"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №341 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 374 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 7287 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7058 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21337549 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1319162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22073 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19991366 мың теңге;
2) шығындар – 21661063,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 211325 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 330050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 118725 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -534839,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 534839,3 мың теңге.

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №341 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 февраля 2020 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2020 года № 7287. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 341 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7058, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21337549 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1319162 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4948 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22073 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19991366 тысяч тенге;
2) затраты – 21661063,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –211325 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 330050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 118725 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -534839,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 534839,3 тысяч тенге.

Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпаны №374 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсаны №341 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1. Кірістер

Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 27 февраля 2020 года №374
Приложение 1 Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №341
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
1.Доходы

580162
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11796260
003
Жалпы білім беру
11433398
006
Балаларға қосымша білім беру
362862
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
81659
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
81659
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13495
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
13495
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
771673
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47726
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
14576
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
94458
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
780
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
30029
023
Әдістемелік жұмыс
36953
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
45638
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
288159
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
213354
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1279378
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6538
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6538
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
425142
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
425142
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
798197
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
374205
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
92
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38789
007
Тұрғын үйге көмек көрсету

580162
464
Отдел образования района (города областного значения)
11796260
003
Общеобразовательное обучение
11433398
006
Дополнительное образование для детей
362862
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
81659
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
81659
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13495
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
13495
464
Отдел образования района (города областного значения)
771673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
47726
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
14576
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
94458
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
780
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30029
023
Методическая работа
36953
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
45638
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
288159
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
213354
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1279378
464
Отдел образования района (города областного значения)
6538
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6538
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
425142
010
Государственная адресная социальная помощь
425142
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
798197
004
Программа занятости
374205
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
92
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38789
007
Оказание жилищной помощи

14064
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
478
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4772
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
110277
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79116
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
116266
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60138
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
49501
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1557
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15922
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32022
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
315221,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14855,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11669,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3186
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300366
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
299162
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
500
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
704
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
627385
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
134568
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
133518
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
1050
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
152321
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17483
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
98630
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
10536
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

14064
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
478
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4772
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
110277
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79116
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
116266
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60138
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
49501
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1557
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15922
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32022
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
315221,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14855,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11669,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3186
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300366
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
299162
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
500
015
Освещение улиц в населенных пунктах
704
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
627385
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
134568
003
Поддержка культурно-досуговой работы
133518
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
1050
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
152321
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
17483
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
98630
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
10536
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
118725
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
118725
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
323514,3
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
323514,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
323514,3
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпаны №374 шешіміне 2-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсаны №341 шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
118725
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
118725
8
Используемые остатки бюджетных средств
323514,3
01
Остатки бюджетных средств
323514,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
323514,3
Приложение 2 к решению Казалинского районного маслихата от 27 февраля 2020 года №374
Приложение 5 Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №341
Перечень бюджетных программ развития и формирование уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц на 2020 год
Функциональная группа
Администраторы бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года