2020 жылға жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 62 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 7231 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 31 января 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 февраля 2020 года № 7231
В соответствии с подпунктом 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. 2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Омаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі М. Калдарбеков
Қармақшы ауданының әкімі 2020 жылғы 31 қаңтары № 62 қаулысына 1-қосымша
2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (пайыз) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындары ның саны (адам)
1
"Қармақшы аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
5,9
1
2
"Токен ата" шаруа қожалығы
10
10
1
3
"Ақай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
6,6
1
4
"Самал" жеке кәсіпкері
10
10
1
5
Думан дара кәсіпкері
10
10
1
Қармақшы ауданының әкімі 2020 жылғы 31 қаңтары № 62 қаулысына 2-қосымша
2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (пайыз) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындары ның саны (адам)
1
"Қармақшы құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
14
7,14
1

2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Омарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района М. Калдарбеков
Приложение 1 к постановлению Аким Кармакшинского района от 31 января 2020 года № 62
Квота рабочих мест для трудоустройтва лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (процент) от списочной численности работников
Количество рабочих мест установленной квоты (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Кармакшинского района"
17
5,9
1
2
Крестьянское хозяйство "Токен ата"
10
10
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акай"
15
6,6
1
4
Индивидуальный предприниматель "Самал"
10
10
1
5
Индивидуальный предприниматель Думан
10
10
1
Приложение 2 к постановлению Аким Кармакшинского района от 31 января 2020 года № 62
Квота рабочих мест для трудоустройтва лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (процент) от списочной численности работников
Количество рабочих мест установленной квоты (человек)
1
Товарищество с органиченной ответсвенностью "Қармақшы құрылыс"
14
7,14
1