“Жалағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы №18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 шілдеде № 7566 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Жалағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 18 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6503 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы Жалағаш ауданының аумағындағы сайлау учаскелеріндегі:
№ 128 сайлау учаскесіндегі:
он тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
“Досбол Қуанбаев көшесі;”;
жиырмасыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
“Сауда Орманов көшесі.”;
№ 144 сайлау учаскесіндегі:
бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
“Зарлық Қауқаев көшесі;”;
он екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
“Айнаш Балғабаева көшесі.”.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов
“КЕЛІСІЛДІ”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ С. Әлиев
14 шілде 2020 жыл

О внесении изменений в решение акима Жалагашского района от 7 ноября 2018 года №18 “Об образовании избирательных участков на территории Жалагашского района”
Решение акима Жалагашского района Кызылординской области от 20 июля 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 июля 2020 года № 7566
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” аким Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жалагашского района от 7 ноября 2018 года № 18 “Об образовании избирательных участков на территории Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6503, опубликовано 20 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении указанного решения избирательные участки на территории Жалагашского района:
избирательный участок №128:
абзац девятнадцатый изложить в новой редакции:
“улица Досбола Куанбаева;”;
абзац двадцатый изложить в новой редакции:
“улица Сауды Орманова.”;
избирательный участок №144:
абзац пятый изложить в новой редакции:
“улица Зарлыка Каукаева;”;
абзац двенадцатый изложить в новой редакции:
“улица Айнаш Балгабаевой.”.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов
“СОГЛАСОВАНО”
Председатель Жалагашской
районной избирательной комиссии
_____________ С. Алиев
14 июля 2020 год