"2020-2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 396 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7897 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 289 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7179 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 104 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 100 768 мың теңге;
2) шығындар – 105 378,5 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 289 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2020 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2020 года № 7897
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 289 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7179, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2020 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 104 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 768 тысяч тенге;
2) затраты – 105 378,5 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсаны
№ 396 шешіміне қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 289 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского районного маслихата Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского районного маслихата М. Наятұлы
Приложение к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 11 декабря 2020 года № 396
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 289
Бюджет сельского округа Жанажол на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы