“2020 – 2022 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №51-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 57-16 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 7496 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2020 – 2022 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-14 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7143 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2020 жылғы 18 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 175 028,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 172 206,6 мың теңге;
2) шығындар – 175 028,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.”.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
57-сессиясының төрағасы, Жалағаш
аудандық мәслихатының хатшысы
М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №51-14 “О бюджете сельского округа Тан на 2020-2022 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 мая 2020 года № 57-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2020 года № 7496. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 51-14 “ О бюджете сельского округа Тан на 2020-2022 годы” (зарегистрировано в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов за номером 7143, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 18 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 175 028,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 172 206,6 тысяч тенге;
2) затраты – 175 028,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.”.
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 57 сессии Жалагашского
районного маслихата, секретарь
Жалагашского районного маслихата
М. Еспанов