"Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 11167 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 16173 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 7649 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 8 ақпандағы № 17299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 08.02.2021 № 17299 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 және 50-баптарына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 11167 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6305 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 маусымда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасындағы "қыркүйек," деген сөз "желтоқсан," деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев

О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 28 мая 2018 года № 11167 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 17 сентября 2020 года № 16173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 сентября 2020 года № 7649. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 8 февраля 2021 года № 17299
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 08.02.2021 № 17299 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 26 и 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 28 мая 2018 года № 11167 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6305, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 5 июня 2018 года) следующее изменение:
в приложении указанного постановления слово "сентябрь," заменить словом "декабрь,".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев