2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 117 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 маусымда № 7520 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 9) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Омаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі М. Калдарбеков
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 маусымы
№ 117 қаулысына қосымша
2020 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толағанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (пайыз) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындары ның саны (адам)
1
"Елубаев Әмит Тайғараұлы" жеке кәсіпкер
6

Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15 июня 2020 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 июня 2020 года № 7520. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 9) сатьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройста граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Омарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района М. Калдарбеков
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от 15 июня 2020 года № 117
Квота рабочих мест для трудоустройста граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (процент) отсписочной численности работников
Количество рабочих мест установленной квоты (человек)
1
Индивидуалный предприниматель "Елубаев Әмит Тайғараұлы"
6