“2020 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы №5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 104 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 7568 болып тіркелді

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 10 января 2020 года №5 “Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2020 год”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 30 июля 2020 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 августа 2020 года № 7568

“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.“2020 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 5 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7210 болып тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:

В соответствии c пунктом 2 статьи 50 Законa Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 10 января 2020 года № 5 “Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2020 год” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7210, опубликовано 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:

Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдесі № 104 қаулысына 2-қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы №5 қаулысына 2-қосымша
2020 жылға Жалағаш ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік
саны
(адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квотаның көлемі (пайыз)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
“Ер-Әлі”
шаруа қожалығы
35

Приложение 2 к постановлению акимата Жалагашского района от 30 июля 2020 года № 104
Приложение 2 к постановлению акимата Жалагашского района от 10 января 2020 года №5
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников
(человек)
Размер квоты
от списочной численности работников
(процент)
Количество рабочих мест установленной квоты
(человек)
1
Крестьянское хозяйство
“Ер-Әлі”
35