"2020-2022 жылдарға арналған Ғ. Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 366 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 524 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7876 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 366 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7129 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2817 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 139326 мың теңге;
2) шығындар – 142143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.";
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 15272 мың теңге.";
3-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 6552 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 366 "О бюджете сельского округа Г. Муратбаев на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2020 года № 524. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 декабря 2020 года № 7876. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 366 "О бюджете сельского округа Г.Муратбаев на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7129, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 января 2020 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Г.Муратбаев на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 142143 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2817 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139326 тысяч тенге;
2) затраты – 142143 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.";
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 15272 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) образование 6552 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXVII сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 7 желтоқсаны № 524
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 366
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXVII сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 7 декабря 2020 года № 524
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 366
Бюджет на 2020 год сельского округа Г.Муратбаев
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование