"2020-2022 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №362 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 417 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7433 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 362 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7102 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округі бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75891,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2111 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73780,8 мың теңге;
2) шығындар – 75891,8 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.".
3-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мәдениет саласы 6027,7 мың теңге.".
3-тармақ мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) абаттандыруға, жарықтандыруға 15970,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №362 "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2020 года № 417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2020 года № 7433. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 362 "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7102, опубликовано от 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 75891,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73780,8 тысяч тенге;
2) затраты – 75891,8 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.".
Подпункт 1) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) сфера культуры 6027,7 тысяч тенге.".
Пункт 3 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) благоустройство, освещение 15970,1 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамыры №417 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №362 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 18 мая 2020 года №417
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №362
Бюджет на 2020 год сельского округа Кумжиек
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование