"2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №351 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 380 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 7291 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7095 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 06 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1252242 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48651 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1203591 мың теңге;
2) шығындар – 1277176,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24934,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24934,9 мың теңге.".
2-тармақтың 1), 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 24707 мың теңге;
3) абаттандыруға, жарықтандыруға 86455 мың теңге;
4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 199494 мың теңге.".
4-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мәдениет саласы 4071 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 марта 2020 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2020 года № 7291. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7095, опубликовано 06 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1252242 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48651 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1203591 тысяч тенге;
2) затраты – 1277176,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24934,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24934,9 тысяч тенге.".
Подпункт 1), 3), 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 24707 тысяч тенге;
3) благоустройство, освещение 86455 тысяч тенге;
4) средний ремонт транспортной инфраструктуры 199494 тысяч тенге.".
Подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) сфера культуры 4071 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурызы №380 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №351 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 6 марта 2020 года №380
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №351
Бюджет на 2020 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование