бетiндегi №102-140, тақ бетiндегi №107-159в үйлер аралығы, М.Тiлеулиев көшесiнiң жұп бетiндегi №4-54, тақ бетiндегi №3-61 үйлер аралығы М.Қаратаев көшесiнiң екi бетiндегi №2-52 үйлер аралығы, М.Базарбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-49 үйлер аралығы, Н.Тореқұлов көшесiнiң жұп бетiндегi №2а-68, тақ бетiндегi №1-69а үйлер аралығы, Ш.Бәкiров көшесiнiң екi бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесiнiң екi бетiндегi №86б-125, №86-132а үйлер аралығы, А.Садуақас көшесiнiң екi бетiндегi №1-55 үйлер аралығы, 2 оңтүстiк өткел көшесi №2-30 үйлер аралығы, Ш.Бәкiров-2 тұйығының жұп бетiндегi №4-10, №10а, №10б үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң тақ бетiндегi №127-165 үйлер, Бұхарбай батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №17-77 үйлер, Ә.Асаубаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-41, жұп бетiндегi №2-20 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегi №21-59 үйлер аралығы.
№203 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының М.Мәметова атындағы Қызылорда педагогикалық жоғары колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорыны, Қорқыт ата көшесi, ғимарат №9.
Шекарасы: Әйтеке би көшесiнен бастап Желтоқсан көшесiнiң бойымен, Қорқыт Ата көшесiне дейiн, Қорқыт Ата көшесiнен бастап батысқа қарай К.Байсеитова көшесiне дейiн, К.Байсеитова көшесiнен бастап оңтүстiкке қарай Әбiлхайыр хан көшесiне дейiн, Әбiлхайыр хан көшесi бойын қоспағанда батысқа қарай М.Төлебаев көшесiне дейiн, М.Төлебаев көшесi бойымен солтүстiк қарай С.Қожанов көшесiне дейiн, С.Қожанов көшесi бойын қоспағанда батысқа қарай Қазыбек би көшесiне дейiн, Қазбек би көшесiнен солтүстiкке қарай Қ.Сатпаев көшесiне дейiн, Қ.Сатпаев көшесiнен Ж.Аймауытов көшесiне дейiн, Ж.Аймауытов көшесiнен Әйтеке би көшесiне дейiн Әйтеке би көшесi бойымен Желтоқсан көшесiне дейiн.
Ә.Тәжiбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiндегi №26, 28, 32, 34 көппәтерлі үйлер, Қорқыт ата көшесiндегi №3, 3а, 7, 15а көппәтерлі үйлер мен екi бетiндегi №13/1, 13/2, 28 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесiндегi №20, 20а көппәтерлі үйлер, К.Байсеитова көшесiнiң екi бетiндегi №83-85, 87-99 үйлер аралығы, К.Байсеитова көшесiндегi №96 көппәтерлі үй, Айтеке би көшесiнiң жұп бетiндегi №8, 10, 20, 24, 26, 38, 40 көппәтерлі үйлер, Қ.Сәтпаев көшесiндегi №10 көппәтерлі үй және №4 үй, Қазыбек би көшесiндегi №12 көппәтерлі үй, Шымкент көшесiндегi №24 көппәтерлі үй, М.Әуезов көшесiндегi №5а көппәтерлі үй, Б.Өсербаев көшесiндегi №67 көппәтерлі үй, Н.Алмағанбетов көшесiнiң екi бетiндегi №19-23 үйлер.
№204 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "И.Әбдiкәрiмов атындағы Қызылорда аграрлық техникалық жоғары колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны, Ы.Жахаев көшесi, №8.
Шекарасы: Қорқыт ата көшесінен А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінен оңтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен батысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінен оңтүстікке қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесінен батысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесінен солтүстікке қарай Ы.Алтынсарин көшесіне дейін, Ы.Алтынсарин көшесінен батысқа қарай М.Сужиков көшесіне дейін, М.Сужиков көшесінен шығысқа қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен солтүстікке қарай Сарқырама көшесіне дейін, Сарқырама көшесінен шығысқа қарай Әбілқайырхан көшесіне дейін, Әбілқайырхан көшесінен солтүсттікке қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесінен солтүстікке қарай Қорқыт ата көшесіне дейін.
Қорқыт ата көшесіндегі жұп бетіндегі №38-58 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесіндегі жұп бетіндегі үйлер №60-76, №78-92 үйлер аралығы; Төле би көшесіндегі тақ бетіндегі үйлер №59-51, Желтоқсан көшесіндегі жұп бетіндегі үйлер №44-118 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесіндегі жұп бетіндегі үйлер №6-78 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесіндегі тақ бетіндегі үйлер №27-3-1-3б-3а үйлері, М.Сужиков көшесіндегі тақ бетіндегі үйлер №3-17-17а үйлер аралығы, М. Сужиков көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер №25/1, 25/2, 3, 4, 25/9, 36, 7б, 9, 11, 13б, Төле би көшесіндегі жұп бетіндегі үйлер №2-32 жұп бетіндегі үйлер аралығы және тақ бетіндегі №37-47 үйлер аралығы, Сарқырама көшесіндегі жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы; Әбілқайырхан көшесіндегі жұп бетіндегі №40-48 үйлер аралығы, К.Байсейтова көшесіндегі жұп бетіндегі №84-86 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесіндегі жұп бетіндегі №32 үй, С.Бекбаев көшесіндегі жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, тақ бетіндегі№1-21 аралығындағы үйлер.
№205 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №217 имени Б.Шалгынбаева Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Коркыт ата, здание №113.
Границы: От железнодорожного узла по улице Айтеке би к юго-востоку до улицы Бухарбай батыр, по улице Бухарбай батыр до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата к юго-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай с нечетной стороны дома, по Толе би с нечетной стороны до улицы Н.Турекулова, по Абылхайыр хана к северо-востоку по железнодорожному узлу к северо-востоку до улицы Айтеке би.
По улице Айтеке би с четной стороны дома №64-110, по улице Абылхайыр хана с четной стороны №102-140 и с нечетной стороны дома №107-159в, по улице М.Тлеулиева с четной стороны №4-54 и с нечетной стороны №3-61, по обе стороны улице М.Каратаева дома №2-52, по обе стороны улицы М.Базарбаева дома №1-49, по улице Н.Турекулова с четной стороны дома №2а-68 и с нечетной стороны №1-69а, по обе стороны улицы Ш.Бакирова дома №2-14, по обе стороны улицы Коркыт ата дома №86б-125, 86-132а, по обе стороны улицы А.Садуакасова дома №1-55, по улице 2-южная переходная дома №2-30, по переулку Ш.Бакирова-2 с четной стороны дома №4-10, 10а, 10б, по улице Толе би с нечетной стороны дома №127-165, по улице Бухарбай батыра с нечетной стороны дома №17-77, по улице А.Асаубаева с нечетной стороны дома №1-41, с нечетной стороны дома №2-20, по улице М.Шокай с нечетной стороны дома №21-59.
Избирательный участок №203.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский педагогический высший колледж имени М.Маметовой управления образования Кызылординской области", улица Коркыт ата, здание №9.
Границы: От улицы Айтеке би по улице Желтоксан до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата к западу до улицы К.Байсейтовой, по улице Байсейтовой к югу до улицы Абылхайыр хана, от улицы Абылхайыр хана к востоку до улицы М.Тулебаева, от улицы М.Тулебаева к северо-востоку до улице С.Кожанова, от улицы С.Кожанова к востоку до улицы Казыбек би, от улицы Казыбек би к северу до улицы К.Сатпаева, по улице К.Сатпаева до улицы Ж.Аймауытова, по улице Ж.Аймауытова до Айтеке би, по улице Айтеке би до улицы Желтоксан, по обе стороны улицы Ш.Тажибаева дома №1-17, по улице Желтоксан многоквартирные дома №26, 28, 32, 34, по улице Коркыт ата многоквартирные дома №3, 3а, 7, 15а и по обе стороны этой улицы дома №13/1, 13/2, 28, по улице М.Тулебаева многоквартирные дома №20, 20а, по улице Абылхаир хана многоквартирные дома №25, по улице Абылхайр хана с нечетной стороны дома №27-53, по обе стороны улицы К.Байсейтова дома №83-85, 87-99, по улице К.Байсеитовой многоквартирный дом №96, по улице Айтеке би с нечетной стороны многоквартирные дома №8, 10, 20, 24, 26, 38, 40, по улице К.Сатбаева многоквартирный дом №10 и дом №4, по улице Казыбек би многоквартирный дом №12, по улице Шимкентская многоквартирный дом №24, по улице М.Ауезова многоквартирный дом №5а, по улице Б.Усербаева многоквартирный дом №67, по обе стороны улицы Н.Алмаганбетова №19-23.
Избирательный участок №204.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский аграрно-технический высший колледж имени И.Абдукаримова" управление образования Кызылординской области, улица Ы.Жахаева, №8.
Границы: От побережья реки Сырдарья по улице И.Журба к северу до улицы С.Кожанова, по улице С.Кожанова к востоку до улицы М.Тулебаева, по улице М.Тулебаева к югу до улицы Абулхаир хана, по улице Абулхаир хан к западу до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой северу до улицы Коркыт-ата, от улицы Коркыт ата к востоку до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к югу до улицы Абулхаир хана, от улицы Абулхаир хана к западу до улицы Ы.Жахаева, по улице Ы.Жахаева к югу до улицы Толе би, от улицы Толе би до улицы К.Байсеитовой, по улице К.Байсеитовой к югу до улицы Ы.Алтынсарина, от улицы Ы.Алтынсарина к западу до берега реки Сырдарья, от побережья реки Сырдарья к северо-западу до улицы И.Журба. Четная сторона улицы И.Журба промежуток домов №6а-18а, не четная сторона улицы Казыбек би промежуток домов №1-11 и четная сторона промежуток домов №2-14, нечетная сторона улицы Шымкент промежуток домов №1-17 и четная сторона промежуток домов №2-20, улица Прибережная дом №40, по улице Н.Алмаганбетова промежуток домов №1-17 с нечетной стороны и с четной стороны №2-26, нечетная сторона улицы С.Кожанова промежуток домов №1-19, по обе стороны улицы Г.Токай промежуток домов №1-22, по улице М.Толебаева промежуток домов №1-27 с нечетной стороны и четной стороны №12-16, по улице А.Оналбаева дома №15, 22, по обе стороны улицы С.Бекбаева промежуток домов №1-35, многоквартирные дома №27-69, 82а, 86 улицы К.Байсеитовой, по обе стороны улицы М.Сужикова промежуток домов №5-7, по улице Толе би промежуток домов №1-47 с нечетной стороны и четной стороны №2-24, дома №1,3 улицы Ы.Алтынсарина, по улице Абулхайр хана промежуток домов с нечетной стороны №1-23а, №53а-75 и №2-50 четной стороны, по улице Коркыт ата промежуток домов №32-60 с четной стороны, по улице К.Абдраманова промежуток домов №1-19 с нечетной стороны и №2-8 с четной стороны, по улице С.Мауленова промежуток домов №1-9 с нечетной стороны и промежуток домов №2-19 с четной стороны, по улице Окшы ата промежуток домов №1-7 с нечетной стороны и №2-8 с четной стороны, промежуток домов №84-86 с четной стороны улицы А.Байтурсынова, промежуток домов, улица Коркыт-ата №32 четная сторона, С.Бекбаева №4 промежуток №2-34 по четной стороне, нечетная сторона №1-21.
Избирательный участок №205.

Орталығы: Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым минстрлiгiнiң "Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттiк университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының №6 оқу ғимараты, Ы.Жахаев көшесi, №75.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесімен Желтоқсан көшесінің қиылысынан Желтоқсан көшесін қоспай солтүстік батысқа қарай Төле би көшесіне дейін. Төле би көшесінен шығысқа қарай Ы.Жахаев көшесіне дейін. Ы.Жахаев көшесінен солтүстікке қарай Әбілқайыр хан көшесіне дейін. Әбілқайыр хан көшесінен шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін. А.Байтұрсынов көшесінен оңтүстікке қарай Бегілік каналы бойымен Ш.Есенов көшесіне дейін. Ш.Есенов көшесінен Желтоқсан көшесіне дейін.
Ж.Қиязов көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 2а, №4-26, тақ бетiндегi №1а,1б,1-11 үйлер аралығы, Ж.Қиязов тұйығының жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, К.Байсейiтова көшесiнiң тақ бетiндегi №1, 1а-25, жұп бетiндегi №2-78 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесiнiң жұп бетiндегi №26-88, тақ бетiндегi №21-87 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесiнiң жұп бетiндегi №78-126 үйлер аралығы, С.Мәуленов көшесiнiң жұп бетiндегi №14-64, тақ бетiндегi №15-69 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №1,1б-15, жұп бетiндегi №4-16 үйлер аралығы, Әбiлхайыр хан көшесiнiң жұп бетiндегi №54-68 үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң жұп бетiндегi №26, 26а, 28-32, 36, 36а-46, тақ бетiндегi №49, 51, 53, 55, 57 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, 20а, 22, тақ бетiндегi №5-19 үйлер аралығы, Абай даңғылының жұп бетiндегi №2, 4, 6 көппәтерлі үйлер, №10-26, 26а жер үйлер, тақ бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, М.Ықсанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, тақ бетiндегi №1-7, 7а, 13, 13а-17 үйлер аралығы, Х.Бектұрғанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16, 16а, тақ бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, Оқшы Ата көшесiнiң жұп бетiндегi №10-56, тақ бетiндегi №9-53 үйлер аралығы.
№206 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Жанәбiл Нұрманов атындағы №198 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғани Мұратбаев көшесi, №11.
Шекарасы: Ғ.Мұратбаев көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Х.Бектұрғанов көшесі бойымен И.Панфилов көшесіне дейін. И.Панфилов көшесінен батысқа қарай қауіпсіздік даңғылына дейін. Тәуелсіздік даңғылымен солтүстікке қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін. Ғ.Мұратбаев көшесінен батысқа қарай Бегілік каналына дейін. Бегiлiк каналынан солтүстiк шығысқа қарай Абай даңғылына дейiн, Абай даңғылынан Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн.
Абай даңғылының жұп бетiндегi №28а, 28, 30, 32, 34а, 36 көппәтерлі үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №13, 15а, 15, 17 көппәтерлі үйлер, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №17а, 17б, 18, 18а, 18 е, 19, 19а, жұп бетiндегi №20а,б, 20 көппәтерлі үйлер, Х.Бектұрғанов көшесiнiң жұп бетiндегi №28а, 28, 30 көппәтерлі үйлер, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң жұп бетiндегi №18, №20 көппәтерлі үйлер. Х.Бектұрғанов көшесiнiң , жұп бетiндегi №30-70 жер үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16 үйлер аралығы, Т.Әубәкiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-16,18 үйлер аралығы, Ш.Есетов көшесiнiң екi бетiндегi №1-40, 42 үйлер аралығы, Тәуке хан көшесiнiң екi бетiндегi №1-44 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесiнiң екi бетiндегi №141-172 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiнiң екi бетiндегi №134-159а үйлер аралығы, З.Шүкiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-29 үйлер аралығы, Сырдария мөлтек ауданы Сейхун көшесiнiң екi бетiндегi №2, №15-21 үйлер аралығы, Е.Демесiнов көшесiнiң екi бетiндегi №11-13 үйлер аралығы, Байқоңыр көшесiндегi №4-26 үйлер аралығы, Мамыр көшесiндегi №7 үй, Баянауыл көшесiндегi №13-28 үйлер аралығы, Отырар көшесiнiң екi бетiндегi №2а-30 үйлер аралығы.
№207 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "Смағұл .Ысқақов атындағы Қызылорда құрылыс және бизнес колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Абай даңғылы №35.
Шекарасы: Абай даңғылынан солтүстік шығысқа қарай Жалаңтөс Баһадүр көшесінің бойымен Ф.Скаткова көшесіне дейін, Ф.Скаткова көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесінен солтүстік шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойымен оңтүстік шығысқа қарай И.Панфилов көшесіне дейін, И.Панфилов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Х.Бектұрғанов көшесіне дейін, Х.Бектұрғанов көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен солтүстік батысқа қарай Ж.Баһадүр көшесіне дейін.
Абай даңғылының жұп бетiндегi №44-50 көппәтерлі үйлер, Абай даңғылының тақ бетіндегі №33, 37, 39, 41 көппәтерлі үйлер, Чайковский көшесіндегі №1, 6, 7, 8 көппәтерлі үйлер, ІІ ірілендірілген квартал 3 үй, Х.Бектұрғанов көшесiнiң тақ бетiндегi №11, 13, 15, 17 көппәтерлі үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiндегi №18, 20, 32, 34, 36, 36а көппәтерлі үйлер, Ф.Скаткова көшесіндегі №127 көппәтерлі үй, А.Иманов көшесіндегі №80, 82 көппәтерлі үйлер, З.Шүкіров көшесінің тақ бетіндегі №29, 31 көппәтерлі үйлер, Самал көшесiндегi №1, 2, 3 көппәтерлі үйлер.
№208 сайлау учаскесi.

Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени Коркыт-Ата" Министерства образования и науки Республики Казахстан, учебный корпус №6, улица Ы.Жахаева, №75.
Границы: От побережья Сырдарьи по улицы Ы.Алтынсарина к востоку до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой к северу до улицы Толе би, от улицы Толе би к востоку до улицы Ы.Жахаева, по улицы Ы.Жахаева к северу до улицы Абулхаир хана, по улице Абулхаир хана к востоку до А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к югу до канала Бегилик, вдоль канала Бегилик к юго-западу до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к западу до берега Сырдарьи, по побережью Сырдарьи к северо-востоку до улицы Ы.Алтынсарина.
Дома №3в, 7 нечетной стороны улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №2, 2а, 4-26 четной стороны и №1а, 1б, 1-11 нечетной стороны улицы Ж.Киязова, промежуток домов №2-10 четной стороны переулка Ж.Киязова, промежуток домов №1, 1а-25 нечетной стороны и №2-78 четной стороны улицы К.Байсеитова, дома №14-110 четной стороны и №25-93 нечетной стороны улицы Желтоксан, многоквартирный дом №86а по улице Желтоксан, промежуток домов четной стороны №26-88 и нечетной стороны №21-87 улицы Ы.Жахаева, промежуток домов четной стороны №78-126 улицы А.Байтурсынова, промежуток домов №14-64 четной стороны и №15-69 нечетной стороны улицы С.Мауленова, промежуток домов №1, 1б-15 нечетной стороны и №4-18, 18а, 18е, 20 четной стороны улицы Ш.Есенова, промежуток домов №54-68 четной стороны улицы Абулхаир хана, промежуток домов №26, 26а, 28-32, 36а-46 четной стороны и дома №49, 51, 53, 55, 57 нечетной стороны улицы Толе би, промежуток домов №2-20, 20а, 22 четной стороны и дома №5-19 нечетной стороны улицы Ы.Алтынсарина, дома №2, 4, 6 четной стороны проспекта Абая, частные дома №10-26, 26а и промежуток домов №1-23 нечетной стороны проспекта Абая, промежуток домов №2-20 четной стороны и №1-7, 7а, 13, 13а-17 нечетной стороны улицы М.Иксанова, промежуток домов №2-16, 16а четной стороны и №1-9 нечетной стороны улицы Х.Бектурганова, промежуток домов №10-56.
Избирательный участок №206.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №198 имени Жанабила Нурманова Кызылординского городского отдела образования", улица Гани Муратбаева, №11.
Границы: От проспекта Абай по улице Г.Муратбаева к западу до канала Бегилик, от канала Бегилик к северо-востоку до проспекта Абай, от проспекта Абай до улицы Г.Муратбаева.
Многоквартирные дома №28а, 28, 30, 32, 34а, 36 четной стороны проспекта Абая, многоквартирные дома №13, 15а, 15, 17 нечетной стороны улицы Г.Муратбаева, многоквартирные дома №17а,17б, 19, 19а нечетной стороны и №20а четной стороны улицы Ш.Есенова, многоквартирные дома №28а, 28, 30 четной стороны улицы Х.Бектурганова, многоквартирные дома №18, 20 четной стороны улицы Г.Мусрепова, общежитие университета Сейхун. По улице Г.Муратбаева на левобережье многоквартирные дома без номера.
Избирательный участок №207.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский колледж строительства и бизнеса имени Смагула Искакова управление образования Кызылординской области", проспекта Абая, №35.
Границы: От побережья Сырдарьи по улице Г.Муратбаева к востоку до проспекта Абай, от проспекта Абай к к северо-западу улицы Ж.Бахадура многоквартирные дома №44-50 четной стороны проспекта Абая, по улице Х.Бектурганова многоквартирные дома №11, 13, 15, 17 с нечетной стороны и четной стороны частные дома №30-70. Частные дома №2-16 четной стороны улицы Г.Муратбаева, многоквартирные дома №18, 20, улица Ф.Скаткова многоквартирный дом №127, четной стороны и №1, 2, 3 нечетной стороны улицы Г.Муратбаева №18, 20, 32, 347, 36, 36а, улица А.Иманова №80, 8/2, З.Шукурова №29, 31 многоквартирные дома, многоквартирные дома №1, 2, 3 жилого комплекса "Самал".
Избирательный участок №208.

Орталығы: Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "№7 арнайы түзету мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Жалаңтөс Баһадур көшесi, №8а.
Шекарасы: И.Амангелді көшесімен З.Шүкіров көшесі қиылысынан З.Шүкіров көшесі бойымен Солтүстік - Шығысқа қарай А.Пушкин көшесіне дейін. А.Пушкин көшесінен Солтүстік - Батысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін. Ғ.Мүсірепов көшесінің бойымен, Шығысқа қарай А.Хангелдин көшесіне (қоспай) дейін. А.Хангелдин көшесі (қоспай) бойымен Оңтүстік - Шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін. Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен Шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін. М.Шоқай көшесі бойымен Оңтүстік - Шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін. З.Шүкіров көшесі бойымен Оңтүстік - Батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін. Е.Көшербаев көшесінен Оңтүстік - Шығысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін. Ә.Бөкейхан көшесінен Оңтүстік - Батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін. А.Иманов көшесінен Солтүстік - Батысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін.
А.Иманов көшесiндегi №109а көппәтерлі үй, тақ бетiндегi №95-99 аралығындағы үйлер, Т.Жүргенов көшесiнiң жұп бетiндегi №92в-104, тақ бетiндегi №97-109а үйлер, Е.Көшербаев көшесiнiң тақ бетiндегi №49-91, жұп бетiндегi №50-92 үйлер аралығы, Жеңiс көшесiнiң жұп бетiндегi №30-96, тақ бетiндегi №31-105 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №33, жұп бетiндегi №40-58 үйлер аралығы, У.Төралиев көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-57, жұп бетiндегi №2-58 үйлер аралығы, Ж.Бедiбеков көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-67, жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Ә.Бердаулетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31, жұп №2-30/1 үйлер аралығы, Ы.Тәжиев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19, жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Ж.Қизатов көшесiнiң тақ бетiнiдегi №51-101, жұп бетiндегi №52-100 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесiнiң тақ бетiндегi №43а-109, және жұп бетiндегi №92-104 үйлер аралығы, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң жұп бетiндегi №4-44б, тақ бетiндегi №11-39 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №19б-41/2, жұп бетiндегi №20-54 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесiнiң тақ бетiндегi №43-49 үйлер аралығы, З.Шүкiров көшесiнiң тақ бетiндегi №45-81, жұп бетiндегi №46-54, үйлер аралығы, И.Панфилов көшесiнiң тақ бетiндегi №45-51, жұп бетiндегi №42-58 үйлер аралығы, Жалаңтөс-Баһадүр көшесiнiң тақ бетiндегi №5-43, жұп бетiндегi №10-24 үйлер. С.Бидебеков З.Шүкіров тұйығы.
209 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым минстрлiгiнiң "Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттiк университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының №9 оқу ғимараты, А.Иманов көшесi, №60.
Шекарасы: Абай даңғылынан солтүстік шығысқа қарай Жалаңтөс Баһадүр көшесінің бойымен Ф.Скаткова көшесіне дейін, Ф.Скаткова көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесінен солтүстік шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай А.Пушкин көшесіне дейін, А.Пушкин көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін, Ғ.Мүсірепов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінен оңтүстікке қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан оңтүстік шығысқа қарай Ж.Баһадүр көшесіне дейін.
"Болашақ" университетiнiң жатақханасы, Ф.Скатков көшесiнiң №96а, 96б, 98, 111, 102, 104, көппәтерлі үйлер, тақ бетiндегi №107, 107а, 109, 111а, 113-125, 127а, 129 үйлер. А.Иманов көшесiнiң тақ бетiндегi №59а-93, жұп бетiндегi №54-106 үйлер аралығы және Т.Жүргенов көшесiнiң жұп бетiндегi №58а-90, тақ бетiндегi №61-95 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесiнiң жұп бетiндегi №64а-90 үйлер аралығы, Жалаңтөс Бахадүр көшесiндегi №1, 3а көппәтерлі және №2, 2а үйлер, Т.Дәуiтбаев тұйығының тақ бетiндегi №63 -67/1 үйлер аралығы, Ғ.Мүсiрепов көшесiндегi №2-12 үйлер және №2 көппәтерлі үй.
№210 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы "Көп бейінді облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны, Абай даңғылы, №51.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы "Көп бейінді облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорнының ғимараты.
№211 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специальная коррекционная школа-интернат №7" управление образование Кызылординской области, улица Жалантос Бахадура, №8а.
Границы: По улице А.Иманова к северо-востоку до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к юго-востоку до улицы А.Пушкина, по улице А.Пушкина к северо-востоку до улицы Г.Мусрепова, по улице Г.Мусрепова к юго-востоку до улицы А.Хангелдина, по улице А.Хангелдина (не включая) к юго-западу до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к юго-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к югу-востоку до улицы З.Шукурова. По улице З.Шукурова к юго-западу до улицы Е.Кушербаева, по улице Е.Кушербаева к юго-востоку до улице А.Бокейхана, по улице А.Бокейхана к юго-западу до улицы А.Иманова. По улице А.Иманова многоквартирный дом №109а и дома №95-99 с нечетной стороны, промежуток домов №92в-104 четной стороны и №97-109а нечетной стороны улицы Т.Жургенова, промежуток домов №49-91 нечетный стороны и №50-92 четной стороны улицы Е.Кошербаева, промежуток домов №30-96 четной стороны и №31-105 нечетной стороны улицы Женис, промежуток домов №33 нечетной стороны и четной стороны №40-58 улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №1а-57 нечетной стороны и №2-58 четной стороны У.Торалиева, промежуток домов №1-67 нечетной стороны и №2-32 четной стороны улицы Ж.Бедибекова, промежуток домов №1-31 нечетной стороны и №2-30/1 четной стороны улицы А.Бердаулетова, промежуток домов №1-19 нечетной стороны и четной стороны №2-32 улицы Ы.Тажиева, промежуток домов №51-101 нечетной стороны и №52-100 четной стороны улицы Ж.Кизатова, промежуток домов №43а-109 нечетной стороны и №92-104 четной стороны улицы А.Пушкина, промежуток домов №4-44б четной стороны и №11-39 нечетной стороны улицы Г.Мусрепова, промежуток домов №19б-41/2 нечетной стороны и №20-54 четной стороны улицы Ш.Есенова, дома №43-49 нечетная сторона улицы А.Бокейхана, промежуток домов №45-81нечетной стороны и №46-54 четной стороны улицы З.Шукурова, промежуток домов №45-81 нечетной стороны и №46-54 четной стороны улицы И.Панфилова, промежуток домов №45-51 четной стороны и №42-58 нечетной стороны улицы Жалантос Бахадура №5-43 нечетная сторона переулок З.Шукурова.
Избирательный участок №209.
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени Коркыт-Ата" Министерства образования и науки Республики Казахстан, учебный корпус №9, улица Амангельды, №60.
Границы: От проспекта Абая по улице Г.Мусрепова к востоку до улицы А.Пушкина, по улице А.Пушкина к югу до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к западу до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу до улицы А.Бокейхана, по улице А.Бокейхана к западу до проспекта Абая, по проспекту Абая к северо-западу до улицы Г.Мусрепова.
Многоквартирные дома №33, 37, 39, 41, 43 нечетной стороны проспекта Абая, общежитие университета "Болашак", многоквартирные дома №96а, 96б, 98, 111, 102, 104 дома №107, 107а, 109, 111а, 113-125, 127а, 129 нечетной стороны улицы Ф.Скаткова, дома №59а-93 нечетной стороны и №54-106 четной стороны улицы А.Иманова, а также многоквартирные дома №80, 82 этой улицы. Промежуток домов №58а-90 четной стороны и №61-95 нечетной стороны улицы Т.Жургенова, промежуток домов №64а-90 четной стороны улицы А.Пушкина, многоквартирные дома №1, 3а и дома №2, 2а по улице Жалантос Бахадура, многоквартирные дома №32, 34, 36, 36а четной стороны улицы Г.Муратбаева, многоквартирные дома №29,31 нечетная сторона улицы З.Шукурова, также промежуток домов №47-51. Промежуток домов №63-67/1 нечетной стороны переулка Т.Даутбаева, дома №2-12 и многоквартирный дом №2 по улице Г.Мусрепова.
Избирательный участок №210.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" управления здравоохранения Кызылординской области, проспект Абая №51.
Границы: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная больница" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок №211.

Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Абылай хан атындағы №140 қазақ орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Абай даңғылы, №56.
Шекарасы: Сырдария өзенiнiң жағалауынан бастап Баянауыл көшесi бойымен әрi қарай И.Панфилов көшесi бойымен Абай даңғылына дейiн, Абай даңғылы бойымен оңтүстiкке қарай Н.Ергешбаев көшесiне дейiн, Н.Ергешбаев көшесiнiң бойымен Сырдария өзенiнiң қорғаныс бөгетiне дейiн, Сырдария қорғаныс бөгетiнен Баянауыл көшесiне дейiн.
Желтоқсан көшесiнiң тақ бетiндегi №159-171, жұп бетiндегi №144-186 үйлер. Ы.Жахаев көшесiнiң тақ бетiндегi №173-213, жұп бетiндегi №178-226а үйлер. Тәуке хан көшесiнiң тақ бетiндегi №45-85, жұп бетiндегi №46-76 үйлер. Есетов көшесiнiң тақ бетiндегi №39а-79а, жұп бетiндегi №46-86 үйлер. Т.Әубәкiров көшесiнiң тақ бетiндегi №17-57, жұп бетiндегi №22-68 үйлер. Т.Әубәкiров көшесi №102б үй. Ә.Тыныбаев көшесiнiң нөмірсіз, тақ бетiндегi №1-25, жұп бетiндегi №2-34 үйлер. Х.Бектұрғанов көшесiнiң тақ бетiндегi №27/1, 29 /1, 2, жұп бетiндегi №74-114 үйлер. Абай даңғылы №54/1-80 көппәтерлі үй. И.Панфилов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21, жұп бетiндегi №2а-24 үйлер, № 23/1-40, №25/1-67 көппәтерлі үйлер. Ә.Бөкейхан көшесiнiң тақ бетiндегi №5-37, жұп бетiндегi №6-46 үйлер, №41а/1-16 көппәтерлі үй. А.Садуақасов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетiндегi №2-40 үйлер. Н.Ергешбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37 үйлер. Чайковский көшесiнiң №3а үй, №1/1-40, 6 /1-70, 7/1-66, 8/1-30 көппәтерлі үйлер. Байқоңыр көшесiнiң тақ бетiндегi №11-37, жұп бетiндегi №16-66а үйлер. Байқоңыр тұйығының тақ бетiндегi №1-13 үйлер аралығы. Отырар көшесiнiң тақ бетiндегi №16-34, жұп бетiндегi №21-51 үйлер. Е.Демесiнов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп бетiндегi №2б-12 үйлер. Сейхұн көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп нөмерлi №2-18 үйлер. Мамыр көшесiнiң тақ бетiндегi №1-13, жұп бетiндегi №2-16 үйлер. Баянауыл көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16 үйлер.
№212 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қаласы білім бөлімінің І.Қабылов атындағы №12 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амангелді Иманов көшесі, №108а.
Шекарасы: Ж.Әбдрахманов көшесінен бастап Абай даңғылы бойымен солтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесінің бойынан солтүстік шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін. А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін. Ә.Бөкейхан көшесінің бойымен батысқа қарай Абай даңғылына дейін, шығысқа қарай Ж.Әбдрахманов көшесіне дейін.
И.Панфилов көшесінің жұп бетіндегі №26, 28, 30 көппәтерлі үйлер және №32-40 үйлер аралығы. И.Амангелді көшесіндегі №94-104 аралығындағы жер үйлер. Ә.Бөкейхан көшесіндегі №37, 41 көппәтерлі үйлер. Ф.Скаткова көшесіндегі №155, 122, 151, 120 көппәтерлі үйлер және №143, 149 жер үйлер. Абай даңғылының тақ бетіндегі №47, 47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б, 43 көппәтерлі үйлер. Сәулет мөлтек ауданы №10, 11 көппәтерлі үйлер.
№213 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа №140 имени Абылай хана Кызылординского городского отдела образования", проспект Абая, №56.
Границы: От побережья Сырдарьи по улице Баянаул далее по улице И.Панфилова до проспекта Абая, по проспекту Абая к югу до улицы Н.Ергешбаева, по улице Н.Ергешбаева до защитной дамбы Сырдарьи до улицы Баянаул.
Промежуток домов №159-171 нечетной стороны и №144-186 четной стороны улицы Желтоксан, по улице Ы.Жахаева промежуток домов нечетной стороны №173-213 и четной стороны №178-226а. Промежуток домов №45-85 нечетной стороны и №46-76 четной стороны улицы Тауке хана. Промежуток домов №39а-76а нечетной стороны и №44-86 четной стороны улицы Т.Есетова. Промежуток домов №17-57 нечетной стороны и №22-68 четной стороны улицы Т.Аубакирова. Т.Аубакирова №102б частный дом.
Промежуток домов №1-25 нечетной стороны и четной стороны №2-34 улицы А.Тыныбаева и один дом без номера. Промежуток домов №74-114 четной стороны и нечетной стороны дома №27/1, 29/1, 2 улицы Х.Бектурганова. Многоквартирный дом №54/1-80 по проспекту Абая. Промежуток домов №1-21 нечетной стороны и №2а-24, 23/1-40, 25/1-67 четной стороны улицы И.Панфилова. Промежуток домов №5-37 нечетной стороны и дома №6-46 четной стороны, также многоквартирные дома 41, 41а/1-16 улицы А.Бокейхан. Промежуток домов №1-37 нечетной и №2-40 четной стороны улицы С.Садуакасова. По улице Н.Ергешбаева по нечетной стороне дома №1-37, многоквартирные дома №3а, 1/1-40, 6/1-70, 7/1-66, 8/1-30 улицы П.Чайковского. Промежуток домов №11-37 нечетной и четной стороны №16-66а улицы Байконур. Промежуток домов №1-13 нечетной стороны переулка Байконур. Промежуток домов №16-34 четной стороны и №21-51 нечетной стороны улицы Отырар. Промежуток домов №1-17 нечетной стороны и №2б-12 четной стороны улицы Е.Демесинова. Промежуток домов №1-17 нечетной стороны и №2-18 четной стороны улицы Сейхун. Промежуток домов №1-13 нечетной стороны и №2-16 четной стороны улицы Мамыр. Промежуток домов №2-16 четной стороны улицы Баянаул.
Избирательный участок №212.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №12 имени И.Кабылова Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Амангелды Иманов, №108а.
Границы: От улицы Ж.Абдрахманова по проспекту Абая к югу до улицы А.Бокейхан, от улицы А.Бокейхан к северо-востоку до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к сюго-востоку до улицы Ж.Абдрахманова, многоквартирные дома №26, 28, 30, 32-40 улицы И.Панфилова, улица И.Амангелды №94-104, улицы А.Букейхана №37,41, многоквартирные дома №155, 122, 151, 120 улицы Ф.Скаткова, частные дома №143, 149, дома №47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б нечетной стороны проспекта Абая, многоквартирные дома №10, 11 микрорайона "Саулет".
Избирательный участок №213.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ж.Нұрсейiтов атындағы №233 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Амангелді Иманов көшесi, №108.
Шекарасы: А.Иманов көшесінен бастап, Ә.Бөкейхан көшесімен шығысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесімен солтүстікке қарай Астана даңғылына дейін, Астана даңғылымен батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесімен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін.
Ә.Бөкейхан көшесіндегі №62, 64, 66б, 72, 74 көппәтерлі үйлер, А,Иманов көшесіндегі №100, 101, 103, 111 көппәтерлі үйлер, А.Иманов көшесіндегі №107в, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 133 жеке үйлер. Жеңіс көшесіндегі №98, 99 көппәтерлі үйлер, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі №108, 108а тақ бетіндегі №107-137 үйлер аралығы, А.Дәулетбаев, Сәулет шағын ауданындағы №8, 12 көппәтерлі үйлер, А.Иманов көшесіндегі №111а көппәтерлі үй, Ж.Әбдірахманов көшесіндегі жеке үйлер, Б.Уалиев-1 тұйығының екі бетіндегі №1-12 үйлер аралығы, Б.Уалиев-2 тұйығының жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-29 үйлер, Р. Бағланова көшесінің екі бетіндегі үйлер, Ә.Ділманов көшесінің екі бетіндегі үйлер, Қ.Абуов көшесіндегі екі бетіндегі үйлер, Е.Хан көшесінің тақ бетіндегі №37-51 үйлер, жұп бетіндегі №40-50 үйлер, Б.Уалиев көшесінің тақ бетіндегі №35-59 үйлер, жұп бетіндегі №36-68 үйлер, Ә.Пазылов көшесінің тақ бетіндегі №33-63 үйлер, жұп бетіндегі №36-66 үйлер, Астана даңғылының тақ бетіндегі №39-71 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің жұп бетіндегі №1а және №114-146 үйлер аралығы.
№214 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорыны, Ә.Бөкейхан көшесi, №60.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорынының ғимараты.
№215 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң М. Шоқай атындағы №187 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, М.Шоқай көшесi, №147.
Шекарасы: Ә.Бөкейхан көшесiнен бастап Е.Көшербаев көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Астана даңғылына дейiн, Астана даңғылымен Е.Көшербаев көшесiнiң қиылысынан бастап солтүстiк-шығысқа қарай темiржол желiсiне дейiн, темiржол желiсi бойымен солтүстiк-батысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесiне дейiн. Ә.Бөкейхан көшесiнен бастап оңтүстiк-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесiне дейiн.
Ә.Бөкейхан көшесiнiң жұп бетiндегi №64а, 64б, 66а, 68, 70, 72а, 74а, 76-96, 98а үйлер аралығы. Б.Мәтенова көшесiнiң екi бетiндегi №3-67 үйлер, Е.Көшербаев көшесiнiң тақ бетi №103, 111, 115, 117, 121-135, 139, 147-161 үйлер, Б.Ибраева көшесiнiң екi бетiндегi №1-34 үйлер, Ә.Оразалиев көшесiнiң екi бетiндегi №1-41 үйлер, Ә.Науанов көшесiнiң екi бетiндегi №1-31 үйлер, О.Камардинов көшесiнiң екi бетiндегi №1-33 үйлер, Б.Уалиев көшесiнiң тақ бетiндегi №61-81, №85 үйлер, жұп бетiндегi №70-74, №80-94, №98 үйлер, Шиелi көшесiнiң екi бетiндегi №1-27 үйлер, Астана даңғылының тақ бетi №73- 91, 97, 99, 101, 105, 107, 115, 117, 121, 123, 127, 129, 131 үйлер аралығы. М.Шоқай көшесiнiң жұп бетi №152 - 168, №172 - 184, №188, №190 үйлер, тақ бетiндегi №143, 145, 151, 153, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, №187-215, №189а үйлер аралығы. П.Абдрахманов көшесiнiң жұп бетiндегi №54, 56, 56б, №58-70, №78, №78а, №80, №86- 92 үйлер аралығы, тақ бетiндегi №61, №65-117 үйлер. А.Алтынбеков көшесi жұп бетi №8-32 үйлер, тақ бетiндегi №3-31 үйлер, Саулет-1 көшесiнiң тақ бетiндегi№3- 9, 9а, №11-27 үйлер, жұп бетiндегi №2-34 үйлер, Саулет-2 көшесiнiң тақ бетiндегi №1-35, жұп бетiндегi№4-28 үйлер. Саулет-3 көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 4, 8, 10, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20 үйлер, тақ бетiндегi№7-23 үйлер.
№216 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №233 имени Ж.Нурсейтова" Кызылординского городского отдела образования, улица А.Иманова, №108.
Границы: От улицы А.Иманова по улице А.Бокейхана к востоку до улицы Е.Кошербаева, по улице Е.Кошербаева к северу до проспекта Астана, по проспекту Астана к западу до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу до улицы А.Бокейхана.
Многоквартирные дома №62, 64, 66б, 72, 74 по улице А.Бокейхана, многоквартирные дома №100, 101, 103, 111 по улице А.Иманова, частные дома №107в, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 131, 133 по улице А.Иманова, многоквартирные дома №98, 99, 104 по улице Жениса, промежуток домов №108, 108а четной стороны и №107-137 нечетной стороны улицы Жениса, многоквартирные дома №8, 9, 12 микрорайона Саулет, промежуток домов №1-18 по обе стороны переулка Б.Уалиева-1, дома №2-36 четной стороны и №1-29 нечетной стороны переулка Б.Уалиева-2, дома №37-55а нечетной стороны и №38-42 четной стороны улицы Р.Бағланова, дома №23-42 нечетной стороны и №30-48 четной стороны улицы А.Дилманова, дома №30-47 четной стороны и №40-52 четной стороны улицы К.Абуова, дома №35-49 нечетной стороны и №32-50 четной стороны улицы Е.Хан, дома №33-59 нечетной стороны и №38-68 четной стороны улицы Б.Уалиева, дома №33у-61 нечетной стороны и №38-66 четной стороны улицы А.Пазылова, Промежуток домов №39-71 нечетной стороны проспекта Астана, промежуток домов №114-146 и №1а четной стороны улицы Е.Кошербаева.
Избирательный участок №214.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области, улица А.Бокейхана, №60.
Границы: Здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок №215.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №187 имени М. Шокая Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), М.Шокай, №147.
Границы: От улицы А.Бокейхана по улице Е.Кошербаева к юго-востоку до проспекта Астана, по проспекту Астана от перекрестка Е.Кушербаева к северо-востоку до железнодорожного узла, по железнодорожному узлу к северо-западу до улицы А.Бокейхана, от А.Бокейхана к юго-западу до улицы Е.Кошербаева.
По улице А.Бокейхана дома № 64а,64б, 66а, 68, 70, 72а, 74а, 76-96, 98а, по улице Б.Матенова с обеих сторон №3-67, по улице Е.Кошербаева с нечетной стороны дома №103, 111, 115, 117, 121-135, 139, 147-161, по Б.Ибраева с обеих сторон №1-34, по улице А.Оразалиев с обеих сторон 1-41, по улице А.Науанов с обеих сторон дома №1-31, по улице О.Камардинов с обеих сторон дома №1-33, по улице Б.Уалиева по нечетной стороне дома №61-81, 85 и по четной стороне №70-74, 80-94, 98, по улице Шиели с обеих сторон дома №1-27, по проспекту Астана по нечетной стороне №73-91, 97, 99, 101, 105, 107, 115, 117, 121, 123, 127, 129, 131. По улице М.Шокай с четной стороны дома №152-168, 172-184, 188, 190 и №143, 145, 151, 153, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 187-215, 189а. По улице П.Абдрахманова с четной стороны дома №54, 56, 56б, 58-70, 78, 78а, 80, 86-92 и по нечетной №61, 65-117. По улице А.Алтынбекова с четной стороны №8-32 и нечетной стороны №3-31, по микрорайону А.Нурекеев по нечетной стороне №3-9, 9а, 11-27 и по четной №2-34. По С.Калыбаев по нечетной стороне №1-35, по четной стороне №4-28. По Саулет-3 по четной стороне №2, 4, 8, 10, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20 и по нечетной стороне №7-23.
Избирательный участок №216.

Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағадарламалар басқармасының "№1 Қызылорда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғ. Мұратбаев көшесi, ғимарат №60.
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағадарламалар басқармасының "№1 Қызылорда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№217 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Көмекбай Қаракөзов атындағы №235 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғ. Мұратбаев көшесі №47.
Шекарасы: Шұғыла шағын ауданындағы №1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, көппәтерлі үйлер.
№218 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№7 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғани Мұратбаев көшесі, №78.
Шекарасы: Ғ.Мұратбаев және Бұхарбай батыр қиылысынан бастап, Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен солтүстiк шығысқа қарай, А.Яссауй көшесiне дейiн. А.Яссауй көшесi бойымен оңтүстiк шығысқа қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн. З.Шүкiров көшесi бойымен оңтүстiк батыс Бұхарбай батыр көшесiне дейiн. Бұқарбай батыр көшесiнiң бойымен солтүстiк батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн.
Шұғыла мөлтек ауданындағы 24а, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 32а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 көппәтерлі үйлер.
№219 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Көмекбай Қаракөзов атындағы №235 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғ. Мұратбаев көшесі №47.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен бастап батысқа қарай Төле би көшесiмен Бұқарбай батыр көшесiне дейiн, Бұқарбай батыр көшесiнiң бойымен Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен темiржол желiсiне дейiн, темiржол желiсiмен Төле би көшесiне дейiн.
Төле би көшесiнiң жұп бетiндегi №114-126, 130, 132, 140-146 үйлер аралығы және №144 көппәтерлі үй. М.Ибраев көшесiнiң екi бетiндегi №1-15 үйлер, Ж.Бәкiшов көшесiнiң екi бетiндегi №3-26 үйлер, Ж.Сақтағанов көшесi екi бетiндегi №1-12, 13, 15, 17, 19 үйлер. Қ.Яссауи №4, 5, 6, 7 тұйығындағы жер үйлер, Қ.Яссауи көшесiнiң тақ бетiндегi №25-67, 67а-73 үйлер. Төле би тұйығы, Төле би-3 тұйығындағы жер үйлер. Н.Төреқұлов көшесiнiң жұп бетiндегi №68а-76, тақ бетiндегi №71-81а-85а-89а, 89б үйлер, А.Садуақасов көшесiнiң жұп бетiндегi №68-96 үйлер, тақ бетiндегi №57-83 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң тақ бетiндегi №107-113, жұп бетiндегi №120-124 үйлер, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң тақ бетiндегi №61-63 үйлер, жұп бетiндегi №52, 60-70 үйлер, Бұқарбай батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №79-85, №85а-113 үйлер, Шұғыла шағын ауданындағы №3, 5, 6, 7 көппәтерлі үйлер.
№220 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ғ.Мүсiрепов көшесi, №75.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№221 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Кызылординский центр оказания специальных социальных услуг №1" упарвления координации занятости и социальных программ Кызылординской области" улица Г. Муратбаева, здание №60.
Границы: Здание коммунального государственного учреждения ""Кызылординский центр оказания специальных социальных услуг №1" упарвления координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок №217.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №235 имени Комекбая Каракозова Кызылординского городского отдела образования", улица Г. Муратбаева №47.
Границы: Микрорайон "Шугыла" многоквартирные дома №1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок №218.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №7" Кызылординского городского отдела образования, улица Г.Муратбаева, №78.
Границы: От перекрестка улиц Бухарбай батыра и Г.Муратбаева по улице Г.Муратбаева к северо-востоку до улицы А.Яссауи, по улице А.Яссауи к юго-востоку до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к юго-западу до улицы Бухарбай батыра, по улице Бухарбай батыра к северо-западу до улицы Г.Муратбаева.
В микрорайоне "Шугыла" многоквартирные дома №24а, 24б, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 32а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок №219.
Центр: Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №235 имени Комекбая Каракозова Кызылординского городского отдела образования", улица Г. Муратбаева №47.
Границы: По железнодорожному узлу к западу по улице Толе би до улицы Бухарбай батыра, от улицы Бухарбай батыра до улицы Г.Муратбаева, от улицы Г.Муратбаева до железнодорожного узла от железнодорожного узла до улицы Толе би.
По улицы Толе би с четной стороны дома №114-126, 130, 132, 140-146 и многоэтажный дом №144.
По улице М.Ибраев с обеих сторон дома №1-15, по улице Ж.Бакишова с обеих сторон №3-26, по улице Ж.Сактаганова с обеих сторон дома №1-12, 13, 15, 17,19, по переулку К.Яссауи частные дома №4, 5, 6, 7, по улице К.Яссауи с нечетной стороны дома №25-67, 67а-73, частные дома по переулку Толе би и Толе-би-3, по улице Н.Торекулова с четной стороны №68а-76 и с нечетной стороны №71-81а-89а, 89б, по улице А.Садуакасова с четной стороны дома №68-96 и с нечетной стороны №57-83, по улице Ы.Алтынсарина с нечетной стороны №107-113 и с четной стороны №120-124, по улице Г.Мусрепова с нечетной стороны №61-63 и с четной стороны №52, 60-70, по улице Бухарбай батыра с нечетной стороны №79-85, №85а-113 по микрорайону Шугыла многоэтажные дома №3, 5, 6, 7.
Избирательный участок №220.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская областная инфекционная больница" управления здравоохранения Кызылординской области", улица Г.Мусрепова №75.
Границы: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылординская областная инфекционная больница" управления здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок №221.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№189 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Белкөл кентi, "Жаңа" шағын ауданы, №14.
Шекарасы: М.Есмаханов көшесiнiң екi бетiндегi №1-62 үйлер аралығы, Т.Абуов көшесiнiң екi бетiндегi №1-40 үйлер аралығы, 3 линия көшесiнiң екi бетiндегi №39-62 үйлер аралығы, 1 линия тұйығындағы №51-62 үйлер аралығы, Зеленая көшесiнiң екi бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, К.Шахаманов көшесiнiң екi бетiндегi №1-12 үйлер аралығы, С.Ыбырайұлы көшесiнiң екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Путейцев тұйығының екi бетiндегi №1-10 үйлер аралығы, Қ.Әбдiқадiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-22 үйлер аралығы мен нөмiрсiз қырық сегiз үй, Белкөл кентiндегi №1, 11, 12, 12а көппәтерлі үйлер, №1-6 кварталдардағы үйлер.
№222 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының Мұстахым .Ықсанов атындағы Қызылорда политехникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Н.Назарбаев даңғылы №16.
Шекарасы: Н.Назарбаев даңғылымен Қойсары батыр көшелерінің қиылысынан бастап, Қойсары батыр көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Ш.Абдуллаев көшесіне дейін, Ш.Абдуллаев көшесі бойымен шығысқа қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай Саяхат 25 көшесі бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен жағалай оңтүстік батысқа қарай Қараша көшесіне дейін, Қараша көшесінің бойындағы көппәтерлі үйлерді ала отырып Сыр ана көшесіне дейін. Сыр ана көшесінен шығысқа қарай Н.Назарбаев даңғылына дейін. Н.Назарбаев даңғылы бойымен солтүстік батысқа қарай Қойсары батыр көшесіне дейін.
Қойсары батыр көшесінің жұп бетіндегі үйлер, Ш.Абдуллаев көшесінің тақ бетіндегі №1-29, Сәулет -28 көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-32, Ж.Сарыбаев тақ бетіндегі №1-29, жұп бетіндегі №2-28, Сәулет №30 жұп бетіндегі №2-30, тақ бетіндегі №1-27, Сәулет №31 жұп бетіндегі №2-28, тақ бетіндегі №1-27, Сәулет №32 көшесінің жұп бетіндегі №2-50, тақ бетіндегі №1-49, Ы.Қалиев көшесінің жұп бетіндегі №2-50, тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, Қ.Төреманов көшесінің жұп бетіндегі №2-52, тақ бетіндегі №1-47 үйлер аралығы, С.Сүйлейменов көшесінің жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, Сәулет-36 көшесінің жұп бетіндегі №4-14, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Сәулет-37 көшесінің жұп бетіндегі №2-10, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Сәулет-38 көшесінің жұп бетіндегі №6-8, тақ бетіндегі №3-23 үйлер аралығы, Н.Назарбаев даңғылындағы №2б көппәтерлі үй, Оңтүстік промзонада орналасқан №1-5 көппәтерлі үйлер аралығы және №2а көппәтерлі үй, Оңтүстік өндірістік аумақ көшесінің жұп бетіндегі №24-38, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, Астана шағын ауданындағы №1-13 көппәтерлі үйлер аралығы және Жастар үйі.
№223 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №189" Кызылординского городского отдела образования, поселок Белкуль, микрорайон "Жана" №14.
Границы: По обе стороны улицы М.Есмаханова дома №1-62, по обе стороны улицы Т.Абуова №1-40, по обе стороны улицы 3-линейная дома №39-62, по переулку 1-линейная №51-62, по обе стороны улицы Зеленая дом №1-23, по обе стороны улицы К.Шахманова дома №1-12, по обе стороны улицы С.Ибрайулы дома №1-13, по обе стороны переулка Путейцева дома №1-10, по обе стороны улицы К.Абдикадирова дома №1-22 и сорок восемь домов без номера, по поселку Белкуль многоквартирные дома №1, 11, 12, 12а и кварталы №1-6.
Избирательный участок №222.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский политехнический колледж имени Мустахыма Иксанова управления образования Кызылординской области", проспект Н.Назарбаева, №16.
Границы: На пересечении проспекта Назарбаева и Койсары батыра по улице Койсары батыра по северо-востоку до улицы Ш.Абдуллаева, по улице Ш.Абдуллаева к востоку до улицы С.Бейбарыс, по улицы С.Бейбарыс по юго-западу, далее по улице Саяхат-25 до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма по юго-западу до улицы Караша, по улице Караша, включая многоквартирные дома, до улицы Сыр-Ана. По улице Сыр-Ана к востоку до проспекта Назарбаева. По проспекту Назарбаева к северо-западу до улицы Койсары батыра.
Дома по четной стороне улицы Койсары батыр, по улице Ш.Абдуллаева с нечетной стороны №1-29, по Саулет-28 с нечетной №1-2 и с четной №2-32, по Ж.Сарыбаев с нечетной №1-29 и с четной №2-28, по Саулет-30 с четной №2-30 и с нечетной №1-27, Саулет-31 с четной №2-28 и с нечетной №1-27, по Саулет-32 с четной №2-50 и с нечетной №1-49, по Ы.Калиев с четной №2-50 и с нечетной №1-51, К.Тореманов по четной №2-52 по нечетной №1-47, С.Сулейменов по четной №2-48, Саулет-36 по четной №4-14, по нечетной №1-9, Саулет-37 по четной №2-10 и с нечетной №1-9, Саулет-38 по четной №6-8 и по нечетной №3-23, проспект Назарбаева многоквартирный дом №2б, многоквартирные дома на Южной промзоне №1-5 и дом №2а, южный район промзоны четная сторона №24-38 и нечетная №1-7, многоквартирные дома в микрорайоне Астана №1-13 и дом Молодежи.
Избирательный участок №223.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№172 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Тасбөгет кентi, О.Сейiтпенбетов көшесi, № 54.
Шекарасы: А.Құнанбаев көшесiнiң бойымен солтүстiк-шығысқа қарай Тасбөгет шекарасына дейiн. Тасбөгет шекарасы бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай қорғаныс бекетiне дейiн. Қорғаныс бекетi бойымен солтүстiк-батысқа қарай Ә.Сапарбаев көшесiне дейiн. Ә.Сапарбаев көшесi бойымен солтүстiк-батысқа қарай Қ.Исмайлов көшесiне дейiн. Қ.Исмайлов көшесi бойымен солтүстiк-шығысқа қарай О.Сейiтпенбетов көшесiне дейiн. О.Сейiтпенбетов көшесi бойымен солтүстiк-батысқа қарай А.Құнанбаев көшесiне дейiн.
О.Сейiтпенбетов көшесi тақ бетiндегi №1-31, жұп бетiндегi №6-48 үйлер, Қ.Әбенов көшесi жұп бетiндегi №2-18, тақ бетiндегi №5-167 үйлер, А.Құнанбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №166-256 үйлер, С.Сейфуллин көшесi тақ бетiндегi №153-219, жұп бетiндегi №176-262 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №156-306, тақ бетiндегi №181-267 үйлер, Ж.Махамбетов көшесi тақ бетiндегi №91а-191, жұп бетiндегi №94а-194 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесiнiң тақ бетiндегi №147-227, жұп бетiндегi №1/2-220 үйлер, Н.Өткелбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №127-227, жұп бетiндегi №186-999б үйлер, Ә.Жангелдин көшесiнiң тақ бетiндегi №153, 195, жұп бетiндегi №142-262 үйлер, Ж.Жанкин көшесiнiң тақ бетiндегi №163-183, жұп бетiндегi №166-242 үйлер, Ж.Әбiлхасымов көшесiнiң тақ бетiндегi №95-187, жұп бетiндегi №92-187 үйлер, Т.Батыршаев көшесi тақ бетiндегi №137-149, жұп бетiндегi №68-150 үйлер, Қ.Исмайлов көшесiнiң тақ бетiндегi №59-161, жұп бетiндегi №60-188 үйлер, А. Әбдібаев көшесiнiң тақ бетiндегi №37-153, жұп бетiндегi №40-54 үйлер, Е.Ертуғанов көшесiнiң тақ бетiндегi №53-135, жұп бетiндегi №28-218 үйлер, С.Оразбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-123а, жұп бетiндегi №2-152 үйлер, Сарыарқа көшесiнiң жұп бетiндегi №2а-30а, тақ бетiндегi №3-39 үйлер, Қ.Юсупов көшесiнiң тақ бетiндегi №129-44, жұп бетiндегi №22а-80а үйлер, Ә.Жалғасбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №14-66, тақ бетiндегi №27-71 үйлер, С.Шажанбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №94-6, тақ бетiндегi №89-33 үйлер, К.Байдаулетов көшесiндегi №52, 63 үйлер және нөмiрсiз үш үй, Қ.Тiлеубергенов көшесiнiң жұп бетiндегi №14-102, тақ бетiндегi №17-127 үйлер аралығы. №11 көшедегi №38 үй және нөмiрсiз екi үй.
№224 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№176 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Тасбөгет кентi, Ғани Мұратбаев көшесi, №29.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесiнен М.Шоқай көшесінің бойымен оңтүстiк-батысқа қарай Тасбөгет кентінің шекарасына дейін, Тасбөгет кентінің шекарасынан оңтүстік-шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін қамтиды.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №172" Кызылординского городского отдела образования, поселок Тасбогет, улица О.Сейтпенбетова, №54.
Границы: Начиная с улицы А.Кунанбаева к северу-востоку до границы Тасбугета. От границы Тасбугета к юго-востоку до защитной дамбы. От защитной дамбы на северо-запад до улицы Сапарбаева.
По улице А.Сапарбаева на северо-запад до улицы К.Исмаилова. От улицы К.Исмаилова на северо-восток до улицы О.Сейтпенбетова. От улицы О.Сейтпенбетова на северо-запад до улицы А.Кунанбаева. Нечетная сторона улицы О.Сейтпентова дома №1-31 и четная сторона дома №6-48, улица К.Абенова четная сторона №2-18 и нечетная сторона дома №5-167, четная сторона улицы А.Кунанбаева дома №166-256, нечетная сторона улицы С.Сейфуллина дома №153-219 и четная сторона дома №176-262, четная сторона улицы Г.Муратбаева дома №156-306 и нечетная сторона дома №181-267, нечетная сторона улицы Ж.Маханбетова дома №91а-191 и четная сторона дома №94а-194, нечетная сторона улицы А.Молдагуловой дома №147-227 и четная сторона дома №1/2-220, нечетная сторона улицы Н.Откелбаева дома №127-227 и четная сторона дома №186-999б, нечетная сторона улицы А.Жангельдина дома №153-195 и четная сторона дома №142-262, нечетная сторона улицы Ж.Жанкина дома №163-183 и четная сторона дома №166-242, нечетная сторона улицы Ж.Абилькасымова дома №95-187 и четная сторона дома №92-186, нечетная сторона улицы Т.Батыршаева дома №137-149 и четная сторона дома №68-150, нечетная сторона улицы К.Исмаилова дома №59-161 и четная сторона дома №60-188, нечетная сторона улицы Сырдария дома №37-153 и четная сторона дома №40-54, нечетная сторона улицы Е.Ертоганова дома №53-135 и четная сторона дома №28-218, нечетная сторона улицы С.Оразбаева дома №1-123а и четная сторона дома №2-152, четная сторона улицы Сарыарка дома №2а-30а и нечетная сторона дома №3-39, нечетная сторона улицы К.Юсупова дома №129-44 и четная сторона дома №22а-80а, четная сторона улицы А.Жалгасбаева дома №14-66 и нечетная сторона дома №27-71, четная сторона улицы С.Шажанбаева дома №94-6 и нечетная сторона дома №89-33, улица К.Багдаулетова дома №52, 63 и три дома без номера, четная сторона улицы К.Тилеубергенова дома №14-102 и нечетная сторона дома №17-127. На улице №11 дом №38 и два дома без номера.
Избирательный участок №224.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №176" Кызылординского городского отдела образования, поселок Тасбогет, улица Гани Муратбаева, №29.
Границы: Начиная с пересечения улиц Ш.Есенова и М.Шокая по улице Ш.Есенова на юго-запад до границы Тасбугет. От границы Тасбугет на юго-восток до улицы Ш.Есенова. По улице М.Шокай дома

М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегi үйлер, С.Майқанова көшесiнiң тақ бетiндегi №1-11 үйлер, жұп бетiндегi №2-22 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiндегi №1-37, 47, 49 үйлермен №18, 20, 22 көппәтерлі үйлер, Тәуелсiздiк көшесiнiң тақ бетiндегi №1-5, 5а, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19 үйлер, жұп бетiндегi №2-4, 4а, 6-10, 10а, 12, 12а-20, үйлер аралығы, Абай көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45, 45а, 47, 49 үйлер, жұп бетiндегi №2-40, 40а, 42-50 үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23, 23а, 25-63 үйлер, жұп бетiндегi №2-30, 30а, 32-72 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-83 үйлер, жұп бетiндегi №2-34, 34а, 36-72 үйлер аралығы, Ж.Махамбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-61 үйлер, жұп бетiндегi №2-60 үйлер аралығы, Ә.Молдағұлова көшесiнiң тақ бетiндегi №1-91 үйлер аралығы және жұп бетiндегi №2-70 үйлер аралығы, Н.Өткелбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-73 үйлер, жұп бетiндегi 2-56а үйлер аралығы, Ә.Жанкелдин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-57а үйлер, жұп бетiндегi №2-24, 38а, 48а үйлер аралығы, А.Жанкин көшесiнiң тақ бетiндегi №3-43, 47а, 55а, 57 үйлер, жұп бетiндегi №2-40а үйлер аралығы, Ж.Әбiлқасымов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-61 үйлер, жұп бетiндегi №2-54 үйлер аралығы, Т.Батыршаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31 үйлер, жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Қ.Исмайлов көшесiнiң екi бетiндегi №1а, 3, 3а, 26а, 34а нөмiрсiз үйлер.
№225 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№11 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Тасбөгет кентi, Зейнулла Шүкiров көшесi, №8.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Абай көшесіне дейін. Абай көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай (тақ беті) Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналы бойымен оңтүстік батысқа қарай И.Амангелді көшесіне дейін. И.Амангелді көшесін (қоспай) Қ.Баймағанбетов көшесіне дейін. Қ.Баймағанбетов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін. З.Шүкіров көшесінен оңтүстік-батысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін.
З.Жүнiсбаев көшесiнiң екi бетiндегi №8-39 үйлер. З.Шүкiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-78 үйлер. С.Мауленов көшесiнiң екi бетiндегi №1-10 үйлер.А.Бекқоджаев көшесi №1-10 үйлер. М.Маметова көшесi №1-31 үйлер. М.Шоқай көшесiнiң екі бетiндегi №18 көппәтерлі үй мен №172 үй аралығы, тақ бетi №15-181 үйлер аралығы. Тәуелсiздiк көшесiнiң тақ бетiндегi №19-141 үйлер, жұп бетiндегi №24-140 үйлер. Абай көшесiнiң тақ бетiндегi №21-225 үйлер. Жанқожа батыр көшесiнiң №20-24 үйлер. Қ.Баймағанбетов көшесiндегi тақ бетiндегi №1-20 үйлер аралығы және көппәтерлі №7а үй, жұп бетiндегi №2-18 үйлер. Ә.Сапарбай көшесiнiң екі беті (Н.Өткелбаев көшесіне дейін). Ж.Бәкiшев көшесiнің екі беті. Қ.Ешмаханов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-18 және тақ бетiндегi №1-19 үйлер аралығы және №149 үй. Қ.Әбенов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16 және тақ бетiндегi №1-7, 25 үйлер. Абай тұйығындағы №159, 165, 163, 167 үйлер. М.Абдраманов көшесiнiң екi бетiндегi №1-10 үйлер және №167, 169, 171, 172 үйлер. Ж.Дүйсенов көшесiнiң жұп бетiндегi №10, 18, 20, 22 үйлер, тақ бетiндегi №1, 3, 11, 17, 19, 165 үйлер және нөмірсіз үйлер, Рахмет жырау 1-10 үйлер аралығы. Школьная көшесі 1-9 үйлер аралығы.
№226 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының Тасбөгет кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Сәбира Майқанова атындағы мәдениет Үйі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Тасбөгет кенті, Ш.Есенов көшесі, №5.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесі мен Қызылжарма каналының түйіскен жерінен бастап солтүстік шығысқа қарай канал бойымен А.Иманов көшесін қосқанда, Қ.Баймағанбетов көшесінің бойымен (коспағанда) З.Шүкіров көшесіне дейін.З.Шүкіров көшесінің бойымен Ш.Есенов көшесіне дейін. Ш.Есенов көшесінен М.Шоқай көшесінің бойымен С.Майқанова көшесіне дейін. С.Майқанова көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін. А.Иманов көшесінен Ш.Есенов көшесіне қарай Қызылжарма каналына дейін.

по нечетной стороне. По нечетной стороне улицы С.Майкановой дома №1-11, по четной стороне дома №2-22, по улице Ш.Есенова дома №1-37, 47, 49 и многоквартирные дома №18, 20, 22. По улице Независимости с нечетной стороны дома №1-5, 5а, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19 и с четной стороны №2-4, 4а, 6-10, 10а, 12, 12а-20. По улице Абая с нечетной стороны дома №1-45, 45а, 47, 49 и с четной стороны №2-40, 40а,42-50. По улице С.Сейфулина дома по нечетной стороне №1-23, 23а, 25-63 и по четной стороне №2-30, 30а, 32-72. По нечетной стороне улицы Г.Муратбаева дома №1-83 и по четной стороне дома №2-34, 34а, 36-72. По нечетной стороне улицы Ж.Маханбетова дома №1-61 и четной стороне дома №2-60, по нечетной стороне улицы А.Молдагуловой дома №1-91 и четной стороне дома №2-70, по улице Н.Откельбаева дома по нечетной стороне №1-73 и по четной стороне №2-56а, по улице А.Жангельдина дома по нечетной стороне №1-57а, по четной стороне №2-24, 38а, 48а, по улице А.Жанкина по нечетной стороне дома №3-43, 47а, 55а, 57 и по четной стороне №2-40а, по улице Ж.Абилькасымова по нечетной стороне дома №1-61 и по четной стороне №2-54, по улице Т.Батыршаева дома по нечетной стороне №1-31 и по четной стороне №2-32, по обе стороны улицы К.Исмаилова дома №1а, 3, 3а, 26а, 34а и дома без номера.
Избирательный участок №225.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №11" Кызылординского городского отдела образования, поселок Тасбогет, улица Зейнулла Шукурова, №8.
Границы: по улице Ш.Есенова к юго-востоку до улицы Абая, по улице Абая на северо-восток до канала Кызылжарма, от канала Кызылжарма на юго-запад до улицы И.Амангельды, от улицы И.Амангельды до улицы К.Баймаганбетова, от улицы К.Баймаганбетова на юго-восток до улицы З.Шукурова, от улицы З.Шукурова на юго-запад до улицы Ш.Есенова.
По обе стороны улицы З.Жунусбаева дома №8-39. По обе стороны улицы З.Шукурова дома №1-78, по обе стороны улицы С.Мауленова дома №1-10. По улице А.Беккожаева дома №1-10. По улице М.Маметова дома №1-31. По четной стороне улицы М.Шокая дома №18-172 и по нечетной стороне дома №15-181. С нечетной стороны улицы Независимости дома №19-141, четная сторона дома №24-140. С нечетной стороны улицы Абая дома №21-225. По улице Жанкожа батыра дома №20-24. С нечетной стороны улицы Баймаганбетова дома №1-20, многоквартирные дома №7а и четной стороны №2-18. Обе стороны улицы Б.Сапарбаева (до улицы Откельбаева) Обе стороны улицы Ж.Бакишева. С четной стороны улицы К.Ешмаханова дома №2-18 и нечетной стороны дома №1-19, также дом №149. С четной стороны улицы К.Абенова дома №2-16 и нечетной стороны дома №1-7, 25. По переулку Абая дома №159, 165, 163, 167. По обе стороны улицы М.Абдраманова дома №1-10 и дома №167, 169, 171, 172. С четной стороны улицы Ж.Дуйсенова дома №10, 18, 20, 22 и нечетной стороны дома №1, 3, 11, 17, 19, 165 дома без номера. По улице Рахмет жырау дома №1-10. По улице Школьная №1-9 дома.
Избирательный участок №226.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры имени Сабиры Майкановой" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Тасбогет города Кызылорды" акимата города Кызылорда, поселок Тасбугет, улица Ш.Есенова, №5.
Границы: Начиная с пересечения улицы Ш.Есенова и канала Кызылжарма к северо-востоку по каналу включая улицу А.Иманова, не включая улицу К.Баймаганбетова до улицы З.Шукурова. По улице З.Шукурова до улицы Ш.Есенова. По улице Ш.Есенова и М.Шокай до улицы С.Майкановой. По улице С.Майкановой на северо-запад до улицы А.Иманова. По улице А.Иманова к улице Ш.Есенова до канала Кызылжарма.

Е.Жүнісбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-3, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, А.Иманов көшесінің екі бетіндегі №1-107 жер үйлер, С.Мықанов көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-56 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесіндегі № 40, 42, 44 үйлер, Жанқожа батыр көшесінің тақ бетіндегі №1-23а, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, М.Көпірбаев тұйығының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, "Наурыз" шағын ауданындағы №7, 8, 9 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 17, 18-32, 34, 40, 78, 80 көппәтерлі үйлер. "Мелиоратор", "Аэропорт", "Тепловик" саяжайларында орналасқан үйлер.
№227 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№143 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Аксуат ауылдық округi, Ж.Махамбетов ауылы, Абай көшесi, №48а.
Шекарасы: Ақсуат ауылдық округi, Ж.Махамбетов ауылы.
№228 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№218 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ақжарма ауылдық округi, Баймұрат батыр ауылы, Ә.Молдағұлова көшесi, №35.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округi, Ақжарма ауылы және Гидроузел учаскесiнiң тұрғын үйлерi.
№229 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№215 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал елдi мекенi, Талдыарал-2 көшесі, №15.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал, Қубас және Қалғандария елдi мекендерi.
№230 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ республикалық лепрозорийi" мемлекеттік мекемесі, Ақжарма ауылдық округi, Баймұрат батыр ауылы, Сарыбай шатқалы, құрылыс №2.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қазақ республикалық лепрозорийi" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№231 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қосшыңырау ауылдық округi әкімі аппаратының "Абай мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қосшыңырау ауылдық округi, Абай ауылы, Бейбiтшiлiк көшесi, №12.
Шекарасы: Қосшыңырау ауылдық округi, Абай және Досан ауылдары.
№232 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "А.Хангелдин атындағы №179 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қарауылтөбе ауылдық округi, Қарауылтөбе ауылы, А. Иманов көшесі құрылыс №1А.
Шекарасы: Қарауылтөбе ауылдық округi.
№233 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№39 "Қызылөзек" орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек ауылы, Дәуітбаев көшесi, №2.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек ауылы.
№234 сайлау учаскесi.

Промежуток домов №1-3 нечетной стороны и №2-6 четной стороны улицы Е.Жунисбаева, частные дома №1-107 по обе стороны улицы А.Иманова, по улице С.Муканова дома с нечетной стороны №1-43, с четной стороны дома №2-56, по улице Ш.Есенова дома № 40, 42, 44. По улице Жанкожа батыра с нечетной стороны дома №1-23а и четной стороны дома №2-24. С нечетной стороны дома №1-5 и дома №2-6 четной стороны переулка М.Копирбаева. Многоквартирные дома микрорайона "Наурыз" №7, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 17, 18-32, 34, 40, 78, 80, дома расположенные в дачном районе "Мелиоратор", "Аэропорт", "Тепловик".
Избирательный участок №227.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №143" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова, улица Абая, №48а.
Границы: Сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова.
Избирательный участок №228.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №218" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Акжарма, село Баймұрат батыр, улица А.Молдагуловой, №35.
Границы: Сельский округ Акжарма, село Акжарма и жилой массив Гидроузел.
Избирательный участок №229.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №215" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Акжарма, населенный пункт Талдыарал, улица Талдыарал-2, №15.
Границы: Сельский округ Акжарма, населенные пункты Талдыарал, Кубас и Калгандария.
Избирательный участок №230.
Центр: Государственное учреждение "Казахский республиканский лепрозорий" Министерства здравоохранения Республики Казахстан, сельский округ Акжарма, село Баймұрат батыр, урочище Сарыбай строение №2.
Границы: Здание осударственного учреждения "Казахский республиканский лепрозорий" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Избирательный участок №231.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры Абая" аппарата акима сельского окурга Косшынырау, сельский округ Ксошынырау, село Абай, улица Бейбитшилик, №12.
Границы: Сельский округ Косшынырау, село Абай и Досан.
Избирательный участок №232.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №179 имени А.Хангелдина" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Караултобе, село Караултобе, улица А.Иманова строение №1А.
Границы: Сельский округ Караултобе.
Избирательный участок №233.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №39 "Кызылозек" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылозек, село Караозек, улица Дауытбаева, №2.
Границы: Сельский округ Кызылозек, село Караозек.
Избирательный участок №234.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№178 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Талсуат ауылдық округi, Талсуат елдi мекенi, А.Құнанбаев көшесi, №42.
Шекарасы: Талсуат ауылдық округi, Талсуат, Геолог және 11 разъезд елдi мекендерi және "Строитель", "Дружба", "Бозыарқаш", "Прудхоз-Жулдыз" саяжайлары.
№235 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ЗК-№169/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Төле би көшесi, құрылыс №136.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ЗК-№169/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№236 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№145 "Бiрқазан" орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Белкөл кенті, Көкжиде айырығы, Көкжиде көшесі, құрылыс №6.
Шекарасы: Бiрқазан ауылы және Көкжиде айырығы.
№237 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№11 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Тасбөгет кентi, Зейнулла Шүкiров көшесi, №8.
Шекарасы: Абай көшесi бойымен (жұп беті) солтүстiк шығысқа қарай О.Сейтпенбетов көшесiне дейiн. О.Сейтпенбетов көшесiнен (қоспай) оңтүстiк шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн. Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен оңтүстiк батысқа қарай Қ.Сапарбаев көшесiне дейiн, Қ.Сапарбаев көшесiнен оңтүстiк шығысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесiне дейiн. Ә.Молдағұлова көшесiнен оңтүстiк батысқа қарай Ш.Есенов көшесiне дейiн. Ш.Есенов көшесi бойымен солтүстiк батысқа қарай Абай көшесiне дейiн.
Абай көшесiнiң тақ бетiндегi №31-161 үйлер. С.Сейфуллин көшесiнiң тақ бетiндегi №23-189 үйлер, жұп бетiндегi №74-200а үйлер. Ғ.Мұратбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №116-244а үйлер, тақ бетiндегi №39-179 үйлер. Ә.Молдағұлова көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 3 көппәтерлі үйлер және №40-134 үйлер, тақ бетiндегi №39 көппәтерлі үй мен №145 үйлер. Ж.Маханбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №63-95 үйлер, жұп бетiндегi №44-94 үйлер. Қ.Баймағанбетов көшесiнiң жұп бетiндегi №20-42 үйлер және тақ бетiндегi №27-91 үйлер. Тасарық мөлтек ауданындағы №2-7, 7а, 8-15, 23, 26/2, 28, 30, 31, 34а көппәтерлі үйлер. Жанқожа батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №21, 23, 25 көппәтерлі және №27-31 жеке үйлер, жұп бетiндегi №26-44 үйлер.
№238 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорны №1 корпус, Тасбөгет кентi, Ш.Есенов көшесi, №19.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорны №1 корпусының ғимараты.
№239 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №178" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Талсуат, село Талсуат, улица А.Кунанбаева, №42.
Границы: Сельский округ Талсуат, населенные пункты Талсуат, Геолог, 11 разъезд и дачные садоводства "Строитель", "Дружба", "Бозыаркаш", "Прудхоз-Жулдыз".
Избирательный участок №235.
Центр: Республиканское государственное учреждение "Учреждение ЗК - №169/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренных дел Республики Казахстан, улица Толе би, №136.
Границы: Здание республиканского государственного учреждения "Учреждение ЗК - №169/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренных дел Республики Казахстан.
Избирательный участок №236.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №145 "Бирказан" Кызылординского городского отдела образования, поселок Белкуль, разъезд Кокжиде, улица Кожиде, строение №6.
Границы: Село Бирказан и разъезд Кокжиде.
Избирательный участок №237.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №11" Кызылординского городского отдела образования, поселок Тасбогет, улица З.Шукурова, №8.
Границы: по улице Абая на северо-восток до улицы О.Сейтпенбетова. По улице О.Сейтпенбетова на юго-восток до улицы Г.Муратбаева. По улице Г.Муратбаева на юго-запад до улицы К.Сапарбаева. По улице К.Сапарбаева на юго-восток до улицы А.Молдагуловой. По улице А.Молдагуловой на юго-запад до улицы Ш.Есенова. По улице Ш.Есенова на северо-запад до улицы Абая. По нечетной стороне улицы Абая дома №31-161. По нечетной стороне улицы С.Сейфуллина дома №23-189, по четной стороне дома №74-200а, по четной стороне улицы Г.Муратбаева дома №116-224а, по нечетной стороне дома №39-179. По четной стороне улицы А.Молдагуловой многоквартирные дома №2, 3, также дома №40-134 и по нечетной стороне многоквартирные дома №39 и №145. По нечетной стороне улицы Ж.Маханбетова дома №63-95, по четной стороне дома №44-94. По четной стороне улицы К.Баймаганбетова дома №20-42 и по нечетной стороне дома №27-91. Микрорайон Тасарык многоквартирные дома №2-7, 7а, 8-15, 23, 26/2, 28, 30, 31,34а. По нечетной стороне улицы Жанкожа батыра многоквартирные дома №21, 23, 25 и частные дома №27-31, по четной стороне дома №26-44.
Избирательный участок №238.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области" №1 корпус, поселок Тасбугет, улица Есенова, №19.
Границы: Здание корпуса №1 коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области"".
Избирательный участок №239.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№128 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек станциясы, Қараөзек бекеті -1көшесі, ғимарат №3.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек темiржол станциясы.
№240 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№175 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Кызылөзек ауылдық округi, Айнакөл ауылы, Айнакөл-1 көшесі, №13.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Айнакөл елдi мекенi.
№241 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің №2019 әскери бөлiмi" Республикалық мемлекеттік мекемесі, Н. Назарбаев даңғылы, №14.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің №2019 әскери бөлiмi" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№242 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, З.Шүкiров көшесi, №52.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№243 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Үш тiлде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Сәулет шағын ауданы, Түркiстан көшесi, №54.
Шекарасы: Астана даңғылынан бастап солтүстік-шығысқа қарай Темiр жолға дейiн, Темiр жол бойымен оңтүстік-шығысқа қарай С.Бейбарыс көшесiне дейiн, С.Бейбарыс көшесiнiң бойымен оңтүстiк-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесiне дейiн. Е.Көшербаев көшесiнiң бойымен батысқа қарай Қарабура көшесiне дейiн. Қарабура көшесiнiң бойымен оңтүстікке қарай Жеңiс көшесiне дейiнгi аралық, Жеңiс көшесiнiң бойымен солтүстік-батысқа қарай Астана даңғылына дейiн.
Астана даңғылығындағы жұп бетiндегi №46-94 үйлер аралығы, М.Шоқай тақ бетiндегi №217-277 үйлер, жұп бетiндегi №194-256 үйлер аралығы, Ж.Әбдрашев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45, жұп бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесiнiң жұп бетiндегi №148-194, тақ бетiндегi №163-217 үйлер аралығы, Жеңiс көшесiнiң тақ бетiндегi №141-191 үйлер аралығы, Ж.Беккожаев көшесiндегi тақ бетiндегi №55-67 үйлер, жұп бетiндегi №108-150 үйлер аралығы, Х.Сыздыков көшесiнiң жұп бетiндегi №2-40, тақ бетiндегi №1-39 үйлер аралығы, Б.Сарбасов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-34, тақ бетiндегi, №1-33 үйлер аралығы, Т.Мырзабекұлы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-36, тақ бетiндегi №1-35 үйлер аралығы, Ж.Түменбаев көшесiндегi тақ бетiндегi №1-37, жұп бетiндегi №2-30 үйлер, А.Иманов көшесiндегi тақ бетiндегi №135-173, жұп бетiндегi №124-158 үйлер аралығы, О.Нурхабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №108-128, тақ бетiндегi №107-135 үй аралығы, Түркiстан көшесiнiң тақ бетiндегi №107-123 үй аралығы, Сәулет №4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, Саулет-11 көшесiнiң жұп бетiндегi №2-26 үйлер, тақ бетiндегi №1-53 үйлер аралығы, Абдрахманов көшесiндегi тақ бетiндегi №1-59 үйлер, жұп бетiндегi №2-50 үйлер аралығы, Ж.Бисариев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22, 1-15 үйлер аралығы.
№244 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қуатамлонмұнай" бiрлескен кәсiпорын жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кенiш орталығы.
Шекарасы: "Қуатамлонмұнай" бiрлескен кәсiпорын жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вахталық кенiш орталығы.
№245 сайлау учаскесi.
Орталығы: "СНПС-Ай Дан Мұнай" акционерлiк қоғамының кенiш орталығы.
Шекарасы: "СНПС-Ай Дан Мұнай" акционерлiк қоғамының вахталық кенiш орталығы.
№246 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қазгермұнай" бiрiккен кәсiпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кенiш орталығы.
Шекарасы: "Қазгермұнай" бiрiккен кәсiпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вахталық кенiш орталығы.
№247 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ПетроҚазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамы №1 кенiшi орталығы.
Шекарасы: "ПетроҚазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамының №1 вахталық кенiш орталығы.
№248 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ПетроҚазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамы №2 кенiшi орталығы "Арысқум".
Шекарасы: "ПетроҚазақстан Кумколь Ресорсиз" акционерлiк қоғамының №2 вахталық кенiш орталығы "Арысқум".
№249 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №128" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылозек, станция Караозек, улица Караозек бекети-1, здание №3.
Границы: Сельский округ Кызылозек, Караозекская железнодорожная станция.
Избирательный участок №240.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №175" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылозек, село Айнаколь, улица Айнаколь-1, №13.
Границы: Сельский округ Кызылозек, населенный пункт Айнаколь.
Избирательный участок №241.
Центр: Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2019 Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", проспект Н. Назарбаева №14.
Границы: Здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 2019 Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" военная часть №2019.
Избирательный участок №242.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский областной центр психического здоровья" управления здравоохранения Кызылординской области, улица З.Шукурова, №52.
Границы: Здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылординский областной центр психического здоровья" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок №243.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа "Мұрагер" со специализированными классами для одаренных детей с обучением на трех языках" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Саулет, улица Туркестан, №54.
Границы: От проспекта Астана на северо-восток до Железной дороги, вдоль Железной дороги на юго-восток до улицы С.Бейбарыс, по улице С.Бейбарыс на юго-запад до улицы Е.Кошербаева. По улице Е.Кошербаева к западу до улицы Карабура аулие, по улице Карабура аулие к югу в промежутке до улицы Женис, по улице Женис на северо-запад до проспекта Астана.
По проспекту Астана промежуток домов №46-94 на четной стороне, по улице М.Шокая промежуток домов №217-277 на нечетной стороне, и на четной стороне дома №194-256, по улице Ж.Абдрашева промежуток домов №1-45 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, по улице Е.Кошербаева промежуток домов №148-194 на четной стороне, №163-217 на нечетной стороне, по улице Женис промежуток домов №141-191 на нечетной стороне, по улице Ж.Беккожаева промежуток домов №55-67 на нечетной стороне, №108-150 на четной стороне, по улице Х.Сыздыкова промежуток домов №2-40 на четной стороне, №1-39 на нечетной стороне, по улице Б.Сарбасова промежуток домов №2-34 на четной стороне, №1-35 на нечетной стороне, по улице Т.Мырзабекулы промежуток домов №2-36 на четной стороне, №1-35 на нечетной стороне, по улице Ж.Туменбаева промежуток домов №1-37 на нечетной стороне, №2-30 на четной стороне, по улице А.Иманова промежуток домов №135-173 на нечетной стороне, №124-158 на четной стороне, по улице О.Нурхабаева промежуток домов №108-128 на четной стороне, №107-135 на нечетной стороне, по улице Туркестан промежуток домов №107-123 на нечетной стороне, по улице Саулет дома №4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, по улице Е.Ниеткалиев дома на №2-26 на четной стороне, дома №1-53 на нечетной стороне, по улице П.Абдрахманова дома №1-59 на нечетной стороне, дома №2-50 на четной стороне, по улице Ж.Бисариева промежуток домов №2-22 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне.
Избирательный участок №244.
Центр: Центр месторождения товорищества с ограниченной ответственностью Совместное предприятие "Куатамлонмунай"
Границы: Центр вахтового месторождения товорищества с ограниченной ответственностью Совместное предприятие "Куатамлонмунай"
Избирательный участок №245.
Центр: Центр рудника акционерного общества "СНПС- Ай Дан Мунай".
Границы: Центр рудника вахтового акционерного общества "СНПС- Ай Дан Мунай".
Избирательный участок №246.
Центр: Центр рудника товорищества с ограниченной ответственностью "Совместное предприятия "Казгермунай".
Границы: Центр рудника вахтового товорищества с ограниченной ответственностью "Совместное предприятия "Казгермунай".
Избирательный участок №247.
Центр: Центр рудника №1 акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Границы: Центр рудника №1 вахтового акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Избирательный участок №248.
Центр: Центр рудника №2 "Арыскум" акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Границы: Центр рудника №2 "Арыскум" вахтового акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Избирательный участок №249.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Жамбыл атындағы №120 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, М.Қаржаубаев көшесi, №20.
Шекарасы: Темiр жол желiсiнен бастап, Б.Момышұлы көшесiнiң бойымен солтүстiк шығысқа қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн, Бейбiтшiлiк көшесiнен солтүстiк батысқа қарай Колос көппәтерлі үйiмен С.Боқаев тұйығын қоса, С.Лапин көшесi бойымен батысқа қарай Б.Құлтекенов тұйығы бойымен темiр жол желiсiне дейiн.
Б.Момышұлы көшесiнiң тақ бетiндегi №1-75 үйлер аралығы, О.Исаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-89, жұп бетiндегi №2-74а үйлер аралығы, М.Дулатов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-67, жұп бетiндегi №2-80 үйлер аралығы, С.Лапин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-57, жұп бетiндегi №2-70 үйлер аралығы, Колос көппәтерлі №26 үй, С.Боқаев тұйығындағы №1-3а үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, Қ.Шәкәрiм көшесiнiң тақ бетiндегi №49-87, жұп бетiндегi №68-92а үйлер аралығы, И.Тайманов көшесiнiң тақ бетiндегi №23-71, жұп бетiндегi №10-30а үйлер аралығы, Б.Құлтекенов тұйығының тақ бетiндегi №1-43, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев-2 көшесiнiң тақ бетiндегi №1-73, жұп бетiндегi №2-24 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев-1 көшесiндегi №1-32 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң тақ бетiндегi №19-21, 21б үйлер аралығы. М.Қаржаубаев тұйығы 1-31 үй аралығы.
№250 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Серәлi Лапин атындағы "№261 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Әбу Насыр Әл-Фараби шағын ауданы, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесi, құрылыс №2.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан Т.Тоқтаров көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай Әл-Фараби көшесiне дейiн, Әл-Фараби көшесiмен солтүстiкке қарай С.Асфендияров көшесiне дейiн, С.Асфендияров көшесiмен шығысқа қарай Байқадам каналына дейiн, Байқадам каналының бойымен солтүстiкке қарай Р.Алшынбаев көшесiнен оңтүстiк-батысқа қарай Әл-Фараби көшесiне дейiн, Әл-Фараби көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай №195 үйге дейiн. Әл-Фараби көшесiндегi №195 үйден батысқа қарай Қызылжарма каналына дейiн. Қызылжарма каналынан оңтүстiкке қарай Т.Тоқтаров көшесiне дейiн.
Т.Тоқтаров көшесiнiң тақ бетiндегi №1-11 үйлер аралығы. Әл-Фараби көшесiнiң тақ бетiндегi №41-195, жұп бетiндегi №92-168 үйлер аралығы. Самал көшесiнiң жұп бетiндегi №46-144 үйлер аралығы. Көктем көшесiнiң тақ бетiндегi №5-117, жұп бетiндегi №2-118 үйлер аралығы. Т.Тұрлығұлов көшесiнiң тақ бетiндегi №49-177, жұп бетiндегi №52-178 үйлер аралығы. А.Әшiрбеков көшесiнiң жұп бетiндегi №28-158, тақ бетiндегi №49-181 үйлер аралығы. А.Төлеубаев көшесiнiң тақ бетiндегi №35-161, жұп бетiндегi №32-178 үйлер аралығы. Болашақ көшесiнiң тақ бетiндегi №99-131, жұп бетiндегi №110-136 үйлер аралығы. Жұлдыз көшесiнiң (484 квартал) жұп бетiндегi №82-110, тақ бетiндегi №93-117 үйлер аралығы. 5-көшенiң (55 көшесi) жұп бетiндегi №2-72, тақ бетiндегi №79-99 үйлер аралығы, 7-көшенiң (56 көшесi) жұп бетiндегi №6-28, тақ бетiндегi №1-47 үйлер аралығы, 9-көшенiң (57 көшесi) жұп бетiндегi №2-26, тақ бетiндегi №1-15 үйлер аралығы, 11-көшедегi (59 көшесi) №20, №51 үйлер.
№251 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №120 имени Жамбыла" Кызылординского городского отдела образования, улица М.Каржаубаева, №20.
Границы: От железнодорожной сети на по улице Б.Момышулы к северо-востоку до улицы Бейбитшилик, от улицы Бейбитшилик к северо-западу включая многоквартирный дом Колос и переулок С.Бокаева по улице С.Лапина к западу далее по переулку Б.Култекенова до железнодорожной сети.
По улице Б.Момышулы промежуток домов №1-75 на нечетной стороне, по улице О.Исаева промежуток домов №1-89 на нечетной стороне, №2-74а на четной стороне, по улице М.Дулатова промежуток домов №1-67 на нечетной стороне, №2-80 на четной стороне, по улице С.Лапина промежуток домов №1-57 на нечетной стороне, №2-70 на четной стороне, многоквартирный дом Колос №26, по переулку С.Бокаева промежуток домов №1-3а, на улице Б.Култекенова промежуток домов №1-37 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, по улице К. Шакарима промежуток домов №49-87 на нечетной стороне, №68-92а на четной стороне, на улице И.Тайманова промежуток домов №23-71 на нечетной стороне, №10-30а на четной стороне, по переулку Б.Култекенова промежуток домов №1-43 на нечетной стороне, №2-38 на четной стороне, по улице М.Каржаубаева-2 промежуток домов №1-73 на нечетной стороне, №2-24 на четной стороне, по улице М.Каржаубаева-1 промежуток домов№1-32, по улице Бейбитшилик промежуток домов №19-21, 21б на нечетной стороне, переулок Каржаубаева дома №1-31.
Избирательный участок №250.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №261 имени Серали Лапина Кызылординского городского отдела образования", микрорайон Абу Насыр Аль-Фараби, улица Абу Насыр Аль-Фараби, строение №2.
Границы: От канала Кызылжарма по улице Т.Токтарова на север до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби на север до улицы С.Асфендиярова, по улице С.Асфендиярова на восток до канала Байкадам, по каналу Байкадам на север от улицы Р.Алшынбаева к юго-западу, до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби на север до дома №195. От дома №195 по улице Аль-Фараби к западу до канала Кызылжарма. От канала Кызылжарма к югу до улицы Т.Токтарова.
По улице Т.Токтарова промежуток домов №1-11 на нечетной стороне. По улице Аль-Фараби промежуток домов №41-195 на нечетной стороне, №92-168 на четной стороне. По улице Самал промежуток домов №46-144 на четной стороне. По улице Коктем промежуток домов №5-117 на нечетной стороне, дома №2-118 на четной стороне. По улице Т.Турлыгулова промежуток домов №49-177 на нечетной стороне, №52-178 на четной стороне. По улице А.Аширбекова промежуток домов №28-158 на четной стороне, №49-181 на нечетной стороне. По улице А.Толеубаева промежуток домов №35-161 на нечетной стороне, №32-178 на четной стороне. По улице Болашак промежуток домов №99-131 на нечетной стороне, №110-136 на четной стороне. По улице Жулдыз (484 квартал) промежуток домов №82-110 на четной стороне, №93-117 на нечетной стороне. На 5-й улице (улица 55) промежуток домов №2-72 на четной стороне, №79-99 на нечетной стороне, на 7-й улице (улица 56) промежуток домов №6-28 на четной стороне, №1-47 на нечетной стороне, на 9-й улице (улица 57) промежуток домов №2-26 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне, на 11-й улице (улица 59) дома №20, №51.
Избирательный участок №251.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "А.Байтұрсынов атындағы №211 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Мерей шағын ауданы, ғимарат №20Б.
Шекарасы: О.Жандосов пен Ә.Құдабаев көшелерінің қиылысынан бастап оңтүстік бағытында Т.Рысқұлов көшесіне дейін, Т.Рысқұлов көшесінің бойымен батысқа қарай Д.Алисов көшесіне дейін, Д.Алисов көшесінен оңтүстікке қарай Сырдария өзенінің жағалауына дейін, Сырдария өзенінің жағалауымен солтүстік батысқа қарай Мерей №8 үйге дейін, Мерей №8 үйден Мерей №48 қоса алғанда, солтүстік шығысқа қарай И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінің бойымен (И.Журба көшесін қоспай) шығысқа қарай Ә.Ыдырысов көшесіне дейін, Ә.Ыдырысов көшесі бойымен оңтүстікке қарай О.Жандосов көшесіне дейін, О.Жандосов көшесі бойымен шығысқа қарай, Ә.Құдабаев көшесіне дейін.
Мерей шағын ауданындағы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 көппәтерлі үйлер, Ә.Ыдырысов көшесiндегi №1 екi қабатты үй, Т.Рысқұлов көшесiндегi №61 екi қабатты үй, №65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81 жер үйлер, Т.Рысқұлов тұйығындағы №1, 3, 7, 9, 11, 13 жер үйлер. Ә.Ыдырысов көшесiнiң тақ бетiндегi №1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19 жеке үйлер. О.Жандосов тұйығындағы №25/4, 25/2, 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14б, 15а, 16а, 29а, 33, 35, 37, 52, 85 үйлер. О.Жандосов көшесiндегi №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 жеке үйлер. Т.Рысқұлов көшесінің жұп бетіндегі №2, 2а, 2б,2в-42, тақ бетіндегі №5-59 үйлер аралығы. Д.Алисов көшесінің тақ бетіндегі №1, 1а-25, жұп бетіндегі №2, 2а-44 а үйлері, С.Есқараев көшесінің тақ бетіндегі №1а,1б-21 жұп бетіндегі №2а, 2б-26 үйлер аралығы.
№252 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң Б.Шалғынбаев атындағы №217 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қорқыт ата көшесi, ғимарат №113.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен Әбілқайыр хан көшесі бойымен оңтүстiк-батысқа қарай Н.Төреқұлов көшесiне дейiн, Н.Төреқұлов көшесінен оңтүстік-шығысқа қарай Төле би көшесіне дейін. Төле би көшесінен солтүстік-шығысқа қарай темір жол желісіне дейін. Темір жол желісінен солтүстік-батысқа қарай Әйтеке би көшесіне дейін.
Қорқыт ата көшесiндегi №134, 136, 136а, 136б, 138а, 138б, 140 көппәтерлі үйлер, Төле би көшесiндегi №141, 141а, 137, 137а, 139, 145 көппәтерлі үйлер.
№253 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда көпсалалы "Ұлағат Қызылорда" колледжi мекемесі, Н. Назарбаев даңғылы, құрылыс №17.
Шекарасы: Сырдария қорғаныс бөгетiнен "Арай-Шұғыла" саяжайына баратын бөгет-жол бойымен Н.Назарбаев даңғылынан Абай даңғылына дейiн, Абай даңғылынан Н.Ергешбаев көшесiне дейiн, Н.Ергешбаев көшесiнен Желтоқсан көшесiне дейiн, Желтоқсан көшесiнен Сырдария қорғаныс бөгетiне дейiн.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №211 имени А.Байтурсынова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Мерей", здание №20Б.
Граница: Начиная с пересечения улицы О.Жандосова и А.Кудабаева к югу до улицы Рыскулова.
По улице Т.Рыскулова к западу до улицы Д.Алисова, по улице Д.Алисова к югу до берега реки Сырдария. Начиная с юго-западной стороны берега реки Сырдария до дома №8 в микрорайоне Мерей, от дома №8 включая Мерей дом №48 к северо-востоку до улицы И.Журба. По улице И.Журба (не включая улицу И.Журба) к востоку до улицы А.Ыдырысова. По улице А.Ыдырысова к югу до улицы О.Жандосова. По улице О.Жандосова к востоку до улицы А.Кудабаева.
Многоквартирные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 в микрорайоне Мерей, двухэтажный дом №1 по улице А.Ыдырысова, двухэтажный дом №61, и частные дома №65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81 по улице Т.Рыскулова, по переулку Т.Рыскулова дома №1, 3, 7, 9, 11, 13, по улице А.Ыдырысова с нечетной стороны частные дома №1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19. По переулку О.Жандосова дома №25/4, 25/2, 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14б, 15а, 16а, 29а, 33, 35, 37, 52, 85, по улице О.Жандосова частные дома №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34. По улице Т.Рыскулова с четной стороны дома №2, 2а, 2б, 2в-42, с нечетной стороны №5-59. По улице Д.Алисова с нечетной стороны дома №1,1а-25, с четной стороны №2,2а-44а. По улице С.Ескараева с нечетной стороны дома №1а, 1б-21, с четной стороны №2а, 2б-26.
Избирательный участок №252.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №217 имени Б.Шалгынбаева Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Коркыт ата, здание №113.
Граница: Начиная от железнодорожной сети по улице Абилхаир хана на юго-запад до улицы Н.Торекулова, по улице Н.Торекулова на юго-восток до улицы Толе би. По улице Толе би на северо-восток до железнодорожной сети. По железнодорожной сети на северо-запад до улицы Айтеке би. Многоквартирные дома №134, 136, 136а, 136б, 138а, 138б, 140 по улице Коркыт ата, многоквартирные дома №141, № 141а, 137, 137а, 139, 145 по улице Толе би.
Избирательный участок №253.
Центр: Учреждение многопрофильный колледж "Ұлағат Қызылорда", проспект Н. Назарбаева, строение №17.
Граница: От защитной плотины Сырдарии по дамбовой дороге к дачному участку "Арай-Шугыла" от проспекта Н.Нурсултан до проспекта Абая, от проспекта Абая до улицы Н.Ергешбаева, от улицы Н.Ергешбаева до улицы Желтоксан, от улицы Желтоксан до защитной плотины Сырдария.

Н.Ергешбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-22 үйлер аралығы және Н.Ергешбаев көшесiндегi №62б көппәтерлі үй, Абай даңғылындағы №53, 55, 57, 59, 62, 62а, 64а, 66, 66а көппәтерлі үйлер, И.Тоқтыбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-33, жұп бетiндегi №2б-24 үйлер аралығы, И.Тоқтыбаев тұйығындағы №2, 4, 6 үйлер, Ә.Тыныбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 4, 6 және №36, 38, 40 үйлер, Желтоқсан көшесiнiң №173, 175, 177, 179, 181 үйлер, Ы.Жахаев көшесiнiң тақ бетiндегi №175-201, жұп бетiндегi №170-186 үйлер аралығы, Тәуке хан көшесiнiң тақ бетiндегi №87-115, жұп бетiндегi №82-114 үйлер аралығы, Т.Есетов көшесiнiң жұп бетiндегi №88-112, тақ бетiндегi №81-115 үйлер аралығы, Т.Әубәкiров көшесiнiң жұп бетiндегi №62-102а, тақ бетiндегi №59-101 үйлер аралығы, Табиғат тұйығының тақ бетiндегi №1, 2, 3, 5 үйлер аралығы, "Арай-Шұғыла" саяжайындағы үйлер.
№254 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы №144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылжарма ауылдық округi, Қызылжарма ауылы, 9-көше, ғимарат №32.
Шекарасы: Қ.Сексенбаев көшесінен бастап оңтүстікке қарай Ә.Досхожин көшесінің бойымен Әл-Фараби даңғылына дейін. Әл-Фараби даңғылымен батысқа қарай Қызылжарма ауылдық округ шегімен солтүстікке қарай Қ.Сексенбаев көшесіне дейін. Қ.Сексенбаев көшесінен бастап оңтүстік шығысқа қарай Ә.Досхожин көшесіне дейін.
Қ.Сексенбаев көшесінің екі беті №1-45 үйлер 10 көшеге дейін, Р.Батырбаев көшесінің екі бетіндегі №1-80 үйлер (Азамат магазиніне дейін), Р.Батырбаев көшесіндегі көппәтерлі үйлер №1а,2а, Ж.Ұстабаев көшесінің екі беті №1-61 үйлер, Ө.Махамбетов көшесінің екі бетіндегі №1-50 үйлер (Шәркүл әже магазиніне дейін), Ә.Әубакиров көшесінің екі беті №1-30 үйлер, Б.Дүйсенбиев көшесі екі бетіндегі №1-20 үйлер, Д.Сыздықов көшесінің нөмірсіз №1-9 үйлер, Б.Нысанбаев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер, Есахаев көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер, Ә.Досхожин көшесінің екі бетінің екі бетіндегі №1-28 үйлер, Абай көшесінің тұйығы, 8 көше, А.Меңлібаев көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер, Новая көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер, Д.Наурызбаев көшесінің екі беті №1-32 үйлер, Болашақ көшесінің екі бетіндегі №1-31 үйлер, Достық көшесінің екі бетіндегі №1-7 үйлер, Ынтымақ көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер, Ұлытау көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер, Қаратау көшесінің екі бетіндегі №1-7 үйлер, Б.Нысанбаев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер, Новая көшесінің тұйығы, Б.Дүйсенбиев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер, Б.Дүйсенбиев көшесінің тұйығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер, Н.Ильясов көшесінің №1-60 үйлер (Ақбота магазиніне дейін) С.Айтбаев көшесі, Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №2-30 үйлер.
№255 Сайлау учаскесi.

Промежуток домов №1-37 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне и многоквартирный дом №62б по улице Н.Ергешбаева, по проспекту Абая многоквартирные дома №53, 55, 57, 59, 62, 62а, 64а, 66, 66а, промежуток домов №1а-33 по нечетной, №2б-24 по четной стороне улицы И.Токтыбаева, по переулку И.Токтыбаева дома №2, 4, 6, по четной стороне А.Тыныбаева дома №2, 4, 6 и №36, 38, 40, по улице Желтоксан дома №173, 175, 177, 179, 181, по нечетной стороне улицы Ы.Жахаева, промежуток домов №175-201, №170-186 с четной стороны, по улице Тауке хана промежуток домов №87-115 по нечетной стороне №82-114 по четной стороне, по улице Т.Есетова промежуток домов №88-112 по четной стороне, №81-115 по нечетной стороне, по улице Т.Аубакирова промежуток домов №62-102а по четной, №59-101 по нечетной стороне, по переулку Табигат промежуток домов №1, 2, 3, 5 по нечетной стороне, дома на дачном участке "Арай-Шугыла".
Избирательный участок №254.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №144 имени Сактапбергена Алжикова" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Кызылжарма, село Кызылжарма, улица-9, здание №32.
Граница: Начинается с улицы К.Сексенбаева к югу по улице А.Досхожина до проспекта Аль-Фараби.
По проспекту Аль-Фараби к западу по границе сельского округа Кызылжарма к северу до улицы К.Сексенбаева. Начиная с улицы К.Сексенбаева на юго-восток до улицы А.Досхожина.
По обе стороны улицы К.Сексенбаева промежуток домов №1-45 до улицы 10-й, многоквартирные дома №1а, 2а по улице Р.Батырбаева, по обе стороны улицы Р.Батырбаева №1-80, (до магазина Азамат), по обе стороны улицы Ж.Устабаева №1-61, по обе стороны улицы О.Махамбетова №1-50, (до магазина Шаркуль аже), обе стороны улицы А.Аубакирова №1-30, по улице Б.Дуйсенбиева №1-20, дома без номеров по улице Д.Сыздыкова №1-9, обе стороны улицы Б.Нысанбаева №1-20,по улице К.Есахаева дома №1-30, А.Досхожина №1-28, переулок Абая 8-ая улица, по улице А.Менлибаева №1-22, по обе стороны улицы Жана №1-13, Д.Наурызбаева №1-32,обе стороны улицы Болашак №1-31, улица Достык дома №1-7, обе стороны улицы Ынтымак №1-24, обе стороны улицы Улытау №1-26, улица Каратау №1-7, обе стороны улицы Б.Нысанбаева №1-20, переулок Жана, обе стороны улицы Б.Дуйсенбиева №1-20, переулок Б.Дуйсенбиева, обе стороны улицы Г.Муратбаева №1-26, дома №1-60 по улице Н.Ильясова (до магазина Акбота), улица С.Айтбаев, четная сторона улицы Аль-Фараби №2-30 дома.
Избирательный участок №255.

Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "№5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны, Б.Момышұлы көшесi, №49а.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен С.Ишан көшесi бойымен солтүстiк шығысқа қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн, Бейбiтшiлiк көшесi бойымен солтүстiкке қарай Б.Момышұлы көшесiне дейiн, Б.Момышұлы көшесi бойымен оңтүстiк батысқа қарай темiржол желiсiне дейiн, темiржол желiсi бойымен шығысқа қарай С.Ишан көшесiне дейiн.
Б.Момышұлы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-72 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесiнiң жұп бетiндегi №2-62, тақ бетiндегi №1-73 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-58, тақ бетiндегi №1-67 үйлер аралығы, С.Ишан көшесiнiң жұп бетiндегi №1-15а, 17-27а, 29-59б, 61-67 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң тақ бетiндегi №13-17 үйлер аралығы, К.Шәкәрiм көшесiнiң жұп бетiндегi №40-66, тақ бетiндегi №31-47 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесiнiң тақ бетiндегi №73-111, жұп бетiндегi №56-84 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесiнiң тақ бетiндегi №39-69, жұп бетiндегi №36-62 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев көшесiнiң тақ бетiндегi №75-113, №1, 2, 2а, 23, 23а, жұп бетiндегi №26-40 үйлер аралығы, Д.Тәжiбаев көшесiнiң №1, 2, 3, 4, 5 үйлер аралығы.
№256 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Серәлi Лапин атындағы "№261 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Әбу Насыр Әл-Фараби шағын ауданы, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесi, құрылыс №2.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Жастар көшесiнiң бойымен Қызылорда каналына дейiн, Қызылорда-Хозцентр каналының бойымен солтүстiк-батысқа қарай С.Асфандияров көшесiне дейiн, С.Асфендияров көшесiмен батысқа қарай Әл-Фараби көшесiне дейiн, Әл-Фараби көшесiмен оңтүстiкке қарай Т.Тоқтаров көшесiне дейiн. Т.Тоқтаров көшесiмен батысқа қарай Қызылжарма каналына дейiн, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстiкке қарай Жастар көшесiне дейiн.
Жастар көшесiнiң тақ бетiндегi №1-41 үйлер аралығы, Ынтымақ көшесiнiң екi бетiндегi №1-35 үйлер аралығы, I-Ынтымақ (401 квартал) көшесiнiң екi бетiндегi №1-40 үйлер аралығы, II-Ынтымақ (402-квартал) көшесiнiң екi бетiндегi №1-68 үйлер аралығы, III-Ынтымақ (403 квартал) көшесiнiң екi бетiндегi №1-55 үйлер аралығы, Жасыл өлке көшесiнiң тақ бетiндегi №1-40 үйлер аралығы, А.Сағымбаев көшесiнiң екi бетiндегi №108-115 үйлер аралығы, Ақ жол көшесiнiң екi бетiндегi №1-21 аралығы, Әл-Фараби көшесiнiң жұп бетiндегi №4-90 үйлер аралығы, тақ бетiндегi №1-43 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесiнiң жұп бетiндегi №2-12 үйлер аралығы, Көктем көшесi екi жақ бетi №1-5 үйлер аралығы, Болашақ көшесiнiң екi бетiндегi №1-102 үйлер аралығы, Жұлдыз көшесiнiң екi бетiнiң №1-89 үйлер аралығы, №Талап (485 квартал) көшесiнiң екi бетiндегi №1-73 үйлер аралығы, А.Төлеубаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-33 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-20 үйлер аралығы, Бiрлiк көшесiнiң екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Жаңарту көшесiнiң екi жақ бетiндегi №1-45 үйлер аралығы, Самал көшесiнiң жұп бетiндегi №2-44 үйлер аралығы, Т.Тұрлығұлов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-47 үйлер, жұп бетiндегi №2-50 үйлер аралығы, А.Әшiрбеков көшесiнiң тақ бетiндегi №1-47 үйлер, жұп бетiндегi №2-26 үйлер аралығы, Нысанбай жырау көшесiнiң екi жағындағы №1-35 үйлер арасы.
Ақдала көшесiнiң №1-37 үйлер аралығы, Ақжар көшесiндегi №1-49 үй, Жиделі көшесi толығымен, Әл-Фараби-5 көшесi толығымен, Кемеңгер көшесi толығымен, Қағанат көшесi толығымен, Құмкөл көшесi толығымен, Қарақұм көшесi толығымен, Әл-Фараби-10 көшесi толығымен, Жерұйық көшесi толығымен, Әл-Фараби-12 көшесiндегi №3-25 үйлер, Әл-Фараби-13 көшесiндегi №14 үй, Қаратау көшесiндегi №2-39 үйлер аралығы, Әл-Фараби-16 көшесiндегi №1-30 үйлер, Әл-Фараби-18 көшесiндегi нөмiрсiз 25 үй, Әл-Фараби-21 көшесiндегi №1-21 үйлер, Жаңадария көшесiнiң №1-9 үйлерi, Қуаңдария көшесiнiң нөмiрсiз 5 үй, Қазанат көшесiндегi нөмiрсiз 10 үй.
№257 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нұрбесік" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, С.Мұқанов көшесі, ғимарат №110г.
Шекарасы: Темір жол желісінен бастап Ақмаржан-35 көшесінің қиылысынан бастап, солтүстік-шығысқа қарай Ақмаржан 35 көшесінің бойымен С.Торайғыров көшесіне дейін, Оңтүстік-шығыс бағыттағы С.Торайғыров көшесінен Бастау көшесіне дейін, Бастау көшесінен Оңтүстік-батысқа қарай Тартоғай көшесіне дейін. Ақмаржан-32 көшесінен бастап (қоспағанда) Оңтүстік-шығысқа қарай П.Артемов көшесіне дейін. Солтүстік-шығысқа қарай П.Артемов көшесінің бойымен, Тәуелсіздік-20 көшесіне дейін, Тәсуелсіздік-20 көшесінің бойымен Солтүстік-шығысқа қарай Ә.Әлжанов көшесіне дейін. Оңтүстік-шығысқа қарай Ә.Әлжанов көшесінің бойымен Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесінен бастап, Солтүстік-шығысқа қарай Сбавода көшесіне дейін. Сбавода көшесінен оңтүстік-шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Жезқазған трассасынан солтүстік-батысқа қарай. Ескі күріш заводы арқылы С.Ысқақов көшесіне дейін. Батысқа қарай С.Ысқақов көшесінен темір жол желісі арқылы солтүстік-батыс бағытында Темір жол желісінің Ақмаржан-35 қиылысына дейін.
Қазақстан көшесінің жұп бетіндегі №174-196, тақ бетіндегі №185-205 үйлер аралығы. П.Артемов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-46 үйлер аралығы.
Тәуелсіздікке-20 жылдық көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, №31, 32, №33 көппәтерлі үйлер, Ә.Әлжанов көшесінің жұп бетіндегі №2-14, тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы. Ақмаржан-11, (Асылтас) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-12, (Атакент) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-13, (Атамекен) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-14, (Аулие ата) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-15, (Байтақ) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-21, (Заман) көшелерінің үйлері.
Ақмаржан-22, (Заңғар) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-23, (Зерде) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-24, (Кумысқорған) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-25, (Майбұлақ) Жезқазған көшесінің арғы беті көшелерінің үйлері. Ақмаржан-26, (Майтөбе) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-27, (Мереке) көшелерінің үйлері. Ақмаржан-31 көшелерінің үйлері. (Майбұлақ) көшесі Жезқазған көшесінің арғы беті. Е.Қосжанов көшесінің жұп бетіндегі №2-42, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы. К.Көшекұлы көшесінің тақ бетіндегі №13-67, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, Мұнайшы көшесінің тақ бетіндегі №1-3, 5а, №7-21, №23/1, №23/2 үйлер аралығы, №2, 4, 6 көппәтерлі үйлер. Есет батыр көшесінің №7-41, №16-18, №18/1, №18/2, №20/1, №20/2-22 үйлер аралығы. С.Ысқақов көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-94 үйлер аралығы. Н.Сатығұлов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы. Қ.Ибраев көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы. С.Мұқанов көшесінің тақ бетіндегі №87-119, жұп бетіндегі №94-144 үйлер аралығы, М.Пірімбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №4-30 үйлер аралығы. Қарымсақов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы.
№258 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №5" управления здравоохранения Кызылординской области", улица Б.Момышулы, №49а.
Граница: От железнодорожной сети по улице С.Ишан к северо-востоку до улицы Мира, по улице Мира к северу до улицы Б.Момышулы, по улице Б.Момышулык к югу-западу до железнодорожной сети, от железнодорожной сети к востоку до улицы С.Ишан.
Промежуток домов №2-72 по четной стороне улицы Б.Момышулы, промежуток домов №2-62 по четной, №1-73 по нечетной стороне улицы С.Асфендиярова, промежуток домов №2-58 по четной, №1-67 по нечетной стороне улицы М.Дуйсенова, промежуток домов №1-15а, 17-27а, 29-59б, 61-67 по четной стороне улицы С.Ишан, промежуток домов №13-17 по нечетной стороне улицы Мира, промежуток домов №40-66 по четной, №31-47 по нечетной стороне улицы К. Шакарим, промежуток домов №73-111 по нечетной, №56-84 по четной стороне улицы И.Тайманова, промежуток домов №39-69 по нечетной, №36-62 по четной стороне улицы Б.Култекенова, промежуток домов №75-113, №1, 2, 2а, 23, 23а по нечетной, №26-40 по четной стороне улицы М.Каржаубаева, промежуток домов №1, 2, 3, 4, 5 по улице Д.Тажибаева.
Избирательный участок №256.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №261 имени Серали Лапина Кызылординского городского отдела образования", микрорайон Абу Насыр Аль-Фараби, улица Абу Насыр Аль-Фараби, строение №2.
Граница: От Кызылжарминского канала по улице Жастар до Кызылординского канала, по каналу Кызылорда-Хозцентр к северо-западу до улицы С.Асфендиярова, по улице С.Асфендиярова на западу до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби к югу до улицы Т.Токтарова. По улице Т.Токтарова к западу до Кызылжарминского канала, по Кызылжарминскому каналу к югу до улицы Жастар.
Промежуток домов №1-41 по нечетной стороне улицы Жастар. Промежуток домов №1-35 на обеих сторонах улицы Ынтымак, промежуток домов №1-40 на обеих сторонах улицы Ынтымак-1 (401 квартал), промежуток домов №1-68 на обеих сторонах улицы Ынтымак-2 (402 квартал), промежуток домов №1-55 на обеих сторонах улицы Ынтымак-3 (403 квартал). Промежуток домов №1-40 по нечетной стороне улицы Жасыл олке, промежуток домов №108-115 на обеих сторонах улицы А.Сагимбаева. Промежуток домов №1-21 на обеих сторонах улицы Ак жол, промежуток домов №4-90 по четной, №1-43 по нечетной стороне улицы Аль-Фараби, промежуток домов №2-12 по четной стороне улицы Т.Токтарова, промежуток домов №1-5 на обеих сторонах улицы Коктем, промежуток домов №1-102 на обеих сторонах улицы Болашак, промежуток домов №1-89 на обеих сторонах улицы Жулдыз, промежуток домов №1-73 на обеих сторонах улицы Талаптан (485 квартал), промежуток домов №1-33 по нечетной, №2-20 по четной стороне улицы А.Тулеубаева, промежуток домов №1-13 на обеих сторонах улицы Бирлик, промежуток домов №1-45 на обеих сторонах улицы Жанарту, промежуток домов №2-44 по четной стороне улицы Самал, промежуток домов №1-47 по нечетной, №2-50 по четной стороне улицы Т.Турлыгулова, промежуток домов №1-47 по нечетной, №2-26 по четной стороне улицы А.Аширбекова, промежуток домов №1-35 на обеих сторонах улицы Нысанбай жырау, промежуток домов №1-37, по улице Акдала дома №1-49 по улице Акжар, полностью все дома по улице К.Шокенов, полностью все дома по улице Аль-Фараби-5, полностью все дома по улице Кеменгер, полностью все дома по улице Каганат, полностью все дома по улице Кумкол, полностью все дома по улице Каракум, полностью все дома по улице Аль-Фараби-10, полностью все дома по улице Жеруйык, дома №3-25 по улице Аль-Фараби-12, дом №14 по улице Аль-Фараби-13, промежуток домов №2-39 по улице Каратау, дома №1-30 по улице Аль-Фараби-16, 25 дом без номера по улице Аль-Фараби-18, дома №1-21 по улице Аль-Фараби-21, дома №1-9 по улице Жанадария, 5 домов без номера по улице Куандария, 10 домов без номера по улице Казанат.
Избирательный участок №257.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Нұрбесiк" Кызылординского городского отдела образования, улица С.Муканова, здание №110г.
Граница: Начиная с железной дороги по улице Акмаржан-35 на северо-восток до улицы С.Торайгырова. На юго-восток по улице С.Торайгырова до улицы Бастау, по улице Бастау на юго-запад до улицы Тартогай, от улицы Тартогай (не включая) на юго-запад до улицы П.Артемова, от улицы П.Артемова на северо-запад до улицы 20-летия Независимости, по улице 20-летия Независимости на северо-восток до улицы А.Альжанова, от улицы А.Альжанова к юго-востоку до улицы Е.Косжанов, от улицы Сарыарка к северо-востоку до улицы Қайнар, по улице Қайнар к юго-востоку до Кызылжарминского канала, на северо-запад Жезказганской трассы. По старому заводу по переработке риса до улицы С.Искакова. К западу от улицы С.Ыскакова через железнодорожную сеть на северо-запад до улицы Акмаржан-35.
Промежуток домов №174-196 по четной, №185-205 по нечетной стороне улицы Казахстан, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-46 по четной стороне улицы П.Артемова, промежуток домов №2-36 по четной, №1-43 по нечетной стороне и многоквартирные дома №31, 32, 33 по улице 20-летию Независимости. Промежуток домов №2-14 по четной, №1-13 по нечетной стороне улицы А.Альжанова. Дома улицы Акмаржан 11 (Асылтас), Акмаржан 12, (Атакент), Акмаржан 13 (Атамекен), Акмаржан 14 (Аулие Ата), Акмаржан 15 (Байтак), Акмаржан 21 (Заман), Акмаржан 22 (Зангар), Акмаржан 23 (Зерде), Акмаржан 24 (Кумыскорган), Акмаржан 25 (Майбулак) дома на другой стороне улицы Жезказган. Акмаржан 26 (Майтобе), Акмаржан 27 (Мереке), Акмаржан 31 (Майбулак), дома по улице Жезказган (другая сторона). Четная сторона №2-42 и нечетная сторона №1-7 по улице Сарыарка. По нечетной стороне №13-67 и четной стороне №2-38 улицы К.Кошекулы. По нечетной стороне №1-3,5а, 7-21, 23/1, 23/2, многоквартирные дома №2, 4, 6 по улице Мунайшы. По улице Есета батыра дома №7-41, 16-18, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2-22. Нечетная сторона №1-45, четная сторона №2-94 по улице С.Искакова. Нечетная сторона №1-27, четная сторона №2-24 по улице Н.Сатыгулова. Нечетная сторона №1-43, четная сторона №2-18 по улице К.Ибраева, нечетная сторона №87-119, четная сторона №94-144 по улице С.Муканова, нечетная сторона №1-25, четная сторона №4-30 по улице М.Пиримбетова, нечетная сторона №1-27, четная сторона №2-16 по улице А.Карымсакова.
Избирательный участок №258.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Темiрбек Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, "Ақмешiт" шағын ауданы, құрылыс №35.
Шекарасы: Ақмешiт шағын ауданындағы №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8,№ 9, №9а, №10, №11, №12 көппәтерлі үйлер.
№259 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Ақмешіт колледжі" білім беру мекемесі, Ғ.Мұратбаев көшесi, №43.
Шекарасы: З.Шүкiров көшесiнiң қиылысынан бастап Бұхарбай батыр көшесiнiң бойымен солтүстiк-батысқа қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесi бойы мен оңтүстiк-шығысқа қарай А.Хангелдин көшесiне дейiн, А.Хангелдин көшесi бойымен шығысқа қарай, Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен оңтүстiк батысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн, З.Шүкiров көшесiнiң бойымен шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн.
З.Шүкiров көшесiнiң жұп бетiндегi №70-80, тақ бетiндегi №103-105 үйлер аралығы, Шұғыла шағын ауданындағы №31, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53 көппәтерлі үйлер, Бұхарбай батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №62б-124, тақ бетiндегi №111б-121 үйлер аралығы, №34, 54, 58, 64, 68 көппәтерлі үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №35-45, жұп бетiндегi №62-68 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегi №61а, 61б-141, жұп бетiндегi №56-126 үйлер аралығы, Ә.Асаубаев көшесiнiң жұп бетiндегi №22-24, тақ бетiндегi №43-45 үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң жұп бетiндегi №98-112, 112/а үйлер аралығы, Қ.Баймағанбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №29-51 үйлер аралығы, А.Хангельдин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-51, жұп бетiндегi №2-60 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң тақ бетiндегi №99-105, жұп бетiндегi №96-118 үйлер аралығы, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң тақ бетiндегi №41-57, жұп бетiндегi №46-50 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №43-65, жұп бетiндегi №56-74 үйлер аралығы, Жалаңтөс Баһадүр көшесiнiң тақ бетiндегi №43а-61, жұп бетiндегi №26-34 үйлер аралығы, Курчатов тұйығының екi бетiндегi №1-21 үйлер аралығы.
№260 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, С.Бейбарыс көшесi, ғимарат №5.
Шекарасы: "Эдельвейс", "Орбита", "Еңбек", "Сабалақ" саяжайындағы үйлер.
№261 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№257 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Тасбөгет кентi, Ә.Сапарбаев көшесi, ғимарат №42.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесімен Ә.Молдағұлова қиылысынан бастап Ә.Молдағұлова көшесінің бойымен (қоспай) солтүстік шығысқа қарай О.Сейтпенбетов көшесіне дейін. О.Сейтпенбетов көшесінің бойымен (қоспай) оңтүстік шығысқа қарай Қ.Исмайлов көшесіне дейін. Қ.Исмайлов көшесінің бойымен (қоспай) оңтүстік батысқа қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін. Ә.Сапарбаев көшесінің бойымен оңтүстік шығысқа қарай қорғаныс бекетіне дейін. Қорғаныс бекеті бойымен батысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін. Ш.Есенов көшесінің бойымен (жұп беті) солтүстік батысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесіне дейін.
Ш.Есенов көшесінің жұп бетіндегі №2-18 үйлер. Н.Өткелбаев көшесінің жұп бетіндегі №66-130, тақ бетіндегі №71-141 үйлер. Ә.Жангелдин көшесінің жұп бетіндегі №62-178, тақ бетіндегі №55-183 үйлер. Ж.Жанкин көшесінің жұп бетіндегі №56-162 , тақ бетіндегі №55-185 үйлер. Ж.Әбілқасымов көшесінің жұп бетіндегі №22-120, тақ бетіндегі № 5-117 үйлер. Т.Батыршаев көшесінің жұп бетіндегі №18-116, тақ бетіндегі №23-119 үйлер. Ә.Сапарбаев көшесінің жұп бетіндегі №30-76, тақ бетіндегі №33-79 үйлер. Ж.Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №50-54, тақ бетіндегі №39, нөмерсіз үш үй. Қ.Баймағанбетов көшесінің жұп бетіндегі №52-76, тақ бетіндегі №99, 101, нөмерсіз төрт үй аралығы. Қ.Исмайлов көшесінің жұп бетіндегі №6-54, тақ бетіндегі №11-51 үйлер. Б.Уәлиев көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №5-33 үйлер, Е.Ертуғанов көшесінің жұп бетіндегі №8-22, тақ бетіндегі №7-23 үйлер аралығы. Сарыарқа көшесінің жұп бетіндегі №6 және нөмірсіз төрт үй, тақ бетіндегі №3 және нөмірсіз үш үйлер аралығы.
№262 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №136 имени Темирбека Жургенова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Акмешит", строение №35.
Граница: Многоквартирные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12 в микрорайоне Акмешит.
Избирательный участок №259.
Центр: Учреждение образования "Колледж Акмешит", улица Г.Муратбаева №43.
Граница: Начиная с перекрестка улицы З.Шукурова по улице Бухарбай батыра к северо-западу до улицы Толе би, по улице Толе би к юго-востоку до улицы А.Хангельдина, по улице А.Хангельдина к востоку до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к юго-западу до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к юго-востоку до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к востоку до улицы Бухарбай батыра.
Промежуток домов №70-80 по четной, №103-105 по нечетной стороне улицы З.Шукурова. Многоквартирные дома №31, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53 в микрорайоне Шугыла. Промежуток домов №62б-124 по четной, №111б-121 по нечетной стороне, многоквартирные дома №34, 54, 58, 64, 68 по улице Бухарбай батыра. Промежуток домов №35-45 по нечетной, №62-68 по четной стороне улицы Г.Муратбаева. Промежуток домов №61а, 61б-141 по нечетной, №56-126 по четной стороне улицы М.Шокай. Промежуток домов №22-24 по четной, №43-45 по нечетной стороне улицы А.Асаубаева. Промежуток домов №98-112, 112а по четной стороне улицы Толе би. Промежуток домов №29-51 по нечетной стороне улицы К.Баймаганбетова. Промежуток домов №1-51 по нечетной, №2-60 по четной стороне улицы А.Хангельдина. Промежуток домов №99-105 по нечетной, №96-118 по четной стороне улицы Ы.Алтынсарина. Промежуток домов №41-57 по нечетной, №46-50 по четной стороне улицы Г.Мусрепова. Промежуток домов №43-65 по нечетной, №56-74 по четной стороне улицы Ш.Есенова. Промежуток домов №43а-61 по нечетной, №26-34 по четной стороне улицы Жалантос Бахадура. Промежуток домов №1-21 по обе стороны переулка Курчатов.
Избирательный участок №260.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Школы-лицея №264 имени Такея Есетова Кызылординского городского отдела образования", улица С.Бейбарыс, здание №5.
Граница: Дома на дачных участках "Эдельвейс", "Орбита", "Енбек", "Сабалак".
Избирательный участок №261.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Средняя школа №257" Кызылординского городского отдела образования", поселок Тасбогет, улица А.Сапарбаева, здание №42.
Границы: На пересечении улиц Ш.Есенова и А.Молдагуловой, по улице А.Молдагуловой к северо-востоку до улицы О.Сейтпенбетова. По улице О.Сейтпенбетова к юго-востоку до улицы К.Исмайлова. По улице К.Исмайлова к юго-западу до улицы А.Сапарбаева. По улице А.Сапарбаева к югу-востоку до защитной дамбы.
От защитной дамбы к западу до улицы Ш.Есенова. По улице Ш.Есеновак к северо-западу до улицы А.Молдагулова.
Дома №2-18 по четной стороне по улице Ш.Есенов. Дома №66-130 по четной, №71-141 по нечетной стороне по улице Н.Уткелбаева. Дома №62-178 по четной стороне, №55-183 по нечетной стороне по улице А.Жангельдина. Дома №56-162 по четной стороне, №55-185 по нечетной стороне по улице Ж.Жанкина. Дома №22-120 по четной стороне, №5-117 по нечетной стороне по улице Ж.Абылкасымов. Дома №18-116 по четной стороне, №23-119 по нечетной стороне по улице Т.Батыршаева. Дома №30-76 по четной стороне, №33-79 по нечетной стороне по улице А.Сапарбаева. Дома №50-54 по четной стороне, №39 по нечетной стороне и 3 дома без номера по улице Жанкожа батыра. Дома №52-76 по четной стороне, дома №99, 101 и 4 дома без номера по улице К.Баймагамбетов. Дома №6-54 по четной стороне, №11-51 по нечетной стороне по улице К.Исмаилова. Дома №2-36 по четной стороне, дома №5-33 по нечетной стороне по улице Бодаш Уалиев. Дома №8-22 по четной стороне, дома №7-23 по нечетной стороне по улице Е.Ертуганова. Дом №6 по четной стороне и 4 дома без номера, дом №3 по нечетной стороне и 3 дома без номера по улице Сарыарка.
Избирательный участок №262.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ы.Алтынсарин атындағы №10 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Т.Камалов көшесi, ғимарат №39а.
Шекарасы: Темiр жол желiсiнен бастап солтүстік шығысқа қарай Әлшекей күйші көшесінен К.Рүстембеков көшесіне дейін. К.Рүстембеков көшесін қоспағанда М.Көкенов көшесіне дейін, М.Көкенов көшесімен Т.Камалов қиылысынан оңтүстік шығысқа қарай Т.Камалов көшесі бойымен Н.Шәмен көшесіне дейін. Н.Шәмен көшесімен шығысқа қарай Тоғанас батыр көшесіне дейін, оңтүстік шығысқа қарай Тоғанас батыр көшесімен темір жол желісіне дейін. Темір жол желісінен бастап солтүстік батысқа қарай Әлшекей күйші көшесіне дейін.
М.Көкенов көшесiнiң жұп бетiндегi №6-16 үйлер аралығы, Әлшекей күйшi көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21, жұп бетiндегi №2-22б үйлер және Т.Камалов көшесiне дейiнгi үйлер аралығы, М.Байдiлдаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-29, жұп бетiндегi №4-36 үйлер аралығы. Жұмысшы көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31, жұп бетiндегi №2-24 үйлер аралығы. С.Есова көшесiндегi №1-53 үйлер аралығы. Ю.Гагарин шағын ауданында орналасқан үйлер толығымен, Қ.Ерiмбет тұйығының тақ бетiндегi №1-21, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, Т.Камалов тұйығының тақ бетiндегi №1-7, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы. Бұдабай ақын көшесiндегi №13-27 үйлер аралығы, Бұдабай ақын тұйығындағы №2-35г үйлер аралығы, Д.Оңғар көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-13, жұп бетiндегi №2-22 үйлер аралығы. Ә.Қашаубаев көшесiнiң тақ бетiндегi №3а-17, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Н.Шәменұлы тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-22 үйлер аралығы. Балқы базар көшесiнiң тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-16 үйлер аралығы. Т.Камалов көшесiнiң тақ бетiндегi №37-51, жұп бетiндегi №76г-102 үйлер аралығы. Орленок ықшам ауданынындағы үйлер.
№263 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Әли Мүсiлiмов атындағы №101 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Н.Назарбаев даңғылы, ғимарат №60.
Шекарасы: Н.Назарбаев даңғылы бойымен Астана даңғылы қиылысынан бастап Астана даңғылы бойымен солтүстiк-шығысқа қарай Қ.Ажаров көшесiне дейiн. Қ.Ажаров көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Ж.Бекқожев көшесiне дейiн. Ж.Бекқожаев көшесi бойымен шығысқа қарай Б.Нұрпейiсов көшесiне дейiн. Б.Нұрпейiсов көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Түркiстан көшесiне дейiн. Түркiстан көшесi бойымен оңтүстiк-батысқа қарай Ш.Абдуллаев көшесiне дейiн, Ш.Абдуллаев көшесiнiң бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Қойсары Батыр көшесiне дейiн. Қойсары Батыр көшесi бойымен оңтүстiк-батысқа қарай Н.Назарбаев даңғылына дейiн. Н.Назарбаев даңғылы бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Сырдария шағын ауданының солтүстік шекарасын қоспағанда Ә.Марғұлан көшесіне дейін. Ә.Марғұлан көшесінен солтүстік-батысқа қарай Ә.Мүсілімов көшесіне дейін. Ә.Мүсілімов көшесі бойымен солтүстікке қарай М.Әбдiразақов көшесiне дейiн. М.Әбдiразақов көшесi бойымен солтүстiкке қарай М.Әбдiреев көшесiне дейiн. М.Әбдiреев көшесi бойымен солтүстiк-шығысқа қарай Н.Назарбаев даңғылы дейiн. Н.Назарбаев даңғылы бойымен солтүстiкке қарай Астана даңғылына дейiн.
Қойсары Батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №1-33, №37, №45 үйлер аралығы. Ш.Абдуллаев №35, 31 үйлер. А.Сарынов көшесiнiң екi бетiндегi №1-61 үйлер аралығы. С.Мақашева көшесiнiң екi бетiндегi №1-56 үйлер аралығы. Ш.Жалғасбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-47 үйлер, жұп бетiндегi №2-54 үйлер аралығы. Ж.Өндiрбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-52 үйлер аралығы. Түркiстан көшесiнiң тақ бетiндегi №1-75 үйлер, жұп бетiндегi №2-44 үйлер аралығы. Жетiсу көшесiнiң тақ бетiндегi №1-75 үйлер, жұп бетiндегi №2-80 үйлер аралығы. С.Жүнiсов көшесiнiң екi бетiндегi №1-77 үйлер аралығы, О.Нұрхабаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-66 үйлер аралығы, Ж.Бекқожаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-15 үйлер, жұп бетiндегi №2-66 үйлер аралығы. Қ.Ажаров көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19 үйлер аралығы. Астана көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28 үйлер аралығы. И.Құтпанов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23 үйлер, жұп бетiндегi №2-22 үйлер аралығы. Ш.Ермағанбетова көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39 үйлер, жұп бетiндегi №2-24 үйлер аралығы. М.Мақатаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21 үйлер, жұп бетiндегi №2-28 үйлер аралығы. Г.Кавтунов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-35 үйлер, жұп бетiндегi №2-36 үйлер аралығы. Б.Жүсiпов көшесiндегi тақ бетiндегi №1-47 үйлер, жұп бетiндегi №2-34 үйлер аралығы. М.Сапарғалиев көшесiнiң екi бетiндегi №1-36 үйлер аралығы. М.Исаев көшесiнiң көшесiнiң тақ бетiндегi №1-81 үйлер, жұп бетiндегi №2-42 үйлер аралығы.
Е.Керейтбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-78 үйлер. Ағайынды Қожақовтар көшесiнiң тақ бетiндегi №1-11 үйлер, жұп бетiндегi №2-76 үйлер. Е.Нұрымов көшесiндегi тақ бетiндегi №1-17 үйлер, жұп бетiндегi №2-12 үйлер аралығы. М.Әжiқожа көшесiндегi тақ бетiндегi №31-89 үйлер. Яксарт көшесiндегi тақ бетiндегi №1-15 үйлер, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы. Аттилла көшесiндегi №1-10 үйлер. Ш.Рабат көшесiнiң тақ бетiндегi №1-9 үйлер, жұп бетiндегi №2-14 үйлер. М.Әбдiразақов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39 үйлер, жұп бетiндегi №2-10, 10а, 12а, 12б, 12в үйлер және №52, 54, 56, 115а үйлер. Е.Нұрымов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-11 үйлер, жұп бетiндегi №2-8 үйлер аралығы. Қасым хан тұйығы көшесiндегi №40, 44, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 61, 63 үйлер аралығы. М.Әбдiразақов тұйығы көшесiндегi №1, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17а, 15а, 41 үйлер. Т.Елемесов көшесiнiң №8, 9, 11, 13, 41 (котеждi қалашық) үйлер. Ә.Мүсiлiмов көшесiндегi №42, 54 үйлер аралығы. Алты алаш көшесiндегi №27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 43а, 46 үйлер. Хорасан ата көшесiндегi №51, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 74, 101, 104, 121 үйлер. Есiмхан көшесiндегi №58, 72 үйлер.
№264 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №10 имени Ы.Алтынсарина" Кызылординского городского отдела образования, улица Т.Камалова здание №39а.
Границы: От железнодорожного полотна на северо-восток по улице Алшекей куйши до улицы К.Рустембекова. Не включая улицу К.Рустембекова до улицы М.Кокенова, по улице М.Кокенова на пересечении улицы Т.Камалова к юго-востоку по улице Т.Камалова до улицы Н.Шамена. По улице Н.Шамена до улицы Тоганас батыра, по улице Тоганас батыра до железнодорожного полотна. С железнодорожного полотна на северо-запад до улицы Алшекей куйши.
По улице М.Кокенова промежуток домов №6-16 по четной стороне, на улице Альшекей куйши промежуток домов №1-21 по нечетной стороне, №2-22б по четной стороне и промежуток домов до улицы Т.Камалова, по улице М.Байдильдаева промежуток домов №1-29 по нечетной стороне, №4-36 по четной стороне. По улице Жумысшы промежуток домов №1-31 по нечетной стороне, №2-24 по четной стороне. По улице С.Есова промежуток домов №1-53. Полностью все дома, по переулку К.Еримбета промежуток домов №1-21 по нечетной стороне, №2-10 по четной стороне, по переулку Т.Камалова промежуток домов №1-7 по нечетной стороне, №2-14 по четной стороне. По улице Будабая акына промежуток домов №13-27, по переулку Будабая акына промежуток домов №2-35г, по улице Д.Онгара промежуток домов №1а-13 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне. По улице А.Кашаубаева промежуток домов №3а-17 по нечетной стороне, №2-14 по четной стороне, на улице Н.Шаменулы промежуток домов №1-15 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне. По улице Балкы базара промежуток домов №1-15 по нечетной стороне, №2-16 по четной стороне. По улице Т.Камалова промежуток домов №37-51 по нечетной стороне, №76г-102 по четной стороне. По улице Тоганаса батыра промежуток домов №101-143 по нечетной стороне, №102-142 по четной стороне. Дома микрорайона Орленок.
Избирательный участок №263.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №101 имени Али Муслимова Кызылординского городского отдела образования", проспект Н.Назарбаева, здание №60.
Границы: Начиная с перекрестка улицы Жибек жолы и проспекта Астана, по проспекту Астана к северо-востоку до улицы К.Ажарова. По улице К.Ажарова к юго-востоку до улицы Ж.Бекхожаева. По улице Ж.Бекхожаева к востоку до улицы Б.Нурпейсова. По улице Б.Нурпейсова к юго-востоку до улицы Туркистан.
По улице Туркистан к юго-западу до улицы Ш.Абдуллаева. По улице Ш.Абдуллаевак юго-востоку до улицы Койсары Батыра. По улице Койсары Батыр к юго-западу до проспект Н.Назарбаева. По проспект Н.Назарбаева к северо-западу до улицы А.Муслимова. По улице А.Муслимова к западу до улицы М.Абдразакова. По улице М.Абдразакова к северу до улицы М.Абдреева. По улице М.Абдреева к северо-востоку до проспект Н.Назарбаева. По проспект Н.Назарбаева к северу до проспекта Астана.
Промежуток домов №1-33, 37, 45 на нечетной стороне по улице Койсары батыр. Дома №31, 35 по улице Ш.Абдуллаева. Дома на обеих сторонах №1-61 по улице А.Сарынова. На обеих сторонах улицы С.Макашевой промежуток домов №1-56. Дома №1-47 по нечетной стороне, дома №2-54 по четной стороне по улице Ш.Жалгасбаева На обеих сторонах улицы Ж.Ондырбаева промежуток домов №1-52. Дома №1-75 по нечетной стороне, дома №2-44 по четной стороне по улице Туркистан. На улице Жетысу промежуток домов №1-75 на нечетной стороне, №2-80 на четной стороне. На обеих сторонах улицы С.Жунисова промежуток домов №1-77, на обеих сторонах улицы О.Нурхабаева промежуток домов №1-66, на улице Ж.Бекхожаева промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-66 на четной стороне. На улице К.Ажарова промежуток домов №1-19 на нечетной стороне. Промежуток домов №2-28 по четной стороне по улице Астана. Па улице И.Кутпанова промежуток домов №1-23 на нечетной стороне, №2-22 на четной стороне, на улице Ш.Ермаганбетовой промежуток домов №1-39 на нечетной стороне, №2-24 на четной стороне. На улице М.Макатаева промежуток домов №1-21 на нечетной стороне, №2-28 на четной стороне, на улице Г.Кавтунова промежуток домов №1-35 на нечетной стороне, на четной стороне №2-36, на улице Б.Жүсупова промежуток домов №1-47 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, на обеих сторонах улицы М.Сапаргалиева промежуток домов №1-36. На улице М.Исаева промежуток домов №1-81 на нечетной стороне, №2-42 на четной стороне. На обеих сторонах улицы Е.Керейтбаева дома №1-78. На улице братьев Кожаковых дома №1-11 на нечетной стороне, №2-76 на четной стороне. На улице Е.Нурымова промежуток домов №1-17 на нечетной стороне, №2-12 на четной стороне. По улице М.Ажикожи дома №31-89 на нечетной стороне. На улице Яксарт промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-10 на четной стороне. Дома №1-10 по улице Аттилла. Дома №1-9 по нечетной стороне, дома №2-14 по по четной стороне по улице Ш.Рабат. Дома №1-39 по нечетной стороне, дома №2-10,10а, 12 а, 12 б, 12 в по четной стороне и №52, 54, 56, 115а по улице М.Абдразакова. Промежуток домов №1-11 по нечетной стороне, дома №2-8 по четной стороне по улце Е.Нурымов. Промежуток домов №40, 44, 50 ,51, 52, 54, 57, 59, 61, 63 по переулку Касым хан. Дома №1, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17а,15а, 41 по переулку М.Абдразакова. Дома № 8, 9, 11, 13, 41 (коттедж) по улице Т.Елемесова. Промежуток домов №42, 54 по улице А.Мусилимова. Дома №27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 43а, 46 по улице Алты-алаш. Дома №51, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 74, 101, 104, 121 по улице Хорасан ата. Дома №58, 72 по улице Есим хан.
Избирательный участок №264.

Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, С.Бейбарыс көшесi, ғимарат №5.
Шекарасы: Сұлтан Бейбарыс көшесімен С.Бекшораұлы көшесінің қиылысынан бастап батысқа қарай Сұлтан Бейбарыс көшесі бойымен Тараз көшесіне дейін, Сұлтан Бейбарыс бойындағы Сырдария мөлтек ауданындағы көппәтерлі үйлерді қоса алғанда, Тараз көшесінің бойымен оңтүстік бастысқа қарай Жайық көшесіне дейін, Жайық көшесінің бойымен оңтүстік батысқа су торабына дейін, Су торабы бойымен солтүстік шығысқа қарай Сұлтан Бейбарыс көшесіне дейін.
Сырдария №1, 1а, 2, 2в, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 30, 7а, 7б көппәтерлі үйлер, Қасымхан №1б көппәтерлі үй. Ақтөбе-1, Ақтөбе-2, Ақтөбе-3, Каспий, Қызылжар-1 тұйығы, Қызылжар-2 тұйығы, Қызылжар-3 тұйығы, Қызылжар көшесі, Тараз көшесі, Орал тұйығы, Сыр-Сұлуы тұйығы, Ш.Омары көшесі, Ақтау көшесі, Атырау көшесі, Сыр-Ана көшесі, Жайық көшелеріндегі үйлер толығымен. Б.Баймаханов көшесіндегі тақ бетіндегі №1, 3, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, жұп бетіндегі №4, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 46 үйлер.
№265 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№268 мектеп-лицейi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ақсуат ауылдық округi, Ж.Махамбетов ауылы, Б.Жөнбаев көшесi, құрылыс №49.
Шекарасы: Ж.Маханбетов елдi мекенiне қарасты Наурыз саяжайы, Алма бақ, Пионер лагерi, Қаратабан, Бәйтен, Жаңадария, Бесарық участiгiнде орналасқан үйлер.
№266 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының №5547 әскери бөлiмi" республикалық мемлекеттік мекемесі, Қызылжарма ауылдық округi, Қызылжарма ауылы, Р.Батырбаев көшесi, №5.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының №5547 әскери бөлiмi" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№344 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Талсуат ауылдық округi, Талсуат ауылы, Орынбор көшесi, ғимарат №3.
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспент қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№345 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорыны, С.Бейбарыс көшесi ғимарат №12.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорының ғимараты.
№346 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ер Төстiк" балабақшасы коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Әбу Насыр Әл-Фараби мөлтек ауданы, Әбу Насыр ӘлФараби көшесі, құрылыс №224.

Центр: Коммунальное государственное учреждения "Школы-лицея №264 имени Такея Есетова Кызылординского городского отдела образования", улица С.Бейбарыс, здание №5.
Границы: Начиная с улицы С.Бейбарыс на пересечении улицы С.Бекшораулы и по улице С.Бейбарыс к западу до улицы Тараз. Включая многоквартирные дома в микрорайоне С.Бейбарыс, по улице Тараз к юго-западу до улицы Жайык. По улице Жайык до водохранилища, вдоль водохранилища на северо-восток до улицы С.Бейбарыс.
Многоквартирные дома Сырдария №1, 1а, 2, 2в, 3, 4,4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21,30, 7а, 7б, многоквартирные дом Касымхан көшесі №1б полностью.
Актобе 1, Актобе 2, Актобе 3, Каспий, переулок Кызылжар 1, переулок Кызылжар 2, переулок Кызылжар 3, улица Кызылжар, улица Тараз, переулок Орал, переулок Сыр-Сулыу, улица Шораяктын Омары, улицы Актау, Атырау, Сыр-Ана, Жайык полностью. Нечетная сторона дома №1, 3, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27 четная сторона №4, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 46 по улице Б.Баймаханова.
Избирательный участок №265.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №268" Кызылординского городского отдела образования, сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова, улица Б.Жонбаева, строение №49.
Граница: Дома дачного участка "Наурыз" относящиеся к селу Ж.Маханбетова, яблоневый сад и пионерский лагерь, дома расположенные на участках Каратабан, Байтен, Жанадария, Бесарык.
Избирательный участок №266.
Центр: Республиканское государственное учреждение "Войнская часть №5547 Национальной гвардии Республики Казахстан. Сельский округ Кызылжарма, село Кызылжарма, улица Р.Батырбаева, №5.
Граница: здание республиканского государственного учреждения "Войнская часть №5547 Национальной гвардии Республики Казахстан Военная часть №5547.
Избирательный участок №344.
Центр: Коммунальное государственное учереждение "Реабилитационный центр для инвалидов" Управления центра зянятости и социальных программ Кызылординской области", сельский округ Талсуат, село Талсуат, улица Орынбор, здание №3.
Граница: Здание государственного коммунального учереждения "Реабилитационный центр для инвалидов" Управления центра зянятости и социальных программ Кызылординской области.
Избирательный участок №345.
Центр: Государственное коммунальное казначейское учереждение "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области, улица С.Бейбарыса, без номера.
Граница: Здание "Областной перинатальный центр" управление здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок №346.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Ер Төстiк" Кызылординского городского отдела образования, микрорайонт Абу Насыр Аль Фараби, улица Абу Насыр Аль-Фараби, строение №224.

Шекарасы: Әл-Фараби көшесі Р.Батырбаев қиылысынан оңтүстік шығыс бағытындағы Хон Бен До көшесін қоспағанда С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінен солтүстік шығысқа қаравй С.Торайғыров тұйығына дейін. С.Торайғыров тұйығынан солтүстікке қарай Аманат көшесіне дейін. Аманат көшесі бойымен шығысқа қарай 9 мамыр көшесіне дейін. 9 Мамыр көшесін қоспағанда Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналы бойымен оңтүстік шығысқа қарай. Самал көшесі №144 үйге дейін. Самал көшесі №144 үйінен солтүстік шығысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін. Әл-Фараби көшесінен солтүстік шығысқа қарай Р.Алшынбаев көшесіне дейін. Р.Алшынбаев көшесінен солтүстік шығысқа қарай. Р.Алшынбаев көшесін қоспағанда Қызылжарма канална дейін. Қызылжарма каналы бойымен солтүтік батысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін. Әл-Фараби көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Әл-Фараби Р.Батырбев қиылысына дейін.
Хон Бен До көшесiнiң жұп бетiндегi №30-72 үйлер аралығы. Ш.Құндызбаев тұйығы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-6, тақ бетiндегi №5-7 үйлер аралығы, Әл-Фараби көшесiнiң жұп бетiндегi №170-242, тақ бетiндегi 197-341а, А.Төлебаев көшесiнiң жұп бетiндегi №180-262, тақ бетiндегi №163-247 үйлер аралығы, А.Әшiрбеков көшесiнiң жұп бетiндегi №160-236, тақ бетiндегi №183-261 үйлер аралығы, Т.Тұрлығұлов көшесiнiң жұп бетiндегi №180-262, тақ бетiндегi №179-223 үйлер аралығы, Әл-Фараби-23 көшесiнiң жұп бетiндегi №2-26, тақ бетiндегi №7 үйлер, Әл-Фараби-24 көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22, тақ бетiндегi №3 үйлер, Әл-Фараби-25 көшесiнiң жұп бетiндегi №4-16 үйлер аралығы, Көктем көшесiнiң жұп бетiндегi №120-138, тақ бетiндегi №119-125 үйлер аралығы, Құлагер көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, тақ бетiндегi №1-7 үйлер аралығы. Аманат көшесiнiң №1-7 үйлер аралығы, Ғарышкер көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16, тақ бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Каментирна көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22, тақ бетiндегi №3-27 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң жұп бетiндегi №298-334, тақ бетiндегi №255-287 үйлер аралығы, Қызылжарма тұйығы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-30, тақ бетiндегi №1-31үйлер аралығы, Екпінді тұйығы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-36, тақ бетiндегi №1-25 үйлер аралығы, Кеншiмбай ақын көшесiнiң жұп бетiндегi №36-60, тақ бетiндегi №87-99 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң жұп бетiндегi №314-334, тақ бетiндегi №287а-305а үйлер аралығы, Қызылжарма-III 1-көшесiнiң жұп бетiндегi №2-32, тақ бетiндегi №1-97 үйлер аралығы, Қызылжарма-III 3-көшесiнiң жұп бетiндегi №2-48, тақ бетiндегi №3-93 үйлер аралығы, Қызылжарма-III 5 көшесiнiң тақ бетiндегi №1-89, жұп бетiндегi №24-70 үйлер аралығы, Қызылжарма-III 7-көшесiнiң №5-63 үйлер аралығы, Қызылжарма-III 9 көшесiнiң №7-35 үйлер аралығы.
№347 сайлау учаскесi.

Граница: Начиная с улицы Аль-Фараби на пересечении улицы Р.Батырбаева к юго-востоку не включая улицу Хон Бен До до улицы С.Торайгырова, к востоку до переулка С.Торайгырова, с переулка С.Торайгырова к северу до улицы Аманат, с улицы Аманат к востоку до улицы 9-Мая, (не включая) улицу 9-Мая до канала Кызылжарма, по берегу канала Кызылжарма к югу до улицы Самал, дома №144, от дома №144 по улице Самал на северо- восток до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби к юго-востоку до улицы Р.Алшынбаева, (не включая) улицу Р.Алшынбаева до канала Кызылжарма, начиная с канала Кызылжарма к северу-западу до улицы Аль-Фараби, начиная с улицы Аль-Фараби к юго-востоку до пересечения улицы Р.Батырбаева.
С четной стороны улицы Хон Бен До дома с №30-72, дома №2-6 с четной стороны переулка Ш.Кундызбаева с нечетной стороны дома №5-7, по улице Аль-Фараби с четной стороны №170-242, с нечетной стороны №197-341а, дома №180-262 четной стороны улицы А.Толебаева, с нечетной стороны №163-247, дома №160-236 четной стороны улица А.Аширбекова, с нечетной стороны дома №183-261, дома №180-262 четной стороны улицы Т.Турлыгулова, с нечетной стороны №179-223, по улице Аль-Фараби-23 с четной стороны дома №2-26, нечетной стороны дом №7, с четной стороны улицы Аль-Фараби-24 дома №2-22, с нечетной стороны дом №3, по улице Достык с четной стороны дома №4-16, дома с четной стороны №120-138 улицы Коктем с нечетной стороны дома №119-125, дома с четной стороны №2-20 улицы Кулагер, с нечетной стороны дома №1-7, дома №1-7 улицы Аманат, дома №2-16 с четной стороны улицы Гарышкер, с нечетной стороны дома №1-13, дома с четной стороны №2-22, улицы Аламан, с нечетной стороны дома №3-27, дома с четной стороны №298-334, улицы Б.Майлина, с нечетной стороны №255-287, дома с четной стороны переулка Кызылжарма №2-30, с нечетной стороны №1-31, дома с четной стороны №2-36, переулка Екпинди, с нечетной стороны №1-25, дома с четной стороны №36-60, улицы Кеншинбай акын, с не четной стороны №87-99, дома с четной стороны улицы С.Торайгырова №314-334, с нечетной стороны №287а-305а, многоквартирные дома №18, 21, 22, 26а, 26б, 26в по улице Хон Бен До, с четной стороны №2-32,1 улица Кызылжарма-III, с нечетной стороны дома №1-97. 3 улица Кызылжарма-III дома с четной стороны №2-48 и №3-93 с нечетной стороны, 5 улица Кызылжарма-III дома №1-89 с нечетной стороны и №24-70 с четной стороны, 7 улица Кызылжарма-III дома №5-63, 9 улица Кызылжарма-III дома №7-35.
Избирательный округ №347.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№271 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қорқыт Ата шағын ауданы, Ш.Қалдаяқов көшесі, құрылыс №10а.
Шекарасы: Жастар көшесінің (жұп беті) бойымен, Жезқазған трассасын қоса оңтүстік шығысқа қарай, Тұран көшесіне дейін, Тұран көшесінің екін қоса алып, оңтүстік батысқа қарай, Қызылжарма каналын бойлап отырып солтүстік батысқа қарай Жастар көшесіне дейін.
Жастар көшесінің жұп бетіндегі №2-52 үйлер аралығы, Жас Алаш көшесінің екі бетіндегі №8-62, 29-37 үйлер аралығы, Қаратал көшесінің екі бетіндегі №3-81, 4-88 үйлер аралығы, Бәйгеқұм көшесінің екі бетіндегі №1-115, 2-114 үйлер аралығы, Тұмарөткел көшесінің екі бетіндегі №1-109, 2-102 үйлер аралығы, Қосасар көшесінің екі бетіндегі №1-109, 2-108 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің екі беті №185-281, 198-290 үйлер аралығы, Е.Шілдебаев көшесінің екі беті №1-95, №2-96 үйлер аралығы, Қарағайлы көшесінің екі беті №1-99, 2-94 үйлер аралығы, Ж.Құлымбетов көшесінің екі беті №1а-93, 2а-78 үйлер аралығы, А.Шорағазы көшесінің екі беті №5-79, 2-72 үйлер аралығы, Ақшабұлақ көшесінің екі беті №1-67, 4-52 үйлер аралығы, Көкбөрі көшесінің екі бетіндегі №1-55, 2-54 үйлер аралығы, Тұран көшесінің екі бетіндегі №1-63, 2-44 үйлер аралығы, Күлтегін көшесінің екі бетіндегі №1-45, 2-72 үйлер аралығы, Жезқазған трассасының екі бетіндегі жана нөмірсіз үйлерді қоса.
№348 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Сыр бөбегi" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, "Саяхат" шағын ауданы А.Айдосов көшесi, құрылыс №34.
Шекарасы: С.Бейбарыс көшесiнен бастап темiр жол желiсiнiң қиылысымен оңтүстiк шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейiн. Қызылжарма каналы бойымен оңтүстiкке қарай Саяхат-25 көшесiнен дейiн. Саяхат-25 көшесiнiң бойымен оңтүстiк батысқа қарай С.Бейбарыс көшесiне дейiн.
А.Айдосов және А.Өтегенов көшесiндегi үйлер. Саяхат №1-38 көшесiндегi үйлер.
№349 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің №278 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Есім-Хан көшесі, құрылыс №19б.
Шекарасы: М.Әбдразақов көшесінің бойымен (қоспай) оңтүстікке қарай Есімхан көшесіне дейін. Есімхан көшісінің бойымен оңтүстікке қарай, Ә.Мүсілімов көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай, Қасымхан көшесіне дейін. Қасымхан көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Б.Соқпақбаев, І.Есенберлин, О.Бөкеев көшелеріндегі екі жақ бетіндегі үйлерді ала отырып, А.Маханбетов көшесіне дейін. А.Маханбетов көшесінің бойымен Кетебай би көшесіне дейін, Кетебай би көшесінің бойымен Т.Айнақұлов көшесіне дейін.Т.Айнақұлов көшесінен солтүстікке қарай М.Әбдіразақов көшесіне дейін.
Кетебай би көшесінің екі бетіндегі №1-141 үйлер, Т.Айбергенов көшесіндегі №1-34 үйлер, Т.Айнақұлов көшесіндегі №1-26 үйлер, Ү.Аяпов көшесіндегі №2-27 аралығындағы үйлер, Т.Елемесов №4б,4а,4в,4г үйлер, Есімхан көшесіндегі №7,19,17,26 үйлер, Ә.Мүсілімов көшесіндегі оң жақ бетіндегі үйлер, Қасымхан көшесіндегі екі жақ бетіндегі №6-34 үйлер, Хорасан ата көшесіндегі екі жақ бетіндегі №2-49 үйлер, Қ.Аманжолов көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, С.Бекшораұлы көшесіндегі №5-90 аралығындағы үйлер, С.Сапарбеков көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, К.Шөкенов көшесіндегі екі жақ бетіндегі №1-140 үйлер, Бәйшешек көшесіндегі екі жақ бетіндегі №1-94 үйлер, Талап көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Мәуелі көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Арай 4,5,6 көшесіндегі үйлер, Б.Соқпақбаев көшесіндегі үйлер, О.Бөкеев көшесінің екі жақ бетіндегі үйлер, Есенберлин көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер.
№351 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны, Тасбөгет кентi, Амангелдi көшесi, құрылыс №5г.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорнының ғимараты.
№352 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Бегiм ана" балабақшасы коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Б.Баймаханов көшесi, құрылыс №39.
Шекарасы: Сұлтан Бейбарыс көшесі бойымен батысқа қарай Тараз көшесіне дейін. Тараз көшесінен (қоспағанда) оңтүстікке қарай Жайық көшесіне дейін. Жайық көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Сырдария өзенінің жағалауына дейін. Сырдария өзенінің жағалауымен оңтүстік шығысқа қарай Сырдария су торабына дейін. Сырдария су торабынан солтүстікке қарай Қараша көшесіне дейін. Қараша көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай (Астана мөлтек ауданы үйлерді қоспағанда) Н.Назарбаев даңғылына дейін. Н.Назарбаев даңғылы бойымен солтүстік батысқа қарай Сұлтан Бейбарыс көшесіне дейін. С.Бейбарыс көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Тараз көшесіне дейін.
Астана-2 мөлтек ауданы көппәтерлі тұрғын үйлер, Б.Баймаханов көшесі, Б.Баймаханов тұйығы, Қараша көшесі, А.Тайманов көшесі, Бәйтерек көшесі, Ақирек көшесіндегі тұрғын үйлер.
№353 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Үш тiлде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Сәулет шағын ауданы, Түркiстан көшесi, №54.
Шекарасы: Астана даңғылынан бастап солтүстік-шығысқа қарай Жеңiс көшесiне дейiн. Жеңiс көшесiнiң бойымен оңтүстікке қарай Қарабура көшесiне дейiн. Қарабура көшесiнiң бойымен солтүстікке қарай Е.Көшербаев көшесiне дейiн, Е.Көшербаев көшесiнiң бойымен шығысқа қарай Сұлтан Бейбарыс көшесiне дейiн. Сұлтан Бейбарыс көшесiнiң бойымен оңтүстікке қарай Ш.Абдоллаев көшесiне дейiн. Ш.Абдоллаев көшесiнiң бойымен батысқа қарай Түркiстан көшесiне дейiн. Түркiстан көшесiнiң бойымен солтүстік-шығысқа қарай Б.Нұрпейсов көшесiне дейiн. Б.Нұрпейсов көшесiнiң бойымен солтүстік-батысқа қарай Ж.Бекхожаев көшесiне дейiн. Ж.Бекхожаев көшесiнiң бойымен оңтүстік-батысқа қарай Қ.Ажаров көшесiне дейiн. Қ.Ажаров көшесiнiң бойымен солтүстік-батысқа қарай Астана даңғылына дейiн.
Астана даңғылығындағы жұп бетiндегi №16-44 үйлер аралығы, Жеңiс көшесi жұп бетiндегi №110-154 үйлер аралығы, Ж.Түменбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетiндегi №2-30 үйлер аралығы, А.Иманов көшесiнiң тақ бетiндегi №137-171, жұп бетiндегi №126-158 үйлер аралығы, С.Боханов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31, жұп бетiндегi №2-36 үйлер аралығы, Ә.Ибраев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-29 үйлер, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, Қ.Ажаров көшесiнiң жұп бетiндегi №2-32 үйлер, Ж.Бекхожаев көшесiнiң тақ бетiндегi №17-49, жұп бетiндегi №68-106 үйлер аралығы, Б.Нұрпейсов көшесiндегi тақ бетiндегi №1-43 және жұп бетiндегi үйлер, О.Нұрхабаев көшесiнiң тақ бетiндегi №67-105, жұп бетiндегi №50-106 үйлер аралығы, С.Жүнiсов көшесiнiң тақ бетiндегi №63-117, жұп бетiндегi №72-112 үйлер аралығы, Қойсары батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №51, 53, 55 үйлер, Түркiстан көшесiнiң тақ бетiндегi №81-103, жұп бетiндегi №46-68 үйлер аралығы, Ағайынды Бозжановтар, Сәулет-19, 20, 21, Ш.Абдуллаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-54 үйлер, Қ.Жарқымбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-59 үйлер, жұп бетiндегi №2-52 үйлер аралығы, С.Қараманов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-51 үйлер, жұп бетiндегi №2-52 үйлер аралығы, Ә.Дәуiтбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-47, жұп бетiндегi №2-46 үйлер, С.Айтуаров көшесiнiң тақ бетiндегi №1-47 үйлер, жұп бетiндегi №2-42 үйлер, С.Бейбарыс көшесiндегi №1-9 аралығындағы көп қабатты үйлер және Сұлтан Бейбарыс көшесiнiң тақ бетiндегi №69, 97, 99 уйлер аралығы және Қарабура көшесiндегi үйлер.
№354 сайлау учаскесi.
Орталығы Қызылорда қаласы білім бөлімінің №278 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Есім-Хан көшесі, құрылыс №19б.
Шекарасы: Ж.Әбдреев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Ұ.Оралбаев көшесіне дейін, Ұ.Оралбаев көшесінің бойымен батысқа қарай Текей Батыр көшесіне дейін. Текей батыр көшесінің бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін. Тәуелсіздік даңғылының бойымен оңтүстік шығысқа қарай А.Маханбетов көшесіне дейін. А.Маханбетов көшесінен солтүстік шығысқа қарай Кетебай би (қоспай) көшесінің бойымен Т.Айнақұлов көшесіне дейін. Т.Айнақұлов көшесінің бойымен (қоспай) М.Әбдіразақов көшесіне дейін, М.Әбдіразақов көшесінің бойымен (қоспай) Ж.Әбдреев көшесіне дейін.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №271" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Коркыт Ата, улица Ш.Калдаякова, строение №10а.
Граница: Начиная с улицы Жастар (четная сторона) включая трассу Жезказган к северо-востоку по улице Туран к юго-востоку, к юго-западу до канала Кызылжарма, к северо-западу до улицы Жастар.
Дома с четной стороны №2-52, улицы Жастар. Дома №8-62 улицы Жас Алаш, с нечетной стороны дома №29-37. Дома с нечетной сторны №3-81 улицы Каратал, с четной стороны №4-88.Дома №1-115 нечетной стороны улицы Байгекум, с четной стороны №2-114. Дома №1-109 нечетной стороны улицы Тумароткел с четной стороны №2-102. Дома №1-109 нечетной стороны улицы Косасар, с четной стороны №2-108. Дома №185-281 с нечетной стороны, с четной стороны №198-290. Дома №1-95 нечетной стороны улицы Е.Шилдебаева, с четной стороны №2-96. Дома №1-99 нечетной стороны улицы Карагайлы, с четной стороны №2-94. Дома №1а-93 с нечетной стороны Ж.Кулунбетова, с четной стороны №2а-78. Дома №5-79 с нечетной стороны улицы А.Шорагазы, с четной стороны №2-72. Дом №1-67 нечетной стороны улицы Акшабулак, с четной стороны №4-52. Дома №1-55 с нечетной стороны улицы Кокбори, с четной стороны №2-54. Дома №1-63 с нечетной стороны улицы Туран, с четной стороны №2-44. Дома №1-45 с нечетной стороны улицы Култегин, с четной стороны №2-72, включая дома без номера с обеих сторон трассы Жезказган.
Избирательный участок №348.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Сыр бөбегi" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Саяхат", улица А.Айдосова, строение №34.
Граница: Начиная с улицы С.Бейбарыса к пересечению линии железной дороги к юго-востоку до канала Кызылжарма. По каналу Кызылжарма к югу до улицы Саяхат-25. С улицы Саяхат-25 к юго-западу до улицы С.Бейбарыса.
Дома по улицам А.Айдосова, А.Отегенова, Саяхат №1-38.
Избирательный участок №349.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №278 Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Есим-Хан строение №19б.
Граница: По улице М.Абдразакова (не включая) к югу до улицы Есим хан. По улице Есим хана к югу по улицеА.Муслимова на северо-восток до улицы Касым хана, по улице Касым хана к югу включая дома на обеих сторонах улиц Б.Сокпакбаева, И.Есенберлина, О.Бокеева до улицы А.Маханбетова. По улице А.Маханбетова до улицы Кетебай би, по улице Кетебай би до улицы Т.Айнакулова, по улице Т.Айнакулова к северу до улицы М.Абдразакова.
Дома №1-141 с обеих сторон Кетебай би, дома №1-34 улицы Т.Айбергенова, дома №1-26 улицы Т.Айнакулова, дома №2-27 улицы У.Аяпова, дома с обеих сторон улиц Т.Елемесова №4б, 4а, 4в, 4г, дома №7, 19, 17, 26 улицы Есим хана, дома на правой стороне улицы А.Муслимова, дома №6-34 с обеих сторон улицы Касым хана, дома №2-49 с обеих сторон улицы Хорасан ата, дома на обеих сторонах улицы К.Амонжолова, дома №5-90 улицы С.Бекшораулы, дома на обеих сторонах улицы С.Сапарбекова, дома №1-140 с обеих сторон улицы К.Шокенова, дома на обеих сторонах улицы Талап, Мауели, дома №4, 5, 6 по улице Арай, дома на обеих сторонах улиц Б.Сокпакбаева, О.Бокеева, И.Есенберлина.
Избирательный участок №351.
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная детская больница" управления здравоохранения Кызылординской области, поселок Тасбогет, улица Амангелди, строение №5г,
Граница: здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная детская больница" управления здравоохранения Кызылординской области.
Избирательный участок №352.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Бегiм-Ана" Кызылординского городского отдела образования, улица Б.Баймаханов, строение №39.
Граница: Начиная с улицы С.Бейбарыса к западу до улицы Тараз. По улице Тараз (не включая) к югу до улицы Жайык. По улице Жайык на юго-запад до берега реки Сырдария. По берегу реки Сырдария на юго-восток до водного узла Сырдария, от водного узла Сырдария к северу до улицы Караша, по улице Караша на северо-запад (не включая дома микрорайона Астана) до проспекта Назарбаева. По проспекту Назарбаева на северо-запад до улицы С.Бейбарыс. От улицы С.Бейбарыс к югу-западу до улицы Тараз.
Многоквартирные дома микроройона Астана-2, улица Б.Баймаханова, переулок Б.Баймаханова, улица Караша, А.Тайманова, Байтерек, Акирек.
Избирательный участок №353.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа "Мұрагер" со специализированными классами для одаренных детей с обучением на трех языках" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Саулет, улица Туркестан, №54.
Граница: Начиная с проспекта Астана на северо-восток до улицы Женис. По улице Женис к югу до улицы Карабура аулие. По улице Карабура аулие к северу до улицы Е.Кошербаева. С улицы Е.Кошербаева к востоку до улицы С.Бейбарыса. С улицы С.Бейбарыса к югу до Ш.Абдуллаева. С улицы Ш.Абдуллаева к западу до улицы Туркистан. С улицы Туркестан на северо-восток до улицы Б.Нурпейсова. С улицы Б.Нурпейсова на северо-запад до улицы Ж.Бекхожаева. С улицы Ж.Бекхожаева к юго-западу до улицы К.Ажарова. С улицы К.Ажарова на северо-запад до проспекта Астана.
Дома №16-44 с четной стороны проспекта Астана, дома с четной стороны №110-154 улицы Женис, дома с нечетной стороны №1-37 улицы Ж.Туменбаева, дома №2-30 с четной стороны, дома с нечетной стороны №137-131, с четной стороны №126-158 улицы А.Иманова, дома с нечетной стороны №1-31 с четной сторны №2-36 улицы С.Боханова, дома №1-29 с нечетной стороны, с четной стороны №2-38 улицы А.Ибраева, дома с четной сторны №2-32 улицы К.Ажарова, дома с нечетной стороны №17-49, с четной стороны №68-106 улицы Ж.Бекхожаева, дома с нечетной стороны №1-43, также дома с четной сторны улицы Б.Нурпейсова, дома №67-105 с нечетной стороны, дома №50-106 с четной стороны улицы О.Нурхабаева, дома №63-117 с нечетной стороны, с четной стороны №72-112 улицы С.Жунисова, дома №51, 53, 55 с нечетной стороны улицы Койсары батыра, дома с нечетной стороны улицы Туркистан №81-103, с четной стороны №46-68, дома №19, 20, 21 улицы Саулет, Агайынды Бозжановы дома с четной стороны №2-54 улицы Ж.Абдуллаева, дома с нечетной стороны №1-59, с четной стороны №2-52 улицы К.Жаркынбаева, дома №1-51 с нечетной стороны, №2-52 с четной стороны улицы С.Караманова. По улице А.Даутбаева с нечетной стороны №1-47, с четной стороны №2-46, улица С.Айтуаров с нечетной стороны №1-47, с четной стороны №2-42. Улица С.Бейбарыс многоквартирные дома №1-9, с нечетной стороны дома №69, 97, 99, а также дома по улице Карабура.
Избирательный участок №354.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №278 Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Есим-Хан строение №19б.
Граница: По улице Ж.Абдреева к югу до улицы У.Оралбаева, по улице У.Оралбаева к западу до улицы Текей Батыра. По улице Текей Батыра до проспекта Независимости, по проспекту Независимости на юго-восток до улицы А.Маханбетова, по улице А.Маханбетова на северо-восток до улицы Кетебай би (не включая), по улице Кетебай би до улицы Т.Айнакулова, по улице Т.Айнакулова (не включая) до улицы М.Абдразакова, по улице М.Абдразакова (не включая) до улицы Ж.Абдреева.

Ж.Әбдреев көшесіндегі №1-13 үйлер, А.Әбдібаев көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Оралбек Әбдімомынов көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, №1,2,3 Аққайың көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Алпамыс көшесіндеі екі жақ бетіндегі үйлер, Арай 10,13,16 екі жақ бетіндегі үйлер, А.Әбдібаев көшесіндегі №1-105 аралығындағы үйлер, Аққайың көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Жауқазын көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Абай көшесіндегі №1-45 аралығындағы үйлер, Гүлдала көшесіндегі №6-98 аралығындағы үйлер, Здоровье 1,2,3 көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Жастілек көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Алдаспан көшесіндегі №1-15 аралығындағы үйлер, Қ.Баймағамбетов көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Текей батыр көшесіндегі бетіндегі үйлер, Алпамыс көшесіндегі екі жақ бетіндегі үйлер, Д.Алисов көшесіндегі №1-32 аралығындағы үйлер, Қ.Иманбердиев көшесіндегі №1-45 аралығындағы үйлер, Ы.Жахаев көшесіндегі №2-54 аралығындағы үйлер, Есімхан №1, 2, 3, 4, 5, 6 көппәтерлі үйлер.
№355 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қаласы білім бөлімінің І.Қабылов атындағы №12 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амангелді Иманов көшесі, №108а.
Шекарасы: Астана даңғылы мен Абай даңғылы қиылысынан бастап солтүстік батысқа қарай Ж.Әбдрахманов көшесіне дейін, Ж.Әбдрахманов көшісінің бойынан шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Астана даңғылына дейін. Астана даңғылының бойынан оңтүстік-шығысқа қарай Абай даңғылына дейін.
А.Иманов көшесіндегі №2, 3, 102, 109, 110 көппәтерлі үйлер. Р.Бағланова көшесіндегі №7а көппәтерлі үй, Ж.Әбдрахманов көшесіндегі көппәтерлі №5, 15б, 17а, 19, 23, 25, 27 көппәтерлі үйлер. Б.Уалиев көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-30 үйлер аралығы. Е.Хан көшесінің тақ бетіндегі №1-3, жұп бетіндегі №2-30 үйлер. Ә.Пазылов көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-36 үйлер. Қ.Абуов көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-38 үйлер. Ә.Ділманов көшесінің тақ бетіндегі №1-21, жұп бетіндегі №2-26 үйлер. Р. Бағланова көшесінің тақ бетіндегі №1-35,43 жұп бетіндегі №2-30 үйлер. Ж.Абдрахманов көшесінің тақ бетіндегі №1-13, жұп бетіндегі №2-22 үйлер. Астана даңғылының тақ бетіндегі №1-35 үйлер. Дәрігерлер үйі, Ж.Әбдрахманов тұйығындағы №1, 2 үйлер, Қорқыт ата Қызылорда мемлекеттік университетінің №5 студенттік жатақханасы.
№356 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң М.Шоқай атындағы №187 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, М.Шоқай көшесi, №147.
Шекарасы: Е.Көшербаев көшесi мен З.Шүкiров көшелерiнiң қиылысынан бастап, З.Шүкiров көшесi бойымен солтүстiк-шығысқа қарай темiр жол желiсiне дейiн. Темiр жол желiсiнiң бойымен оңтүстiкке қарай Ә.Бөкейхан көшесiне дейiн. Ә.Бөкейхан көшесiнiң бойымен оңтүстiк-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесiне дейiн, Е.Көшербаев көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн.
Е.Көшербаев көшесiнiң тақ бетiндегi №93, 97, 99, 101 үйлер аралығы, А.Бердаулетов көшесiнiң жұп бетi №32-42 үйлер аралығы, тақ бетiндегi №35-45 үйлер аралығы, И.Панфилов тұйығының тақ бетiндегi №1, 3, 5, 9 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы. И.Панфилов көшесiнiң жұп бетi №60-72, 72а, 74, 76, 78в үйлер аралығы, тақ бетiндегi №93, 95 үйлер аралығы. З.Шүкiров көшесiнiң жұп бетi №54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54б, 58, 60, 70, 72 үйлер аралығы, Бәйтерек шағын ауданындағы №100а, 100б, 100в, 100г көппәтерлі үйлер. Бұқарбай батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлер аралығы, тақ бетiндегi №115, 117, 123, 125, 129, 131 үйлер аралығы. Шұғыла шағын ауданындағы №6а, 7а көппәтерлі үйлерi. М.Шоқай көшесiнiң жұп бетiндегi №128-148, 148а, 145а үйлер аралығы, тақ бетiндегi №141а, 141б, 147, 151, 155 үйлер аралығы. Ә.Бөкейхан көшесiнiң тақ бетiндегi №53, 53а, 55, 55а, 57, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 65б, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 97а, 97, 99, 101, 103, 105 үйлер аралығы. А.Яссауй көшесiнiң жұп бетi №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер аралығы.
№357 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Сыр берекесі" балабақшасы, С.Ысқақов көшесі №20.
Шекарасы: Темiр жол желiсiмен шығысқа қарай С.Ысқақов көшесiне дейiн. С.Ысқақов көшесiнiң бойымен шығысқа қарай Күдерi Қожа Көшекұлы көшесiне дейiн. Күдерi Қожа Көшекұлы көшесi бойымен оңтүстiк шығысқа қарай Жезқазған трассасына дейiн. Жезқазған трассасының бойымен оңтүстiкке қарай темiр жол желiсiне дейiн. Темiр жол желiсiнiң бойымен солтүстiк-батысқа қарай С.Ысқақов көшесiне дейiн.
Ақбидай көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-20 үйлер аралығы, Ақсеңгір көшесiнiң тақ бетiндегi №1-15 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Ақсеңгір тақ бетiндегi №1-15 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Ақтасты көшесiнiң тақ бетiндегi №1-7 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №4-12 үйлер аралығы, Ақтоған көшесiнiң тақ бетiндегi №1-27 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-26 үйлер аралығы, Алтай көшесiнiң тақ бетiндегi №1-29 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Арасан көшесiндегi тақ бетiндегi №1-15 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Аршалы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Күдерi Қожа Көшекұлы көшесiнiң тақ бетiндегi №1-11 үйлер аралығы, Балауса көшесiнiң тақ бетiндегi №9 үй, жұп бетiндегi №10 үй аралығы, Жосалы көшесiнiң жұп бетiндегi №2 үй, Егемен көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №8-46 үйлер аралығы, Жуалы көшесiнiң тақ бетiндегi №5-23 үйлер аралығы, жұп бетiндегi №4-66 үйлер аралығы, Жаппасбай батыр көшесiндегi №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 көппәтерлі тұрғын үйлер, Жаппасбай батыр мөлтек ауданындағы №2, 3, 6, 8, 10, 15, 16, 70к, 70л, 70м, 70е, 70п, 72в, 72е көппәтерлі үйлер.
№358 сайлау учаскесi.

Дома №1-13 на улице Ж.Абдреева, дома на обеих сторонах улицы А.Абдибаев, дома на обеих сторонах улицы О.Абдымомынова, Дачная 1, 2, 3 на обеих сторонах, дома на обеих сторонах улицы Алпамыс, Арай 10, 13, 16 на обеих сторонах, дома №1-105 по улице А.Абдибаев, дома на обеих сторонах улиц Аккайын, Жауказын, дома №1-45 по улице Абая, промежуток домов №6-98 по улице Гулдала, дома на обеих сторонах улицы Здоровье 1, 2, 3, Жастилек, дома №1-15 по улице Алдаспан, дома на обеих сторонах улицы Куаныш Баймагамбетов, дома на передней части улицы Текей Батыра, дома на обеих сторонах улицы Алпамыс, промежуток домов №1-32 по улице Алисова, промежуток домов №1-45 по улице К.Иманбердиев, промежуток домов №2-54 по улице Ы.Жахаева, многоквартирные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6 по улице Есим хан.
Избирательный участок №355.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №12 имени И.Кабылова Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Амангелды Иманов, №108а.
Граница: Начиная от перекрестка проспекта Астана и Абая к северо-западу до улицы Ж.Абдрахманова, по улице Ж.Абдрахманова к востоку до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к юго-востоку до проспекта Астана, по проспекту Астана к юго-востоку до проспекта Абая.
Многоквартирные дома №2, 3, 102, 109, 110 по улице А.Иманова, по улице Р.Бағланова многоквартирный дом №7, многоквартирные дома №5, 15б, 17а, 19, 23, 25, 27 по улице Ж.Абдрахманова. По улице Б.Уалиева дома №1-31 по нечетной стороне, №2-30 по четной стороне. По улице Е.Хан дома №1-3 по нечетной стороне, дома №2-30 по четной стороне. По улице А.Пазылова №1-31 по нечетной стороне, №2-36 по четной стороне. По улице К.Абуова №1-31по нечетной стороне, №2-38 по четной стороне. По улице А.Дилманова №1-21по нечетной стороне, №2-26 по четной стороне. По улице Х.Тулкибаева №1-35, 43 по нечетной стороне, №2-30 по четной стороне. По улице Ж.Абдрахманова №1-13 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне. По проспекту Астана №1-35 по нечетной стороне. Дом медиков, квартал имени Коркыт Ата дома №1, 2, студенческое общежитие Кызылординского государственного университета имени Коркыт Ата.
Избирательный участок №356.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №187 имени М. Шокая Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), М.Шокай, №147.
Граница: начиная с перекрестка улиц Е.Кошербаева и З.Шукурова по улице к северо-востоку до железнодорожной сети. По железнодорожной сети к югу до улицы А.Бокейхана. По улице А.Бокейхана к юго-западу до улицы Е.Кошербаева, по улице Е.Кошербаева к северу до улицы З.Шукурова.
По улице Е.Кошербаева промежуток домов №93, 97, 99, 101 с нечетной стороны, по улице А.Бердаулетова промежуток домов №32-42 по четной стороне и №35-45 нечетной стороне, по переулку И.Панфилова промежуток домов №1, 3, 5, 9 с нечетной стороны и №2-10 четной стороны. По улице И.Панфилова промежуток домов №60-72, 72а, 74, 76, 78в четной стороны и нечетной стороны №93, 95. По улице З.Шукурова промежуток домов №54/1, 54/2, 54/4, 54/5, 54б, 58, 60, 70, 72. В микрорайоне Байтерек многоквартирные дома №100а, 100б, 100в, 100г. По улице Бухарбай батыра промежуток домов №128, 130, 132, 134, 136, 138 четной стороны и №115, 117, 123, 125, 129, 131 нечетной стороны. В микрорайоне Шугыла многоквартирные дома №6а, 7а. По улице М.Шокай промежуток домов №128-148, 148а, 145а четной стороны и №141а, 141б, 147, 151, 155 нечетной стороны. По улице А.Бокейхана промежуток домов №53, 53а, 55, 55а, 57, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 65б, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 91б, 93, 97а, 97, 99, 101, 103, 105 нечетной стороны. По улице А.Яссауи промежуток домов №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 четной стороны.
Избирательный участок №357.
Центр: Детский сад "Сыр берекесі", улица С. Ыскаков №20.
Граница: по железнодорожной сети к востоку до улицы С.Ыскакова. По улице С.Ыскакова к востоку до улицы Кудера Кожа Кушекулы. По улице К.К.Кушекулы к юго-востоку до Жезгазганской трассы.
По Жезгазганской трассе к югу до железнодорожной сети. По железнодорожной сети к северо-западу до улицы С.Ыскакова.
По улице Акбидай промежуток домов №1-17 по нечетной стороне и №2-20 четной стороне. По улице Аксенгир промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-18 четной стороне. По улице Аксумбе промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-14 четной стороне, по улице Актасты промежуток домов №1-7 по нечетной стороне и №2-12 четной стороне, по улице Актоган промежуток домов №1-27 по нечетной стороне и №2-26 четной стороне, по улице Алтай промежуток домов №1-29 по нечетной стороне и №2-18 четной стороне, по улице Арасан промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-14 четной стороне, по улице Аршалы промежуток домов №2-18 по нечетной стороне и №2-26 четной стороне, по улице К.Кошекулы промежуток домов №1-11 по нечетной стороне, по улице Балауса промежуток домов №9 по нечетной стороне и №10 четной стороне, по улице Жусалы дом №2 по четной стороне, по улице Егемен промежуток домов №1-21 по нечетной стороне и №8-46 по четной стороне, по улице Жуалы промежуток домов №5-23 по нечетной стороне и №4-66 четной стороне, по улице Жаппасбай батыра многоквартирные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. В микрорайоне Жаппасбай батыра многоквартирные дома №2, 6, 8,10, 15, 16, 70к, 70л, 70м, 70е, 70п, 72в, 72е.
Избирательный участок №358.

Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№271 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қорқыт Ата шағын ауданы, Ш.Қалдаяқов көшесі, құрылыс №10а.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан шығысқа қарай, Қорқыт ата-1 көшесінің бойымен Жезқазған трассасына дейін. Жезқазған трассасынан оңтүстікке қарай, Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналынан солтүстікке қарай, Жастар көшесіне дейін, (Бәйтерек мөлтек ауданын қоса).
Қорқыт ата-1 көшесінің екі бетіндегі №1-25, №2-28 үйлер аралығы, Қорқыт ата-3 көшесінің екі бетіндегі №1-41, № 2-40 үйлер аралығы, Қорқыт ата-2 көшесінің екі бетіндегі №1-33, №4-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-4 көшесінің екі бетіндегі №3-15, №4-20 үйлер аралығы, Достық көшесінің екі бетіндегі №21-47, №34-48 үйлер аралығы, Ынтымақ көшесінің бойындағы үйлер, Қорқыт ата-5 көшесінің екі бетіндегі №5-21, №2-22 үйлер аралығы, Қорқыт ата-6 көшесінің екі бетіндегі №1-57, №2-60 үйлер аралығы, Қорқыт ата-7 көшесінің екі бетіндегі №1-71, №4-60 үйлер аралығы, Қорқыт ата-8 көшесінің екі бетіндегі №1-7, №2-14 үйлер аралығы, Қорқыт ата-9 көшесінің екі бетіндегі №7-15, №8-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-10 көшесінің екі бетіндегі №9-13, №2-10 үйлер аралығы, Қорқыт ата-11 көшесінің екі бетіндегі №1-17, № 4-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-12 көшесінің екі бетіндегі №1-19, №12-20 үйлер аралығы, Қорқыт ата-13 көшесінің екі бетіндегі №3-9, №10-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-14 көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Қорқыт ата-15 көшесінің тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Қорқыт ата-16 көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Қорқыт ата-17 көшесінің екі бетіндегі №13-37, №2-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-18 көшесінің екі бетіндегі №1-23, №2-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-19 көшесіндегі нөмірсіз үйлер. Бәйтерек мөлтек ауданын қоса.
№359 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "№267 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ж.Баласағұн көшесі, №5.
Шекарасы: Қазақстан көшесi мен Досбол би көшесiнiң қиылысынан бастап солтүстiк-батысқа қарай Қазақстан көшесiнiң бойымен Қажымұхан көшесiне дейiн, Қажымұхан көшесiнiң бойымен солтүстiк-шығысқа қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн, С.Торайғыров көшесiнiң бойымен солтүстiк-батысқа қарай Жанқожа батыр көшесiне дейiн, Жанқожа батыр көшесi бойымен солтүстiк-шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейiн, Қызылжарма каналы бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Досбол би көшесiне дейiн, Досбол би көшесiнiң бойымен оңтүстiк-батысқа қарай Қазақстан көшесiне дейiн.
А.Оразбаева көшесiнiң жұп бетiндегi №2-26, тақ бетiндегi №1-27 үйлер аралығы, Т.Жароков көшесiнiң тақ бетiндегi №1-25, жұп бетiндегi №2-26 үйлер аралығы, А.Герцен көшесiнiң тақ бетiндегi №1-25, жұп бетiндегi №6-34 үйлер аралығы, Д.Алашаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-36 үйлер аралығы, Е.Ерназаров көшесiнiң тақ бетiндегi №3-31, жұп бетiндегi №2-26 үйлер аралығы, Ақтүбек көшесiнiң тақ бетiндегi №1-73 үйлер аралығы, М.Қажымұхан көшесiнiң жұп бетiндегi №2-36 үйлер аралығы, С.Рыспаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-11, жұп бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, Дәулет көшесiнiң тақ бетiндегi №1-7, жұп бетiндегi №2-74 үйлер аралығы, Ә.Ахметов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23, жұп бетiндегi №2-22 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин тұйығының тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-6 үйлер аралығы, Ж.Маханбетов тұйығының тақ бетiндегi №1-25 үйлер аралығы, А.Сағымбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №63а-101 үйлер аралығы, Ге-Бон-У көшесiнiң тақ бетiндегi №25-43, жұп бетiндегi №28-44 үйлер аралығы, Кенесары хан көшесiнiң тақ бетiндегi №99-199, жұп бетiндегi №100-174 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң тақ бетiндегi №95-143, жұп бетiндегi №90-168 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң тақ бетiндегi №115-183, жұп бетiндегi №150-192 үйлер аралығы, Ақтүбек көшесiнiң тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-16 үйлер аралығы, Қайнар көшесiнiң тақ бетiндегi №15-55 үйлер аралығы.
№360 сайлау учаскесi.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №271" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон Коркыт Ата, улица Ш.Калдаякова, строение №10а.
Граница: Начиная с канала Кызылжарма к востоку по улице Коркыт ата до Жезгазганской трассы.
От Жезгазганской трассы к югу до канала Кызылжарма. От канала Кызылжарма к северу до улицы Жастар, включая микрорайон Байтерек.
По улице Коркыт ата-1 промежуток домов №1-25 по нечетной стороне и №2-28 четной стороне. По улице Коркыт ата-2 промежуток домов №1-33 по нечетной стороне и №4-32 четной стороне. По улице Коркыт ата-4 промежуток домов №13-15 по нечетной стороне и №4-20 четной стороне. По улице Достык промежуток домов №21-47 по нечетной стороне и №34-48 четной стороне, дома по улице Ынтымак, по улице Коркыт ата-5 промежуток домов №5-21 по нечетной стороне и №2-22 по четной стороне, по улице Коркыт ата-6 промежуток домов №1-57 по нечетной стороне и №2-60 по четной стороне, по улице Коркыт ата-7 промежуток домов №1-71 по нечетной стороне и №4-60 по четной стороне, по улице Коркыт ата-8 промежуток домов №1-7 по нечетной стороне и №2-14, по улице Коркыт ата-9 промежуток домов №7-15 по нечетной стороне и №8-18 по четной стороне, по улице Коркыт ата-10 промежуток домов №9-13 по нечетной стороне и №2-10 по четной стороне, по улице Коркыт ата-11 промежуток домов №1-17 по нечетной стороне и №4-18 по четной стороне, по улице Коркыт ата-12 промежуток домов №1-19 по нечетной стороне и №12-20 по четной стороне, по улице Коркыт ата-13 промежуток домов №3-9 по нечетной стороне и №10-32 по четной стороне, по улице Коркыт ата-14 дома без номера, по улице Коркыт ата-15 промежуток домов №1-13 по нечетной стороне, по улице Коркыт ата-16 дома без номера, по улице Коркыт ата-17 промежуток домов №13-37 по нечетной стороне и №2-18 по четной стороне, по улице Коркыт ата-18 промежуток домов №1-23 по нечетной стороне и №2-32 по четной стороне, по улице Коркыт ата-19 дома без номера. Дома микрорайона Байтерек.
Избирательный участок №359.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №267" Кызылординского городского отдела образования", улица Ж.Баласагун №5.
Граница: Начиная с перекрестка улиц Казахстана и Досбола би к северо-западу по улице Казахстан до улицы Кажимукана, по улице Кажимукана к северо-востоку до улицы С.Торайгырова, по улице С.Торайгырова к северо-западу до улицы Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра к северо-востоку до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма к юго-востоку до улицы Досбол би, по улице Досбол би к юго-западу до улицы Казахстан.
По улице А.Оразбаева промежуток домов №2-26 по четной стороне и №1-27 по нечетной стороне, по улице Т.Жарокова промежуток домов №1-25 по нечетной стороне и №2-26 по четной стороне, по улице А.Герцена промежуток домов №1-25 по нечетной стороне и №26-34 по четной стороне, по улице Д.Алашаева промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-36 по четной стороне, по улице Е.Ерназарова промежуток домов №3-31 по нечетной стороне и №2-26 по четной стороне, по улице Актубек промежуток домов №1-73 по нечетной стороне, по улице М.Кажимухана промежуток домов №2-36 по четной стороне, по улице С.Рыспаев промежуток домов №1-11 по нечетной стороне и №2-34 по четной стороне, по улице Даулет промежуток домов №1-7 по нечетной стороне и №2-74 по четной стороне, по улице А.Ахметова промежуток домов №1-23 по нечетной стороне и №2-22 по четной стороне, по улице А.Жангелдина промежуток домов №1-23 по нечетной стороне и №2-38 по четной стороне, по переулку А.Жангелдина промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-6 по четной стороне, по переулку Ж.Маханбетова промежуток домов №1-25, по улице А.Сагимбаева промежуток домов №63а-101 с нечетной стороны, по улице Ге Бон У промежуток домов №25-43 по нечетной стороне и №28-44 по четной стороне, по улице Кенесары хана промежуток домов №99-199 по нечетной стороне и №100-174 по четной стороне, по улице Б.Майлина промежуток домов №95-143 по нечетной стороне и №90-168 по четной стороне, по улице С.Торайгырова промежуток домов №115-183 по нечетной стороне и №150-192 по четной стороне, по улице Актубек промежуток домов №1-15 по нечетной стороне и №2-16 по четной стороне, по улице Қайнар промежуток домов №15-55 по нечетной стороне.
Избирательный участок №360.

Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы №173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Көкенов көшесі, ғимарат, №2б.
Шекарасы: Ә.Қашаубаев көшесінің бойымен №21 үйден бастап солтүстікке қарай Жетікөл көшесі №8 көппәтерлі үйге дейін. Жетікөл көшесі №8 көппәтерлі үйден бастап Қоғалы көшесі бойымен шығысқа қарай Даңқ көшесі №31 көппәтерлі үйге дейін. Даңқ көшесінен оңтүстікке қарай Қ.Данабаев көшесі бойымен К.Рүстембеков көшесіне дейін. К.Рүстембеков көшесіннің бойымен Ә.Қашаубаев көшесі №21 үйге дейін.
Г.Титов шағын ауданындағы Қ.Данабаев көшесі сол жақ бойындағы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 екі қабатты үйлер. Қоғалы көшесіндегі екі қабатты №9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а. К.Рүстембеков көшесінің бойындағы барлық үйлер. Т.Бокин көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер, Т.Бокин тұйығының екі бетіндегі №1-20 үйлер. К.Рүстембеков тұйығының екі бетіндегі №1-20 үйлер, Дүр Оңғар көшесінің жұп бетіндегі №2-6 үйлер. Жетікөл көшесінің екі бетіндегі №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер. Ә.Қашаубаев көшесі тақ бетіндегі №23-31 үйлер.
№361сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, "Ақмешiт" шағын ауданы, ғимарат №34.
Шекарасы: Ақмешiт мөлтек ауданының №13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32 көппәтерлі үйлері.
№366 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң "Қызылорда қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қ.Қазантаев көшесi, №43.
Шекарасы: Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң "Қызылорда қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№369 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда қалалық бiлiм бөлiмiнiң С. Толыбеков атындағы №3 ақпараттық технология мектеп-лицей" (ІТ-мектеп-лицей) коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Жанқожа батыр көшесi, №5д.
Шекарасы: А.Тоқмағамбетов көшесінен Желтоқсан көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қорқыт ата көшесіне дейін. Қорқыт ата көшесінен шығысқа қарай Бұқарбай батыр көшесіне дейін. Бұқарбай батыр көшесі бойымен, солтүстік батысқа қарай Әйтеке би көшесіне дейін. Әйтеке би көшесінен солтүстік шығысқа қарай А.Тоқмағамбетов көшесіне дейін. А.Тоқмағамбетов көшесі бойымен батысқа қарай Желтоқсанға дейін.
А.Байтұрсынов көшесiнiң тақ бетiндегi №47-67 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №2а-22, тақ бетiндегi №5-13 үйлер аралығы, А.Тоқмағамбетов көшесiнiң жұп бетiндегi №46-66 "Ер-Ару-2" көппәтерлі үй, "Ер-Ару-3", Ғ.Мұстафин көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-3б, жұп бетi №2, Н.Төреқұлов көшесiнiң тақ бетiндегi №1а, 1б, жұп бетiндегi №2-2б үйлер аралығы, Ш.Уалиханов көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-19а, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесiнiң тақ бетiндегi №31-65 үйлер, жұп бетiндегi №46-62 үйлер аралығы, Т.Дәуiтбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-37 үйлер, жұп бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-11, жұп бетiндегi №2-36 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесiнiң тақ бетiндегi №29-69 үйлер аралығы, Бұхарбай батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-15, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, М.Янышин көшесiнiң жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, М.Янышин көшесiндегi №9 көппәтерлі үй, "Ақ ерке", "Құралай" үйлер.
№370 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласының Қызылжарма ауылдық округі әкімі аппаратының "Сыр дидары" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қызылжарма ауылдық округі, Қызылжарма ауылы, А. Әбенов көшесi, құрылыс№32.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №173 имени Алии Молдагуловой" Кызылординского городского отдела образования, улица М.Кокенова, здание №2б.
Граница: Дома №21 по улице А.Кашаубаева к северу до дома №8 многоквартирные дома по улице Жетикол, от улицы Жетикол дома №8 по улице Когалы к востоку до многоквартирного дома №31 по улице Данк, по улице Данк к югу по улице К.Данабаева до улицы К.Рустембекова. По улице К.Рустембекова до дома №21 улицы А.Кашаубаева. Двухэтажные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 по левой стороне улицы Қ.Данабаева в микрорайоне Титова.
Двухэтажные дома №9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а по улице Когалы, полностью все дома по улице К.Рустембекова, дома на обеих сторонах №1-48 по улице Т.Бокина, дома №1-20 по переулку Т.Бокина, дома на обеих сторонах №1-20 по переулку К.Рустембекова, четная сторона №2-6 по улице Дур Онгар, дома №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Жетикол, нечетная сторона №23-31 по улице А.Кашаубаева.
Избирательный участок №361.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №9 имени Наги Ильясова" Кызылординского городского отдела образования, микрорайон "Акмешит", здание №34.
Граница: Многоквартирные дома №13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32.
Избирательный участок №366.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" акимата города Кызылорда, улица К.Казантаева, №43.
Границы: здание коммунального государственного учреждения "Кызылординский городской отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" акимата города Кызылорда
Избирательный участок №369.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №3 имени С. Толыбекова Кызылординского городского отдела образования" (ІТ-школа-лицей), улица Жанкожа батыра, №5д.
Границы: От улицы АТокмагамбетова по улице Желтоксан к югу до улицы Коркыт Ата. По улице Коркыт ата к востоку до улицы Бухарбай батыра, по улице Бухарбай батыра на северо-запад до улицы Айтеке би, по улице Айтеке би на северо-восток до улицы А.Токмагамбетова, по улице А.Токмагамбетова на восток до улицы Желтоксан.
Дома №47-67 по нечетной стороне улицы А.Байтурсынова, четная сторона №2а-22, нечетная сторона №5-13 по улице Жанкожа батыра, четная сторона №46-66 улицы А.Токмагамбетова, многоквартирный дом "Ер-Ару-2", "Ер-Ару-3", нечетная сторона №1а-3б, четная сторона №2 по улице Ғ.Мустафина, по нечетной стороне №1а, 1б, по четной стороне №2-2б улицы Н.Торекулова, нечетная сторона №1а-19а, четная сторона №2-18 по улице Ш.Уалиханова, нечетная сторона №31-65, четная сторона №46-62 по улице Айтеке би, нечетная сторона №1-17, четная сторона №2-14 по улице Т.Даутбаева, нечетная сторона №1а-37, четная сторона №2-36 по улице Ф.Скаткова, нечетная сторона №1а-11, четная сторона №2-36 по улице М.Шокая, №29-69 по нечетной стороне улицы Коркыт ата, нечетная сторона №1а-15, четная сторона №2-18 по улице Бухарбай батыра, четная сторона №2-18 улицы М.Янышина, многоквартирный дом №9 по улице М.Янышина, "Ак ерке", "Куралай".
Избирательный участок №370.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Сыр дидары" аппарата акима сельского окурга Кызылжарма города Кызылорды. Сельский округ Кызылжарма, село Кызылжарма, улица А.Абенова, строение №32.

Шекарасы: Ө.Махамбетов көшесінен бастап оңтүстік батысқа қарай Қ.Сексенбаев көшесінің бойымен Қ.Сексенбаев көшесі (қоспай) аяғына дейін. Қ.Сексенбаев көшесінен бастап солтүстік шығыстан Қызылжарма ауылдық окрук шегімен Қызылжарма каналына дейін. 29 көшенің бойымен №7а көшеге дейін. №7а көшенің бойымен Ө.Махамбетов көшесіне дейін. Ө.Махамбетов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Қ.Сексенбаев көшесіне дейін.
Қызылжарма 1 учаскесінің №16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 27 көшелеріндегі үйлер, Ө.Махамбетов көшесі Қ.Сексенбаев көшесіне дейін, Қ.Әбенов көшесі, Р.Батырбаев көшесі (Азамат магазиніне дейін), Н.Ілиясов көшесі (Ақбота магазинінен бастап тауық базға дейін), И.Амангелді көшесі, Ш.Уалиханов көшесінің тұйығы, М.Әуезов көшесі, М.Фрунзо көшесі, Ә.Әлімов көшесі, Ә.Әлімов көшесінің тұйығы №1, Ә.Әлімов көшесінің тұйығы №2, Ы.Жахаев көшесі (тауық баздан бастап Ө.Махамбетов көшесіне дейін), Ы.Жахаев көшесінің тұйығы, Р.Батырбаев көшесінің тұйығы, Қызылжарма 6 көше, 5 көше, 4б көше, 5а көше, 12а көше, 13 көшелеріндегі үйлер.
№371 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы бiлiм бөлiмiнiң "Ж.Қизатов атындағы №23 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбілқайыр хан көшесі, №36а.
Шекарасы: Сырдария өзенi жағалауынан бастап, И.Журба көшесiмен солтүстiкке қарай С.Қожанов көшесiне дейiн, С.Қожанов көшесiмен шығысқа қарай М.Төлебаев көшесiне дейiн, М.Төлебаев көшесiмен оңтүстiкке қарай Әбiлқайыр хан көшесiне дейiн, Әбiлқайыр хан көшесiмен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесiне дейiн, К.Байсейітова көшесі бойымен оңтүстіккке қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен батысқа қарай М.Сужиков көшесіне дейін, М.Сужиков көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Ы.Алтынсарин көшесіне дейін, Ы.Алтынсарин көшесі бойымен шығысқа қарай Цай Ден Хака көшесіне дейін, Цай ден хака көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесі бойымен батысқа қарай Ш.Есенов көшесі мен Тәуелсіздік даңғылы қиылысына дейін Тәуелсіздік даңғылынан солтүстік-батысқа қарай И.Журба көшесiне дейінгі аралықты қамтиды.
И.Журба көшесiнiң жұп бетiндегi №6а-18а үйлер аралығы, Қазбек би көшесiнiң тақ бетiндегi №1-11, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Шымкент көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп бетiндегi №2-20 үйлер аралығы, Прибрежная көшесiндегi №40 үй, Н.Алмағанбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп бетiндегi №2-26 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2, 4, 6 үйлер аралығы, Ғ.Тоқай көшесiнiң екi бетiндегi №1-22 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-27, жұп бетiндегi №12-16 үйлер аралығы, Әбiлхайыр хан көшесiндегi №25 көппәтерлі үй, Әбiлхайыр хан көшесiнiң тақ бетiндегi №27- 41а үй аралығы, Әбiлқайыр хан көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23a, жұп бетiндегi №2-36 үйлер аралығы, К.Байсейiтова көшесiндегiтақ бетiндегi №1-21 үй аралығы,Төле би көшесiнiң тақ бетiндегi №1-35 үйлер аралығы, М.Сужикова көшесiнiң тақ бетiндегi №7-25 б үйлер аралығы, Цай Ден Хан көшесiнiң тақ бетiндегi №1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 1а, 1б, 1в, 1г үйлер аралығы, Е.Демесiнов көшесiнiң жұп бетiндегi №32, 44, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер №77, 77а, 77б, 77в көппәтерлі төрт тұрғын үйлер.Тәуелсіздік көшесiндегi №1 көппәтерлі үйлер.Ы.Алтынсарин көшесіндегі жұп бетіндегі №2-20, 20 а 22 үйлер.
№372 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының жастар саясаты мәселелері басқармасының "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Сырдария өзенінің сол жағалауы" шағын ауданы №15а.
Шекарасы: Қызылорда қаласының сол жағалауы.
Қызылорда қаласының сол жағалауында орналасқан №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 көппәтерлі үйлер.
№373 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Күнекей" балабақшасы", коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Тасбөгет кенті, Амангелді Иманов көшесі, №29.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінің Қызылжарма каналымен қиылысқан жерінен бастап, оңтүстік батысқа қарай каналдың бойымен Тасбөгет шекарасындағы Мыңарал саяжайын қосқанда, М.Шоқай көшесімен солтүстік шығысқа қарай С.Майқанова көшесіне дейін. С.Майқанова көшесі бойымен А.Иманов көшесі арқылы Ш.Есеновтен Қызылжарма каналына дейін.
Е.Бозғұлов көшесіндегі №1-13 көппәтерлі жаңа үйлер және А.Иманов көшесіндегі №60, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 70а көппәтерлі көне үйлер.
М.Шоқай көшесінің жұп бетінде орналасқан үйлер. "Наурыз" шағын ауданындағы №1-5, 6а үйлер. "Обоводнитель", "Сантехник", "Рахат", "СПМК-52", "СПМК-66", "Иіркөл" саяжайларында орналасқан үйлер.
№374 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ер Тарғын" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жанкент көшесі, құрылыс №1.
Шекарасы: №1 Инженерлік-техникалық колледж бастап солтүстікке қарай Г.Титов-1 көшесіндегі №10 үйге дейін. Г.Титов-1 көшесіндегі №10 үйден бастап Г.Титов-1 көшесі бойымен шығысқа қарай "Мүбарак" мешітіне дейін. "Мүбарак" мешітінен оңтүстікке қарай Қоғалы көшесіне дейін. Қоғалы көшесінің бойымен оңтүстікке қарай №1 Инженерлік-техникалық колледж дейін.

Границы: Начиная с улицы О.Махамбетова на юго-запад по улице К.Сексенбаева (не включая) до конца улицы К.Сексенбаева. По улице К.Сексенбаева на северо-восток вдоль Кызылжарминского сельского округа до канала Кызылжарма. По улице 29-ой до 7-ой улицы, по 7-ой улице до улицы О.Махамбетова, по улице О.Махамбетова к югу до улицы К.Сексенбаева.
Дома №16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 участка Кызылжарма №1, от улицы О.Махамбетова до улицы К.Сексенбаева, улица К.Абенова, улица Р.Батырбаева, (до магазина Азамат), улица Н.Ильясова (от магазина Акбота до птичьей базы), улица И.Амангелды, переулок Ш.Уалиханова, улица М.Ауэзова, М.Фрунзо, А.Алимова, переулок А.Алимова, переулок А.Алимова №2, улица Ы.Жахаева, переулок Жахаева, переулок Р.Батырбаева, Кызылжарма 6 улица, №5, 4б, 5а, 12а, 13.
Избирательный участок №371.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №23 имени Ж.Кизатова" Кызылординского городского отдела образования, улица Абулхаир хан, №36а.
Границы: Начиная с побережья реки Сырдария по улице И.Журба на север до улицы С.Кожанова, по улице С.Кожанова на восток до улицы М.Тулебаева, по улице М.Тулебаева к югу до улицы Абилхаир хана, по улице Абилхаир хана к востоку до улицы К.Байсеитовой, по улице К.Байсеитовой к югу до улицы Толе би, по улице Толе би на запад до улицы М.Сужикова, по улице М.Сужикова на юго-восток до улицы Ы.Алтынсарина, по улице Ы.Алтынсарина на восток до улицы Цай Ден Хака, по улице Цай Ден Хака на юго-восток до улицы Ш.Есенова, по улице Ш.Есенова к западу до пересечения улицы Ш.Есенова и проспекта Независимости, по проспекту Независимости на северо-запад до улицы И.Журба.
Четная сторона №6а-18а по улице И.Журба, нечетная сторона №1-11, четная сторона №2-14 улицы Казбек би, нечетная сторона №1-17,четная сторона №2-20 улицы Шымкент, Проспект Тауелсиздик №40, нечетная сторона №1-17, четная сторона №2-26 улицы Н.Алмагамбетова, нечетная сторона №1-19, четная сторона №2, 4, 6 улицы С.Кожанова, обе стороны улицы Г.Токая №1-22, нечетная сторона №1-27, четная сторона №12-16 по улице М.Тулебаева, многоквартирный дом №25 по улице Абилхаир хана, нечетная сторона №27-41, 1-23а, четная сторона №2-36 по улице Абилхаир хана, промежуток домов №1-21 по улице К.Байсеитовой, нечетная сторона №1-35 улицы Толе би, нечетная сторона №7-25 по улице М.Сужикова, нечетная сторона №1, 3, 5, 7, 9, 11, 1а, 1б, 1в, 1г по улице Цай Ден Хака, четная сторона №32, 44, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 по улице Е.Демисинова, многоквартирные дома №77, 77а, 77б, 77в, многоквартирный дом №31 по улице Тауелсиздик, четная сторона №2-20, 20 а, 22 по улице Ы.Алтынсарина.
Избирательный участок №372.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Молодежный ресурсный центр" упарвление по вопросам молодежной политики Кызылординской области. Микрорайон "Левый бережа реки Сырдария" №15а.
Границы: Левый берег города Кызылорда.
Многоквартирные дома, расположенные на левом берегу №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
Избирательный участок №373.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Кунекей", поселок Тасбугет, улица А.Иманова, №29.
Границы: От пересечения улицы Ш.Есенова и канала Кызылжарма на запад вдоль канала, включая дачный массив "Мынарал", по улице М.Шокая на северо-восток до улицы С.Майканова, по улице С.Майканова через улицу А.Иманова и Ш.Есенова до канала Кызылжарма.
Новые многоквартирные дома №1-13 по улице Е.Бозгулова, старые многоквартирные дома №60, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 70а по улице А.Иманова. Дома, расположенные на четной стороне улицы М.Шокая. Дома в микрорайоне "Наурыз" №1-5, 6а. Дачный массив "Обоводнитель", "Сантехник", "Рахат", "СПМК-52", "СПМК-66", "Ииркол".
Избирательный участок №374.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Ер Таргын" Кызылординского городского отдела образования, улица Жанкент, строение №1.
Границы: Начиная с инженерно-технического колледжа №1 на север до дома №10 по улице Титова-1 от дома №10 по улице Титова-1 на восток до мечети "Мубарак", от мечети "Мубарак" к югу до улицы Когалы по улице Когалы к югу до инженерно-техническ. Колледжа №1.

Г.Титов-1 көшесінің жұп бетіндегі үйлер. Жаңақұрылыс-4 көшесі 2 кварталындағы көппәтерлі №8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер және №22, 24, 24а, 27, 33, 33а үйлер. Жаңақұрылысты №14, 14а, 14б, 19а, 30а көппәтерлі үйлер. Даңқ көшесінің №31үй. Қоғалы көшесіндегі №1-7 көппәтерлі үйлер. Жаңақұрылыс-3 көшесінің тақ бетіндегі №5-21 үйлер аралығы.
№375 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сыр еркесі" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Есім Хан көшесі, құрылыс №21.
Шекарасы: Нұр-орда мөлтек ауданы №1, 2, 3, 4, 5, №100, 102, 103, 104, 106, №72, 74, 76, 78а, 80а, 82, 84а,88б, 88в, №80, 80ә, 80б, 80в, №58, 62, 60, 56, 54, 79а, 79б көппәтерлі тұрғын үйлер.

Четная сторона по улице Титова-1, многоквартирные дома №8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 по улице Жанакурылыс-4, 2 квартал, дома №22, 24, 24а, 27, 33, 33а. Многоквартирные дома №14, 14а, 14б, 19а, 30а Жанакурылыс. №31 дом по улице Данк, многоквартирные дома №1-7 по улице Когалы, нечетная сторона №5-21 улицы Жанакурылыс-3.
Избирательный участок №375.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Сыр еркесі" Кызылординского городского отдела образования, улица Есим Хан, строение №21.
Границы: Многоквартирные дома в микрорайоне "Нур орда".
Микрорайон "Нур орда" №1, 2, 3, 4, 5, 100, 102, 103, 104, 106, 72, 74, 76, 78а, 80а, 82, 84а, 88б, 88в, 80, 80ә,80б, 80в, 58, 62, 60, 56, 54, 79а, 79б.