Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 7212 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы №3 қорытындысына сәйкес Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би кентінің келесі көшелеріне:
1) №4 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Сара Тәжібаева" есімі;
2) №1 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Қалжан Бекетаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кентінің әкімі К. ОРЫНБАСАРОВ

О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 10 января 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 января 2020 года № 7212
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии №3 от 9 августа 2018 года, аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Айтеке би:
1) безымянной улице квартала №4 имя "Сара Тәжібаева";
2) безымянной улице квартала №1 имя "Қалжан Бекетаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Айтеке би К. ОРЫНБАСАРОВ