Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 7211 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би кентінің келесі көшелеріне:
1) №2 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Бекет Сарқұлов" есімі;
2) №2 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Құрманбай Баймаханов" есімі;
3) №3 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Қобылаш Жаймұратов" есімі;
4) №4 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Тілеп Қорабайұлы" есімі;
5) №4 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Сырыш Нұрқатов" есімі;
6) №6 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Жұмамұрат Бекмамбетов" есімі;
7) №3 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Тұмар ханым" есімі;
8) №3 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Нурила ана" есімі берілсін.
2. Әйтеке би кентінің Дәстен Оразымбетов есімімен қайталанатын екінші көше "Айдарбек Табынбаев" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кентінің әкімі К. ОРЫНБАСАРОВ

О присвоении наименований и переименования улиц
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 10 января 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 января 2020 года № 7211
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии № 1 от 19 сентября 2019 года, аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Айтеке би:
1) безымянной улице квартала №2 имя "Бекет Сарқұлов";
2) безымянной улице квартала №2 имя "Құрманбай Баймаханов";
3) безымянной улице квартала №3 имя "Қобылаш Жаймұратов";
4) безымянной улице квартала №4 имя "Тілеп Қорабайұлы";
5) безымянной улице квартала №4 имя "Сырыш Нұрқатов";
6) безымянной улице квартала №6 имя "Жұмамұрат Бекмамбетов";
7) безымянной улице квартала №3 имя "Тұмар ханым";
8) безымянной улице квартала №3 имя "Нурила ана".
2. Переименовать повторяемую вторую улицу имени Дастена Оразымбетова поселка Айтеке би именем "Айдарбек Табынбаев".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Айтеке би К. ОРЫНБАСАРОВ