"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №280 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 354 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 7525 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 280 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7041 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17 920 824,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 869 970,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 572,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 17 007 548,8 мың теңге;
2) шығындар – 18 037 453,9 мың теңге;";

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2019 года №280 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2020 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 июня 2020 года № 7525. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьи 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 280 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7041, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17 920 824,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 869 970,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 733 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 572,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 007 548,8 тысяч тенге;
2) затраты – 18 037 453,9 тысяч тенге;";

аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Т. Ералиев
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 маусымы
№354 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "20" желтоқсандағы
№280 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского районного маслихата Т. Ералиев
Секретарь Кармакшинского районного маслихата М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 15 июня 2020 года №354
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "20" декабря 2019 года №280
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

26812
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200429,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
195249
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5180,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30565,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29293
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1272,7
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
17770
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17770
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30482
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30232
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
167994,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31942,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
136052
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23482
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23482
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
88141
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79946
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1370
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6825
02
Қорғаныс
18015
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16466
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16466
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1549
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
553
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

26812
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200429,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
195249
003
Капитальные расходы государственного органа
5180,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30565,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29293
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1272,7
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
17770
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
17770
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30482
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30232
004
Капитальные расходы государственного органа
250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
167994,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31942,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
136052
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23482
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23482
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
88141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79946
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1370
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6825
02
Оборона
18015
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16466
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16466
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1549
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
553
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

31815
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
133068
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6729
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
89932
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80761
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
127484
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
83682
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
95
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
95
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
85468
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3350
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15546
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
66572
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
222155
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
196518
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
16977
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4247
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
334
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
174960
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
25637
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
25637
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
469489,1
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
137540,2
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
137540,2
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
91742,9
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12598
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
11000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1664
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

31815
007
Оказание жилищной помощи
133068
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6729
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
89932
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80761
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
127484
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
83682
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
95
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
95
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
85468
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3350
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15546
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
66572
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
222155
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
196518
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16977
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4247
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
334
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
174960
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
25637
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
25637
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
469489,1
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
137540,2
003
Поддержка культурно-досуговой работы
137540,2
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
91742,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
12598
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
11000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1664
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

65 685
12
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
174 960
Нысаналы даму трансферттер:
298 349
1
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері".
123 228
2
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері".
175 121
Барлығы:
4 548 511

65 685
12
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезывычайного положения в Республике Казахстан
174 960
Целевые трансферты на развитие:
298 349
1
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети электроснабжения".
123 228
2
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети водоснабжения".
175 121
Всего:
4 548 511