2020 жылға жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 62 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 7231 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 31 января 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 февраля 2020 года № 7231. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. 2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Омаровқа жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Омарова.