Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 1707 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 7430 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1, 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №3 қорытындыларына сәйкес, Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округінің Ж.Маханбетов ауылындағы:
1) №11 көшеге (Петр Тлепбаев көшесімен қиылысатын) "Әліарыстан Иманбердиев" есімі;
2) №9 көшеге (Петр Тлепбаев көшесімен қиылысатын) "Әлди Әбеев" есімі;
3) атауы жоқ көшеге "Баймолда Әлімов" есімі;
4) №7 көшеге (Петр Тлепбаев көшесімен қиылысатын) "Құрымбек Жөнбаев" есімі;
5) №13 көшеге "Мырзаш Ерімбетов" есімі;
6) №10 көшеге "Әжібек Смайылов" есімі;
7) №14 көшеге "Шайзада Атеев" есімі;
8) №31 көшеге "Нәзира Бәйімбетова" есімі;
9) №7 көшеге "Кенжегүл Иманбердиева" есімі;
10) №39 көшеге "Жұмаділдә Әубәкіров" есімі;
11) №13 көшеге (Петр Тлепбаев көшесімен қиылысатын) "Сейдалы Стамбеков" есімі;
12) №11 көшеге "Ералы Боранқұлов" есімі;
13) №17 көшеге "Төлеубай Бекмұратов" есімі;
14) №2 "А" көшеге "Теңгеш Ақмырзаева" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қызылорда қаласының Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Н.Садирбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Ақмырзаев

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Аксуат города Кызылорда Кызылординской области от 15 мая 2020 года № 1707. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 мая 2020 года № 7430
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключениями Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, от 10 декабря 2019 года №3, аким сельского округа Аксуат РЕШИЛ:
1. Присвоить:
1) улице №11 (пересекающая улице Петра Тлепбаева) имя "Әліарыстан Иманбердиев";
2) улице №9 (пересекающая улице Петра Тлепбаева) имя "Әлди Әбеев";
3) безымянной улице имя "Баймолда Әлімов";
4) улице №7 (пересекающая улице Петра Тлепбаева) имя "Құрымбек Жөнбаев";
5) улице №13 имя "Мырзаш Ерімбетов";
6) улице №10 имя "Әжібек Смайылов";
7) улице №14 имя "Шайзада Атеев";
8) улице №31 имя "Нәзира Бәйімбетова";
9) улице №7 имя "Кенжегүл Иманбердиева";
10) улице №39 имя "Жұмаділдә Әубәкіров";
11) улице №13 (пересекающая улице Петра Тлепбаева) имя "Сейдалы Стамбеков";
12) улице №11 имя "Ералы Боранқұлов";
13) улице №17 имя "Төлеубай Бекмұратов";
14) улице №2 "А" имя "Теңгеш Ақмырзаева" в селе Ж.Маханбетова сельского округа Аксуат города Кызылорды.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аксуат города Кызылорды" Садирбаева Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Ақмырзаев