"2020-2022 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №290-54/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 337-60/6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 мамырда № 7420 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округі бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 290-54/8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7067 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 7 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 246 263,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 756 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 241 235,4 мың теңге;
2) шығындар – 246 542,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 279,2 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года №290-54/8 "О бюджете сельcкого округа Косшынырау 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 мая 2020 года № 337-60/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 мая 2020 года № 7420. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 25 декабря 2019 года № 290-54/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7067, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 7 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косшынырау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 246 263,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 272 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 241 235,4 тысяч тенге;
2) расходы – 246 542,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 279,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХХ
сессиясының төрағасы
М. Каримбаев
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамыры №337-60/6 шешіміне қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 279,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
ХХХХХХ сессии Кызылординского
городского маслихата
М. Каримбаев
Секретарь городского маслихата Р. БУХАНОВА
Приложение к решению Кызылординского городского маслихата от 11 мая 2020 года №337-60/6