Жаңақорған аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 381 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 тамызда № 7596 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 05-16/125 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5856 болып тіркелген, 2017 жылы 14 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезекті ХLVІІІ сессиясының төрағасы Н. Колжанов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов

О признании утратившим силу решения Жанакорганского районного маслихата
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 21 августа 2020 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 августа 2020 года № 7596
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 11 мая 2017 года № 05-16/125 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Жанакорганского районного маслихата и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5856, опубликовано 14 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого офицального опубликования.
Председатель очередной ХLVІІІ сессии Жанакорганского районного маслихата Н. Колжанов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов