Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мәдениет ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 7214 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес, Мәдениет ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылының келесі көшелері:
1) “Мектеп” көшесі “Айнаш Балғабаева” есімімен;
2) “8 Март” көшесі “Зарлық Қауқаев” есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәдениет ауылдық округінің әкімі О. Абтыкалыков

О переименовании улиц
Решение акима сельского округа Мадениет Жалагашского района Кызылординской области от 17 января 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 января 2020 года № 7214
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, аким сельского округа Мадениет РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Мадениет сельского округа Мадениет:
1) улицу “Мектеп” на имя “Айнаш Балғабаева”;
2) улицу “8 Марта” на имя “Зарлық Қауқаев”.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Мадениет О. Абтыкалыков