Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 11-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 ақпанда № 7245 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 10 февраля 2020 года № 11-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2020 года № 7245. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и пунктам 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 58-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5823 болып тіркелген, 2017 жылдың 18 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района от 14 апреля 2017 года № 58-қ "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5823, опубликовано 18 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары Р. Өтешовке жүктелсін
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі М. Уразбаев
Арал ауданының әкімі
2020 жылғы 10 ақпаны
№ 11-қ қаулысына қосымша
2020 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйым атауы
Жұмыскерлер дің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квотаның көлемі (пайыз)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Утешова Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района М. Уразбаев
Приложение к постановлению
Аким Аральского района
от 10 февраля 2020 года № 11-қ
Квота рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (процент)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "средняя школа № 59" отдел образования Аральского района